Zakład Mięsny Suchan

Zagacie

Opinie o Zakład Mięsny Suchan

Śledź

@ja @MB Pracowałem w tej firmie przez wiele lat i dobrze wiem, jak wylgąda każdy proces produkcji. Gadanie, że praca po 15h dziennie to stek bzdur. Owszem, trafiają sie cięższe dni, jak poniedziałek czy sroda, ale sa też luźniejsze, jak czwartek czy piatek kiedy kończy sie po paru godzinach. Wynagrodzenie jest od ilosci zwożonego towaru, nie za bardzo wiem co można w tym nie rozumieć - każde zamówienie jest realizowane przez system IT, który wylicza ilość nawazonego towaru i na tej podstawie dostaje sie wypłatę. @ja jesli chodzi o sanepid, to zakład spełnia wszystkie normy wymagane przez weterynarię, jest tez certyfikowany.

Lajkonik poszczany
@Śledź 04.08.2017 14:22

Chłopie puknij się w glowe, w pusta głowę jak WYDMUSZKA. JAKIE certyfikaty? Pracowałem 3 lata u Suchana na rozbiorze, taśmy nie myje po tydz nawet dwa, na której dziennie spada 60 ton świń, 3 tiry świń!!! Smród odur, kiła mogiła i roboki. A certyfikaty to ty masz ale chyba na swoją glupote

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Zakład Mięsny Suchan?

Matyldzia

Jeszcze nic nie dowiedział się o firmie a już wydaje swoje opinie!! Patrzmy trochę w lustro jak się zachowujemy!!!

Suchan

Nie polecam zupełnie. Umówiliśmy się telefonicznie, że przyjeżdżam na następny dzień ponieważ potrzebują ludzi na magazyn. Wszystko było wporządku do czasu przyjazdu. Jechałem 200 km z przesiadkami, aby ostatecznie dowiedzieć się, że Pan Kazimierz Suchan ani nie odpisuje na smsy ani nie odbiera telefonu najwidoczniej nie byłem jedyny ponieważ automatyczna sekretarka krzyczała iż skrzynka odbiorcy jest zapełniona. Wątpliwa firma o wątpliwej reputacji. Takiego pracodawcę wolałbym omijać szerokim łukiem. Jeśli ktoś potrzebuje potwierdzenia dysponuje zdjęciami spod firmy, screenami ile razy dzwoniłem do rzekomego Pana, screenem z google maps gdzie się znajdowałem oraz screenem smsa na który nie uzyskałem żadnego odezwu. email askanblend[małpa]gmail.com Wszędzie gdzie tylko się da będę odradzał współpracę z Panem, który swój honor przemielił chyba w którejś kiełbasie razem z narządem rozrodczym. :)

Zuzanna

@Bonifacy co powiesz o pracy w firmie Zakład Mięsny Suchan? Z czego jesteś niezadowolony pracując tutaj? Jakie są plusy pracy w firmie? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

Bonifacy

Najlepsze macie te pseudonimy :D pomijając fakt, że pracując w tym zakładzie i tak można z łatwością wszystkich zidentyfikować ;]

Zuzanna

@Ich heiße niemanda Ty co możesz powiedzieć o pracy w firmie Zakład Mięsny Suchan? Pamiętaj, że nie możesz nikogo obrażać na forum. Zapoznaj się z regulaminem http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz komentarz. @ja czy pracowałeś w tej firmie? Co najbardziej nie podobało Ci się pracując tutaj?

Ich bin da

,,nie rób” jak to napisałeś pisze się razem:) Kup sobie słownik zanim się gdzieś zatrudnisz

Ich heiße niemand

Napiszcie coś o sobie może:) najwyraźniej jest jakiś powód skoro was wylali i siedzicie na takim czymś jak ta strona XD (lenie i nieroby) żal mi was

Zuzanna

@Taki jeden jeśli chodzi o szafki na ubrania to czy nie warto porozmawiać o tym z pracodawcą? Pozostawienie opinii na temat pracy w firmie Zakład Mięsny Suchan będzie pomocne dla osób, które rozważają pracę w tej firmie gdy tylko pojawi się nowa oferta pracy.

Taki jeden
@Zuzanna 05.09.2017 13:12

Nie ja zacząłem narzekać na szafki :) Ale tu jest racja, można rozmawiać na wiele spraw z pracodawcą, pod warunkiem, że jest chęć rozmowy z jego strony. Jak się ma klapki przed oczami i wie się wszystko najlepiej nie licząc się z pracownikami i nie szanując ich zdania, to już nic nie zrobimy. I jeszcze jedno: jeśli ktoś wpisuje komentarz na waszej stronie to tylko po to, aby ostrzec innych. Robi się coraz dłuższy dialog, bo ktoś z wewnątrz firmy próbuje dyskutować i przekonywać, że ktoś ma złe intencje, że chce zaszkodzić firmie, że tam nie pracował i w ogóle pisze same bzdury... Prawidłowość jest taka, że szanująca się firma zapewniająca pracownikowi fajne warunki pracy ma góra kilka komentarzy lub nie ma ich w ogóle. Im więcej komentarzy, to tym bardziej inteligentne osoby powinny się domyślić, że coś z tą firmą jest nie tak. Tyle mam do powiedzenia na temat tej firmy, pozdrawiam

Taki jeden

Tym bardziej, że napisane są te dwa komentarze w tym samym dniu w odstępie 7 minut. Oczywiście osoby z biura najlepiej wiedzą, jak wygląda praca na magazynie i produkcji, jak za przeproszeniem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się do zimnego nie chce ruszyć. A w szafki są, ale nie wolno w nich trzymać ubrań prywatnych, bo tam muszą być tylko "służbowe ". Szkoda czasu na taką firmę.

ja

Pracownik,Śledź,szakal jest to ta sama osoba a dokładnie p.Renata B. niby kierowniczka......., Co z tego że są nowe auta jak ludzie jeżdżą po 20-30 godzin i dłużej i jeszcze jest mało . System IP w tych czasach ma 95 % zakładów mięsnych. Niby firma nowoczesna a nie posiada szafek na ubrania dla pracowników wstyd .

Powyższe opinie sa od ludzi, którzy nigdy nie pracowali w zakładzie mięsnym, i porobili u Suchana przez pare dni. Nie majac żadnego doswiadczenie ani wiedzy, chcieliby zarabiać nie wiadomo jak duza kasę, tylko ze nic nie robiąc. Zatrudnijcie sie u dudy, albo kani to zobaczycie jak tam wyglada robota... u Suchana jeździ sie nowymi autami, a nie autami ktore maja po 10 lat. Jak ktos nie ma porównania, to łatwo mu tak komentowac. Firma jest nowoczesna, ma systemy do nazwania i kontroli załadunku - co pewnie dla ludzi tu komentujących jest problem, bo nie da sie kraść!!!

ja

Zakład Suchan niema nawet szafek na ubrania wszystko leży na podłodze żenada, typowy obóz pracy @MB to co napisał to jest 100% prawda ,omijajcie szerokim łukiem zakładem powinna zainteresować się inspekcja pracy!!

Zuzanna

@MB dziękuję za odpowiedź. Jeśli chodzi o pracę na magazynie, to w ofertach pracy firma pisze o systemie 3-zmianowym. Jednak według Twojej wypowiedzi system pracy wygląda inaczej. Czy jeszcze po przyjściu do pracy nowa osoba może być zaskoczona czymś jeszcze?

MB
@Zuzanna 04.07.2017 10:13

Kiedyś była praca dwuzmianowa, ale została zlikwidowana. Robiłem po 15 -16 godzin, co źle wpływało na moje stosunki rodzinne, moje kilku letnie dziecko nie widziało mnie przez 3 dni. Bałem się, że jak się sprzeciwie to robotę stracę, a odpowiedzialność za rodzinę jest ważniejsza. Ale się wyrwalem i to najlepsza decyzja w życiu. Są setki lepszych zakładów, szczególnie teraz, gdy coraz trudniej o pracownika. Jeśli szukacie pracy, macie możliwość stawiania warunków, bo pracodawca mający problemy ze znalezieniem ludzi zgodzi się na wszystko. Suchan do takich należy, bo ktoś musi robić. Chyba, że się mylę i nie zdaje sobie z tego sprawy, co mnie nie zdziwi :-)

MB

Jak się dostawa półtusz wieprzowych spóźni. Zamówienia muszą być zrobione dzisiaj i koniec, mięsa nie ma, więc czekasz za darmo i modlisz się, żeby jak najszybciej przyjechały. Dłużej siedzisz też wtedy, kiedy ponadplanowo muszą rozebrać więcej świń, bo za dużo tirów przyjechało, żeby zmieścić półtusze na chłodni. Mówimy oczywiście o pracy na magazynie. Jedna zasada: idąc do pracy nie masz pojęcia o której będziesz w domu. A kasy się nigdy nie doliczysz przy wypłacie, bo przez to, że nie masz na godz, nie wiesz ile Ci się należy. Cóż, można trafić lepiej przy obecnej sytuacji na rynku pracy, nie ma co się tam pchać. Firma będzie bazować na Ukraińcach. Są na rozbiorze, magazynie i pracują jako kierowcy. Tak więc dla Polaka są lepsze zakłady mięsne w okolicy :)

Zuzanna

@jajak często zdarzają się aż tak długie godziny pracy w ciągu dnia?

ja

Niema żadnych benefitów,jedna zmiana od rana do oporu czyli 14,15 i więcej godzin . Spróbuj to zobaczysz,wystawisz podobną opinie.

Zuzanna

@jaa czy oprócz wynagrodzenia można liczyć tu na jakieś dodatkowe benefity? W ofertach pracy wspominają o 3-zmianowym trybie pracy. Jak często zdarza się praca po tyle godzin? Czy jest związana z bardziej intensywnym okresem w firmie?

ja

Uwaga!!! zakład masakra,praca po 15 godzin,nie dajcie się nabrać na te stawki które oferują, niby akord niema żadnego akordu , zarobki to 2000, to wszystko prawda co o tym zakładzie piszą , inspekcja pracy powinna się tym zakładem zainteresować a przede wszystkim sanepid !!.

Zuzanna

Pracujesz w Zakład Mięsny Suchan? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy.

kani

jakoś nie wierze, przedież tyle godzin jazdy to byłoby łamania prawa, na pewno hejtujesz. a wykrawaczy rozbieraczy nie potrzebujecie może obecnie? odpiszcie

fax
@kani 20.06.2016 22:30

firma grand andrzej górka znajdziesz w googlach potrzebuje wykrawaczy

kiero

Ostatni pokomunistyczny kołchoz w IV Rzeczypospolitej Polskiej, warunki pracy kierowcy totalny dramat społeczny, jazda bez przerwy po 18-25 godzin z zapałkami w oczach .Wieczne pretensje i bezpodstawne kary serdecznie nie polecam tego obozu pracy

były pracownik

kiero zgadzam się z tobą tak właśnie jest,a co do wypowiedzi szczura firma sie nie rozwija tylko próbuje wykorzystywać ludzi ale na szczęście jest coraz mniej którzy się łapią i dlatego ciągły nabór a i tak niema kto pracować!!! i bardzo dobrze teraz stawka dla kierowcy minimum to 13-14 złotych a niee 10 !!!Paanie Suchan skąd Pan się urwał za 10 to możee Ukrainiec pojedzie, czasy wyzysku się skońńczyły.....a na marginiesie nie wolno jeżdzić po spożyciu alkoholu!!!!wszystkich Pan nie przekupi

kiero

ZM suchan ogłoszenie które nie znika... atmosfera w pracy napięta jazda po minimum 10h ciągłe pretensje z biura. Jeżeli ktoś szuka pracy i jest gotowy za 10zł na h w 30 min załadować średnio 2 tony mięsa to zdrowia życze będzie potrzebne. Stanowczo odradzam prace w tym zakładzie ze względu na traktowanie pracowników nie możesz albo nie powinieneś nic mówic BO BEDA PRETENSJE...

antyszczur

Gdyby zakład miał powodzenie wśród potencjalnych pracowników, nie musiałby ciągle umieszczać ogłoszeń o pracę na wszystkich możliwych stronach. Ciągła rotacja pracowników nie świadczy dobrze o firmie.

zainteresowany

A jak z kierowcami na ciężarówki ? Jak z czasem pracy i przeładowaniami ? Pozdrawiam.

były pracownik

też tam pracowałem jako kierowca kat.b i to prawda że jest to obóz pracy i prawie kazdy odchodzi jeżdziłe ciegiem 30 godzin i jak zjechałeem to jeszcze mnie chcieli do wrocławia wysłać!!!więc oddałeem klucze od auta i podziękowałem a najlepszym wyznacznikieem jest to że ogłoszenie o przyjecia do pracy non stop sa na gumtree więc cóz fakty przemawjają same za siebie a wszystkie pochlebne opinie na tym portalu pisze sam szef stara sztuczka odradzam każdemu tą prace

MarioX

Opinia wyżej jest od gościa, który porobił tam dwa dni, kompletnie zero jakichkolwiek chęci, samodzielnego myślenia i zaangażowania. Sorry, ale ja nawet bym nie chciał takiego pracownika. Po co takiemu płacić? Poza tym skrzynka waży do 20 kg (jak kolega nie miał siły to nie moja wina), te wrzucanie kości robi się raz w tygodniu i to kilka, góra kilkanaście. I nie samemu, tylko w kilku, żeby zrobić i mieć z głowy. Robi się dziennie od 8-13 godzin, w zależności od dnia i sprzedaży. I najdłużej pracujący magazynier to 3 lata, a pracują w zakładzie osoby, które są tam już kilkanaście lat. Trochę powagi. PS. Kamil, jak myślałeś, że przyjdziesz do pracy i poplątasz się przez 10 godzin, to nie ta branża, idź na ciecia.

Magazynier

Proszę Państwa szczerze nie polecam stanowiska magazyniera! Najdłużej pracujący magazynier u Suchana aktualnie to 1.5 roku! Chłopaki przerzucaja codziennie kilkadziesiąt ton do kartonów które mają wysokość 2.3 metra ! Podnosisz skrzynke warzacą 30-40kg nad głowe i wrzucasz ja do foremnego pojemnika dopoki nie wypelnisz go 1.5 toną mięsa! i tak wrzucasz od 7:00 do 22:00(20-30 takich pojemników)! A w plecy Kierownik magazynu Tomek mówi Ci ''OGIEŃ Panowie'' P.S: Tomasz ch*** Ci w dupe kurduplu, jesteś gorszy niz GESTAPO. Mam nadzieję że ktoś kiedyś skopie Ci pysk po pracy i będzie to ktoś kto przrzuca Codziennie 40 ton zmrożonych kości. NIE IDŹCIE DO TEGO OBOZU PRACY ! Chłopaki biją rekordy na zmianach od 7:00 do 1:00 w nocy nastepnego (a raczej tego samego) dnia. przychodzą na 7:00 rano ! P.S w szatni przed wejsciem czytasz instrukcje BHP a nastepnie wrzucasz skrzynke na wysokosc 3 metry ktora przekracza dozwolona wysokosc o 1.2 metra ! Sprobojcie zmierzyc sobie 3 metry a potem wrzucic na ta wysokosc chodzby 2 kilo ziemniaków, a potem wyobrazcie sobie jak wrzuca sie 30 kilogramowa skrzynke, albo jak fajnie przewozi sie palete o takiej wysokosci ktora chwieje sie na wszystkie strony.

szakal

A kurcze jeszcze do AnonimowyY "Tam było dobrze do czasu" do jakiego czasu do póki nikt nie zauważył , że nic nie robisz i klops nagle ktoś dostrzegł nieroba i kazał robić ? Czy któremuś z was szef na rozmowie kwalifikacyjnej mówił , że w zasadzie praca jest lekka i tylko trzeba przychodzić do pracy a on wam za to zapłaci? Pewnie byście tak chcieli ale tak jak wspomniałem wcześniej komuna już się dawno skończyła !!!

buhahaha
@szakal 06.02.2016 15:57

Może i komuna dawno się skończyła, ale niewolnictwo również i to dużo wcześniej, Panie Zadowolony (nie)Pracowniku

szakal

Ja też się zatrudniłem i mi pasuje.Jak ktoś jest nauczony pracować systemem komunistycznym nic nie robić a 10-tego przychodzić po wypłatę i jeszcze chcieć premię to sorki ale takie czasy się skończyły już dawno temu i musicie sobie to wbić do swojego pałki."Wiiem" matołku gdzie Ty u Suchana pracowałeś po 18-20 godz.bidulko bardzo jestem ciekawy ? Szef miał do Ciebie pretensje a może wymagał zaangażowania w pracę a Ty wiecznie miałeś to w d...e nie tak było? Żal mi was bo w przeciwieństwie do was mam porównanie jak pracuje się w innych zakładach mięsny i wkurza mnie takie pieprzenie jak to jest ciężko chyba nie widzieliście ciężkiej pracy a jak jesteś taki delikatny jeden z drugim proponuję zatrudnić się w zakładach produkcji pianki a nie w zakładach mięsnych .Do Anonimowy25 nie widzę związku z tym co napisałeś nawet przyjąć czysto hipotetycznie,że tak było to do niczego się to ma.

Ja
@szakal 06.02.2016 15:29

Czysto hipotetycznie tekst renaty haha [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za stanowisko pozdro

Ala

A ja się zatrudniłam i mi pasuje .Problem mają ci którym się nie chce pracować i przeważnie nic nie umieją.Narobią szkód i odchodzą.Przykład - skasowany samochód,uszkodzona rampa ,towar do odbiorcy dowieziony z dwugodzinnym opóżnieniem .itd.Szef kupuje nowe auta ,nowe sprzęty a ludzie tego nie szanują.Zatrudnia ludzi do pracy fizycznej np.magazynier i nie owija w bawełnę że jest lekko .A co do zarzutu o pijaństwo to przez 10 lat mojej pracy tu nie widziałam szefa pijanego a pracownika tak .

AnimowY

Tam bylo dobrze do czasu. Odradzam pracy każdej zjebalo sie i jest tragedia.

Aga

Jeśli chodzi o stanowisko fakturzystki to jak to wygląda? Odradzacie?

AnimowY

Zgadza sie Suchan na Zagaciu to porazka co sie teraz tam dzieje. Żona wiecznie rządzy pieniądza. Jedynie szwagier suchana byl wporzo ale tez go wyjebal. Ludzie sami rezygnują. . Jak chcesz sie przekonac idz tam pracuj a potem sam zobaczysz ze dasz taka samą ocene jak nasza. Pozdrawiam pracownik

Animowy25

Prawda. Praca w nienornowanych godzinach. Szef Kazek odkąd popełnił przestepstwo jechal po pijanemu miał okolo 2 promile chciał przekupić policjanta kwota 10tys i nie przyjął mandatu i nie oddal prawa jazdy. Jechal w zabudowanym grubo ponad 50. Od tamtego feralnego zdarzenia firma do dupy. Brak premi male stawki.

wiiem

warunki dramat!!!!!!praca po 18-20 godzin dziennie za 10 zł na godzine i wieczne pretensje szefa,dukz

niwiem

Witam Jakie warunki pracy są w "Suchan Zagacie"

Zostaw opinię o Zakład Mięsny Suchan - Zagacie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mięsny Suchan