Opinie o Instaltec Construction sp. z o.o w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instaltec Construction sp. z o.o. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Instaltec Construction sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instaltec Construction sp. z o.o w Zawiercie

Aneta Nowy wpis

Jesteście zadowoleni ze swojej stawki godzinowej?

Hania

Doskonałe wykonanie prac malarskich (instalacje, szpachlowanie, tapetowanie, malowanie) w ekspresowym tempie i konkurencyjnej cenie. Profesjonalna obsługa klienta. Polecam!

jasiu Nowy wpis

Jak ma nie być roszady jak większość pracowników którzy przychodzą tam do pracy to (usunięte przez administratora) którzy zarzekają się że mają duże doświadczenie w zakresie budownictwa i co najważniejsze nie spożywają alkoholu a po miesiącu okazują się bez pojęcia alkoholikami to po co ich trzymać. Chyba wszyscy się ze mną zgodzą że wizerunek kreują pracownicy. Z tego co wiem to obecnie dział budowlanki już tam nie istnieje robią same instalacje, do tego ludzi mają dobrych i się na tym znają. Też tam pracowałem jakiś czas i nie podobali mi się moi koledzy budowlańcy, chłopaki i kilku pracowników ok. Co do zarobków no to umówmy się że jak 3 osoby wyklejają 200m2 styropianu w 4 tygodnie to raczej 2,5 tys na rękę nie dostaną :)

Tomek Nowy wpis

Dzięki za info, ale bym się z tą firmą wpakował bo o nich myślałem ;(. Panie Michale poproszę o te zdjęcia z ciekawości jak '"zrobili" robotę? Czy tez myslał Pan o domu pasywnym?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Instaltec Construction sp. z o.o? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Michał Nowy wpis

Witam wszystkich, muszę się włączyć do dyskusji, firma Instaltec miała wybudować dla nas cały dom do stanu deweloperskiego. Niestety nie poradzili sobie z tym zadaniem i sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Wkrótce opisze wszystko ze szczegółami, zdjęciami, teraz tylko chciałem ostrzec wszystkich przed współpracą z tą fimą.

AM

Ja też śmiało polecam!mam piękny wybudowany domek,Wszystko w najlepszym porządku.Wszystko się zgadzało z tym co było ustalone!

AM

Opowiedz swoją historie........

Witam Dla mnie budowali dom w zeszłym roku i dość szybko się z tym uporali, stan deweloperski domu 250 m2 w 11 miesięcy to według mnie ok. Z tego co pamiętam to jednocześnie budowali kilka domów i jeszcze coś w Niemczech. Wszystko działa, nic nie pęka (choć zaznaczali że do 5 lat może się coś dziać). Obsługa sprawna, miła i konkretna. Ja polecam

Marcin Mikrut

Witam, ja podpisze się pod swoim komentarzem, bo zostałem wywołany do tablicy :) oba poprzednie wpisy napisane są przez Pana Marcina, który kupił dom (konstrukcja drewniana roku nie pamiętam) w Siewierzu i chciał z tego domu zrobić wille, przed Naszymi pracami Pan Marcin wysmarował cały dom czyli jego stare drewniane ściany oraz strop mieszanką benzyny i oleju w celu impregnacji to tak w skrócie o stanie technicznym budynku. nie będę wypisywać bredni aby oczernić tych ludzi nadmienię że problemem było dorobienie klucza do budynku abyśmy nie musieli się zdzwaniać i spotykać w celu przekazania sobie go nawzajem, zaprzestaliśmy kolejnych rozmów po sytuacji kiedy to Państwo "Inwestorzy" o godzinie 21:45 nawiedzili mnie swoją obecnością w moim prywatnym domu a na smsa z dnia 17.06.2017r niestety do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi ps. Pan Marcin zapomniał wspomnieć ile materiału pozostało w budynku oraz o spłacie kwoty za wykonanie inwestycji w ratach co miesiąc przez rok (co nie ukrywam zaakceptowaliśmy, tak samo jak Inwestorzy zaakceptowali ze względu na brak środków finansowych możliwość wystąpienia długiego terminu prac, po miesiącu okazało się że remont jest sprawą bardzo pilną. Dodam jeszcze iż nie byliśmy pierwszą ekipą wykonującą ową inwestycje, zaliczka to totalna brednia!!! ponieważ nigdy nie bierzemy zaliczki ( na "takich" inwestycjach, natomiast zapłatę za wykonany zakres Pozdrawiam, mgr inż. Marcin Mikrut INSTALTEC Construction Sp. z o.o. Tel. +48 668 388 124 www.instaltec.pl m.mikrut@instaltec.pl

(usunięte przez administratora) byli super do czasu jak otrzymali pieniążki i tu już kontakt z nimi utrudniony. Praca ich to wielka porażka, inna firma musiała poprawić to co oni zdążyli zepsuć - instalacja do wywalenia. Pobrali wile robót nic nie kończąc - ja myślę że może ludzie będą bardziej ostrożni niż ja. Szkoda tylko czasu pieniędzy i nerwów.

Zostaw merytoryczną opinię o Instaltec Construction sp. z o.o - Zawiercie

Instaltec Construction sp. z o.o
2.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 38
    42-400 Zawiercie