opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Piła
  • Kościan
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    znajomy znajomego

    16.02.2022 11:50

    Kandydat

    Żabka obecnie prowadzi kampanię reklamową w której informuje że 84% franczyzobiorców ma przychód na poziomie 18000zł lub więcej. Przecież to niedorzeczne, wystarczy uwzględnić koszt 2 zatrudnionych za najniższą krajową, swój zus, opłatę licencyjną, prowizje za płatności kartą, manko inwentaryzacyjne i franczyzobiorcy zostaje bodaj na waciki.....
    ReviewUserIcon
    Czarna

    16.02.2022 20:14

    Pracownik

    No bo żeby zarobić to trzeba pracować samemu a nie leżeć i czekać na kasę .
    ReviewUserIcon
    Mora89([email protected])

    03.02.2022 21:15

    Pracownik

    Witam. Opini jest masa negatywnych najwięcej wynika to z różnych powodów. Głównie to zawsze niezadowoleni krzyczą najgłośniej. Drugie to ludzie którzy się do tego nie nadają z różnych powodów głównie którzy chcą nie robić nic a mieć dużo. Dlatego każdy kto chce otworzyć Żabkę zapraszam do kontaktu można nawet przyjechać do Mojej Żabki i pokaże ile zarabiam ile mi zostaje. Jak zmienił mi się standard Życia po roku ciężkiej pracy. Nie będę mówił ze siedzę po 2 godziny dziennie i zarabiam 10 tys. bo to nie możliwe ale jeśli ktoś chce poświecić temu sklepowi cały wolny czas to na prawdę zarobi kasę gwarantuję. Pytanie czy chcesz zarabiać czy siedzieć przed telewizorem albo komputerem i wypisywać albo co gorsza czytać te bzdury. Ja Cię zabiorę na dzień do mojego sklepu pokaże Ci te złe strony bo takie są ale też ile można zarobić jak się poświęci kawałek swojego czasu na ten sklep. [email protected]. pozdrawiam i życzę sukcesów.
    ReviewUserIcon
    franczur

    16.02.2022 11:56

    Kandydat

    wkład własny 5000 a jaka jest opłata miesięczna?
    ReviewUserIcon
    Mora89

    16.02.2022 18:27

    Pracownik

    5000 tysięcy to duża przesada mi starczyło 1500zł ale to jest chwila na wytłumaczenie co na to sie składa. opłata jest zależna od obrotu. ale stanowi kilka procent. kwota gwarantowana jest już po uwzględnieniu tej opłaty . Także ta kwota jest mało odczuwalna bo wypłata już przychodzi potrącona o to . musicie zrozumieć że będziecie dostawać wypłatę co miesiąc nie że utarg bierzecie i z tego dzielicie. przychodzi 5 dostajesz rozliczenie ile przelewu. po 2 dniach jakoś przychodzi przelew jak wypłata normalnie jak na etacie . plus wiadomo premeie jakies dodatkowe pieniądze z kart pre paidowych czy lotto.
    ReviewUserIcon
    Kamila

    14.02.2022 19:52

    Pracownik

    Nie polecam tego biznesu, ponieważ partnerzy z Poznania + menager i dyrektor rejonu Agnieszka Leszczyńska to jedna banda... mają swoje spotkania i wszystkim rąbią (usunięte przez administratora) oraz obgadują franczyzobiorców, komu zabrać sklep, a komu dać kolejny i tak wkółko....ich nie interesują Twoje problemy mają to naprawdę gdzieś, że masz straty czy problem z ludźmi, naprawdę tak podłych osób nie widziałam i hamskich !
    ReviewUserIcon
    rafzad

    11.02.2022 21:58

    Inne

    Opinia dotyczy sklepu Warszawa Skarbka z Gór 19/U3. Moim zdaniem personel nie jest do końca wyszkolony. Przykłady; nie mają pojęcia o niektórych produktach. Przykład-proszę o papierosa iqos sprzedawca wydaje mi gloo., nie do końca niektóre osoby orientują się w promocjach papierosów gloo i iqos. Ciągła zmiana personelu powoduje brak wiedzy. dodatkowo ciągle brakuje papierosów neo niebieskich mentolowych i jak kupowałem hott dogi były zimnie. Ocena fatalna tego sklepu.
    ReviewUserIcon
    Natt

    10.02.2022 12:42

    Pracownik

    Co Wy gadacie?! Wielcy obrońcy żabki! Sama jestem ajentom i prawda jest taka, że robisz im obrót około 200 000, przy dobrych wiatrach i przy niedzielach otwartych WSZYSTKICH, bo inaczej go*no zarobisz… Wieczne kontrole, weryfikacje, tajemniczy klienci… wiecznie problem. Dania gotowe i kanapki przyjeżdzają z jak najkrótszym terminem, a jeśli ich nie sprzedasz - to Twój problem, Ty płacisz… „Nie płacisz za wynajem” a tak naprawdę odciągają Ci to z wynagrodzenia, wieczne problemy, żeby przyjechali coś naprawić - później weryfikacja, punkty spadają, i wieczne telefonu, wizyty dlaczego sie tak dzieje… Przez pierwsze miesiące brak VAT, a później i fak go zapłacisz, dodatkowo podatek, ZUS i jeśli masz pracowników to dodatkowo ich koszt… i tak naprawdę z przelewu zostaje wielkie (usunięte przez administratora) Ludzie darujcie sobie ten „biznes”… Nie jesteś właścicielem , a odpowiadasz za wszystko…. I te wszystkie pochlebne opinie nie wiem skąd sie biorą, ale prawda jest całkowicie inna…
    ReviewUserIcon
    Mora89

    10.02.2022 20:21

    Pracownik

    wiecznie kontrole ?? 2 w miesiącu ?? masakra.... mało kto daję radę. większość z was ajentów to nieudaczniki i żabka na was zarabia żeby płacic godnie tym najlepszym taka prawda. ja zarabiam i to sporo. ale nie każdy się do tego nadaję.
    ReviewUserIcon
    znajomy prowadzacego

    28.12.2019 11:39

    Inne

    Witam. Nie wiem skad te wszystkie negatywe oceny prawdopodobnie pisze je konkurencja Sto** i Fresh. I jakies osiedlowe niewypaly. Mam znajomego co siedzi w temacie juz 5 miesiecy i jest bardzo zadowolony. Jezdze do niego do sklepow czasem i jest zawsze kultura ostatnio remont mu zrobili ZA DARMO!!! nowy lokal wszystko dostal nic nie dokladal o rachunki sie nie martwi. Tak dobrze prosperuje ze chce otworzyc nastepny punkt a ja sie ciagle zastanawiam czy sammeu sprobowac . Mowi, ze nie ma co czekac w koncu skonczy sie tak okazja bo teraz daja 15 tysiecy ludzie wiecie ile to jest ?! Kumpel po dwoch miesiacach kupil sobie wymarzone auto. O jakich kradziezach piszecie macie kamery na sklepie? to nie sa lata 90 ze sie na pochybel bralo i wychodzilo. Zabka pilnuje takich obiboków jest wsparcie z góry zawsze, kto chce to sobie poradzi. Masz 5 tysiecy ? Najlepsza inwestycja to szukanie dobrej lokalizacji i jazda. Jezeli ktos jest z mazowieckiego moge mu pomoc spotkac sie porozmawiac. Pamietajcie konkurencja nie spi a lepszych warunkow nikt wam nie da i to jest wasz wlasny biznes !!! Ubrania za darmo dostajecie z logiem, prad placa, lokal... czym tu sie przejmowac bo za towar trzeba placic ? No jak masz obrot po 220 tysiecy to trzeba placic normalna sprawa. Pamietajcie zabka to nie jest zwykly sklep mozna tam wysylac paczki i numery rejestrowac na karte duzo jest chetnych. Pozdrawiam prawdziwych rekinów ktorzy jada po swoje i sie nie ogladaja zabka to swietny poczatek dla mlodego przedsiebiorcy ktory nie chce zarabiac 4000zl netto. Tutaj macie x4 tyle Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Mirek

    05.02.2022 13:39

    Były pracownik

    Ci co piszą pozytywne opinie mają w tym biznes. Za polecenie FRanczyzobiorcy dostają duuuze pieniądze.
    ReviewUserIcon
    Natt

    10.02.2022 13:35

    Pracownik

    Opinia pewnie opłacona. ???? Po dwóch miesiącach… hahaha… Kto żabkę prowadził, ten się w cyrku nie śmieje…
    ReviewUserIcon
    Izabella

    05.02.2022 23:49

    Pracownik

    Ludzie którzy piszą te brednie mój znajomy prowadzi żabkę 5 miesięcy i jest super, no tak bo przez pierwszy rok nie masz Vatu czy podatku, ale po roku urząd skarbowy może was tak dojechać, że albo wyjdziecie na 0 albo zarobicie 2 tys.. Oprócz żabki prowadzę inne firmy i gdyby nie one to podatki by mnie zjadły. Prowadzę żabki 5 lat i nigdy w życiu niczego tak nie żałowałam, musisz poświecić swój cały wolny czas. Bo jak przeciętny Kowalski buduje koszt ? Faktury za wasze zakupy czy paliwo nie wystarcza pamiętajcie. Każdy myśli, ze prowadzenie tego (usunięte przez administratora) to tylko zatrudnienie pracowników i dokładanie towaru otóż nie moi drodzy ;) i nie jesteście właścicielami tylko bardziej kierownikami, odpowiadacie za wszystko, bo ta umowa to śmieć...
    ReviewUserIcon
    Retoren

    07.02.2022 04:42

    Kandydat

    US nie dojeżdża sklepów. Tu widać prak znajomości przepisów podatkowych. Każdy nie sprzedany towar na koniec roku jest objęty podatkiem od spisu z natury. Jest to związane z tym, że w ciągu roku towar jest wpisywane w koszt uzyskania przychodu co pomniejsza podatek dochodowy. Na koniec roku podatkowego jest remanent, czyli spis z natury. Oznacza to, że towar nie sprzedany jest traktowany jako zysk i należy za to zapłacić podatek, którego unikalismy w ciągu roku. Ajenci o tym podatku dowiadują jak już jest za późno, a dochody przejadają i nie mają z czego zapłacić. I nie bronię tu płaza, bo w mojej ocenie jest to wyzysk. Sam myślałem zostać ajentem ale policzyłem koszty, podatki i doszedłem do wniosku, że lepiej być na etacie w magazynie i pomału rozpocząć własny biznes od handlu w weekendy na targowiskach.
    ReviewUserIcon
    Natt

    10.02.2022 13:27

    Pracownik

    W końcu jakaś prawdziwa opinia. Zgadzam się w 100% !!!!!
    ReviewUserIcon
    Rudy

    07.02.2022 12:27

    Inne

    Żabką ul. Mareckiego W Niedzielę płatność tylko karta masakra
    ReviewUserIcon
    Retouren

    07.02.2022 04:33

    Kandydat

    Zanim zostaniesz franczyzabiorcą to zapoznaj się dokładnie z formami opodatkowania, dowiedz się czym różni się PRZYCHÓD od DOCHODU. W jaki sposób rozliczać koszty aby zapłacić niższy podatek dochodowy. Dowiedz się czym jest podatek od spisu z natury (płacisz go na koniec roku podatkowego za towar którego nie sprzedałeś). Dokładnie zapoznaj się z umową, którą masz podpisać. Jeżeli masz wątpliwości to skonsultuj je z prawnikiem i biurem rachunkowym. POD ŻADNYM POZOREM NIE WIERZ W ZAPEWNIENIA REKRUTERA, on ma płacone za podpisanie umowy z tobą. Pamiętaj, że franczyza NIE JEST WŁASNYM BIZNESEM. Jako franczyzobiorca nie możesz decydować o tym gdzie kupisz towar, w jakiej cenie, jak go wyeksponunesz. Jako ajent masz wszystko narzucone z góry. Jeżeli policzysz swoje miesięczne koszty to okaże się że poswiecasz CAŁE SWOJE ŻYCIE PRYWATNE za pensję kierownika lub menadżera z niskiego szczebla w korpo. Jako ajent masz TYLKO PRZYCHÓD, ustalony odgórnie, jako samodzielny przedsiębiorca cały wypracowany zysk inkasujesz dla siebie.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    17.11.2021 00:17

    Pracownik

    Za 2 tygodnie minie rok jak w to weszłam teraz wiem z czym to się je. Szkoda ze na rozmowie "kwalifikacyjnej" nie było mowy o fakturach korektach które zabka przerzuca na FR kwoty vat Ok 4000 tys przelew od zabki 13 500 po wypłacie pracowników 2 osób 5500 zł zus 3000 zł księgowa 500 zł bhp 100zl vat Ok 2500 przy dobrych wiatrach przeceny towaru Ok 600 zł koszty chemia na miesiąc 100zl codzienne dojazdy do bankomatu Ok 100 zł nie liczę już moich strat na warzywach i owocach które wyrzucam bo pleśń zostaje niecale 1000 zł. Pięknie mówili że na weryfikacjach i tajemniczy dodatkowe pieniądze tylko szkoda ze w rzeczywistości tak nie jest. Na sklepie jestem codzienne dbam sprzątam pilnuje terminów zamawiam z głową a weryfikacja zawsze (usunięte przez administratora)bo mydla nie było bo kosz za pełny bo 2 bułek brakowało bo brak pomidorów które się sprzedały i czekam na dostawę z regionalki i już-8 pkt więc nic nie dostaniesz a z tajemniczym to różnie bywa te pieniądze przeznaczam na nabial który mi się terminuje bo wszystkiego w PLI nie wrzucam aby WUT nie przekroczyć. Pracy w (usunięte przez administratora) ciągle myślenie kradzieże za które FR płaci pilnowanie wszystkiego praca 24h wakacje 7 dni wolnego za granicą to szukanie rano wfi aby zrobić zamówienie a następnego dnia wszystko sprawdzić i potwierdzić. Po roku prowadzenia powiem człowiek uczy sie na błędach teraz staram się odkładać aby stąd wyjść bo potrzeba Ok 30 tys na wyjście z tego (usunięte przez administratora) na same podatki a co wyjdzie na inwentaryzacji końcowej plus to rok życia tylko i wyłącznie na sklepie
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    06.02.2022 19:41

    Pracownik

    Czy mogłabym prosić do pani jakiś kontakt? Mam kilka pytań
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    06.02.2022 19:43

    Pracownik

    Czy mogłabym prosić do pani jakiś kontakt? Mam kilka pytań
    ReviewUserIcon
    Pracownica

    06.02.2022 19:25

    Pracownik

    Ile się dostaje za tajemniczego klienta? Proszę o szczere opinie
    ReviewUserIcon
    Lolek

    04.02.2022 11:07

    Kandydat

    A jak to wygląda że stratami, czyli jeżeli coś będzie po terminie, kto ponosi koszty?
    ReviewUserIcon
    Mora89

    05.02.2022 11:02

    Pracownik

    Przez poł roku całkowicie na towarach nabiał i szybkie przekąski tzn. te kanapki pierogi itd. Żabka zawraca żebyś nauczył się zamawiać odpowiednie ilości. Tzn nie jest to bez limitu albo są tam limity rzędu 2 tysiące czy 3 tysiące na każdy dział co jest wystarczające. Później rzeczy które Żabka Ci dorzuciła też przyjmuje bez problemu. Resztę musisz płacić. chociaż są tam jakieś małe miesięczne limity ale juz nie pamiętam jakie. Jak dbasz i pracownicy pilnują to straty nie są duże zresztą robisz na wszystko protokoły likwidacji i potem Ci to odliczają od wypłaty .
    ReviewUserIcon
    izka

    01.10.2021 12:59

    Pracownik

    Mieszkam w Tychach.To moja 6 żabka.W poprzednich bywało różnie.Umowy na pół etatu a robota na cały a nawet więcej.W pierwszej żabce syf,pomiatanie pracownikami,okradanie z wypłat itp.W innych nie było lepiej.Teraz mam szefa z którym fajnie się pracuje.Jest nas dwie plus szef który pracuje w niedzielę,wigilię i Sylwestra,żebyśmy mogły odpocząć.Umowę mam na czas nieokreślony. Do tego dochodzą soboty.Zarabiam około 2700 na rękę.Szef jest na każdej dostawie i dzwiga wszystko sam.Jak chcę wolne to mówie i mam.Weryfikacje mamy w normie.Z tajemniczym bywa różnie.Sklep jest mały i staramy się żeby był zadbany.Z klientami jest różnie.Trafiają się chamy .Ogólnie pracuje się fajnie.W lutym będzie 2 lata jak tu pracuję.To jak się w danej firmie pracuje zależy od ludzi z którymi jesteś i od atmosfery jaka panuje. My się lubimy i szanujemy .Dobrze trafiłam i tyle.Pozdrawiam .
    ReviewUserIcon
    żółta kartka

    30.01.2022 22:59

    Pracownik

    może ktoś napisać jak to jestteraz zweryfikacjami przez audytorow i karami? miało ich nie być od 2022?
    ReviewUserIcon
    Mora89

    03.02.2022 21:05

    Pracownik

    Tak już nie ma kar są tylko premie za osiąganie wysokich wyników na weryfikacjach.
    ReviewUserIcon
    Franek

    01.02.2022 11:33

    Pracownik

    Zabka narzuca swoje Ty jako przedsiebiorca nie możesz nic i tak jest teraz w zwiazku z ustawą o zakazie handlu w niedziele. Bedąc Franczyzobiorcą Żabki wcale nie mam wyboru tak jak mówi sieć, jesli nie otworze w niedziele mimo że Żabka chce zachecić poprzez dodanie premi za otwarcie, to jednak gdy nadal nie chcę otwierać w każda niedziele gdyż ten czas chce spedzic z rodzina lub zwyczajnie rowniez odpocząć w weekend to sieć straszy Nas że wypowie umowę, w koncu może. Tylko czy to nie chore i jak to ma sie to do indywidualnej decyzji franczyzobiorcy?
    ReviewUserIcon
    Maryna

    21.01.2022 10:39

    Inne

    Poznań. Żabka Górna Wilda 90. Оbrzydliwy sklep, niegrzeczny stosunek do pracy.
    ReviewUserIcon
    Jakis

    03.01.2022 09:07

    Kandydat

    Nie polecam. Rekrutacja na stanowisko Kierownika Regionu- brak informacji zwrotnej. Kompletna olewka i ignorancja. Pan zarządzający Regionem Płock.
    ReviewUserIcon
    nick

    09.01.2022 14:22

    Pracownik

    Wszyscy chca być kiero, załóz zabkę zobczysz jak jest najpierw.
    ReviewUserIcon
    Marko1

    13.01.2022 18:59

    Były pracownik

    Żeby zostać ajentrm trzeba być desperatem, albo ignorantem, który nie wie z czym to się wiąże(z niczym dobrym). Ajent to najniższe stanowisko w tej korporacji. Taki "chłopiec do bicia". Już lepiej być jakimś kiero. Ale kiero ciebie nie zrobią jak nie odrobisz pańszczyzny , czyli nie weźmiesz sklepu. Więc pozostaje zostać pracownikiem. Przynajmniej jest pensja a jak zrezygnujesz z pracy to wychodzisz bez długów.
    ReviewUserIcon
    Administrator

    03.01.2022 15:14

    Inne

    Czy wiecie coś o warunkach pracy w firmie Żabka Polska Sp z o.o.? Czy warto aplikować na ofertę pracy Franczyzobiorca?
    ReviewUserIcon
    Ja

    05.01.2022 19:53

    Pracownik

    Przecież internet zalewa hejt na współpracę z zabka, wystarczy trochę pocztać, ja się świadomie w to wpakowałam. Tak naprawdę nigdzie nie ma miodu i trzeba walczyć codziennie, a pracować na etacie za 2tys nie dla mnie.
    ReviewUserIcon
    Kasia

    07.01.2022 20:57

    Pracownik

    Ja wiem. Nie rób tego. Bardzo Cię proszę . Idź gdzieś na etat. Swoje 8 i do domu. Uwierz mi , wszystkie negatywne opinie na temat ząbki to prawda. Ja też na początku myślałam że ludzie tak mówią bo nie dają sobie rady irp ... Od roku próbuje się wyplątać i tkwię w tym bagnie przerażona wizją długów , których nie będę miała z czego spłacić... I pamiętaj że przychód to nie dochód . Z przychodu po odliczeniu wszystkiego ( pensje ,zusy ) później VAT ... czasami nawet najniższa krajowa nie zostaje ... Mi jak doradca finansowy wyliczył to wyszło 1770 zł na rękę
    ReviewUserIcon
    Martyna

    05.01.2022 21:50

    Były pracownik

    Nie polecam pracy w Warszawie przy ul.Wejherowska 22 oraz Płosa 6 (1 ajent) Nie wypłacane są pieniądze pod pretekstem że zawsze czegoś brakuje,papierosy alkohol etc I tak samo jak TK na 100 % I weryfikacja jak była 99 % pracownicy to (usunięte przez administratora)kłamcy I (usunięte przez administratora),nie polecam !!!
    ReviewUserIcon
    Klient

    05.01.2022 17:43

    Inne

    (usunięte przez administratora) z żabsami !!!! Nie informuja o likwidacji punktów !!!! Koniec z zakupami w tym sklepie!!! NIE POLECAM !!!!!
    ReviewUserIcon
    Nati

    03.01.2022 11:38

    Były pracownik

    Hey. Mam pytanko . Od stycznia wynagrodzenie za tajemniczego klienta zostaje 1000zl czy się zmniejsza ?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Marek

    03.01.2022 10:48

    Kandydat

    Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy jako partner ds. sprzedaży? Jak wygląda, ile się zarabia, czy zarobki są uzależnione od osiągnięcia jakiś celów, czy są stale?
    ReviewUserIcon
    piesekLeszek

    29.12.2021 11:11

    Kandydat

    Witam, wypowie się ktoś tutaj o pracy audytora? jak to wygląda? Widziałem ostatnio kilka ofert pracy na tym stanowisku
    ReviewUserIcon
    długoletnia kierowniczka

    19.12.2021 04:45

    Pracownik

    To co teraz wyczynia się w tej sieci to jest chore. Partnerami i menadżerami zostają osoby bez wykształcenia i przede wszystkim bez jakiegokolwiek doświadczenia w pracy w tej firmie . Ja pracuje dość długo i nie wyobrażam sobie być franczyzobiorca który słuch 23 latka „ tzw. menadżera „ , który mówi mi jaj mam prowadzić sklep i zachować standardy sieci . A nie ma o tym zielonego pojęci !
    ReviewUserIcon
    ICP

    22.12.2021 11:47

    Pracownik

    To jest nic, ma ich magazynie w Plewiskach jest totalny (usunięte przez administratora) jak i z pracownikami tak i z samochodami. Nie ogarniają nic i nawet nie słuchaja ochrony jak polepszyć bezpieczeństwo bo wolą słuchać swoich pionków z ZO
    ReviewUserIcon
    Franczyzobiorca.

    12.10.2021 11:57

    Pracownik

    Prowadzę Żabe kilka lat, i zamieszania wokół tego sklepu jest coraz więcej, chodzi o wszelakie działania marketingowe, zmiany planogramów itp. zabiera to strasznie dużo czasu za który nikt nie zapłaci a weryfikacja jest bezlitosna. Jeśli zamierzasz prowadzić Żabę to musisz się nastawić, że będzie Ci trudno gdziekolwiek wyjechać na urlop itp. Może ktoś zapyta - to dlaczego ktoś Cię nie może zastąpić? Bo trudno kogoś takiego znaleźć, kto to wszystko ogarnie, będziesz mu mógł zaufać i jeszcze będzie Cię na niego stać. Trzy razy w tygodniu są dostawy o różnych porach, musisz być dostępny. Ogólnie chodzi o to że słabo zarabiasz jako Franczyzobiorca, bo w przeciętnym sklepie zostaje Ci średnio jakieś 4k a ryzyko podejmujesz ogromne bo cały towar jest na tobie i odpowiedzialność za pracowników. Nie wiedzę tu ryzyka, że Żabka okłamuje na stanach magazynowych czy inwentaryzacji, jak ktoś napisał, sam jesteś również na inwentaryzacji i weryfikujesz osobiście różnice towarowe, masz historię stanów w komputerze, to jak mają Cię (usunięte przez administratora)? Problem pojawia się również jak chcesz zrezygnować ze sklepu, bo wtedy masz zazwyczaj do zapłacenia VAT i dochodowy i to kilkadziesiąt tysięcy i zazwyczaj tych pieniędzy nie masz, bo nie miałeś z czego odłożyć :(. Ja kończę współprace z Żabą w tym roku i nikomu nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Człowiek

    16.12.2021 09:05

    Pracownik

    Nie ma kary za tajemniczego klienta. Karą jaka może być to, ajent nie dostanie kasy za TK. Z weryfikacją to jest inna sprawa,bo poniżej 75 punktów, ajent dostanie karę. Żeby ukarać pracownika za cokolwiek to musi być ujęte w umowie o pracę.
    ReviewUserIcon
    Marlena

    17.12.2021 22:27

    Były pracownik

    A Tobie to pewnie płacą za to co piszesz.
    ReviewUserIcon
    Jagoda

    14.12.2021 17:35

    Były pracownik

    Nie polecam współpracy z siecią żabką, ręka, rękę myje.....dno totalne.....partnerzy Marzenki, Kasieńki i Haneczki są po to żeby Cie (usunięte przez administratora) a dyrektor całej tej poznańskiej bandy gwiazda Leszczyńska tylko patrzy w słupki i obroty.....tragedia a Tobie na wypłaty nie starcza dla pracowników, a gdzie dla siebie
    ReviewUserIcon
    paolo

    08.12.2021 19:08

    Kandydat

    Aplikowałem niedawno do pracy w jednej z warszawskich Żabek. Właściciel ma ich w mieście wiele. Zaproponował mi pracę (usunięte przez administratora)! Twierdzi, że u niego pracuje się bez umowy, bo ma za dużą rotację, by dawać umowy. Dane i rozmowę mam nagraną, to powinno iść do inspekcji pracy! Żabka powinna weryfikować stan zatrudnienia ludzi w sieci. Zresztą to nie pierwsza Żabka, jaką znam, zatrudniająca (usunięte przez administratora), bo już wcześniej znajomi mi mówili, że to w Żabce norma, ale nie chciałem wierzyć. To skandal, że prawie w centrum Warszawy w sklepie należącym do wielkiej sieci praca oferowana jest (usunięte przez administratora) na pierwszy miesiąc zatrudnienia. Właściciel powiedział, że umowy jakiekolwiek podpisuje z ludźmi, jak im się uda wytrzymać u niego miesiąc, a pierwszy miesiąc standardowo u niego bez umowy!
    ReviewUserIcon
    Ja

    09.12.2021 11:46

    Pracownik

    Proponuję CI przyjść popracować a później pracodawca zweryfikuje czy się nadajesz. Jest to ciężka praca i 60 procent ludzi się nie nadaje.
    ReviewUserIcon
    Rory

    09.12.2021 08:19

    Były pracownik

    Pracowałam w Żabce,sklep wysokoobrotowy pracy po same uszy,nie było czasu spokojnie zjeść.. w sumie nie było przerwy jak byłam sama na zmianie,a kolejki się zakrecaly,bo ludzie nie słuchali,że jest limit..ze sklepu zrobiła się poczta..paczek nie było gdzie ustawiać,towaru przyjeżdżało tyle,że nie było można wejść do toalety. Dziewczyny ciągle potrzebowały wolnego..I ciągle było potrzebne zastępstwo.. Na rękę 14 zł od drugiego miesiąca,bo w pierwszym miałam najniższa krajowa..po pierwszym miesiącu 50zl premii po drugim 100,po trzecim 150. Trzeba było robić tak jak dziewczyna,która tam pracowała.. brała ciągle zaliczki,a Właścicielka przy rozliczeniu dawała jej to jako premie,tzn nie odliczała od wyplaty. Ja do Żabki bym nie wróciła..dużo wymagań,a mała kasa..może zależy to od wlasciciela i jego organizacji..
    ReviewUserIcon
    Żabka

    07.12.2021 08:59

    Inne

    Chcialam spytać jak wyglądają kary za TK. Czy można obciążyć pracownika kara ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    28.11.2021 22:59

    Pracownik

    Pytanie trochę z innej beczki, średni utarg na otwarciu sklepu? Tak dla porównania. Pierwszy tydzień za mną. Czy jest ciężko hmm. Fizycznie nie tylko duża odpowiedzialność i dużo nauki żeby to ogarnąć...
    ReviewUserIcon
    Volek

    29.11.2021 22:09

    Pracownik

    Ile masz średnio obrotu dziennego i ile w niedziele ?
    ReviewUserIcon
    Ja

    30.11.2021 20:02

    Pracownik

    Średni utarg 3400zl niedziela 3000zl. Tydzień za mną.
    ReviewUserIcon
    Żabka

    30.11.2021 12:43

    Pracownik

    Mam pytanie odnośnie premii za 100%Tk. Kiedy jest wypłacana premia?I czy to jest dla franczyzobiorcy czy dla pracowników?
    ReviewUserIcon
    Drgfd

    21.11.2021 19:26

    Były pracownik

    Co tu dużo pisać .o żabce wyzysk .niewypłacalność.ajent przyjeżdża tylko po kasę i rozkazy to źle tamto .w niedzielę i święta pracownicy niemaja wypłacane za te dni.a na wyplate trzeba czekać nawet do końca miesiąca bo kapie po parę groszy .czytam dużo pozytywów ale to co widzę w mojej miejscowości to jest zgroza i pomsta do niebios. Ludzie pracują bez umów itd .
    ReviewUserIcon
    Gacek

    19.11.2021 01:31

    Pracownik

    Witam ofworzylem zabke w maju czy w grudniu musze zaplacic vat czy do piero po roku czasu ?
    ReviewUserIcon
    Praca

    19.11.2021 22:45

    Kandydat

    Vat wylicza ksirgowa, zależy od faktur.. zapytaj księgowej..
    ReviewUserIcon
    lo

    29.09.2021 00:28

    Inne

    Dlaczego przed większością sklepów Żabka- palą papierosy? To już patologia się z tego stała Potem taki przymół idzie i sprzedaję brudnymi łapami żarcie.
    ReviewUserIcon
    Beti

    23.10.2021 18:14

    Inne

    Mam nadzieję , że odpowiednie organy znajdą Cie po IP urządzenia, z którego piszesz ten komentarz i zrobią z Tobą porządek...
    ReviewUserIcon
    Szawel

    17.11.2021 17:07

    Pracownik

    Piotrek ma rację zobacz kto pakuje chociażby kanapki Tomcio Palucha Słowacja(Żabka) przez ile tak tak naprawdę żywność się przewijarak.Po za tym co tu wymagać od Piotrka jak i tak widać po postępowaniu rządzących że jeszcze nie chcą lockdownu wprowadzic
    ReviewUserIcon
    Ja

    12.11.2021 22:54

    Kandydat

    Czytam komentarze na tym forum i zastanawiam, kto je pisze? Pracuje na umowie agencyjnej czyli podobnie jak frsnczyzna 4 lata. U mnie to wygląda inaczej do przerobienia w miesiącu mam 220 g. Grafik wysyłam 1- go każdego dnia miesiąca, muszę się go trzymać. Umowę podpisuje co pół roku, rok temu zabrali mi krzesło bo stwierdzili ze nie jest mi potrzebne. W mojej pracy nie mogę siedzieć, stać przy lądzie, sklep mój ma około 1000m2. W ciągu 4 lat miałam 7 dni urlopu. Również mogą mnie zwolnić w każdej chwili, chodzą i straszą że na moje miejsce mają mnusto osób, robią z Ciebie głupka. Nie mogę się odezwać, wyrazić swoje zdanie. Nie mam odpowiedzialność finansowej, zostaję mi średnio 6 tys. Mino tego zdecydowałam się na żabkę, wiem jak ciężka jest to praca i ile czasu muszę poświęcić jednakże nie wyobrażam sobie pracy za 2 tys na etacie.
    ReviewUserIcon
    Mick

    10.11.2021 15:17

    Inne

    Byłem stałym klientem ale skończyła mi się cierpliwość. Po 1. brak towaru - ilekroć idę po zakupy to zastanawiam się czy tym razem będzie moja ulubiona sałatka ale nie, półki pełne sałatek z mięsem i nikomu nioe przyjdzie3 dop głowy,że sałatki kupują ludzie nie gustujący w mięsie; 2. chcąc zrobić większe zakupy, nie mam jak bo nie ma nawet miejsca na ladzie aby je wyłożyć z koszyka a ostatnio pani kazała mi abym przepuścił innych co mają mało zakupów i musiałem czekać jak jakiś (usunięte przez administratora)aż Pani raczy z łaską przyjąc moje zakupy, dzisiaj dostałem propozycję aby samemu sobie poskanować zakupy - w powietrzu chyba bo nawet lady brak aby te zakupy wyłożyć...porażka. Nie chce mi się nawet już dalej pisać bo szkoda mojego czasu, widocznie właścicielom tych sklepów nie zależy na klientach więc niech się nie zdziwią kiedy będą musieli pozbywać się przeterminowanych produktów.
    ReviewUserIcon
    Michał

    16.01.2020 15:48

    Inne

    Witam. Przeczytałem kilka wpisów i zastanawiam się o czym wy tu w ogóle dyskutujecie. Myślicie, że ludzie, którzy prowadzą ŻABKĘ 5, 10,15 a nawet 18 lat są w stanie i są na tyle głupi aby tyle czasu notować same straty.??? Te wszystkie negatywne opinie piszą ludzie, którzy otwarli sobie firmę i myśleli, że kasa popłynie szerokim strumieniem przy minimalnym zaangażowaniu. Niestety otwierając firmę jesteś cały czas w pracy. Zatrudniając pracowników bierzesz jeszcze na siebie problemy innych ludzi. W jakiej branży nie zaczniesz działać, schemat wygląda podobnie. Na stanowisku "pseudo dyrektora", który siedzi i czeka na kasę nikt, nigdy kariery nie zrobi. Życzę powodzenia i dużo samodyscypliny wszystkim, którym się chce pracować. ( Nie wierzcie ludziom, którzy z ŻABKĄ mają tyle wspólnego, że idą tam na zakupy, a nie zakładają swój biznes.) Pozdrawiam. Zadowolony Franczyzobiorcas
    ReviewUserIcon
    Piotr

    31.10.2021 23:10

    Kandydat

    I takich ludzi się docenia nie znam cię ale pozdrawiam serdecznie jasno opisane właśnie się zastanawiałem z żoną o otwarciu żabki dwie godziny czytam komentarze jeden na drugiego skacze ale trafiłem i już wiem że nie ma to sensu
    ReviewUserIcon
    Zalamana

    09.11.2021 22:32

    Pracownik

    Ale bzdury piszą ludzie wakacje i dom , samochud pie........lisz bezsensu
    ReviewUserIcon
    Zalamana

    09.11.2021 13:32

    Inne

    (usunięte przez administratora) wszystkim bede odradzala ten sklep (usunięte przez administratora) i nic wiecej tylko się czepiacie bezprzerwy kary tylko zeby czlowiekowi nie dać zarobić opamiętajcie się my na was zarabiamy a ci opiekunowie to innsekty tylko kary i nic wiecej nawet na chlebek czasami niezostaje bo brakuje na oplaty zacharowywujemy sie dla was a wy żadnej wdzieczność jestem klijetkom pewnej dziewczyny tego sklepu i widze i slysze a tę opiekunke co ma to zwyczajna nienie napisze co oniej myslę tylko kary by wlepiala za co niewiem że dziewczyna charuje tam a ta wiecznie niezadowolona jakąś pewnie ma prowizje z tego
    ReviewUserIcon
    Nicknick

    18.04.2021 20:27

    Pracownik

    Sama prowadzę Żabkę już ponad rok. Mam dopiero 22 lata. Na dość małe miasto powstało ich już u nas sporo. Wiadomo na początku były problemy z pracownikami i ze załapaniem tego wszystkiego mimo szkolenia. Teraz gdy niedawno minął mi rok postanowiłam się podzielić moja opinią (wiadomo, że każdy może mieć inne zdanie). Więc tak mój obrót miesięczny to ponad 200tys. Weekendy mamy otwarte całodobowo, mamy również dostawy codzienne, oprócz niedziel i świąt wiadomo. PLI czyli protokołów likwidacji mam malutko jakieś 200 zł max, bo przy dostawach codziennych jestem niemal sama w stanie wygenerować ile mi się sprzeda w dzień danych rzeczy. Dodatkowe pieniądze mam za Tajemniczego klienta, ponieważ cały czas mamy dość dobre wyniki, chyba 2 razy się zdarzyło, że nie dostałam za niego pieniędzy. Paczki kurierskie oraz lotto to również dodatkowy przychód. Mam ogarniętą księgowa, która mi zawsze podpowie dlatego podatków też nie mam kolosalnych. Mam 3 pracowników, 4 osoba jest tylko na weekendy. Sama niemal dzień w dzień pracuje, bo i tak sama robię zamówienia, a muszę robić codziennie oprócz sobót , więc powiem z własnego doświadczenia, że nie jest źle. Są gorsze i lepsze miesiące, ale jakoś idzie. Zobaczymy jak będzie dalej, bo wiadomo, że zaraz posypią się komentarze. Nie popadłam w żadne długi więc chyba jest dobrze xd
    ReviewUserIcon
    Motyl

    05.11.2021 21:18

    Pracownik

    Witaj mam do ciebie parę pytań możemy pogadać na priv? Odezwij się na meilla [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.11.2021 11:15

    Kandydat

    A jak wyobrażasz sobie pracę na działalności, w dodatku na franczyznie. Śmieszny komentarz..
    ReviewUserIcon
    Zappka

    03.09.2021 16:38

    Były pracownik

    Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć ile dostanie franczyzobiorca za tajemniczego klienta. Chodzi mi to że właściciel mówi że 87% miał i musi zapłacić karę 500zl
    ReviewUserIcon
    Zygmunt

    19.10.2021 16:42

    Były pracownik

    A jaka kara poniżej tych 80 punktów
    ReviewUserIcon
    Zenek Martyniuk

    25.10.2021 21:48

    Pracownik

    Milion koron czeskich
    ReviewUserIcon
    Była ajentka

    20.10.2021 10:27

    Były pracownik

    Najgorszą rzeczą jaką zrobiłam w życiu to otworzyłam żabkę . DŁUGI DO KOŃCA ŻYCIA . Niech te gówniane żabki już się nie otwieraja ,masa ludzi przestanie być bankrutami!!! Bo z żabki nikt nie wychodzi bez długu!
    ReviewUserIcon
    Kandydatka

    21.10.2021 09:40

    Kandydat

    Mogę prosić na priv?
    ReviewUserIcon
    Zainteresowana

    21.10.2021 20:47

    Kandydat

    Mogę prosić o kontakt na priv?

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.