Zakład Mięsny Suchan
3 33 6 1

Opinie o Zakład Mięsny Suchan

Waldek

Nie każdy musi pracować dla Suchan-a, ludzi niezastąpionych nie ma. Dobra firma zawsze znajdzie następców i to dobrych.

Mariusz
@Waldek 14.10.2018 11:23

Aktualnie na rynku pracy istnieje duże zapotrzebowanie na pracowników w niemal każdej branży, zapomina się jednak, że w pierwszej kolejności potrzeba pracowników wykwalifikowanych. Czy w Suchan-ie pracownik z doświadczeniem w tej branży, może liczyć na lepsze wynagrodzenie? Jak to się prezentuje w praktyce? Zachęcam do rozwinięcia tej myśli.

Nikt Ważny

Miałem wpisać coś rzeczowego i rzetelnego, tak jak tam jest naprawdę. Jednak widząc, że na każdy wpis opisujący fakty i rzeczywiste warunki ktoś oczernia i obraża osoby piszące prawdę (pewnie ktoś opłacony), powiem tylko tyle: cieszę się, że tam już nie pracuję, a czas tam uważam za stracony. Dziękuję.

prawda
@Nikt Ważny 18.03.2018 17:40

masz calkowita racje wystarczy porozmawiac z szefem a pozatym sami ukraincy i przez agencje i nawet oni uciekaja od tego czlowieka

anonymous

A jak wyglada praca w biurze ? Wie ktoś ?

anonim

(usunięte przez administratora)

Kolo

Zależy na jakie zarobki liczysz i przy ilu godzinach pracy.Ogolnie na rozbiorze mięsa to od5 do17 przez 5 dni .to policz sobie godziny i dodaj że te godziny to trzeba w taśmie swoje zrobić.i zapytaj jak płacą za nadliczbowe

Suchan

Nie polecam zupełnie. Umówiliśmy się telefonicznie, że przyjeżdżam na następny dzień ponieważ potrzebują ludzi na magazyn. Wszystko było wporządku do czasu przyjazdu. Jechałem 200 km z przesiadkami, aby ostatecznie dowiedzieć się, że Pan Kazimierz Suchan ani nie odpisuje na smsy ani nie odbiera telefonu najwidoczniej nie byłem jedyny ponieważ automatyczna sekretarka krzyczała iż skrzynka odbiorcy jest zapełniona. Wątpliwa firma o wątpliwej reputacji. Takiego pracodawcę wolałbym omijać szerokim łukiem. Jeśli ktoś potrzebuje potwierdzenia dysponuje zdjęciami spod firmy, screenami ile razy dzwoniłem do rzekomego Pana, screenem z google maps gdzie się znajdowałem oraz screenem smsa na który nie uzyskałem żadnego odezwu. email askanblend[małpa]gmail.com Wszędzie gdzie tylko się da będę odradzał współpracę z Panem, który swój honor przemielił chyba w którejś kiełbasie razem z narządem rozrodczym. :)

On
@Suchan 02.12.2017 17:18

Popieram osobe która napisała o tym jak przyjechał na rozmowe i później szefciu nie odbierał tel.taki urok tego pana że najlepszym wyjściem jest nie ujawniać się.dziwna metoda ale ma krótkie nogi.tak dalej panie kazku

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zakład Mięsny Suchan? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Jacek

Obrażani to są ludzie którzy piszą pozytywnie o firmie. A generalnie to uważam, że nie ma idealnych firm i tyle!!

Kierowca

Witam, czy mógł by się ktoś wypowiedzieć na temat pracy kierowcy samochodu ciężarowego w tej firmie m.in stawki, trasy sprzęt, oraz system jazdy. Pozdrawiam

Administrator

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w Zakład Mięsny Suchan.

Śledź

@ja @MB Pracowałem w tej firmie przez wiele lat i dobrze wiem, jak wylgąda każdy proces produkcji. Gadanie, że praca po 15h dziennie to stek bzdur. Owszem, trafiają sie cięższe dni, jak poniedziałek czy sroda, ale sa też luźniejsze, jak czwartek czy piatek kiedy kończy sie po paru godzinach. Wynagrodzenie jest od ilosci zwożonego towaru, nie za bardzo wiem co można w tym nie rozumieć - każde zamówienie jest realizowane przez system IT, który wylicza ilość nawazonego towaru i na tej podstawie dostaje sie wypłatę. @ja jesli chodzi o sanepid, to zakład spełnia wszystkie normy wymagane przez weterynarię, jest tez certyfikowany.

Lajkonik poszczany
@Śledź 04.08.2017 14:22

Chłopie puknij się w glowe, w pusta głowę jak WYDMUSZKA. JAKIE certyfikaty? Pracowałem 3 lata u Suchana na rozbiorze, taśmy nie myje po tydz nawet dwa, na której dziennie spada 60 ton świń, 3 tiry świń!!! Smród odur, kiła mogiła i roboki. A certyfikaty to ty masz ale chyba na swoją glupote

Administrator

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Zakład Mięsny Suchan?

Matyldzia

Jeszcze nic nie dowiedział się o firmie a już wydaje swoje opinie!! Patrzmy trochę w lustro jak się zachowujemy!!!

Zuzanna

@Bonifacy co powiesz o pracy w firmie Zakład Mięsny Suchan? Z czego jesteś niezadowolony pracując tutaj? Jakie są plusy pracy w firmie? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

Bonifacy

Najlepsze macie te pseudonimy :D pomijając fakt, że pracując w tym zakładzie i tak można z łatwością wszystkich zidentyfikować ;]

Zuzanna

@Ich heiße niemanda Ty co możesz powiedzieć o pracy w firmie Zakład Mięsny Suchan? Pamiętaj, że nie możesz nikogo obrażać na forum. Zapoznaj się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz. @ja czy pracowałeś w tej firmie? Co najbardziej nie podobało Ci się pracując tutaj?

anonim

(usunięte przez administratora)

Ich bin da

,,nie rób” jak to napisałeś pisze się razem:) Kup sobie słownik zanim się gdzieś zatrudnisz

Ich heiße niemand

Napiszcie coś o sobie może:) najwyraźniej jest jakiś powód skoro was wylali i siedzicie na takim czymś jak ta strona XD (lenie i nieroby) żal mi was

Zuzanna

@Taki jeden jeśli chodzi o szafki na ubrania to czy nie warto porozmawiać o tym z pracodawcą? Pozostawienie opinii na temat pracy w firmie Zakład Mięsny Suchan będzie pomocne dla osób, które rozważają pracę w tej firmie gdy tylko pojawi się nowa oferta pracy.

Taki jeden
@Zuzanna 05.09.2017 13:12

Nie ja zacząłem narzekać na szafki :) Ale tu jest racja, można rozmawiać na wiele spraw z pracodawcą, pod warunkiem, że jest chęć rozmowy z jego strony. Jak się ma klapki przed oczami i wie się wszystko najlepiej nie licząc się z pracownikami i nie szanując ich zdania, to już nic nie zrobimy. I jeszcze jedno: jeśli ktoś wpisuje komentarz na waszej stronie to tylko po to, aby ostrzec innych. Robi się coraz dłuższy dialog, bo ktoś z wewnątrz firmy próbuje dyskutować i przekonywać, że ktoś ma złe intencje, że chce zaszkodzić firmie, że tam nie pracował i w ogóle pisze same bzdury... Prawidłowość jest taka, że szanująca się firma zapewniająca pracownikowi fajne warunki pracy ma góra kilka komentarzy lub nie ma ich w ogóle. Im więcej komentarzy, to tym bardziej inteligentne osoby powinny się domyślić, że coś z tą firmą jest nie tak. Tyle mam do powiedzenia na temat tej firmy, pozdrawiam

Taki jeden

Tym bardziej, że napisane są te dwa komentarze w tym samym dniu w odstępie 7 minut. Oczywiście osoby z biura najlepiej wiedzą, jak wygląda praca na magazynie i produkcji, jak za przeproszeniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się do zimnego nie chce ruszyć. A w szafki są, ale nie wolno w nich trzymać ubrań prywatnych, bo tam muszą być tylko "służbowe ". Szkoda czasu na taką firmę.

ja

Pracownik,Śledź,szakal jest to ta sama osoba a dokładnie p.Renata B. niby kierowniczka......., Co z tego że są nowe auta jak ludzie jeżdżą po 20-30 godzin i dłużej i jeszcze jest mało . System IP w tych czasach ma 95 % zakładów mięsnych. Niby firma nowoczesna a nie posiada szafek na ubrania dla pracowników wstyd .

Pracownik

Powyższe opinie sa od ludzi, którzy nigdy nie pracowali w zakładzie mięsnym, i porobili u Suchana przez pare dni. Nie majac żadnego doswiadczenie ani wiedzy, chcieliby zarabiać nie wiadomo jak duza kasę, tylko ze nic nie robiąc. Zatrudnijcie sie u dudy, albo kani to zobaczycie jak tam wyglada robota... u Suchana jeździ sie nowymi autami, a nie autami ktore maja po 10 lat. Jak ktos nie ma porównania, to łatwo mu tak komentowac. Firma jest nowoczesna, ma systemy do nazwania i kontroli załadunku - co pewnie dla ludzi tu komentujących jest problem, bo nie da sie kraść!!!

ja

Zakład Suchan niema nawet szafek na ubrania wszystko leży na podłodze żenada, typowy obóz pracy @MB to co napisał to jest 100% prawda ,omijajcie szerokim łukiem zakładem powinna zainteresować się inspekcja pracy!!

Zuzanna

@MB dziękuję za odpowiedź. Jeśli chodzi o pracę na magazynie, to w ofertach pracy firma pisze o systemie 3-zmianowym. Jednak według Twojej wypowiedzi system pracy wygląda inaczej. Czy jeszcze po przyjściu do pracy nowa osoba może być zaskoczona czymś jeszcze?

MB
@Zuzanna 04.07.2017 10:13

Kiedyś była praca dwuzmianowa, ale została zlikwidowana. Robiłem po 15 -16 godzin, co źle wpływało na moje stosunki rodzinne, moje kilku letnie dziecko nie widziało mnie przez 3 dni. Bałem się, że jak się sprzeciwie to robotę stracę, a odpowiedzialność za rodzinę jest ważniejsza. Ale się wyrwalem i to najlepsza decyzja w życiu. Są setki lepszych zakładów, szczególnie teraz, gdy coraz trudniej o pracownika. Jeśli szukacie pracy, macie możliwość stawiania warunków, bo pracodawca mający problemy ze znalezieniem ludzi zgodzi się na wszystko. Suchan do takich należy, bo ktoś musi robić. Chyba, że się mylę i nie zdaje sobie z tego sprawy, co mnie nie zdziwi :-)

MB

Jak się dostawa półtusz wieprzowych spóźni. Zamówienia muszą być zrobione dzisiaj i koniec, mięsa nie ma, więc czekasz za darmo i modlisz się, żeby jak najszybciej przyjechały. Dłużej siedzisz też wtedy, kiedy ponadplanowo muszą rozebrać więcej świń, bo za dużo tirów przyjechało, żeby zmieścić półtusze na chłodni. Mówimy oczywiście o pracy na magazynie. Jedna zasada: idąc do pracy nie masz pojęcia o której będziesz w domu. A kasy się nigdy nie doliczysz przy wypłacie, bo przez to, że nie masz na godz, nie wiesz ile Ci się należy. Cóż, można trafić lepiej przy obecnej sytuacji na rynku pracy, nie ma co się tam pchać. Firma będzie bazować na Ukraińcach. Są na rozbiorze, magazynie i pracują jako kierowcy. Tak więc dla Polaka są lepsze zakłady mięsne w okolicy :)

Zuzanna

@jajak często zdarzają się aż tak długie godziny pracy w ciągu dnia?

ja

Niema żadnych benefitów,jedna zmiana od rana do oporu czyli 14,15 i więcej godzin . Spróbuj to zobaczysz,wystawisz podobną opinie.

Zuzanna

@jaa czy oprócz wynagrodzenia można liczyć tu na jakieś dodatkowe benefity? W ofertach pracy wspominają o 3-zmianowym trybie pracy. Jak często zdarza się praca po tyle godzin? Czy jest związana z bardziej intensywnym okresem w firmie?

ja

Uwaga!!! zakład masakra,praca po 15 godzin,nie dajcie się nabrać na te stawki które oferują, niby akord niema żadnego akordu , zarobki to 2000, to wszystko prawda co o tym zakładzie piszą , inspekcja pracy powinna się tym zakładem zainteresować a przede wszystkim sanepid !!.

Zuzanna

Pracujesz w Zakład Mięsny Suchan? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy.

kani

jakoś nie wierze, przedież tyle godzin jazdy to byłoby łamania prawa, na pewno hejtujesz. a wykrawaczy rozbieraczy nie potrzebujecie może obecnie? odpiszcie

fax
@kani 20.06.2016 22:30

firma grand andrzej górka znajdziesz w googlach potrzebuje wykrawaczy

Zostaw opinię o Zakład Mięsny Suchan - Zagacie

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mięsny Suchan