Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o.

Agata

Weszłam do żabki na serbinowskiej Kalisz sprawdziła mój dowód i przy klientach powiedziała że wyglądam lepiej na dowodzie niż na żywo takie zachowanie jest nie stosowne... Nie rozumiem takiego zachowania w stosunku do klienta... Pracownica na Popludniowej zmianie w dniu 22.09.2021 proszę to zmienić bo to jest nie stosowne

@Agata

A ja tam cenię ludzi za szczerość. Powinna dziewczyna premię dostać ????

Marcin Marko

Tajemniczy klient to jest polityka lęku i narzucanie kar na pracownika po czym pracownik zamiast zarobić to traci . 2.opinia Oskarżenie mojej koleżanki o kradzieże świeżo zatrudniona osoba pracujaca w sklepie nie było kamer 2 miesiące. Przewineło się około 10 osób. Lipa

Wp

Witam Mateusz grabowski h regionalnym prosze o opinię

Wierski Lukasz

Czy zarząd nie widzi jakie pan Wierski robi Walki? Przecież to czysty folwark pan sobie zrobił ! Jak w takiej firmie, na poważnym stanowisku może pracować człowiek , który bierze kasę od pracodawcy i od dostawcy Enreco?

Po wysłaniu CV dwa dni i miałem kontakt z przemiłą panią z Jr. Dwa dni później była pierwsza rozmowa z panią z HR oraz przyszłym przełożonym. Po rozmowie miałem bardzo pozytywne odczucia. Ludzie naprawdę potrafili zbudować pozytywną atmosferę. Dzień później dostałem informację o drugim etapie kolejnego dnia. Zaskoczył mnie drugi etap online. W dzień drugiego etapu ubrałem się elegancko i zalogowałem 5 min przed czasem. Czekam, Czekam i po 4 min zjawili się państwo. Przyszły przełożony jakby nie swój:/ wystraszony?! Rozpoczęła się rozmowa - Pani zadawała pytania, które dla mnie były żenujące. Rozmowa trwała 25 min a mnie było poprostu przykro, że tacy ludzie pracują na takich stanowiskach i rekrutują o czym nie mają zielonego pojęcia. Nawet gdybym otrzymał ofertę nie zdecydowałbym się pracować z tak niekompetentną osobą!

Wstyd je tutaj pisać

Musisz

Najważniejsze byś klepał regułkę. Dzień Dobry.Aplikacja jest jeśli nie wcisnął ja potem polecił hot Doga kawę i zaprosił ponownie i tysiak gwaranatowany

Adela

Prowadzenie żabki kiedyś może było nawet ok .Teraz po wprowadzeni nowych rozliczeń jest coraz gorzej . Każda zmiana ,każde udogodnienie jest po to aby Franczyzobiorcy lepiej się pracowało ,więcej zarabiał i miał więcej czasu . Tylko ,że jest to stanowisko i opinia Żabki . W praktyce jest zupełnie odwrotnie . Coraz więcej obowiązków ,brak czasu dla siebie i oczywiście zdecydowanie mniej kasy .I proszę nie pisać ,że jest inaczej bo prowadzę Żabkę wiele lat . A dlaczego jeszcze prowadzę ? ,Właśnie jesteśmy w trakcie kończenia współpracy

Dariusz

Witam chce wam powiedzieć że w tych sklepach jest bardzo drogo juz nawet w biedronce taniej o wiele. .. Po co tyle ciągnięcie pd klientów skoro gdzie indziej taniej jest i więcej. A ta aplikacja hmm do kitu jest. Trzeba sporo wydać by mieć punkty na byle co np na energetyki 1000 puktow hehe śmieszne tak sporo puktow a za takie produkty .. Powinniście sporo obnizyc pukty za rowary bo teraz to smiech na sali jak oszukujecie kijetow. A ogl ceny. Hmm tez smiech na sali. Wszystko u was drogie nie dziwie sie ze biedronce wiecej klientów jest i o wiele taniej. Musicie poprawic cwny obniżyć bo seryjnie za drogo u was

Mateo
@Dariusz

Chłopie, energetyki za żappsy są za jakieś 400 punktów. Może to cię zdziwi, ale to nie w Żabce jest za drogi - po prostu ty za mało zarabiasz... ;)

An
@Dariusz

Na początku też tak myślałam, ale zmieniłam zdanie. Towar jest zawsze zgodny z terminem, ceny jednych produktów są niższe niż w biedronce, innych wyższe. Pieczywo zawsze świeże. Żabka to fajny sklep, zawsze blisko.

Przemek
@Dariusz

Będzie jeszcze drożej.Nie odpowiada to nie przychodzi chodź do Biedronki po ciepłe piwo i innej jakości.

eldokanawolno
@Przemek

Ehhh. przecież żabka to nie market ani sklep typowo spożywczy. To typowy sklep 'doskokowy'. Jesteś na miescie a zapomniałeś o papierosach? Idziesz do Żabki Zapomniałeś w sobotę zrobić zakupów na niedziele? Wchodzisz do żabki Ceny są wyższe bo to typowy sklep gdzie najczęściej trafiasz bo czegoś akurat potrzebujesz w konkretnej sytacji o to że jest ich cała masa to masz ją zawsze obok gdziekolwiek byś nie był

Enrico

Jak góra sprzedana to na dole nigdy nie będzie dobrze, Pan Wierski Ł zrobił sobie z tej firmy społdzielnie z Panem Maurycym i od paru lat ustawiają wszystkie przetargi. Ciekawe ,zę firma się tym wogóle nie interesuje albo nie chce...

Rere

Jaka jest kara za tajemniczego tzw ile wynosi

Jasiek
@Rere

Milion euro

Kamil
@Rere

Poniżej 80% są kary na nzk A tak to są mniejsze wynagrodzenia nagród

Damian

A Ciebie Karolina chce poinformować że sprawa o oczernianie i wyzwanie mnie I mojej żony została wczoraj zgłoszona na policję i do sądu , więc twoje aipi telefonu mam z tego serweru wiec spodziewaj się że niebawem będzie u ciebie policja do przesłuchania i widzimy się w sądzie dziekuje i pozdrawiam , bo nie pozwolę se na takie cos co tu wypisujesz .

@Damian

Ja nikogo tu nie osądzam tylko stwierdzam fakty , po to ta strona została utworzona a to ty w swoich komentarzach jesteś wulgarny i chamski bo prawda boli a do tego twoja ortografia w komentarzach nie jest najwyższego poziomu!!!

Kamil
@Karolina

Jeżeli masz jakąś opinie na temat tego sklepu to napisz to bezpośrednio na żabka brzesko, wtedy potencjalny pracownik/klient szybciej znajdzie opinie. :)

j23
@Damian

uja możesz zrobić pacanie ze swoim ip niedorozwinięty człowieku

Jola
@Karolina

Od podawania personaliów jest pip a nie ta strona . Mam nadzieje , ze właściciel tego sklepu zrobi z Tobą porządek . Gdyby był potrzeby świadek to chętnie opowiem o nawiedzonej kobiecie , która myśli ,ze bezkarnie może oczerniać ludzi w sieci ;)

OBECNIE niestety korpo Żabka

Jestem pracownikiem Żabka - w sensie Franczyzobiorcą - najgorszemu wrogowi nie życzę - jestem tu od roku - nic dobrego mnie nie spotkało - ale niestety wyjście oznacza dług do końca życia. Nie jestem młokosem. Mam za sobą duże doświadczenie w pracy w korporacjach, na najwyższych szczeblach i jak zaczynałam tzw. współpracę z Żabka to miałam nadzieję, że ktoś potraktuje mniej mnie poważnie, No niestety. Być może moje standardy są wygórowane ale ta korporacja, przez podobno duże K nie jest przyjazna ani dla swoich pracowników ani tym bardziej dla tzw. współpracowników czyli franczyzobiorców. Mam bardzo duże doświadczenie i uważam, że największym moim błędem życiowym było wejście w tzw. współpracę z Żabka. Oczywiście każdy ma swoje doświadczenia. Mówię tylko o moich więc proszę o powstrzymanie się od negatywnych odpowiedzi w stylu - nie podoba Ci się to odejdź - to nieistny nie takie proste. Piszę tylko dlatego, że mnóstwo ludzi widzi to jako szansę a ja z doświadczenie mówię to KONIEC marzeń, planów, czasu dla dzieci i czasu na życie. Mówię co czuję a każdy ma prawo podjąć własną decyzję. Ja swojej żałuję.

Czy praca w niedzielę jest dodatkowo płatna

Arkadiusz

Kolejna negatywną moja opinia na temat żabki Wieprz koło Żywca Sobota 28.08 podjazd pod żabkę godzina 6:15 zamknięte kolejna próba 6:45 zamknięte dodam że to nie pierwszy raz ale jak widać żabka ma to gdzieś bo nic z tym nie robi gratuluję wizerunek żabki w tej miejscowości spalony ????

Halina

Cześć, jak wygląda praca dla studenta w Żabce? Na jakiej umowie się pracuje? Jaka jest oferowana stawka? Czy kwestie grafiku można bez problemu pogodzić z zajęciami? Trzeba wyrobić jakieś minimum czy jest to może do ustalenia z pracodawcą?

Ajax
@Halina

Wszystko zależy od szefowstwa. Zazwyczaj dają tylko umowę zlecenie, wielu studentów daje radę pracować w Żabce i godzić to z innymi zajęciami. Stawka? Najniższa, jednak właściciel jak się będziesz sprawdzać to może będzie chciał dyskutować o wyższej stawce.

Rafał

Prośba Apel do Żabki by przestać tak wciskać na siłę aplikacje i ta kawę z hot dogiem.Ile czasu się traci zamiast się kupi jedna rzecz tym klepaniem o aplikacje i kawę hot doga

Ajax
@Rafał

To nie jest nasza wizja wciskać, ale z tego wciskania nas rozliczają. Mamy tajemniczego klienta i pracownik Żabki MUSI to zaproponować, bo inaczej jest zła ocena i bury.

Jacek

Witam Czy ktoś z Żabki zainteresuje się wkońcu żabką w Wieprzu koło Żywca to jest skandal sprzedają hot dogi ledwo od mrożone wczoraj kupiłem bułki na wpół zmrożonego to tylko dwa przykłady banda nieudaczników bez kompetencji i jakiekolwiek wiedzy o prowadzeniu tego typu działalności!!!

OK.

SKLEPY OK ALE GURA TO (usunięte przez administratora) I NACIĄGACZE , BLOKUJĄ KARTE NA PUNKTY BEZ ŻADNYCH PODSTAW JAK MASZ ZAKUPY POWYRZEJ 500ZŁ W CIĄGU PARU DNI TO BLOKUJĄ KARTE I UDAJĄ SZWEDA .TELEFONY NIE ODBIERAJĄ A NA SKARGI NIE ODPOWIADAJĄ TO ŻENADA PO PROSTU (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) . NIE BĘDE ROBIŁ ZAKUPÓW W ŻABKACH DZIĘKI ADMINISTRACJI KTURA OKRADA SPOŁECZEŃSTWO BES SKRUPUŁ FAŁUSZYMI OFERTAMI I ZAŚ BLOKUJĄ APLIKACIE .DRODZY PAŃSTWO TO NAPRAWDE JEST ŻENADA JAK WAM NIE WSTYT.

Służba pracownika

Czy traktowanie pracownika gorzej jak towar jest wpożądku ?

Ataner

A ja bym chciała pochwalić żabkę przy ulicy plac Strzelecki 25 po prostu uderzająca przyjemność miłe panie sympatyczne No ja jestem po prostu zdziwiona i chciałabym pochwalić te panie za taką powiem chęci do pracy miło usposobienie i przyjazność dla klienta

Damian

Julka jest taki mały problem , ja z żoną prowadzimy ten sklep już od jakiegoś czasu i żadnej takiej jak ty Julki nie było Więc nie pisz bzdur ze tu pracowała bo jesteś śmieszna

Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żabka Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 241.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żabka Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 170, z czego 11 to opinie pozytywne, 107 to opinie negatywne, a 52 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Żabka Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Żabka Polska Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Żabka Polska Sp. z o.o.