opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1583 ocen
Opinie(2526)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2526)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 22
    • 23
    • 24
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zniesmaczony

    12.06.2019 22:52

    Inne

    Jestem lekko zdziwiony przebiegiem rozmowy rekrutacyjnej bo uważam, że wypadłem bardzo dobrze, widać doświadczenie i chęć zarobienia dobrych pieniędzy w oparcie o nie, się nie liczą. Młody i nieopierzony człowiek w wieku może 21/22 lat dyrektorem? Jakim cudem? Trochę to wygląda jakby po znajomości. Jak już karzecie człowiekowi przyjeżdżać na rozmowę to po niej w odmowie wypadałoby bardziej rozwinąć powód nie zaproszenia na dalszą część rekrutacji, lepiej to wygląda tym bardziej jak się aplikuje na wyższe stanowisko, bo tak człowiek sobie myśli, co myśli, że swoich wkręcacie to po co te ogłoszenia w sieci tylko ludziom czas marnujecie. Chyba, że Państwo lubcie wbijać w ziemię ludzi, a nie im pomagać i czerpiecie z tego satysfakcję jak w sadystycznej korporacji to miałoby to głębszy sens w takim przypadku. Cóż mogę tak samo pożyczyć sukcesów, ale uważam, że powinniście Państwo dać kolejne ogłoszenie na stanowisko menadżera od public relations bo na dzień dzisiejszy u Państwa w firmie to ten obszar wygląda naprawdę słabo tak jest jak się zatrudnia ludzi jak w rosyjskiej ruletce, a nie ze względu na doświadczenie. Nie chciałem wierzyć w te negatywne opinie, ale widać, że są one bardziej szczere niż te pozytywne, bo człowiek niezadowolony prawdę Ci powie, a ten zadowolony będzie milczał bo się go nie sprowokowało do tego by coś więcej napisał tak to trochę wygląda jakbyście Państwo mieli dział w centrali tzw. "trolli" lub tych poddanych wiernych korpoludków, ale nie będzie mi dane tego poznać bo to nie moja bajka, bo ja jestem z tych co pomagają co w myśli korporacji jest zawsze najgorszym złem liczą się tylko słupki, a nie ludzie, którzy ciężko na nie pracują w każdym razie też Państwa Serdecznie Pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    Ola

    17.06.2019 20:07

    Inne

    Dzień dobry, Ale o czym tu Pan pisze, bo po przeczytaniu nie mam pojęcia?
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    17.06.2019 12:46

    Inne

    Ja jestem zadowolona ze współpracy.
    ReviewUserIcon
    Oleg

    12.06.2019 10:37

    Inne

    Sklep prowadzi się bardzo spoko, bo kasa fajna, wiec ja to polecam.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    14.06.2019 11:16

    Inne

    Pani (usunięte przez administratora), musi Pani zdefiniować, co oznacza wg Pani słowo "odnieść sukces w Żabce jako ajent". Po kilku latach doświadczenia jako ajent tej sieci i obserwacji losów osób, które ze mną się szkoliły i prowadziły sklepy w tym czasie co i ja, mogę Pani powiedzieć jaki ja mam obraz "sukcesu" w Żabce: - zarobki 4-7 tyś "na czysto" miesięcznie (sklep miał 140-200 tyś obrotu miesięcznie, a więc raczej powyżej średniej żabkowej) - pozytywne wyniki inwentaryzacji - starcza na zapłacenie ZUS i VAT (nie zadłużasz się) - starcza na pensje dla pracowników z miesiąca na miesiąc Taki scenariusz jest możliwy o ile wszystko pójdzie dobrze, a Pani oprócz swojej pracy postoi czasem na kasie i popracuje. Tu już nie chodzi o to, że Pani będzie się starać. Jest wiele niezależnych czynników (pracownicy kradną, (usunięte przez administratora) kradną, czasem są problemy z koncesją, może się trafić sklep w kiepskim miejscu i o kiepskich obrotach, czasem człowiek się może rozchorować lub mieć jakiś wypadek ). Większość ajentów wychodzi z tego po 2-3 latach z długami na minimum kilkadziesiąt tysięcy złotych, bo jak cokolwiek pójdzie nie tak, to przy takich zarobkach nie bardzo jest z czego amortyzować strat. Jeśli taki "sukces" Pani odpowiada, w zamian za odpowiedzialność za 200tyś. złotych leżących na sklepie oraz za wszystkie sprawy kadrowo-organizacyjne, to może Pani próbować.
    ReviewUserIcon
    Bin

    13.06.2019 13:58

    Inne

    praca spoko
    ReviewUserIcon
    Ajent

    07.06.2019 22:10

    Inne

    Witam współpracowałem z Zabka dwa i pół roku. O współpracy i naginaniu kręgosłupa nie będę tutaj wspominać bo z jakiegoś powodu jednak zrezygnowałam. Dwa lata temu zakończylam z nimi współpracę i niedawno otrzymałam rozliczenie 5tys nadpłaty i weksel zwrotny anulowany. Jednak można zakończyć współpracę z powodzeniem tylko trzeba z głową do tego podejść.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    12.06.2019 08:50

    Inne

    Vat od końcowej faktury za zwrot towaru (likwidacja sklepu) wynosi co najmniej 15-30 tyś. złotych, tak więc dopłaciła Pani do zamknięcia sklepu z własnej kieszeni. To NIE JEST zamknięcie sklepu bez długu - Vat trzeba zapłacić, albo skarbówka się niebawem przypomni. 5 tysięcy na to nie wystarczy.
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    24.04.2019 10:10

    Inne

    Czytałem wiele opinii, kiedy planowałem wejść we współpracę z Żabką. Ale prowadzę sklep prawie rok i nie mam powodów do narzekań. Towar jest, wszystko gra ????
    ReviewUserIcon
    Paweł

    30.04.2019 15:02

    Inne

    Drogi Panie Mateuszu, życzę Panu, żeby napisał Pan to samo, jak już zakończy Pan współpracę z firmą Żabka i zamknie sklep. Dobra rada od byłego już ajenta, który zamknął sklep po prawie 5 latach bez zadłużenia - jeżeli cokolwiek Pan faktycznie zarabia, to proszę oszczędzać pieniądze. Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    Justa93

    11.06.2019 07:03

    Inne

    Dzień dobry można prosić kontakt do Pana planuje wziąć ajencje i chciałam bym z Panem o tym porozmawiać
    ReviewUserIcon
    Gregor

    14.05.2018 18:52

    Inne

    Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?
    ReviewUserIcon
    Rppivh

    29.05.2019 22:52

    Inne

    To jest prawda(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Edyta

    05.06.2019 16:43

    Inne

    Cala prawda ladnie ujeta ... prowadzilam sklep 9 lat i nikomu nie polece ,po ostatecznym rozliczeniu z okolo 40 tys nadplaty okazalo sie ze mam jeszcze doplacic 10 tys. co i tak bylo dla wielu zaskoczeniem ze tak malo .... nie znam nikogo kto wygralby jakis proces z zabka .... nawet jesli ktos stara sie cos zaczac , w nieznanych okolicznosciach temat sie rozmywa.... komentowac nie trzeba ... zastanowcie sie dobrze ,bo tak jak kolega pisze zdecydowac jest sie latwo natomias dlugi splaca sie znacznie gorzej ...
    ReviewUserIcon
    Pol

    31.05.2019 16:36

    Inne

    Ja złych opinii potwierdzić nie mogę. Dobrze mi współpraca idzie.
    ReviewUserIcon
    Rag

    27.05.2019 20:21

    Inne

    Czy warto zostać ajentem żabki? Mam od lat własną DG. Prowadzę inny podobny biznes, stację paliw. Jest sens zmieniać ,?
    ReviewUserIcon
    Tito

    31.05.2019 09:29

    Inne

    Czy warto"zamieniać" to Ci nie powiem, bo nie mam pojęcia o stacjach, ale samo prowadzenie sklepu zdecydowanie opłacalne, także mogę polecić.
    ReviewUserIcon
    Max

    31.05.2019 09:27

    Inne

    Mam sklep i polecam. Wszystko dobrze.
    ReviewUserIcon
    xlaura

    16.05.2019 11:41

    Inne

    Pracowałam zarówno w sklepie Żabka jak i Freshmarket, czyli praktycznie ta sama firma. O ile freshmarket to osobna historia i pasuje ona do wielu opinii wystawianych tutaj (nt. ajentów jak i samej kultury pracy) tak mój wpis zdecydowałam poświęcić Żabce. Generalnie nie było źle pod względem ekipy i szefostwa. Ajentka całkiem luźna, miała swoje gorsze chwile czy głupie teksty które irytowały ale generalnie nie wchodziła z butami w robotę i nie miała chorych wymagań. Na 1 zmianie trochę gorzej bo była obecna przy dostawie, ale 2 zmiana miała luzik totalny i właściwie sklep wydawał mi się być bardziej nasz niż jej, a w razie problemu zawsze można było zadzwonić i dopytać. Pod tym względem nie mam zastrzeżeń. Również zarobki były dla mnie okej, najniższa co prawda nie starczy do utrzymania rodziny z dziećmi, ale ja mieszkając sama z psem spokojnie wyrabiałam i żyłam na całkiem przyzwoitym poziomie pracując w żabce. Schody zaczynają się przy samej firmie Żabka. Weryfikatorzy to jakiś żart, nie egzekwują tego co faktycznie POWINNO zostać wyegzekwowane i szczerze? Nie obchodzi mnie to ze to nie leży w ich obowiązkach bo POWINNO leżeć. Nie jakieś durne sprawdzanie cenówek i liczenie papierosków a to czy się pracowników nie wykorzystuje, czy mają odpowiednie warunki, czy mają UMOWY. Wiec droga firmo Żabka, zastanów się nad swoją polityką i tym kogo zatrudniasz jako pseudo weryfikatorów :) bo to, w jaki sposób wykonują swoją pracę, jak traktują osoby stojące akurat na zmianie (zero informacji co zostało zrobione źle, czy powinnam coś poprawić, zero pola do wytłumaczenia się dlaczego nie ma tych zas###nych cenówek). Również polityka polecania produktów u was to jakiś żart, samych klientów to denerwuje i niejednokrotnie kazali mi przestać to robić :)))) Ale oczywiście Zabka ma swoje chore wymagania. Więc droga firmo, zastanów się nad SOBĄ i nad tym jak dymasz ludzi, bo to nie w samych sklepach czy ajentach leży problem tylkow tej durnej, smiesznej polityce. A wszyscy weryfikatorzy mogą się.... ;) dokończcie sami i może zastanówcie się nad tym, komu podlegacie. Nie jesteście żadnymi panami świata i nawet nie umiecie dobrze sprawdzać faktycznie istotnych rzeczy, większość z was nawet nie wie czym jest ciężka praca bo tylko sobie jeździcie w zielonych samochodzikach i gapicie się w ekraniki tablecików :) No i oczywiście klienci... powiem tylko tyle: alkoholizm się leczy :)
    ReviewUserIcon
    xlaura

    27.05.2019 20:52

    Inne

    Dużo zależy od kierownika. Są żabki, gdzie za dobry sklep na weryfikacji (te ponad 90 punktów gdzie przypada nagroda) dostaje się część tej nagrody do wypłaty, również zaczyna się ze stawką powiedzmy 12/h na początek a potem jest możliwość podwyżki po jakimś czasie (w takim sklepie pracuje mój kolega). Zauważyłam, ze takie zasady panują częściej bliżej centrum, gdzie oczywiście są wyższe obroty jak i ilość pracy jest większa. W naszym sklepie na obrzeżach nie było mowy o czymś takim a wręcz były odliczane dziwne sumy za terminy czy kawę... cóż, ajentka pazerna na pieniądze ;) Nawet pracownicy długoletni zarabiali tyle samo co świeżaki które się obijały. Mi tam źle nie było, ale wiem, że wiele osób zostało po prostu oszukanych na pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Donut

    10.04.2019 20:37

    Inne

    Czy żabka dostaje premie, kiedy na weryfikacji otrzyma 100 punktów? Czy otrzymuje je też przy niższej punktacji? Czy za polecenia np. z bonów na papierosy również? Dajcie jakieś informacje. Czy da się to jakoś sprawdzić??
    ReviewUserIcon
    Donut

    08.05.2019 04:31

    Inne

    Nigdy nie dostałam nawet złotówki za weryfikację a była na 95 punktów. Nikt nigdy nie dostał, ponieważ szefowa wmówiła wszystkim że tylko za 100 p jest premia. Już tam nie pracuje. Pracowałam za wszystkich. Przychodząc na popołudnie, zmienniczka zostawiała mi całą dostawe z rana. Nawet palcem niczego nie ruszyla aż powiedziałam KONIEC. Szkoda mi było odchodzić, bo swoim podejściem do ludzi zwiększyły się obroty. Teraz spotykając ludzi na ulicy słyszę że to już nie jest taka sama zaba. Szefowa nie wierzyła że odchodzę i zapytała czy jeśli zrobi wszystko co chciałabym, to czy zostanę. Przez wiele miesięcy monitowania nic się nie zmieniło to i tym razem nic się nie zmieni. Tylko klientów będę dobrze wspominać :)
    ReviewUserIcon
    Nowa

    24.05.2019 10:07

    Inne

    Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej..... od 80 % mi przedstawiono premie ale bez konkretnych kwot ..... do tego każdą niedzielę otworzyć..... wtedy suma z dwóch kryteriów dojdzie do 3.500zl
    ReviewUserIcon
    Frank

    22.05.2019 12:16

    Inne

    Odczucia co do współpracy bardzo pozytywne. Wszystko się da załatwić, kontakt dobry, można uzyskać pomoc łatwo, a z dostawami problemów nie miałem
    ReviewUserIcon
    Lika

    22.05.2019 11:48

    Inne

    Ja tam sobie chwale współpracę.
    ReviewUserIcon
    Klient

    09.04.2019 23:53

    Inne

    Taka Ciekawostka. Robię zakupy, a cena przy kasie się nie zgadza z tym co na etykiecie przy produkcie. Pani sobie ułatwiła zadanie zamieniając właściwe etykiety na promocyjne dzień wcześniej. I jeszcze z agresją że klient zdziwiony. Proszę czytać daty obowiązywania, doskonale widoczne ...
    ReviewUserIcon
    Ona

    13.04.2019 12:49

    Inne

    Promocje wymienia się od 20 dnia poprzedniego, maksymalnie do 8 rano dnia gdy wchodzi nowa gazetka. Takie jest rozporządzenie i stanowisko Żabki w tym temacie
    ReviewUserIcon
    xlaura

    16.05.2019 11:44

    Inne

    Jakby to był wielce problem przeczytać datę :) my MUSIMY zmieniać te promocje wcześniej, tak ciężko jest to zrozumieć? I jak ci się cena waha o 50 gr to nie zbiedniejesz, stać cie na kupowanie piwska czy wódy w żabce to stać cię na dołożenie 50 gr więcej :)
    ReviewUserIcon
    Hahwba

    04.05.2019 18:27

    Inne

    Ostatnio pani za lada mnie i moje 2 kolezanki nazwala smieciami i na dodatek wydala mniej reszty
    ReviewUserIcon
    KaMa1303

    25.04.2018 23:17

    Inne

    Czytam te bzdur i sama nie dowierzam co widzę... prowadze juz sklep jakis czas i napewno nie zarabiam 4000zl jak piszecie...zapewne wypowiadaja sie osoby, ktore otworzyly sklep, myslaly ze zaczna sobie szefowac, beda przyjezdzac tylko po utarg i pieniazki same sie zarobia... otoz nie.. otwarcie sklepu to naprawde ciezka praca, a jeszcze ciezsza jesli przejmuje sie go po kims, kto w ogole sie nim nie interesowal.. wyrobienie sobie nowej wizytowki i zwiekszenie sprzedazy to nie lada wyczyn. Najgorsi sa pracownicy, ktorzy kradna i nie ma co ukrywac bo takie niestety sa w tym czasie realia.. slodko mowią ci w twarz a za plecami okradają bez skrupulow.. jesli naprawde chcesz otworzyc Żabke musisz na poczatku niestety poswiecic jej swoj czas i pracownicy musza wiedziec, ze kontrolujesz swoj interes... w innym przypadku nawet sie nie podejmuj i nie wchodz w ten interes bo bedziesz plakal... Faktem jest ze otwarcie sklepu łaczy sie na początku z harówką i to niestety jest prawda... Zdarza się ze otwierajac sklep siedzisz tam od rana do wieczora.... ale z czasem stwierdzisz, że naprawde oplacalo sie to tak jak ja w tej chwili twierdze... Mam jeden sklep i naprwde jestem zadowolona... wszystko zalezy od checi i podejscia jakie sie ma
    ReviewUserIcon
    Rad

    30.04.2019 06:59

    Inne

    Dokładnie tak posiadam dwa sklepy i wszystko co jest opisane jest prawda trzeba zakazać rękawy i zapierdzialas i jest z tego pieniądz nie mały tylko jak ktoś chce być tylko szefem polegnie już po paru miesiącach po pierwszej inwentaryzacji
    ReviewUserIcon
    BYŁA

    04.05.2019 15:00

    Inne

    zamknelismy sklep 8 miesiecy temu,do dzisiaj nie znamy wyniku inwentaryzacji.....
    ReviewUserIcon
    Chojna

    30.04.2019 18:39

    Inne

    Fatalna, arogancka obsługa. Sprzedawczyni nie mając odpowiednich nominałów , żeby wydać resztę odmówiła sprzedaży i poinformowała, że to obowiązkim klienta jest mieć dokładnie odliczoną kwotę. Bareja w czystej postaci. Na koniec poinformowała, że jeżeli natychmiast się nie oddalę to wezwie ochronę i zrobią ze mną porządek . W trosce o swoje zdrowie oddaliłem się. Zgroza! PRL w czystej postaci.
    ReviewUserIcon
    Świadek

    01.05.2019 15:11

    Inne

    Byłem świadkiem tej sytuacji. Pan który został poinformowany o tym że kasjerka nie ma jak wydać reszty zaczął zachowywać się w sposób conajmniej mało stosowny. Zaczął krzyczeć oraz robić jej zdjęcia, chwaląc się przy tym swoim wykształceniem medycznym. Szkoda, że pomimo takich kwalifikacji Pan „Doktor” zapomniał o praemii rzymskiej ignorantia iuris nocet, nieznajomość prawa szkodzi. Zgodnie z art. 535 kodeksu cywilnego klient powinien mieć odliczoną kwotę zawierając umowę kupna sprzedaży jaką bez wątpienia jest robienie zakupów w jakimkolwiek sklepie. Dodatkowo warto pamiętać o art 354 k.c. który podkreśla ważność zasad współżycia społecznego oraz stosownych zwyczajów w ramach zawierania umowy. Szkoda mi jedynie tego że tacy ludzie wystawiają tak mierną opinię swojej grupie zawodowej.
    ReviewUserIcon
    Chojna

    30.04.2019 18:43

    Inne

    W uzupełnieniu opinii Chojna, informuję, że fakt miał miejsce w sklepie „ Żabka „ w Białymstoku przy ulicy Fabrycznej 8 w dnie 30.04.2019r ok godz: 17:20. Namawiam do omijania tego sklepu!!!
    ReviewUserIcon
    Tosia

    07.01.2019 22:33

    Inne

    Bardzo często kupuję w Żabce mieszkam niedaleko ul.franciszkanskiej 120A/122 w łodzi niestety od pewnego czasu są nowi właściciele i to już nie ta sama Żabka.Obsługa bardzo nie miła mam czasami wrażenie jak bym była intruzem w tym sklepie i z łaski pani coś mi sprzeda .Nie polecam !!!
    ReviewUserIcon
    Bul K

    02.04.2019 18:08

    Inne

    ...dopłać dziewczynom 2500 do tego co zarabiają (500 euro) to będą fruwać ...
    ReviewUserIcon
    Żabka

    30.04.2019 17:58

    Inne

    Jak nie ma czasu na zjedzenie śniadania czy jakiegoś posiłku to się je w trakcie. Sama pracuje w żabce i nie jendokrotnie zdazyło mi się że musiałam odłożyć śniadanie bo klient wszedł, który z uśmiechem zyczyl mi smacznego. Więc takie czepianie się o jedzenie w czasie pracy nie jest ok.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Greg

    19.04.2019 09:33

    Inne

    Ja jestem franczyzobiorca i jak dla mnie firma spoko jest zupełnie.
    ReviewUserIcon
    Miku

    30.04.2019 16:55

    Inne

    Pds już dziękujemy
    ReviewUserIcon
    Din

    30.04.2019 15:36

    Inne

    jak ktoś nie traktuje poważnie pracy i nie szanuje swoich obowiązków, to oczywiście trudno dać sobie radę
    ReviewUserIcon
    Były FO

    27.04.2019 08:41

    Inne

    Szukam osób poszkodowanych przez sieć Żabka prowadziłem sklep przez rok po ich zamknięciu Żabka wyliczyła dług ponad 100.000zl + około 70tyś dla urzędu skarbowego. Wszystkie osoby które zamknęły sklepy i pozostały z zadłużeniem proszę o kontakt na email [email protected] Sprawę chcę nagłośnić aby wkoncu ktoś zobaczył co wyprawia ta firma jak rujnuje kolejne rodziny.
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    04.06.2018 11:06

    Inne

    Czy firma potrzebuje ajenta w Poznaniu, wiecie coś?
    ReviewUserIcon
    tati

    07.06.2018 10:43

    Inne

    pewnie , ze mozna otworzyc zabke w Poznaniu, moge pomoc tel 725468365. ja mam z synem trzy zabki i dobrze sobie zyje. obecnie bede pomagac znajomemu otworzyc zabke.
    ReviewUserIcon
    BylyFranczyzobiorca

    25.04.2019 13:06

    Inne

    Jak ktos chce wejsc w biznes niech sie zapyta co sie stalo w krakowie w jednym czasie zamknelo sie prawie 30 zabek. Az tak dobrze szedl biznes? Spytajcie o milionowe dlugi ajentow. Sam jestem akentem i zabka mnie zniszczyla przez 1,5 roku. Dobrze ze sie kapnalem szybko o co w tym chodzi. Swoj dlug na dzien dzisiejszy szacuje na 370 tys zlotych. I nie jestem idiota studia wyzsze iq na poziomie 142 pkt Pozdrawiam wychodzcie z tego i liczcie ile zarabiacie liczcie straty a nie same zyski i patrcie zenprzyjda slabe miesiace itd i pilnujcie pracownikow bo to na 90 procent (usunięte przez administratora).
    ReviewUserIcon
    Moris

    23.04.2019 08:45

    Inne

    Ja prowadze sklep od 3 lat i jest wsyzstko super jak dla mnie.
    ReviewUserIcon
    Bart

    19.04.2019 08:52

    Inne

    prowadze sklep i jest spoko wszystko
    ReviewUserIcon
    asdf

    09.04.2019 14:46

    Inne

    w życiu nie spotkałam się z tak niskim profesjonalizmem jeśli chodzi o proces rekrutacji. Rekrutowałam na stanowisko analityka danych i po pierwszym - banalnym etapie (excel) nie dostałam żadnej odpowiedzi. Już nie mówiąc o tym, że raczej powinna być sprawdzana znajomość SQL, a nie excela na tym stanowisku. Próbowałam skontaktować się odnośnie feedbacku, ale bezskutecznie (zero odpowiedzi), więc tym samym, wystawiam opinię negatywną. Wśród znajomych słyszałam, że nie mogą nikogo znaleźć na takie stanowiska. HMMm... ciekawe czemu? Nie polecam
    ReviewUserIcon
    mati

    31.03.2019 13:40

    Inne

    Prowadzę sklep i wszystko jest ok. Roboty dużo, ale na swoje wychodzę.
    ReviewUserIcon
    Bul K

    02.04.2019 00:48

    Inne

    Żaba troll :-))))
    ReviewUserIcon
    Tomek

    31.03.2019 22:18

    Inne

    Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Logistyki (pruszcz gdanski) Jakie warunki zatrudnienia?
    ReviewUserIcon
    Mike

    28.03.2019 15:53

    Inne

    Jak o prowadzenie sklepu to firma fajna, dobre wsparcie, niezle sie zarabia.
    ReviewUserIcon
    Mike

    28.03.2019 15:51

    Inne

    Jak o prowadzenie sklepu to firma fajna, dobre wsparcie, niezle sie zarabia.
    ReviewUserIcon
    Wolski

    22.03.2019 11:54

    Inne

    Jedną z najbardziej nieodpowiedzialnych firm z jaką miałem do czynienia. Otwierają kolejne sklepy nie mając zapewnionej logistyki dostaw. Skończyłem tak że dostawy wjeżdżają np o 15 ... Będąc samemu na zmianie rozkłada to się do zamknięcia sklepu a czasami nawet dłużej. Nie stać mnie na zatrudnienie większej ilości osób bo w finansach też oszukują. Płacisz podatki od całości wygenerowanego zysku SKLEPU a nie od swojego faktycznego wynagrodzenia!!!! Wychodzi na to że płacimy podatki za tych oszustów. Nikomu nie polecam brania franczyzy z tej firmy! To (usunięte przez administratora) Sam w najbliższym czasie będę z tego rezygnował a i to nie jest takie łatwe .
    ReviewUserIcon
    Paweł

    26.03.2019 12:40

    Inne

    Podatki płacisz tylko od zarobków, a nie od całości utargu. Otrzymujesz faktury VAT za zatowarowanie, które stanowią koszt (zapłatę za towar) Oszustami też raczej nie są. Po prostu nie przypilnują za Ciebie Twoich spraw i dokumentów bo im nie zależy - w razie czego i tak na końcu za wszystko zapłaci ajent, bo tak jest ta współpraca skonstruowana. Wchodząc we współpracę z tą firmą trzeba bardzo uważać na wszystkie papiery i mieć wszystko pod kontrolą, bo inaczej płynie się momentalnie. Co do reszty zgoda, beznadziejna firma, beznadziejny franczyzodawca, kompletny brak poszanowania franczyzobiorcy i dbania o jego interes. Omijać szerokim łukiem, najlepiej również jako klient, żeby tego zielonego pasożyta nie dokarkarmiać.
    ReviewUserIcon
    Nowa

    13.03.2019 22:44

    Inne

    Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl
    ReviewUserIcon
    Jola

    13.03.2019 21:55

    Inne

    Drogo? a chodzicie i kupujecie za luksus ciepłej prosto z pieca bułki o różnych porach dniach trzeba płacić, za to że macie w jednym miejscu sklep, bar, poczte,itp. Czytam niektóre opinie ze zdumieniem czasem chce mi się śmiać z ludzkiej głupoty i naiwności a czasem szkoda mi tych ludzi,zwłaszcza tej pani która nie kupia wody bo ja wyrzucono ze sklepu i pana który nie wziął paragonu i miał pretensje. Kupujecie w żabkach, biedronkach., różnych marketach stoicie w kolejkach bo myślicie że macie taniej, jecie śmieci które wam podsuwają (mrożone bułki, stare parówy ,dania gotowe wszystko nafaszerowane chemia ) narzekacie że ajent nie taki,że kasjerka nie miła,że oszukują a i tak zamiast iść to zwykłego spozywczaka za rogiem po bułkę z piekarni idziecie to sieciowek i marketów i dalej narzekacie a oni się cieszą że kolejny sklepik upadł. Ale to ludzie to myślenie lub jego brak niszczy zwykłych przedsiębiorców którzy dawali godnie zarobić. A jak już obrazicie się na wszystkie sklepy przypomni jolsię wam sklepik na rogu, który kiedyś był i znów pójdziecie do żabki bo nie będzie wyboru .Taka prawda o was super klientach . Dobra rada dla przyszłych ajentów zanim zdecydujecie się na żabke idzie tam do pracy i zobaczcie jak jest, anie liczycie że ktoś da wam gotową receptę na sukces ,bo właśnie na takich naiwniaków czeka Żabka
    ReviewUserIcon
    pracuś

    12.03.2019 17:33

    Inne

    rozmowa na kierownika rejonu...czy porywać się na to? dostałam propozycję pracy jako kierownik rejonu i nie wiem czy jest sens się w to pchać? Proszę napiszcie konkretnie jak wygląda praca kierownika rejonu, czy przez cały dzień jest jazda po punktach a może wpada się do jakiejś siedziby no i.....zarobki ile tam się zarabia bo wiem że trzeba mieć działalność.....Czekam na info od osób, które wiedzą dokładnie co piszą
    ReviewUserIcon
    Ttomek

    10.03.2019 09:53

    Inne

    Żabka w Toruniu przy ul. Boboli 49 (usunięte przez administratora) Wczoraj poszedłem po ciężkim dniu pracy do żabki. Zapłaciłem za trzy piwa 26 zł, gdy zorientowałem się ze cos nie tak wróciłem po 3 minutach a pani udawała ze nie ma paragonu szukała i nie znalazła. Byłem stałym klientem żabki do wczoraj wieczór. Jestem ciekaw ile razy tak mnie i innych ludzi oszukali!!!
    ReviewUserIcon
    Żabkatozłodzieje

    09.03.2019 19:36

    Inne

    Drogo, drogo, przeceny na cenę normalną która i tak się nie wczytuje do systemu. Menelska obsługa (Puck), mało miejsca jak i produktów 1/100
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.01.2019 13:43

    Inne

    Czy wszystkie żabki mają tak że jak na półce przeterminuje się towar to osoba pracująca w niej musi zapłacić za przeterminowane produkty z przypisanego do niej działu skoro jest tyle ludzi że nawet nie ma kiedy sprawdzić terminów a inni pracownicy mają nie swoje przypisane produkty w nosie i tylko dokładają na stare daty bez zerknięcia nie powinno być tak że w systemie podświetlają się na czerwono i wtedy można je przecenić bo to troche chore co miesiąc bulić hajs za terminy
    ReviewUserIcon
    gość

    29.01.2019 14:50

    Inne

    kiedyś pracowalem nigdy takich zasad nie było. o.o
    ReviewUserIcon
    Nika

    09.02.2019 23:55

    Inne

    Żart wyżej postawieni pracownicy mają to w serdecznym poszanowaniu ma się sprzedawać i tyle nie dbaj o ajentów a co dopiero o pracowników zatrudnionych przez ajentów pip i tylko pip
    ReviewUserIcon
    Centralna Żaba

    20.06.2018 15:56

    Inne

    Jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w Centrali w Poznaniu to zachęcam do głębokiego przemyślenia swojego wyboru. Dużym (i chyba jedynym plusem) jest integracja pracowników wewnętrznych. Poza tym SŁABO! Systemowo wiecznie coś nie działa, przez co Franczozobiorcy mają utrudnione prowadzenie sklepów. Tłumaczenie Informatyków i Biura Obsługi Klienta: "problem globalny". Dział Wsparcia Sprzedaży nie potrafi rozwiązać najprostszych skarg oraz zgłoszeń od klienta zewnętrznego. Ciągła nerwówka ze strony sklepów, jak i pracowników biurowych. Nie wiesz jak rozwiązać zlecenie, które otrzymałaś/łeś do zrealizowania? Spokojnie - Twój problem/problem Franczozobiorcy będzie wędrował przez wszystkie działy w Centrali, ponieważ każdy twierdzi, że się tym nie zajmuje. Jeśli nie jesteś Specjalistą to zapomnij o podwyżkach. Kadra kierownicza jak i Dział HR pozostawiają wiele do życzenia jeśli chodzi o zarządzanie zespołem oraz prowadzenie rekrutacji. Miejcie trochę godności i poszukajcie pracy u konkurencji :)
    ReviewUserIcon
    Kacccc

    05.01.2019 00:49

    Inne

    Co za dureń i zazdrośnik z Ciebie
    ReviewUserIcon
    Experienced

    15.01.2019 15:53

    Inne

    Polaczek, typowe. Polecam prace w centrali. Specjalista zarabia dobrze, ekspert swietnie. Entry level stanowiska, jak wszedzie ciezko bo to praca operacyjna.
    ReviewUserIcon
    Pracownicy.

    11.01.2019 21:02

    Inne

    Wypłaty w umowie zgodnie z prawem są do 10 każdego miesiąca. U nas jeszcze nie było, są wypłacane po 200 -400 co parę dni.....Nie ma premji ,ani sprzedażowego ..
    ReviewUserIcon
    Paweł

    14.01.2019 02:19

    Inne

    Bo ajent dostaje już zadyszki.... Za parę miesięcy u ajenta kredycik lub zamknięcie interesu

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.