Opinie o Zakład Mięsny Suchan w Zagacie 206

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Mięsny Suchan. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Mięsny Suchan o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Suchan w Zagacie 206

Witam, już pracowałem jako handlowiec w innym Zakładzie Mięsnym. Pisano z rok temu, że takie nabory były prowadzone lecz mam problem z odszukaniem oferty. możliwe ze są dodawane pod inna nazwa?

Wanda

No mi też nie wyglądają na zlikwidowanych, nie wiem skąd taka sugestia w dawniejszych wpisach? Za to widzę, że problem na stronie mają, bo nie mogę wejść w zakładkę praca... Orientuje się ktoś czy nie prowadzą jakiś naborów może? Jeśli tak to na jakie stanowiska?

Wanda Nowy wpis
@Wanda

Prowadzą na tynkarzy i fliziarzy

Wanda Nowy wpis
@Wanda

Dla kobiet nic nie ma? A tak z ciekawości Panom jakie tu warunki oferują jeśli o stawkę chodzi? tynkarz ile zgarnie?

M.P Nowy wpis

Obecnie Prowadzą na stanowisko Przedstawiciela handlowego . Niewiem czy warto

Firma nie istnieje tz właściciele sprzedali udziały i wyjechali 2 lata temu .Teraz jest inny właściciel

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Zakład Mięsny Suchan?

Zakład Suchan przecież już nie istnieje od conajmniej dwóch lat

Aleksander

Naprawdę? Nikt wcześniej nie pisał nic na ten temat. Firma zmieniła właściciela, czy całkiem została zlikwidowana? I co z pracownikami? Dostali odprawy?

Ilona

To dziwne bo poniżej znajdziesz komentarze osób które rzekomo tam pracują. Więc powiedz lepiej skąd masz takie informacje?

Lewy
@Aleksander

Nie słyszałem o likwidacji.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Zakład Mięsny Suchan spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Ex

Jedna wielka (usunięte przez administratora) Osoby zainteresowane pracą charytatywną to zapraszam do Suchana. Smiech na sali istny cyrk, wypłaty w zależności od humoru i nastroju Suchana. W głowie się nie mieści na jakiej zasadzie dany pracownik dostanie wynagrodzenie. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam.

zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników. Czas jest dość trudny dla wszystkich stąd moje pytanie.

Horse

Hmmm. A więc tak : * rozbiór jest sprzatany ( myty) dwa razy w tyg ... * praca wyłącznie przez firmę podwykonawczą (Rene) *Majster z Kutna ( tak słyszałem) alkoholik i damski bokser. *Pani weterynarz widzi mięso na podłodze ale fakt że ze skórowaczki śmierdzi po dwóch dniach padliną to nie problem. *Brak posiłków na 12 godzinny cykl pracy *Atmosfera dosyć napięta. *Niektóre wymysły Pana Kazika(szef) są tak absurdalne i śmieszne że aż żal o tym pisać *Ludzie pracujący na czarno *Na hotelach ( podobno) na jedna łazienkę niekiedy przypada 10 osób. Więcej nie chce mi się pisać. Pozdrowienia dla chłopaków Góral :)

Grzegorz
@Horse

Nie ma możliwości, aby zostać zatrudnionym bezpośrednio przez Zakład Mięsny Suchan? Zastanawia mnie, czy po przepracowaniu określonego czasu pracodawca może zaproponować umowę o pracę.

Zewnętrzni
@Horse

To jest hejt !!!

Emilia
@Zewnętrzni

No może nie hejt - po prostu indywidualna opinia. Każdy ma tu przecież prawo do własnego zdania. Widziałam, że w Suchanie szukają teraz przedstawiciela handlowego. Wiesz może, jakie narzędzia pracy tam zapewniają?

White
@Zewnętrzni

Hejt? Gościu prawde pisze . Zrobcie tam porzadek z tą ciotą Marcinkiem bo zabije tą kobiete kiedyś , patola i zjebana opinia przez damskiego boksera . A ta jego nielepsza jak sie daje to moze to lubi .

Nic dobrego

Brak poszanowania pracowników. Pracownik traktowany jako maszynka do robienia pieniędzy w zamian za miskę ryżu. niePozdrawiam!

Bartek

Firma z dobrą opinią również jako pracodawca więc polecam pracę!!

MB
@Bartek

Uśmiałem się, to chyba musiał się właściciel zmienić :) Ktoś z biura napisał, trzeba jakoś działania rekrutacyjne ratować :)

Dowcipniś
@Bartek

Bartek chyba sobie jaja robisz, praca faktycznie dobra bo można się solidnie napracować ale z pewnością nie zarobić. (usunięte przez administratora)

czekam

Rzeznik

Panie (usunięte przez administratora) byś pan się wstydził żeby ciepłej wody do umycia rąk nie było i papieru w (usunięte przez administratora)

Bodzio

Zgadzam sie z tym wszystkim co jest napisane...pracowalem w firmie Rene u Kazka ...gosciu ogólnie nie jest zly ma głowę do interesu szef firmy Rene P.Krzysztof bez zarzutu wyplacalny na czas ale w kwestii majstra MARCINA jest to prawdą ...alkoholik nie odpowiedzialny czlowiek a kobieta jego jest wiecznie bita i ponizana...brak slow na tego człowieka ...z tego co mi wiadomo bo sam sie codziennie przygladalem jego pracy to całą papierkowa robote odwala za niego od poczatku ...żal dziewczyny tylko tyle

Pytający

Witam, czy ktoś ma jakieś rozeznanie jak wygląda praca na stanowisku handlowca? Godziny pracy, zarobki, specyfika pracy i tym podobne? Będę bardzo wdzięczny za informację i pomoc.

Pytający2
@Pytający

Dołączam się do pytania

Magdalena
@Pytający2

.@Pytający2 Na stronie internetowej Zakład Mięsny Suchan obecnie nie widzę żadnych ofert pracy. Czy sytuacja w firmie jest stabilna i pracownicy trzymają się tego miejsca pracy? Będzie mi miło jeśli ktoś odpowie.

Jacek

Zastanawiam się jaka jest przyczyna tego milczenia?

Klient

AFERA MIĘSNA NA CAŁEEGO. KONTROLE JUŻ SIĘ DOBIERAJĄ. A PRACOWNICY MILCZĄ KOSZTEM KLIENTÓW. CO ZA CZASY!!!!

Waldek

Nie każdy musi pracować dla Suchan-a, ludzi niezastąpionych nie ma. Dobra firma zawsze znajdzie następców i to dobrych.

Mariusz
@Waldek

Aktualnie na rynku pracy istnieje duże zapotrzebowanie na pracowników w niemal każdej branży, zapomina się jednak, że w pierwszej kolejności potrzeba pracowników wykwalifikowanych. Czy w Suchan-ie pracownik z doświadczeniem w tej branży, może liczyć na lepsze wynagrodzenie? Jak to się prezentuje w praktyce? Zachęcam do rozwinięcia tej myśli.

Nikt Ważny

Miałem wpisać coś rzeczowego i rzetelnego, tak jak tam jest naprawdę. Jednak widząc, że na każdy wpis opisujący fakty i rzeczywiste warunki ktoś oczernia i obraża osoby piszące prawdę (pewnie ktoś opłacony), powiem tylko tyle: cieszę się, że tam już nie pracuję, a czas tam uważam za stracony. Dziękuję.

prawda
@Nikt Ważny

masz calkowita racje wystarczy porozmawiac z szefem a pozatym sami ukraincy i przez agencje i nawet oni uciekaja od tego czlowieka

A jak wyglada praca w biurze ? Wie ktoś ?

Kolo

Zależy na jakie zarobki liczysz i przy ilu godzinach pracy.Ogolnie na rozbiorze mięsa to od5 do17 przez 5 dni .to policz sobie godziny i dodaj że te godziny to trzeba w taśmie swoje zrobić.i zapytaj jak płacą za nadliczbowe

Suchan

Nie polecam zupełnie. Umówiliśmy się telefonicznie, że przyjeżdżam na następny dzień ponieważ potrzebują ludzi na magazyn. Wszystko było wporządku do czasu przyjazdu. Jechałem 200 km z przesiadkami, aby ostatecznie dowiedzieć się, że Pan Kazimierz Suchan ani nie odpisuje na smsy ani nie odbiera telefonu najwidoczniej nie byłem jedyny ponieważ automatyczna sekretarka krzyczała iż skrzynka odbiorcy jest zapełniona. Wątpliwa firma o wątpliwej reputacji. Takiego pracodawcę wolałbym omijać szerokim łukiem. Jeśli ktoś potrzebuje potwierdzenia dysponuje zdjęciami spod firmy, screenami ile razy dzwoniłem do rzekomego Pana, screenem z google maps gdzie się znajdowałem oraz screenem smsa na który nie uzyskałem żadnego odezwu. email askanblend[małpa]gmail.com Wszędzie gdzie tylko się da będę odradzał współpracę z Panem, który swój honor przemielił chyba w którejś kiełbasie razem z narządem rozrodczym. :)

On
@Suchan

Popieram osobe która napisała o tym jak przyjechał na rozmowe i później szefciu nie odbierał tel.taki urok tego pana że najlepszym wyjściem jest nie ujawniać się.dziwna metoda ale ma krótkie nogi.tak dalej panie kazku

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Suchan - Zagacie

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Suchan?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Suchan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Suchan?

Zakład Mięsny Suchan