Opinie o Budmatex Paweł Krzystyniak w Wadowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Budmatex Paweł Krzystyniak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Budmatex Paweł Krzystyniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budmatex Paweł Krzystyniak w Wadowice

Jak wygląda rozmowa w Budmatex Paweł Krzystyniak na stanowisko Pracownik Budowlany? Z iloma osobami się rozmawia? 25 kwietnia pojawiło się ogłoszenie.

Bobek

Na jakim terenie w Norwegii działa ten człowiek

Prosiłbym o aktualizacje tych wszystkich komentarzy. Właśnie pokazała mi się oferta dla pracownika budowlanego. System kanadyjski to moja broszka a właśnie na takie domki pracodawca obecnie poszukuje do siebie ludzi. Wychodzi na to, że u nas w Polsce wyjdzie 40 zł od godziny, więc czy jest ktoś kto teraz pracuje i by się odniósł? Robota idzie normalnie czy lepiej odpuścić?

Justice Nowy wpis

Przestrzegam przed Panem Paweł Krzystyniak ponieważ jest on pospolitym (usunięte przez administratora) i rekrutuje ludzi oraz proponuje współpracę a nastenie nie wypłaca pieniędzy. Współpracuje on z człowiekiem Magnus Alexander Rodsten i działają i (usunięte przez administratora) razem w firmie Bygg Utforelse as na terenie Oslo. W przypadku propozycji od nich polecan powiadamiać policję od razu. Jeg advarer deg mot Mr. Paweł Krzystyniak fordi han er en vanlig tyv som rekrutterer folk og tilbyr samarbeid, men så betaler han ikke penger. Han samarbeider med mannen Magnus Alexander Rodsten og de driver og jukser sammen i selskapet Bygg Utforelse as i Oslo. Ved eventuelle forslag fra dem, anbefales det å informere politiet umiddelbart.

Izunia

Głównie rozmawia się z NAV I POLITIET bo (usunięte przez administratora)nie wywiązuje się z umów i wypłat.

@Izunia

Ne mam pojęcia jakie firmy zostały właśnie przytoczone, dlaczego to z nimi się rozmawia? Mój partner jest budowlańcem i właśnie widziałam taka ofertę jeszcze z tego roku, chyba na wiosnę ją dodawali na takie stanowisko. faktycznie jest oferowane to 100 netto na godzinę z opisu?

Bobek Nowy wpis

Na jakim terenie w Norwegii działa ten człowiek

Cześć, czy sytuacja się ustabilizowała? Nie wiem tak naprawdę jaka konkretnie była ale ktoś sugerował w maju jakiś brak wypłat za wykonaną pracę? teraz w sierpniu była dostępna oferta dla operatora urządzeń rozrywkowych. Ciekawi mnie taka praca, proszę mi ja opisać. nie mam jeszcze doświadczenia a po poprzednich opiniach sam nie wiem czy warto byłoby próbować. Chyba ze cos się zmieniło?

Skoro nic się nie zmieniło a wy o jakichś ucieczkach teraz piszecie to ja już nie rozumiem czemu ktoś tu praca się interesuje? Tez widziałem tamta ofertę o której tu wyżej jest mowa, ale czy to oznacza ze do teraz praca nie jest już wcale aktualna? Firma nie działa? Nie łapię wpisów tego typu, możecie szerzej wyjaśnić?

NAV

Firma Budmatex Paweł Krzystyniak zalega z płatnościami 110 podmiotów w norwegi i pl.Mimo to dalej próbuje werbować ludzi do pracy.A tych co u niego pracowali w tamtym i tym roku do dzisiaj nie zapłacił.Kolejne sprawy trafiają do sądu kwestia czasu kiedy przestanie (usunięte przez administratora)

@NAV

Tez właśnie widziałem tamta ofertę chciałem sprawdzić na czym polega tak konkretniej ta praca przy tych urządzeniach. Teraz to zastanawiam się po tym co napisałeś czy jest ona w końcu wykonywana? Piszesz, że próbują brać ludzi, nawet jeśli to gdzie się wtedy pracuje skoro ta sytuacja chyba jakaś zawiła jednak jest?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Budmatex Paweł Krzystyniak? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Czy firma Budmatex Paweł Krzystyniak udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jedyne na co może liczyć pracownik to na brak wynagrodzenia za wykonaną pracę...

Izabela

Ta sytuacja poruszana na forum odnośnie wynagrodzenia dla jakichś pań to jak ostatecznie się rozwiązała? Pytam, bo temat ucichł a widziałam, że szukają do firmy teraz montera konstrukcji fotowoltaicznych na linku, nawet widać, że ktoś zadeklarował już kandydaturę. Czyli na dzień dzisiejszy jak praca tutaj może wyglądać? Co z terminowością w wypłacie i ile ostatecznie zarobi monter?

Izabela

My czyli kto, o jakie stanowiska chodzi? I jeśli to prawda to od jakiego konkretnie czasu i co dalej z tym tematem? Czy ktoś podejmował się zatrudnienia na umowę o pracę?

@Izabela

To co każdy o nim pisze to prawda.Ja byłem na umowę w Norwegi dwa lata temu i co z tego on niczego i nikogo w sensie urzędu sądu się nie boi. Jest mi winien sporo kasy i chętnie się do pozwu dołączę. Kawał chama resztę dziada. Do niczego się nie przyznaje. Omijać z daleka

ByłyPacownik????

Teraz się zaszył i myśli że ludzie go nie znajdą ale się myli ????????my mamy już na prawde sporą grupę ludzi więc jego zaskoczenie będzie ogromne!!!

No z tego co się zdążyłem zorientować siedzi w Polsce

@ByłyPacownik????

Może jakiś pozew zbiorowy ????

@Przemo

Dołączasz do nas?bo my go szykujemy właśnie

@ByłyPacownik????

Oczywiście. Daj mi namiar na siebie. Zaraz się odezwe.

@Przemo

793545755 odezwij się koniecznie

@ByłyPacownik????

Nie wiem za bardzo co tu się podziało czy serio to pisaliście i czy był jakiś pozew. Dacie znać jak to teraz wygląda? Albo ktoś inny wie i napisze?

Kama
@Izabela

Bez zmian jest pozew i (usunięte przez administratora) zgnije a w Norwegii może zapomnieć o posiadaniu firmy

Kolega
@Kama

Już go wiozą w Norwegii za zatrudnianie i nie płacenie wynagrodzenia widziałem jak (usunięte przez administratora)pakują do małego autka bo nie ma wstępu na mieszkanie które wynajmował

ByłyPracownik????

Ten człowiek to chodzące zło...jest winien wynagrodzenia dziewczynom które były zatrudnione w tym centrum zabaw co ma w Wadowicach...one już szykują zbiorowe pismo do sądu pracy...na wypłaty nie ma ale na przeszczep włosów to go stać .(usunięte przez administratora)

@ByłyPracownik????

Jesli to prawda to kiedy ta sytuacja miała tak właściwie miejsce? pytam, bo zastanawiam się czemu dopiero teraz to pismo jest szykowane

ByłyPracownik????
@Izabela

Tak się składa że to świeża sprawa Pani IZABELO!

Trzeba walczyć o swoje !!!

@Anonim

Ja juz zacząłem walczyć! nie odpuszczę, albo odpuszczę jak bede wiedział ze karma go dopadła ze zdwojoną siłą ! Amen

Anonimowo

Jeśli mam wyrazić swoją opinię na temat tego typa to będzie ona szczera i zdecydowanie bardzo negatywna... A mianowicie to jest bezczelny zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Jestem jedną z bardzo wielu osób, której nie wypłacił za pracę na sali zabaw w Wadowicach.. !! CHCE OSTRZEC KAŻDEGO BO TO DO SZPIKU ZŁY CZŁOWIEK JEST.. !! AMEN

Jeszcze warto wspomnieć o nie odprowadzonych składkach kilka miesięcy wstecz , bo o braku wynagrodzenia już nie wspomnę . Jednym słowem syf i mogiła ... Zero kultury wypowiedzi i brak szacunku do pracowników

W kwestii nieuczciwości nic się nie zmieniło, nadal (usunięte przez administratora) ludzi nie wypłacając zarobionych pieniedzy. (usunięte przez administratora) nie człowiek. Pracowałem w tym krzaku od listopada do połowy grudnia 2021 i na święta do żony i dzieci wróciłem bez pieniedzy. Inwestorka wezwała policję i w jej asyście opuszczał budowę później rozpłynął sie powietrzu, nie odbiera telefonu. Pamiętaj świnio, że karma wraca.

Jar

Paweł jest kimś w rodzaju czegoś co sunie na fali szczerze przyjdzie czas że będzie miała duży problem żeby chodzić po ulicy z podniesioną głową mało tego chodzić gdzie kolwiek myślę że w Wadowicach już powoli ma problem A Krakowie może i chodzi ale ma szczęście że ktoś to jeszcze nie dopadł. Rada dla Ciebie jedz do niego w asyście. On szybko odda to co twoje

.....

Siedzi w swoim miejscu zamieszkania adr.na umowie macie.

Mariusz

Od dawna ci zalega z pensją? Co z tym fantem zrobisz teraz?

Ryba

Nie wypłacił pieniędzy ale do czasu... Jak podjechałem do jego wspaniałego domu w Wadowicach porozmawiałem chwilę z żoną wezwała ochronę więc odjechałem, czekałem później 3 dni innym samochodem aż w końcu pojawił się szanowny Pan Prezes....widząc swojego zde*** psa przed wejściem i mnie z chłopakami w samochodzie, wszedl do domu i wrócił po 15 minutach z pieniędzmi... (usunięte przez administratora)trzeba nastraszyć a nie tylko ładnie mówić... walczcie o swoje

Aleks
@Ryba

Do kladnie mam tak samo popieram kolege

Mariusz
@Aleks

No nie wiem czy zastraszanie to najlepsza opcja, można to rozwiązać inaczej... Też podjechałeś pod dom i koczowałeś na prezesa? Przecież to jest na granicy złamania prawa. ;/

Kamil klimczuk

Co wy ludzie (usunięte przez administratora) ? Pracuje moze nie długo u Pana Pawła ale co mi chlop pomógł na postawieniu pierwszych kroków w norwegi to myślę malo kogo było by na to stać . Nie mialem na jedzenie to dogadal sie ze mną ze bedziemy się rozliczać systematycznie. Panowie jesli walicie w (usunięte przez administratora) to ktoś wali z wami ;) pijecie to pijcie dalej w pracy trzeba człowiekowi pokazać ze sie umie sumienie pracować a nie nabijać godziny to zawsze kazdy będzie miał do was inne podejście. Dziękuje za uwagę;) i na przyszłość zanim kogos oczernicie spójrzcie w lustro

AlbertoPierdzoni
@Kamil klimczuk

Wystarczy ze pracowalem u tego pana I wiem a jaki dosknale jest ???? pozdrawiam serdecznie drammen I te korony wielkie Co mialy byc ????

MM
@Kamil klimczuk

Cierpliwości :) Pogadamy za jakiś czas :)

Poszkodowany
@Kamil klimczuk

Od 2019 nieZaplacil pracownikom wrotkarni za dwa miesiace pracy po 12 g dziennie i powiedzial że nie zaplaci .Rzycze mu na swieta powrotu odrobiny rozumu i honoru ,zastanowienia sie nad soba a nastepnie WYPLACIC CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIADZE ,a sam niech wezmie sie do uczciwej pracy i nie zatrowa zycia porzadnym ludziom

@Kamil klimczuk

Komentarz podstawiony przez Pana (usunięte przez administratora) Pawła. Może sąsiad, bo przecież według niego to oni wystawiają negatywne opinie.

Autor
@Kamil klimczuk

Cofam wszystko co napisałem w tym komentarzu ten pedał poprosił mnie abym napisał taki komentarz bo ma same negatywu (usunięte przez administratora) ci w (usunięte przez administratora) Nygusie

(usunięte przez administratora) ludzi. Nie warto jechać do niego do Norwegii. Zapewnia pomoc w formalnościach. Bzdura. Po 2 tygodniach próbnej umowy, nie dostałem normalnej umowy mimo, że pracuje 5 tygodni, a właściwie pracowałem. Nie mam omowy najmu mieszkania, mieszkam w piwnicy inwestorki, za co on pobiera od pracowników pieniądze sam nie płacąc. Nie mam norweskiego numeru personalnego i nie zapowiada się, żeby zrobił krok, żebym go miał, więc z automatu państwo zabiera 50% wynagrodzenia. Skubie na nadgodzinach. Niby 210 nok + 40% jeśli cokolwiek dostaniesz, to 180 nok . Jak nie chcesz pracować nadgodzin to będziesz szantarzowany, a chłop umie wcisnąć kit. Kłamie pracowników, inwestorów i wspólników.

Aleksander
@pracownik

To znalazłeś się w nieciekawej sytuacji. Bez normalnej umowy będzie ci ciężko coś załatwić. Inni pracownicy mają takie kontrakty, czy też zostali potraktowani jak ty?

Pawe

A do prokuratury jak by dac sprawe?

rockefeller yeb@ny

Sprawa w sądzie panie rockefeller... Dorobić się chciałeś cudzym kosztem?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Budmatex Paweł Krzystyniak?

????

Poczytaj opinie i zastanów się czy jest sens tam pracować? Co do samego awansu to powinieneś wiedzieć jedno, ja osoba która zajmuje stanowisko kierownicze zobaczy a raczej nie zobaczy wypłaty i będzie oszukiwana to sam odchodzi z dnia na dzień bo wszyscy są na samo zatrudnieniu wtedy ten człowiek bierze inna z ekipy która tam jeszcze jest obiecuje złote góry i masz awans.

PLpracownik

Toć to jest jakaś porażka z tym Prezesem. Jest kompletnie niewyplacalny, siedzi w Polsce, od 3 tygodni jedzie do Norwegii i dojechać nie moze. Pracownicy czekają na wypłaty, a On tylko zaliczki wysyła... Mieszkanie?- To inaczej schowek - garaż na narzędzia i do tego jeszcze musisz płacić za to "coś". Jednym słowem nie polecam! No chyba że chcecie czekać na wypłaty tylko "Prezes" wie ile czasu.

@PLpracownik

Najlepiej to zglosic i to szybko bo on raczej pieniedzy nie da reszty... zglosic warunki zbierac dowody zdj z budow, nagrania i najlepiej zalatwic sobie prawnika

@Adamus

I nie podpisywac zadnych papierkow ani jakis pieniedzy co daje na material i zak

@Adamus

Dodatkowo nagrywa rozmowy i straszy prawnikami pozniej

Zuzanna
@Adamus

Muszę powiedzieć, że dyskutujecie o bardzo niepokojących kwestiach. Jeśli takie rzeczy rzeczywiście mają rację bytu w Budmatexie to chyba nie ma na co czekać - należy zgłosić się z tym problemem do instytucji, które mogą z nim coś zrobić. Czy macie to w planach?

@Zuzanna

Właśnie się zastanawiam gdzie to zgłosić, od 3 tyg próbuje się dodzwonic do P. Pawła ale zero kontaktu. Wisi Nam około 20tys zl, innym pracownikom również, umowil się że po 10sierpnia zrobi przelew, a na koncie cisza. (usunięte przez administratora) jakich mało

Rafał
@PLpracownik

Udało Ci się może dodzwonić do firmy Budmatex? Ciekawi mnie, czy rozliczyliście już się z pracodawcą. Mam nadzieję, że tak, ponieważ nie powinniście tak długo czekać na należne Wam wynagrodzenia.

Merry
@PLpracownik

Jest dużo osób pokrzywdzonych przez tą firmę, w ostatnim czasie ich liczba wzrosła. Może jakimś rozwiązaniem jest wspólne działanie?

Wyzysk w Norwegii
@PLpracownik

Witam. Proszę o kontakt - 46345753. Potrzebujemy informacji o tej firmie. Pozdrawiamy Wyzysk w Norwegii

Wyzysk w Norwegii
@Merry

@Rafał

Brak kontaktu z P. Pawłem. Raz odebrał i się tłumaczył że mu nie zapłacili, i nie ma pieniędzy na wypłatę należności. Ale że postara coś się zorganizować. Od tamtej pory nie odbiera telefonu.

Były pracownik w Dramen
@PLpracownik

To jest (usunięte przez administratora) pracowałam w Norwegii na jego zlecenie od 2018 roku dalej nie mam pieniędzy i nie 3 tyś zł tylko ponad 20 tyś sprawa trafiła do inkaso ale oni też są bezsilny bo na siebie nie ma nic wszystko w kredo albo na żonę. Takich ludzi jest masa wiem że jedna ekipa później pracowała w Belgi. (usunięte przez administratora) Co do mieszkania w Norwegi Jeśli dalej jest ono w Dramen przy rzece to jest porażka grzyb spi sie z narzędziami typu piły wkrętarki a instalacja elektryczna to prowizorka. Obiecywał ze zrobi remont i nic. Po paru miesiącach spania w tym grzybie teraz mam tylko problemy ze zdrowiem. Wiem że je jedne sie na niego juz szykuje tylko każdy wie ze jak coś to on pójdzie na policję to taka mała świnka blond. Ale wiem jedno ze kiedyś ktoś gdzies to spotka i.

Były Pracownik Dramen
@Merry

To prawda jest to rozwiązanie ale dużo ludzi mu odpuszcza i to jest problem. Bo ta(usunięte przez administratora) bazuje na takim czymś, mało tego to on powinien jeszcze zapłacić odszkodowanie za miejsca w których zapewniał nocleg a o on ma tym zarabia kilka razy tyle.(usunięte przez administratora)

Mati

Nie polecam fadolandii i frotkarni bo nie wypłacił nam za rozbiórkę frotkarni

Zostaw merytoryczną opinię o Budmatex Paweł Krzystyniak - Wadowice

• Jak się pracuje w Budmatex Paweł Krzystyniak?

Zobacz opinie na temat firmy Budmatex Paweł Krzystyniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budmatex Paweł Krzystyniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Budmatex Paweł Krzystyniak
1.2/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Generała Pułaskiego 8
    34-100 Wadowice