opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Żabka Polska (dawniej Freshmarket)

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 1582 ocen
Opinie(2525)
Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)

Opinie(2525)

Dodaj opinię
Aktualności(19)
Wywiady(1)
Logo
  • O sieci
  • .
  • Jak aplikować?
  • .
  • Jak zostać franczyzobiorcą?
  • .
  • Kontakt

O sieci

Jak aplikować?

Jak zostać franczyzobiorcą?

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Piła
  • Jarocin
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Aleksandrów Łódzki - Żabka
Andrespol - Żabka
Andrychów - Żabka
Annopol - Żabka
Banino - Żabka
Barlinek - Żabka
Bełchatów piotrków - Żabka
Bezrzecze - Żabka
Białystok - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bielany Wrocławskie - Żabka
Bielsko-Biała - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Bieruń - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Biłgoraj - Żabka
Bogatynia - Żabka
Boguchwała - Żabka
Bolesławiec - Żabka
Borkowo Łostowickie - Żabka
Borówiec - Żabka
Brenna - Żabka Polska Sp z o.o. (dawniej Freshmarket)
Brwinów - Żabka
  • …

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o Żabka Polska Sp. z o.o. (dawniej Freshmarket)

Opinie

Opinie o Żabka Polska (dawniej Freshmarket) Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 12
    • 13
    • 14
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Żabka Polska Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    franczyzobiorca xyz

    06.07.2022 00:53

    Pracownik

    Witam. Jestem aktualnym wieloletnim franczyzobiorcą. Prawda jest taka że jeśli ktoś chce zamknąć sklep to skończy z długami. Franczyza żabki jest tak przemyślana żeby ludzie na początku byli zadowoleni, puki nie zaczną się prawdziwe podatki. przy zapłacie dochodowego, vatu, zus i pensji zdarza się że nic nie zostaje, zdarzało się też że było trzeba wziąć kredyt aby je zapłacić. Takie błędne koło. W żabce jeśli ktoś robi jako fr i jako kasjer na sklepie niskoobrotowym gdzie nie generują się tak duże podatki(bo chociażby limit jest odpowiedni do sklepu i można robić koszta) to ma prawo być zadowolony. Da się pracować. Ale to dlatego że żabka faworyzuje niskoobrotowe sklepy, daje do nich sporo dopłat i dodatków. Paradoks jest w tym że im więcej obrotu sklep robi to mniej FR na czysto zarabia, ponieważ dużo więcej żabka zabiera. ja mam przelewy od nich ok 35tys w podatkach co miesiąc oddaje od 10 do 22tys do tego pensje pracownikom ok 11/14tys przy mojej pracy 250g w miesiącu zdarzy się że zarobię 4tys czasami 6tys a często 3tys lub nic. Trzeba pamiętać że płacimy podatki za osiągane kwoty przez sklep ale my nie dostajemy tych pieniędzy które sklep zarobi. My musimy zapłacić za całość z tego co nam żabka przeleje. Nie chcą zwiększać limitów na sklepach wysokoobrotowych, o wszystko trzeba walczyć. Zdarza się że ludzie bankrutują bo brak im wiedzy, doświadczenia zawodowego ale zdecydowanie najwięcej ludzi bankrutuje gdy ma dość wyzysku i chce odejść. Do bardzo złej sytuacji finansowej doprowadza żabka, złymi limitami na sklepach, fakturami korekty/promo, nieuczciwymi przelewami. Sklepy wysokoobrotowe powinny mieć zmniejszone koszty franczyzowe. Do tego dochodzi brak urlopu kiedykolwiek, mobbing wśród Partnerów ds. sprzedaży, Ludzie którzy w założeniu mieli być pomocą dla FR są tak naprawdę do sprawdzania tabelek, awantur, wypisują od 7 rano do północy na mailach na WhatsAppach, służą żabce do pilnowania nas i sprawdzania. Duży mobbing jest na Wilanowie. jeśli ktoś zna się na handlu to długów wobec żabki sobie nie narobi, ale zbankrutuje gdy będzie chciał odejść bo zarabianie 3tys za 250g go już nie zadowala. Długi będą wobec urzędu skarbowego i /lub wobec Banków bo brał kredyty by mieć na podatki lub by mieć za co żyć. Ogólnie nie poleciłbym tego najgorszemu wrogowi.
    ReviewUserIcon
    Nikita 1485

    10.04.2022 19:02

    Inne

    Najgorszy pracodawca nie zatrudniacie się szmaci ludzi jest nie uczciwa a sama jest (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Paweł

    05.07.2022 15:46

    Były pracownik

    A ja Tobie wierzę, że jesteś zadowolony. I fajnie. Ale nie reklamuj proszę tego g..wna innym ludziom, bo stwarzasz narrację, jakby to był biznes dla każdego. We franczyzie Żabki chodzi o to, że kierownik/ajent średniego sklepu balansuje na granicy opłacalności. Jeśli masz wysokie obroty, to chwała Ci za to. Zarabiaj jak najwięcej. Ale na tym zielonym pasożycie popłynęło już mnóstwo ludzi, z czego nie wszyscy byli "odporni na wiedzę", tak jak tu piszesz. Proponuję jednak trochę pokory, bo cytując klasyka "mężczyzny się nie poznaje po tym jak zaczyna, tylko jak kończy". Prowadziłem sklep Żabka prawie 6 lat, zarabiałem przyzwoite pieniądze i zamknąłem się bez długu. Decyzja o zamknięciu sklepu to była najlepsza decyzja w moim życiu.
    ReviewUserIcon
    wolski

    06.07.2022 00:16

    Pracownik

    jestem franczyzobiorcą, potwierdzam
    ReviewUserIcon
    Witek3174

    02.07.2022 19:45

    Pracownik

    Witam patrząc po tym jacy ludzie są przyjmowani i że właściciel zmienia się co roku to w tych sklepach jest źle,,, (usunięte przez administratora) żabka na ul P olnej 5 Gdy ja otwierano obsługa była super życzliwe pomocne panie doradziły co kupić itp Kolejny właściciel i też wmiare normalnie Ale teraz to jest koszmar metki z promocjami a towar inny wstawiony po zakupie gdy się pytasz czemu tyle wyszło to słyszysz trzeba było zabrać 1 produkt więcej, a ile by ją kosztowało podpowiedzieć weź pan jeszcze to i będzie taniej .na pytanie czemu nic nie podpowie klientowi to usłyszałem że ona od tego niejest Na to wygląda że to tylko podawcy towarów i roboty a nie prawdziwy sprzedawca do którego się przychodzi kupić towar i pogadać Kończąc te opinie że jest drogo to przynajmniej powinno być miło a jest koszmarnie przynajmniej tu w Oświęcimiu na ul.Polnej 5
    ReviewUserIcon
    Mora89([email protected])

    03.07.2022 10:13

    Pracownik

    Masz dużo racji bo myślę ze 90% w sklepie robi obsługa . Nie chce nikogo bronić ale wiesz każdy może mieć gorszy dzień a jak popracujesz troszkę w usługach to zobaczysz jakimi bucami też są klienci. To wszystko wpływa na kasjerów. Może być też tak że maja ciulowego szefa/szefową albo mała im płacą i przychodzą za kare. Zawsze warto zgłaszać takie rzeczy bo jeśli są ok to przeproszą i poprawią się a jak mają klienta w dupce to ich zamkną. :) pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Dawid

    25.06.2022 05:19

    Inne

    Chciałbym pochwalić pracownika żabki w Poznaniu na dworcu głównym n rogu, który w bardzo szybki sposób obsługuje klientów i do tego jest mily. Pozdraiwam, oby więcej takich pracownikow.
    ReviewUserIcon
    Marek

    23.06.2022 00:41

    Inne

    Zrezygnowałem z zakupów w Żabce l, ponieważ reklamy są w języku Ukraińskim. Skoro sieć zaprasza Ukrainę to niech oni tam kupują. Może też niech zaczną tam pracować a nie doić Polaków
    ReviewUserIcon
    Dziadek

    21.06.2022 22:39

    Inne

    Mam bon na100zł. I nie mogę go zarejestrować i zrealizować śmiech na sali..
    ReviewUserIcon
    Dzony

    16.06.2022 09:39

    Inne

    Żabka Toruń srebrnego 1 niesamowita obsługa bardzo miła szefowa. Nic dodać nic ująć. Moja ulubiona żabka.. Ps zawsze ładnie i czysto
    ReviewUserIcon
    ....

    04.06.2022 19:09

    Pracownik

    Piszecie tu głupoty niewiadomo z jakiego źródła...
    ReviewUserIcon
    Klient angielska grobla Gdansk

    29.05.2022 19:51

    Inne

    Dotyczy Żabka, angielska Grobla 5, Gdańsk Nowootwarra żabka to jakaś pomyłka, obsługa klienta godzi w Wasze dobre imię. Od kilku tygodniu zebrało się tyle nieprzyjemnych rzeczy że postanowiłem to jako niezadowolony klient dokładnie opisać 1. Czesto nie można płacić gotówką 2. W niedzielę nie mogłem kupić pomidorów, gdyż waga nie działa w trybie samoobsługi, a Pani za lada powiedziała że w niedzielę nie stoją za lada, jedynie jak chciałbym kupić alkocholu lub papierosy 3. Nie chcą wydawać pączek-mam przyjść później, dopiero za 3-cim razem po mimo posiadania kodu paczka została mi wydana 4. Sklem zamknięty dzisiaj od ok godz 12-12.30- ekspedientki siedzą w środku kolejka ludzi na zewnatrz 5. Pernamentne brak torebek na bulki, mam se wziazc w rękę - słyszę od ekspedientki Ta żabka to jakaś straszna porażka, proszę zróbcie coś z obsługą klienta. Zadko pisze takie wiadomości, ale tym razem musialem
    ReviewUserIcon
    Szaweł

    01.06.2022 17:07

    Inne

    Zdodnie z przepisami o otwarciu sklepu w niedzielę to tylko i wyłącznie kasa samoobsługowa i to prawda alko waga papierosy nie można sprzedawać na tych kasach. Pamiętaj przy wyborach
    ReviewUserIcon
    Twojetaru123

    01.06.2022 07:49

    Inne

    Obsługa nie miła hotdog w (usunięte przez administratora) zimny pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Klient

    29.05.2022 17:51

    Inne

    Nie polecam Żabki na ul. Kosynierów, Rumia. Zostałem nie miło obsłużony przez właścicielkę sklepu. Jeśli Pani stoi tam za karę, to polecam zamknąć biznes :)
    ReviewUserIcon
    Klient

    29.05.2022 17:53

    Inne

    Ul. Kosynierów 114, Rumia
    ReviewUserIcon
    Robert

    15.05.2022 01:56

    Inne

    Pani Kamila z Żukowa. Ta Pani nie nadaje się się jako Partner. Brak jej doświadczenia i kompetencji w prowadzeniu sieci Żabka. Jeśli tak będziecie postępować to franczyzobiorców nie znajdziecie. Pozdrawiam. Robert Dymus
    ReviewUserIcon
    Robert

    15.05.2022 01:20

    Inne

    Witam. Brak słów jak (usunięte przez administratora) człowieka. Byłem na wakacjach nad morzem i mając ponad 2000 żappsów nie mogłem zakupić hot doga przez aplikację. Dramat. Odpuście ich sobie. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mirosław z Gorzowa

    08.05.2022 19:19

    Inne

    W dniu dzisiejszym udałem się do sklepu Żabka w miejscowości Różanki koło Gorzowa Wlkp., w celu zakupu żywności, stałem w kolejce 20 minut z towarem chcąc zapłacić gotówką jednak kasjerka nie przyjęła gotówki twierdząc stanowczo że tylko kierowniczka może przyjmować gotówkę a jej dziś nie ma i można płacić tylko kartą. To kuriozum, śmiech tak się zniechęciłem, że już nigdy nie zrobię zakupów w sklepie Żabka. Byłem zmuszony zostawić zakupy i wyszedłem głodny z tego brudnego i zaśmieconego sklepu
    ReviewUserIcon
    Lif

    14.05.2022 10:18

    Pracownik

    W każdą niehandlową niedziele tylko kierownicy mogą sprzedawać normalnie. Normalny kasjer jest jedynie do pomocy i do dokładania towaru na sklepie. W każdej żabce jest tak samo.
    ReviewUserIcon
    Gabrys

    12.05.2022 23:05

    Były pracownik

    Ja nie polecam żabki. Mojemu szefowi codziennie brakowało kasa tzn miał mniej gotówki niż pokazywał system. Sprawdzone wszystkie raporty codziennie do wpłaty miał więcej niż powinien Ok 1 tys. Wszystko sprawdzone nawet z partnerem po czym on mówi ze „oj tam tysiaka ci doliczyli” ale ten tysiak był codziennie. Po czym przyjechał menager od siedmiu boleści zaznaczając nowy, który chciał się wykazać i zamknął sklep mówi ze ajent nie ma płynności finansowej. Wychodzi na to ze franczyzobiorcami który dostanie przelew od żabki to i tak musi (usunięte przez administratora) ta kasę z powrotem.
    ReviewUserIcon
    Adams

    11.05.2022 14:29

    Inne

    Na Przymorzu najgorsze kierownik i obsługa wulgarni nie Cala zmiana szczególnie kierownik w czapce duży odgradzając się
    ReviewUserIcon
    RAPID

    09.05.2022 21:02

    Były pracownik

    Sklep jak sklep. Ale największą wadą tej pseudo firmy jest brak sprawdzania zatrudnienia w sklepach. Pracowałam już w 3 i w żadnej nie mogłam się doprosić o (usunięte przez administratora) umowę zlecenie. Zawsze gadanie później, od następnego miesiąca itd. Stawki godzinowe bez umowy co żabka to inna proponują. Nie rozumiem tego. Szkoda, że żadna większą gazeta, portal czy telewizja nie wezmą się za to jak masowo w tej firmie ludzie pracują na czarno!
    ReviewUserIcon
    Magda

    09.05.2022 19:05

    Pracownik

    Wypowiem się tylko i wyłącznie z własnych doświadczeń. Pracowałam w żabce 11 lat temu , mało płatne , duży przemiał bez umowy i dużo pracy. Pracuje dziś. Na umowie , z 2 wolnymi dniami w tyg. Nie zna najniższa( chociaż kokosy też to nie są ). Pracy jest dużo szczególnie teraz gdy zacznie się sezon. Ale nie powiem że ktoś mnie wykorzystuje. To wszystko zależy od właściciela. Także zależy na kogo traficie przyjmując się do żabki.
    ReviewUserIcon
    Tobi

    08.05.2022 17:03

    Inne

    Jestem... to znaczy byłem klientem żabki bardzo długo i nie jestem zadowolony zwłaszcza z ich "promocji" ja rozumiem że każdy może dawać ceny jaki chce ale jeśli oni robią promocje na zasadzie "najpierw podniesiemy ceny - potem poczekamy tydzień i zrobimy SUPER PROMOCJIE do starych cen" to nie jest to promocja... to robienie ludzi w h*ja. Wszystkie produkty w żabka są dużo droższe niż w innych sklepach... nawet tak podstawowe produkty jak bułki do kanapek. Netto sprzedaje te same bułki po 49 groszy sztuka... żabka robi to po 55 groszy od sztuki ALE jeśli weźmiesz 4 na raz to będzie 49 groszy od sztuki... innymi słowy "Weź więcej to zapłacisz tyle samo co w innych sklepach, a jak nie to płacisz więcej" Na innych produktach widać to jeszcze wyraźniej gdzie różnica w cenie niektórych produktów to różnica ok 1 / 2 zł względem innych sklepów. Żabka próbuje zakrywać się super żabsami za które dostajesz super produkty... to policzmy sobie... 1 zł = 4 żabsy 2 zł = 8 żabsów ALE 1.99 zł = 4 żabsy jakim cudem?... no liczą się tylko pełne złotówki... nie możesz oczekiwać że dostaniesz żabsy jak nie dasz tego jednego dodatkowego grosza... w innych sklepach dostałbyś te 3 żabsy ekstra. A ich promocje... cóż... wydaj 500 zł dostaniesz 2000 żabsów to kupisz sobie energetyka za nie... tak, właśnie tak wyglądają oferty żabki za żabsy. 350 żabsów ( ok 75 zł ) = Lód za ok. 1.99 zł ( w żabce po 3.49 zł ) 1600 żabsów ( ok 400 zł ) = Monster Energy Drink za ok 4.99 zł ( w Netto, Lidl i innych - w żabka liczą sobie 6,99 zł ) 3500 żabsów ( ok 750 zł ) = Sushi za ok 14,99 zł ( w innych sklepach takiego nie widziałem ale 15 zł to uczciwa cena za takie sushi ) Ale nie zmienia to faktu że za żabsy nie kupisz sobie tak właściwie NIC... no chyba że wydasz kilka tysięcy to może kupisz sobie coś raz na tydzień... kiedyś pamiętam miałem kartę TESCO to wydając ok 200 zł na zakupy dostawało się bonusy nawet na ok. 30 czasem 40 zł. W żabce wydając 1000 zł dostajesz bonus na 10 zł. Inne ich promocje tylko dla klientów z aplikacją to również jeden wielki SCAM... produkty nie są wysyłane do sklepów więc z promocji NIE DA SIĘ SKORZYSTAĆ... byłem z 5 różnych żabkach na jedną trafiłem W CHWILI DOSTAWY !... pomimo że była dostawa to jak zapytałem czy jest produkt z promocji - OCZYWIŚCIE NIE MA... mowa tutaj o lodach Nuii za 1 żabsa jeśli dasz im swój telefon - nigdzie w Warszawie nie skorzystasz z tej promocji bo są oczywiście Nuii orzechowe i inne... ale w promocji liczy się TYLKO waniliowe Nuii... tak samo było wcześniej z np. Panini albo kanapkami... jest promocja na Kanapki z Nuggetsami... nie ma kanapek z nuggetsami... ale za to masz kanapki z kurczakiem, kanapki z szynką ( z trupa ), kanapki z serem ( z (usunięte przez administratora) menela ). Jak była promocja na kanapki z Nuggetsami to z 10 razy w różnych żabkach sprawdzałem i nigdzie ich nie było za wyjątkiem jednej żabki. Ale żeby nie było również i wtedy trafiłem raz na dostawę, ciężarówka właśnie rozładowywała towar... no ale magicznie przyjechały kanapki z kurczakiem, kanapki z serem, kanapki z szynką... no ale kanapkom z nuggetsami tymi magicznymi z promocji się nie udało trafić... Promocja się kończy wchodzę do żabki a w lodówce leży kilka kanapek z nuggetsami.. Pojawia się promocja na Hot Dog-a Maxi Grill... to zgadnijcie czego wtedy nie było w żabce... Pomoc klienta jest jeszcze gorsza... - Dzwonisz?... to sobie dzwoń nigdy nikt nie odbiera a jak nacisniesz "0" aby do ciebie oddzwonili to mają cię w du** już 4 razy prosiłem automat o telefon... - Chat?... no chyba z botem bo żaden człowiek go nie sprawdza... - Mail?... no maila z automatu dostaniesz ja też dostałem 2 tygodnie temu że mój mail został przyjęty przez nich... i h*j od 2 tygodni nie ma odpowiedzi... W żabce zostawiałem ok. 700 zł miesięcznie, zawsze kupowałem śniadanie czasem coś na obiad itp. ale żabka nie dba o klientów a pracownicy żabki ( nie wszyscy ale większość ) to po prostu tragedia i (usunięte przez administratora) Od teraz te ok 700 zł miesięcznie będę płacić do Lidla / Kauflandu - nie dość że kupię więcej bo ceny mają dużo lepsze to jeszcze większy wybór towarów... co prawda to prawda mam do nich trochę dalej bo do Lidla mam ok 500m dalej niż do żabki a do Kauflandu mam ok 1km drogi... ale wolę przejść ten 1km więcej i zapłacić mniej... niż karmić złodzieja i kłamce. W żabce od teraz będę tylko w niedziele i święta jeśli będę musiał i tylko po minimalne zakupy... w końcu to taka firma że nawet w niedzielę rozkazują pracownikom pracować... dla mnie wygodnie, ale nie wiem czemu pracownicy się na to zgadzają... niby 5 zł żabka płaci więcej za godzinę... ale proszę... ok 50zł jest warte całego dnia twojego życia?... zwłaszcza w niedzielę / święta... Cóż... liczę że żabka dobrze wyszła oszczędzając na mnie 6 zł i tracąc ok 600 zł miesięcznie bo nie będę robić u nich zakupów. Lepiej raz zarobić 6 zł niż każdego miesiąca mieć 600 zł prawda?...
    ReviewUserIcon
    Js

    09.05.2022 11:42

    Inne

    A kto Quewa każe ci robić tam zakupy, zmień sklep
    ReviewUserIcon
    ludź

    03.05.2022 17:27

    Inne

    żabka czyli gówniane miejsce gdzie przyjmują tylko płatność kartą
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Żabka Polska (dawniej Freshmarket)?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Żabka Polska Sp. z o.o.

    Stanisława Matyi 8 61-586 Poznań

    NIP:5223071241

    REGON:365388398

    KRS:0000636642

    https://www.zabka.pl/
    Branża główna: Konsulting i zarządzanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Niedoszły pracownik

    22.04.2022 10:40

    Kandydat

    Szybko odzywają się na złożone dokumenty rekrutacyjne, ale dopiero po umówieniu godziny padło (usunięte przez administratora)pytanie o certyfikat covidowy, jeśli go nie ma to test przed wejściem na rozmowę. Warto zamieszczać informacje o swoich (usunięte przez administratora)praktykach w ofercie pracy, nie tracilibyśmy wspólnie czasu :)
    ReviewUserIcon
    Niedoszły pracownik

    27.04.2022 11:34

    Kandydat

    Praktyki niezgodne z prawem oczywiście, lecz skoro cały czas tak robią to znaczy że ludzie się na to godzą. Nie wiem co w przypadku gdy nie chce się zrobić testu, ja zakończyłem rozmowę i nawet nie dociekałem.
    ReviewUserIcon
    Kandydat

    27.04.2022 23:15

    Kandydat

    Tylko dlaczego się ludzie na to godzą? Zapewne taki pracodawca działa zgodnie z prawem, takim wewnetrzym. Szkoda.
    ReviewUserIcon
    Kola

    22.04.2022 22:12

    Były pracownik

    To sklepy to obozy pracy robimy na tych co (usunięte przez administratora) plaszczom i sie śmieją z takich franszczyznobiorcow żeby było ich jeszcze wiecej bo kase z tego czerpiom ich towar dla nich kasa a ty (usunięte przez administratora) płać vat potatek
    ReviewUserIcon
    Iva

    21.04.2022 18:44

    Kandydat

    Witam czy warto aplikować na stanowisko Partnerka/Partner ds. Sprzedaży - zarządzanie rejonem sprzedaży, proszę o podzielenie się opinią
    ReviewUserIcon
    Serwisant IGS

    20.04.2022 13:36

    Kandydat

    Czy ktoś wie jak wyglądają zarobki serwisantów IGS? ?
    ReviewUserIcon
    Iks

    09.04.2022 09:36

    Kandydat

    Na czym polega tzw. weryfikacja i premia za nią?
    ReviewUserIcon
    Mora89

    17.04.2022 21:25

    Pracownik

    Weryfikacja to kontrola z żabki . Przyjeżdża ktoś od żabki i patrzy ja dbasz o sklep i jak utrzymujesz standardy, dodajesz punkt i na koniec ocenie w %. Potem ta ocena jest sumowana z weryfikacją przez tajemniczego klienta. Jeśli suma jest wyższa lub równa 95% otrzymujesz max czyli 1800 zł premii.
    ReviewUserIcon
    Andy

    09.04.2022 11:58

    Inne

    Nazbieralem zabbsy I mi sie zresetowaly, pies was sral juz nic nie kupie w zabce, glupi regulamin a moze ja chce 3 lata zbierac te zabbsy.......
    ReviewUserIcon
    Nnnnnnnn n

    06.04.2022 22:00

    Inne

    W dniu 06-04-22 chciałam coś kupić a kasjerka odpowiedziała do mnie że mnie nie obsłuży i bym wyszła ze sklepu bo nie chce na mnie patrzeć. Był właściciel tej Żabki i nic nie odpowiedział . Żabka Fabryczna 66 Marki.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    28.02.2022 11:34

    Kandydat

    Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca audytora? Na jakie zarobki można liczyć? Ile mniej więcej audytów dziennie? Jaki teren ma się pod sobą?
    ReviewUserIcon
    Paweł

    03.04.2022 14:32

    Kandydat

    Na jakie warunki można liczyć? Możesz zdradzić coś więcej?
    ReviewUserIcon
    Liro

    05.04.2022 09:45

    Pracownik

    Nie polecam chyba że jesteś ok jako osoba, Olsztyn dostał nowego partnera nie jakiego Michała, strasznie jest niemiły myśli że pozjadał wszystkie rozumy, fatalny - jest kilka dni a już kazdy ma dość jego i jego gadania pisania itd a pomyśleć że był dyrektorem banku więc czemu upadł aż tak
    ReviewUserIcon
    Patra 89

    03.04.2022 15:43

    Pracownik

    Ale tutaj czytam bzdury, w obecnej Żabce pracuje rok, ekipa zgrana ajent młodszy ode mnie, ogarniety. Po niżej 3000 na rękę nie wychodzę z zabki przy umowie o pracę. Wszystko zależy od ekipy czy masz 100000 rzeczy na głowie, jeżeli jedna zmiana wykonuje swoją pracę tak jak należy to druga zmiana robi coś innego. Rzeczywiście codziennie trzeba umyć kawomat, roller, podłogę, sprawdzić nabial ogarnąć sklep ( zamknięcie dnia) to robi się to po to aby pierwsza zmiana mogła spokojnie otworzyć sklep lub przyjąć dostawę. Jeżeli szanujesz innych to inni Ciebie będą szanowali
    ReviewUserIcon
    Jacek

    03.08.2021 14:07

    Inne

    Polecam sklep w Brzesku , jak się dobrze orientuje to przy ulicy Głowackiego za sympatyczna obsługę młodej pani , polecam i pozdrawiam dziekuje .
    ReviewUserIcon
    Ann

    19.03.2022 00:18

    Inne

    Co to znaczy ,że brzydko Cię potraktował,co zrobił?
    ReviewUserIcon
    Promyk

    02.04.2022 23:23

    Inne

    Dobrze napisałaś, większość młodych uważa że należy im się wszystko, bez wkładu własnego. Wystarczy że zaczniesz wymagać więcej, wyciągać konsekwencje, bądź nie dostosować się do próśb grafikowych, wtedy jest afera. Rzucane l4 bez powodu nagminne. Wystarczy że ktoś musi przyjść w weekend do pracy, a jednak wypadła impreza. Fakt niemożna wszystkich wrzucać do jednego wora, są naprawdę sumienni mlodzi pracownicy. Spotkałem się z wieloma takimi osobami. Flustracja , problemy rosną w momencie kiedy pensje stoją w miejscu a życie w górę. Temat rzeka, aktualnie prowadzę batalię ????, aby uzyskać nić porozumienia-zrozumienia.
    ReviewUserIcon
    Nick 27

    15.12.2021 23:38

    Inne

    Kołobrzeg, "Żabka" przy ulicy Komandorskiej. Około godz. 22.40 chciałam dokonać tam drobnych zakupów. Nie zostałam wpuszczona do sklepu. Pani stojąca w drzwiach poinformowała mnie, że jest już zamknięte. Na drzwiach widnieją godziny otwarcia: od 6.00 do 23.00 - jednak ta sama Pani nieudolnie próbowała "wytłumaczyć" mi, że takie zamykanie sklepu jest tutaj procedurą legalną i regulaminową, że jest to normalne. Nawiasem mówiąc, nie zachowywała się jak osoba trzeźwa. W sklepie przebywały jeszcze dwie osoby - chyba z obsługi: jakaś pani i jakiś pan. Nikt nie nosił maseczki.... Nic dziwnego że Polska na Świecie postrzegana jest jako patologiczne centrum Europy, a sam Kołobrzeg jako czołowe "zadupie" Polski.
    ReviewUserIcon
    Skorpion

    02.04.2022 18:53

    Inne

    O 23 sklep ma byc zamkniety.Skoro otwierany o 6 to zamkniety z drugiej strony o 23.Wiec.....jaki problem?
    ReviewUserIcon
    Gosia

    31.03.2022 00:52

    Pracownik

    Witam wszystkich, zastanawiam się nad przejęciem żabki od mojej szefowej. Żabka mieści się w dobrej okolicy. Myślę że wkładając w to dużo swojej pracy mogłabym coś więcej zarobić. Czy jest ktoś kto mógłby mi doradzić?
    ReviewUserIcon
    Czarna

    31.03.2022 10:43

    Kandydat

    Jeżeli twoja szefowa chce oddać sklep to musi być coś nie tak porozmawiaj z nią szczerze żeby się w nic nie wkopać
    ReviewUserIcon
    Pipo

    19.03.2022 22:53

    Pracownik

    Wielki mały sklep drożej nie znajdziecie nigdzie w całej Polsce do tego sprawdzajcie daty przydatności i ceny przy produkcie a potem na paragonie to zdziwicie się
    ReviewUserIcon
    Iwona

    17.03.2022 20:03

    Inne

    Chciałam podzielić się informacją na temat żabki w Piasecznie województwo mazowieckie koo Warszawy żabka mieści się na ulicy Sikorskiego jest od paru miesięcy a jej franczyzobiorca jest chamem i prostakiem. Rano nie pozwala kupić pieczywa wręcz krzyczy na klijetów obsługuje beż maski a nieletnim sprzedaje alkohol. Myślę ż to nie jest właściwa oaoba żeby zaowała się Żabką
    ReviewUserIcon
    Esiu82

    14.03.2022 18:37

    Inne

    U mnie w żabce w Zabrzu na ul 3-go Maja 5a właściciel ma inne ceny w opisach niż w rzeczywistości np grantsa w opisie za 55 zł sprzedać chce za 68 zł. Z tego co wiem to byłych pracowników od złodzieji wyzywał a sam zachowuje się jak (usunięte przez administratora) Pozatym jak mu brakuje towaru to jego pracownicy chodzą do pobliskiej biedronki po towar żeby sprzedawać u siebie np kupuje banany w biedronce i u siebie sprzedaje o 2.50 zł drożej. Facet się wogole nie zna na prowadzeniu sklepu a inne ceny w opisach a inne w rzeczywistości to u niego wieczny problem. Pozatym jest bezczelny i chamski wobec klientów. Zabka powinna częściej kontrolować takich biznesmenów. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    kujawiak

    19.02.2022 22:22

    Pracownik

    Wzrosły koszty utrzymania pracowników, a żabka nic dodatkowo nie dołoży. Klienci nie ubyli ale średni paragon coraz mniejszy. Mam kontakt z kilkoma franczyzobiorcami i pewnie skończymy współpracę z żabką.
    ReviewUserIcon
    Mora89

    20.02.2022 15:44

    Pracownik

    Jak to nie dołożyła nie masz od czasu nowego systemu rozliczeń więcej kasy ? to coś musisz robić źle ... Mi doszło prawie 3 tysiąca z nowym rozliczeniem także ja nie odczułem wcale nowego ładu nawet więcej mi zostaję. wiem że to indywidualna kwestia sklepu jego obrotu strat itd. ale mi sporo doszło.
    ReviewUserIcon
    Ela

    10.03.2022 23:05

    Inne

    Zapraszam do współpracy z polską rzetelną firmą, bardzo dobre zarobki, uczciwa praca, premie, duże możliwości rozwoju. Spotkanie informacyjne odbywa się w biurze w Tychach. Kontakt 507368973
    ReviewUserIcon
    Tomek

    10.03.2022 17:09

    Kandydat

    Praca jako partner ds sprzedaży. Na jakie zarobki można liczyć? Jakie auto służbowe? Czy można liczyć na urlop?
    ReviewUserIcon
    Miki

    07.03.2022 21:15

    Inne

    Drożyzna, drożyzna, drożyzna, oszukiwanie na punktach Żapka. Omijam te sklepy szerokim łukiem.
    ReviewUserIcon
    Wioleta Filipek

    17.02.2022 10:36

    Były pracownik

    Była szefowa Żabki ul Malborska 35 Kraków Nie chce mnie wypłacić za styczeń 2022 Od lutego pracuje w innej Żabce i jest super, bez stresu bez mobbingu atmosfera rewelacja i kasa dużo lepsza. Oczywiście założyłam P. Agnieszce Michalskiej Sobiesto za mobbing pomówienia i nie tylko oczywiście mam dowody tylko nie jestem pierwszą osobą którą nie chce wypłacić. Mam zdj swoich godz i brak mojego podpisu.
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    21.02.2022 13:52

    Pracownik

    P.S. dzieci już wiedzą co to RODO Ty jak widać nie:) sprawa cywilna jest już w sądzie.
    ReviewUserIcon
    Wiola

    13.03.2022 02:38

    Były pracownik

    Bez zmian
    ReviewUserIcon
    Żabson

    19.02.2022 08:46

    Pracownik

    Żabka ok. Trzeba się dużo nauczyć żeby poznać jak to wszystko działa, ale gdy się samemu popracuje to można dobrze zrobić.

    Zostaw merytoryczną opinię o Żabka Polska Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.