Opinie o Dar Stal Dariusz Zaława w Myszków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dar Stal Dariusz Zaława. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dar Stal Dariusz Zaława o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dar Stal Dariusz Zaława w Myszków

Lena

Miałam przyjemność pracować w tej firmie. Firma w porządku. Najlepiej współpracowało mi się z logistyką i księgowością. Bardzo przyjazne i mile osoby i przede wszystkim bardzo pomocne.

@Lena

Ilość obowiązków jest odpowiednia czy czasem dają na głowę więcej? Może znasz chociaż widełki, od jakiej kwoty ludzie zaczynają tu pracę? Jak w ogóle przełożeni rozwiązują problem konfliktów między pracownikami?

Łukasz

Pracuję 2 lata na produkcji. Praca jak każda inna praca, trzeba poznać system i się dopasować. Dla chcącego nic trudnego.

@PIOTR

Ty też jesteś pracownikiem? Mogłabyś napisać jaka atmosfera panuje w zakładzie? Ekipa jest zgrana? Chciałabym też wiedzieć na ile zmian pracujecie? Jaki jest system?

aaa Nowy wpis

Czy w firmie jest już ustalony zespół i nie ma w planach rekrutacji w najbliższym czasie? Ostatnie ogłoszenia na stronie pochodzą sprzed dwóch lat. A może obecnie polegają bardziej na poleceniach pracowniczych?

Kazik

Wyzysk i (usunięte przez administratora) Nawet papier w kiblu najtańszy A prezes tylko auta zmienia Wstyd

Pracownik Nowy wpis
@Kazik

To i tak miałeś szczęście. Pracuje tutaj 2 lata i muszę swój papier nosić z domu i zamykać w szafce bo WC nie jest wyposażone w papier. Już pomijam fakt że toalety wyglądają tak że strach tam (usunięte przez administratora)

Lena

Lena Nowy wpis

Warunki pracy są wporządku , jest miła atmosfera ale jak w każdej pracy zakres obowiązków trzeba wykonać.Czas pracy jest rany (urzędowy) . Zarobki są indywidualne w zależności od zakresu swoich obowiązków. Ale miło wspominam pracę z księgowością i logistyką.

@Lena

Renata

Jak zabrane w sensie to oni Ci co miesiąc tego nie wypłacali? Bo przecież pieniędzy z rąk by nie wyrwali nagle? W sumie widząc Twój dalszy opis to się zastanawiam czemu wcześniej sam nie odszedłeś?

kandydat

to już sobie wyobrażam pracę na magazynie siok

@kandydat

Czyli w sumie to jak? A tak z ciekawości to co wcześniej motywowało Cię do kandydatury tutaj?

1999

Człowieku, jak możesz tak oczerniać. Jak taki ambitny młodziak nie nadaje się do pracy bo nie reprezentuje sobą niczego to sorry, ale właśnie w naszej firmie nie popracujesz. Jeśli wykonujesz swoją pracę jak należy i sumiennie jesteś w stanie się przyłożyć to zawsze u nasz znajdziesz pracę i szef we wszystkim Ci pomoże jak widzi zaangażowanie ludzi to działa w obie strony. Jak przychodzisz do pracy nic z siebie nie dajesz bąki zbijasz i co chcesz uznania, premii na to trzeba sobie zapracować. Takich ludzi chcących oczernić firmy jest wiele, urażona duma itp. Szkoda mi Cebie bo zamiast pisać głupoty, zabierz się do roboty, bo w tym kraju niestety brakuje mądrych i inteligentnych ludzi do pracy. Tak na marginesie nawet nie potrafisz poprawnie napisać nazwy firmy w której pracowałeś. Nie świadczy to zbyt dobrze o Tobie.

były kolega

(usunięte przez administratora)pokazywał były kolega, który nawet cześć nie potrafił powiedzieć. Bzdury pisze

@były kolega

W sensie, że to wkręt jest?

Jestem ciekaw, czy faktycznie dostała tą podwyżkę i czy musiała zrobić coś jeszcze xD Fakt, takie otoczenie jest tam na porządku dziennym. (usunięte przez administratora)w pracy, jazda przez pracowników na "(usunięte przez administratora)". Zabawne jest też, że ich kultura pracy jest na żenująco niskim poziomie A mimo to jeszcze nie upadli... A co do (usunięte przez administratora), zapomniałeś dodać, że pojazdy są na bakier z UDT.

Renata

No właśnie to jest akurat ciekawe z tym upadaniem, o którym piszesz. Może piszecie tylko o negatywach a pozytywy jakiekolwiek tu coś równoważą? Są jakieś?

Życie

Z całego serca nie polecam pracy w tym zakładzie na każdym stanowisku czy biurowo czy fizycznie to i tak to wszystko totalne (usunięte przez administratora), praca tam odbija się u każdego w jakimś mniejszym bądź większym stopniu po pracy, pracując fizycznie będziesz mieć nad sobą w większej ilości osoby niekompetentne i pewnie pod czas wielu sytuacji zadasz sobie pytanie dlaczego tu jesteś ? oraz dość kiepskie warunki pracy jak na obecny czas , pracując tam biurowo będziesz mieć styczność też w większej ilości z osobami płytkimi które lubią donosić tylko te osoby co też donoszą to temu wŁAŚCICIELOWI szpilki na jego nieświadomości wbijają no ale najciemniej pod latarnią po prostu w skrócie z mojej perspektywy nie polecam

Gabriela
@Życie

A co masz na myśli dokładnie mówiąc o złych warunkach pracy, chodzi o atmosferę czy bardziej o kasę? Z czego wynika to, że ludzie tak na siebie donoszą, mają z tego jakieś korzyści? Szefostwo chwali takie zachowania?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dar Stal Dariusz Zaława? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Natalia
@Łukasz

O, super, że piszą tutaj pracownicy produkcji. To chciałabym dopytać o pensję. Jak wygląda kwestia podwyżek tutaj? Czy na początek pracy jest kwota i z czasem ona rośnie regularnie? Jest jakiś okres próbny, gdy pensja jest mniejsza, a jak posiada się pewien staż pracy w firmie, to dodają coś? Chodzi mi właśnie o produkcję.

@Natalia

a koleżanka chce iść na produkcję? Jeśli tak to napewno się dogadasz

Jeniu
@Łukasz

Tak idź jak nie ma szatni damskiej i do tego zimna woda, a w szatniach warunki gorzej niż za PRL.

@Jeniu

Ja też się zastanawiam. Myślisz, że jeśli znalazłoby się kilka osób to wyremontują druga szatnie? Z tego co piszesz to dziewczyn na produkcji raczej nie ma? Ciężko jest?

PIOTR
@Jeniu

Dziwne, łazienki na b.dobrym standardzie, jadalnia, szatnia też. Kolega chyba pracował w PRLu.

@PIOTR

Szczur

Prawda to , że do dar-stalu spadają pracownicy z innych zakładów , którzy zostali wyrzuceni z innych myszkowskich firm za złodziejstwo i pijaństwo?

Maria
@Szczur

Pijesz do kogoś konkretnego? Ciekawa jestem, skąd myśl żeby napisać taki komentarz. To tutaj nie sprawdzają w ogóle niekaralności? Nie trzeba przynosić zaświadczenia?

Pracowałam tu około 1,5roku, praca jak każda inna. Zrezygnowałam z powodu przeprowadzki. Nic złego nie mogę powiedzieć o tej firmie.

Natalia
@Kasia

No ok, super, że piszą pracownicy. Ja chciałabym dopytać o detale, znaczy o to, jaki rodzaj umowy oferują? UoP? No i kasa, czy kasa zawsze jest terminowa? I zawsze w całości wypłacana?

Włodek

Pracuję tu od x lat i takich głupot jeszcze nie słyszałem. Praca jak każda, płaca na czas, lepszej nie ma w okolicy. Jak ktoś chce iść do pracy i nic nie robić to się nie dziw, że nie zapłacą i nie ma podwyżki.

Pracowałem w tej firmie około 8lat. Zrezygnowałem z powodu przeprowadzki do innego miasta. Byłem zadowolony z wypłat, stosunku do pracowników kadry kierowniczej, warunków na stanowisku pracy. Dla mnie bardzo ważne były wypłaty na czas. System 3 zmianowy, jasne i klarowne zasady. Gdyby nie przeprowadzka to bym tu pracował.

Maria
@Piotr

Po ile godzin pracowałeś, skoro już wspominasz o systemie? Szukam czegoś ale na nie więcej, niż „regulaminowe” osiem. Każą przychodzić na nadgodziny czy nie?

@Maria

Pracujesz osiem godzin , czesto nawet krócej bo przerwy śniadaniowe są wydłużane .

PIOTR
@Maria

po 8h, ale to wszystko zależy jak się dogadasz a można

Pracuję już tu dłuższą chwilę i włos się jeży ile jadu w tych opiniach. Firma jak każda inna. Nikt nikomu nie da pieniędzy za nic to normalne. Pracują tu ludzie od wielu lat ci sami gdyby było źle zmienili by pracę a jednak są. Jeśli ktoś chce pracować i się stara będzie zadowolony z pracy i pensji. Niema jak piszą toksycznej atmosfery ludzie znają się na jednym i drugim zakładzie co świadczy o tym że jakoś współpracują i relacje są pozytywne. Nigdy nie spotkałem się odkąd tu jestem ze złym traktowaniem wręcz jeśli potrzebowałem informacji każdy jej udzielił lub pokazał jak coś zrobić ale trzeba chcieć czegoś się nauczyć i mieć pozytywne nastawienie do ludzi. Jeśli ktoś szuka i sam niema pojęcia czego gdzie nie zacznie pracować to za chwilę i tak mu będzie wszędzie źle stwarzając kolejną okazję by na kogoś następnego wylać wiadro jadu. Myślę że każdy powinien sam się przekonać a nie polegać na opiniach innych. Też kiedyś zaczynałem pracę w tej firmie i jakoś jestem dalej i nie myślę o zmianie miejsca pracy. Pozdrawiam wszystkich

Czy w Dar Stal Dariusz Zaława możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

patryk

zawsze można zwrócić się o zaliczkę

@patryk

Bez problemu jest udzielana ta zaliczka? Kto decyduje o jej przyznaniu? Szef czy jakaś księgowa? Dobrze, że jest taka możliwość w sumie...

Alicja

Przyjęłam się do tego biura na staż niestety po stażu zostałam zwolniona bez podania przyczyny została mi obiecywana praca dobrze płatna ale nici z tego wyszło tylko wyzysk krzyki stres nie polecam

@Alicja

Stażystom nie obiecuje się pracy. Krzyków tu nie słychać a wręcz przeciwnie jest przyjazna atmosfera.

Rysio

Firma wygląda jak zabytek wszystkie maszyny są stare pamiętają czasy Gomułki szef jest sknera do azotu daje stare zawory ze złomu bo taniej jest dziwię się że ten zbiornik z azotem mu nie wybuchł mają nielegalną stację paliw ze starym zbiornikiem który w każdej chwili może przeciekać jak przyjeżdża inspekcja to udają że jej nie ma Nie polecam tam pracy⁸

@Rysio

Pracuje tu około 10lat. Maszyny nie są co prawda produkcji 2022, ale sprawne i cały czas pod kontrolą mechanika. Dar Stal to stabilne zatrudnienie, ja nie narzekam.

W firmie rządzi wrona ten człowiek ma zaniki pamięci obciąża za każdą rzecz myślą że wszystko w tej firmie jest wieczne jak coś się popsuje to jest twoja wina że ty tym pracowałeś nie polecam tej firmy trzymajcie się od niej z daleka

1999

Ludzie, jak możecie tak oczerniać. Jak taki ambitny młodziak nie nadaje się do pracy bo nie reprezentuje sobą niczego to sorry, ale właśnie w naszej firmie nie popracujesz. Jeśli wykonujesz swoją pracę jak należy i sumiennie jesteś w stanie się przyłożyć to zawsze u nasz znajdziesz pracę i szef we wszystkim Ci pomoże jak widzi zaangażowanie ludzi to działa w obie strony. Jak przychodzisz do pracy nic z siebie nie dajesz bąki zbijasz i co chcesz uznania, premii na to trzeba sobie zapracować. Wypłata odkąd ja pracuje w tej firmie wypłata jest zawsze na czas i co jak co ale szef to zapewnia aby pracownicy mieli wypłatę na czas. Takich ludzi chcących oczernić firmy jest wiele, urażona duma itp. Szkoda mi Was bo zamiast pisać głupoty, zabierz się do roboty jeden z drugim, bo w tym kraju niestety brakuje mądrych i inteligentnych ludzi do pracy.

@1999

Jak szef Ci pomoże jak bywa dwa trzy razy w tygodniu.

jaka jest twoja historia w tej firmie? po przeczytaniu historii daln stal az mnie to ciekawi co sie tam dzieje

Loszka

Nigdzie nie jest idealnie. Atmosfera przyjazna, wypłata na czas, przełożeni ok. Dużo pracowników pracuje tu lata, przypadek? Nie. Po prostu jest dobrze. Co do komentarzy o dział handlowy to pamiętajmy, że w dużej mierze dzięki tym osobom mamy pracę w innych działach. Nic nie umiesz, nie chce się pracować =nie zarobisz. Coś sobą reprezentujesz, chce Ci się pracowac=zostaniesz doceniony. Osobiście polecam!!!

@Loszka

Tak się w sumie zastanawiam czy na jakieś wsparcie szkoleniem to można tu liczyć?

Nieznana

Pracuje w tej firmie i nie wyobrażam sobie zmiany. Bardzo miła atmosfera wśród kolegów i koleżanek z pracy. Dyrektorzy i Szef bardzo pomocni. Pracuje się tu komfortowo, a wypłata na czas wg umowy czyli do 10 łącznie. Co ważne! - umowa o pracę od pierwszego dnia pracy. Ja polecam.

Szczery

Firma jak to u prywaciarza jak sobie wywalczysz to masz atmosfera raczej kiepska warunki lata 70 zresztą park maszynowy tez jest z tamtej epoki zdrutowane jak sie tylko da jednym słowem smród bród i badziewiarstwo nie polecam szkoda czasu i nerwów

Romek
@Szczery

Zgadzam się. Brak benefitów, brak warunków pracy, słabe wynagrodzenie. Dział handlowy się rządzi, terminy na już a rąk do pracy brak. Czemu się nie dziwię.

@Romek

No i skoro rąk do pracy brak to jak sobie tutaj z tym radzą? Co z tymi terminami w takim razie?

kandydat
@Szczery

dlatego tego typu firmy trzeba olewać i omijać szerokim łukiem !!

Czy zdarzają się nadgodziny w Dar Stal Dariusz Zaława?

Szczery

Czasami są prawda taka podstawa bardzo słaba jsk nie masz nadgodzin to licho zrobisz

Zostaw merytoryczną opinię o Dar Stal Dariusz Zaława - Myszków

• Jak się pracuje w Dar Stal Dariusz Zaława?

Zobacz opinie na temat firmy Dar Stal Dariusz Zaława tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dar Stal Dariusz Zaława?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 11 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dar Stal Dariusz Zaława
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Partyzantów 21
    42-300 Myszków