Opinie o Arkadiusz Rybarczyk Firma Handlowo Usługowa Cafe Cameleon w Spytkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Arkadiusz Rybarczyk Firma Handlowo Usługowa Cafe Cameleon. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Arkadiusz Rybarczyk Firma Handlowo Usługowa Cafe Cameleon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkadiusz Rybarczyk Firma Handlowo Usługowa Cafe Cameleon w Spytkowice

Były pracownik Nowy wpis

Zapraszam na kuchnie albo do garmażerki to zobaczycie jaki (usunięte przez administratora) tam panuje Pracowałam więc mogę śmiało powiedzieć że zaplecze zatrzymało się na latach 90 -tych Dziwie się że Sanepid jeszcze się za to nie zabrał

Klient Nowy wpis

Nie polecam Pizerri Cameleon w Spytkowicach Zamawialiśmy koryto Dość ze dostawa spóźniła się 20 min to jeszcze jedzenie przyjechało nie świeże Tzn: Kotlety były odgrzewane a nie smażone na bierząco, było widać ze panierka jest twarda.Gołym okiem idzie zauważyć ze wszystko jest robione wcześniej i odgrzewane Osobiście nie polecam

Ktoś Nowy wpis

Chcę jedynie dodać, że smutno mi, iż dla mieszkańców nie ma żadnego innego miejsca, żeby na spokojnie zjeść obiad.

Justyna Nowy wpis

W listopadzie szukali kierowcy do rozwożenia pizzy. Ciekawe, jak w tym roku z pracą? Ile w ogóle płacą za to rozwożenie i czy to codziennie, czy tylko w weekendy (bo i takie ogłoszenie kiedyś było)??

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arkadiusz Rybarczyk Firma Handlowo Usługowa Cafe Cameleon? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Polecam :)

Mieczysław
@Gość

Najkrótsza możliwa wypowiedź. :) Może jednak to uzasadnisz i powiesz co konkretnie Ci odpowiadało?

@Gość

Ja niestety nie polecam Pizza coraz gorsza i coraz mniej składników na pizzy (chyba oszczędność towaru ) Cena pizzy zdecydowanie za duża i nie jest adekwatna do jakości

@Gość

Ciekawe czy to wynik zarządzania poprzez oszczędność czy zmienili kogoś na kuchni?

Krzysiek
@Mieczysław

Ile za pizze?

@Krzysiek

Serio o to tu pytasz? Nie myślałeś, żeby po prostu menu sprawdzić w internecie? w wizytówce google chociażby?

@Gość

A czy dalej jest ten nie przyjemny unoszący się po sali zapach ?bo jak byłem ostatnio to musiałem od razu ubrania wyprać

@Gość

Żeby aż prać? To ja ciekawa jestem jaki konkretnie zapach masz teraz na myśli, co to przypominało?

@Bożena

Zapach to nic innego jak unoszący się smród oleju i wszelkich nieprzyjemnych zapachów wywodzących się z kuchni .Widocznie w kuchni jest zła wentylacja i cały smród wychodzi na sale gdzie siedzą goście A przy okazji nadmienię Że nie polecam obsługi która podała mi jedzenie w rękawiczkach jednorazowych które wyglądały jakby używane były przez okres paru dni .Dla mnie osobiście najgorsza knajpa w okolicy w jakiej byliśmy

Klient

Obsługa dramat ,zwłaszcza Pani (niestety nie znam imienia ) która wyskakuje z kuchni (pewnie kotlety panierowała ????)i w rękach brudnych podaje piwo Ta panierka to bonus do piwa ? Dużo i jeszcze raz dużo pracy przed właścicielami ,żeby to funkcjonowało w profesjonalny sposób Ale życzę powodzenia

Justyna
@Klient

Kilka komentarzy, wszystkie w prawie tej samej dacie, wszystkie o rękach pani obsługującej. Mogłeś się postarać bardziej :) Tak w ogóle, to jest forum dla tej pani, pracownicy. Może nie jej wina, że szefostwo wymaga od niej wszystkiego i gotowania i podawania piwa? Pomyślałeś o tym?

@Justyna

Nie w rękach Pani obsługującej ,Tylko ta Pani powinna zachować rezim sanitarny .Widocznie brak ze strony szefostwa prawidłowego przeszkolenia pracowników !!Skoro szefostwo nie narzuca pracownikowi pewnych wytycznych co do pracy i w jaki sposób ma to funkcjonować to tak się właśnie dzieje Forum jest po to żeby wyrazić swoją opinie na temat danej firmy ,żeby klienci mogli sami zdecydować czy chcą korzystać z usług danej firmy .Wiec mysle ze takie postrzeżenia przez klientów są potrzebne Ja osobiście więcej nie skorzystam z usług tej Pizzeri

@Klient

A to nie jest przypadkiem forum pracownicze? Co nie zmienia faktu, że według mnie bardzo dobrze, że ta opinia została tutaj opisana, bo to bardzo wartościowa informacja dla potencjalnego kandydata. Nie znam szczegółów, ale skoro wychodzi, że pracownicy powinni być lepiej przeszkoleni to może i tak właśnie jest. A nie warto dać jednak drugiej szansy zwłaszcza po tym jak ta wydana opinia trafi do odpowiednich osób?

Klient

Nie polecam pizzy z Pizzeri Cameleon. Pizza została zamówiona z dostawą pod wskazany adres.Pani która odebrała tel początkowo kazała czekać na rozmowę ,twierdząc ze ma klienta na miejscu w Restauracji i musi go obsłużyć.Na rozmowę czekałam prawie 5 minut (brak szacunku ) po wielkich oczekiwaniach zamówiłam pizzę gdzie Pani powiedziała ze czas oczekiwania wynosi 1.5 h ,ok zgodziłam się .Oczywiście pizza nie dotarła na czas,dotarła po ponad 2 h i w dodatku zimna Zadzwoniliśmy do Pizzeri informując o zaistniałej sytuacji i otrzymaliśmy informacje od Pani która odebrała tel ze nie odpowiada za dostawę Wiec pytam kto odpowiada ? Po czym połączenie zostało przerwane Brak szacunku dla Klienta Jednym słowem wielka porażka Nie polecam

Wiktoria

Nie widze opinii pracowników, a ciekawi mnie jak tam warunki na stanowisku dostawcy pizzy? Chłopak szuka pracy dorywczej i myślimy czy by tam nie zapytać. Pracuje tu ktoś może jako dostawca? :) Jaką stawkę proponują?

Łukasz
@Wiktoria

Nie polecam Stawka dramat ,a o pieniądze trzeba było się prosić, umowa tylko na 1/2 albo zlecenie ,tak przynajmniej było,może coś się zmieniło ale nie wiem

@Łukasz

Ja chyba nie rozumiem tego proszenia się, dosłownie się podchodzi i się pyta kiedy dostanie się wypłatę czy jak to wygląda tutaj? No bo skoro wszystko jest w umowie to przecież nie można tego od tak sobie obejść. To dawnej stawki którą miałeś nie podasz?

Klient Adam

Ja także często jestem gościem Pizzeri ,ale Pizzę zamawiam na wynos bądź z dowozem i co do samej pizzy to tak naprawdę na 10 spokojnie można dać 7 Ten specyficzny zapach o którym wspominał poprzedni klient jest prawdą ,bo nawet po spędzeniu w środku 2 min ciuchy nadają sie do prania .No i niestety obsługa może jest miła ,ale ktoś jak pracuje na kuchni i nagle z niej wychodzi żeby obsłużyć klienta w brudnych i tłustych rękach to jest nie dopuszczalne Jedna osoba powinna tylko obsługiwać bar ,czyli powinien być kelner ,tak jak to wyglada w prawdziwych knajpach Pozdrawiam

Klient

Nie polecam Pizzeri Cameleon w Spytkowicach Wybraliśmy się z rodziną na pizzę,podeszła do nas Pani która wcześniej była na kuchni ,w brudnych i mokrych rękach po czym podała nam kartę. Zamówiliśmy pizzę i soki ,a Mąż piwo. Pizza nie była najgorsza ,ale kufel z piwem który Mąż otrzymał był cały tłusty Kolejną rzeczą ,jest bardzo nieprzyjemny zapach ,który jest nie do wytrzymania Nasze ubrania nadawały się do natychmiastowego prania Zdecydowanie nie polecam i na pewno w przyszłości nie odwiedzimy tego miejsce

Zostaw merytoryczną opinię o Arkadiusz Rybarczyk Firma Handlowo Usługowa Cafe Cameleon - Spytkowice

• Jak się pracuje w Arkadiusz Rybarczyk Firma Handlowo Usługowa Cafe Cameleon?

Zobacz opinie na temat firmy Arkadiusz Rybarczyk Firma Handlowo Usługowa Cafe Cameleon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Arkadiusz Rybarczyk Firma Handlowo Usługowa Cafe Cameleon
  • Jana Pawła Ii 16