Opinie o Budmatex Paweł Krzystyniak w Wadowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Budmatex Paweł Krzystyniak, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Budmatex Paweł Krzystyniak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Budmatex Paweł Krzystyniak w Wadowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Ryba

Nie wypłacił pieniędzy ale do czasu... Jak podjechałem do jego wspaniałego domu w Wadowicach porozmawiałem chwilę z żoną wezwała ochronę więc odjechałem, czekałem później 3 dni innym samochodem aż w końcu pojawił się szanowny Pan Prezes....widząc swojego zde*** psa przed wejściem i mnie z chłopakami w samochodzie, wszedl do domu i wrócił po 15 minutach z pieniędzmi... (usunięte przez administratora)trzeba nastraszyć a nie tylko ładnie mówić... walczcie o swoje

Kamil klimczuk

Co wy ludzie (usunięte przez administratora) ? Pracuje moze nie długo u Pana Pawła ale co mi chlop pomógł na postawieniu pierwszych kroków w norwegi to myślę malo kogo było by na to stać . Nie mialem na jedzenie to dogadal sie ze mną ze bedziemy się rozliczać systematycznie. Panowie jesli walicie w (usunięte przez administratora) to ktoś wali z wami ;) pijecie to pijcie dalej w pracy trzeba człowiekowi pokazać ze sie umie sumienie pracować a nie nabijać godziny to zawsze kazdy będzie miał do was inne podejście. Dziękuje za uwagę;) i na przyszłość zanim kogos oczernicie spójrzcie w lustro

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Budmatex Paweł Krzystyniak?

W kwestii nieuczciwości nic się nie zmieniło, nadal (usunięte przez administratora) ludzi nie wypłacając zarobionych pieniedzy. (usunięte przez administratora) nie człowiek. Pracowałem w tym krzaku od listopada do połowy grudnia 2021 i na święta do żony i dzieci wróciłem bez pieniedzy. Inwestorka wezwała policję i w jej asyście opuszczał budowę później rozpłynął sie powietrzu, nie odbiera telefonu. Pamiętaj świnio, że karma wraca.

Jar
@anonim

Paweł jest kimś w rodzaju czegoś co sunie na fali szczerze przyjdzie czas że będzie miała duży problem żeby chodzić po ulicy z podniesioną głową mało tego chodzić gdzie kolwiek myślę że w Wadowicach już powoli ma problem A Krakowie może i chodzi ale ma szczęście że ktoś to jeszcze nie dopadł. Rada dla Ciebie jedz do niego w asyście. On szybko odda to co twoje

..... Nowy wpis
@anonim

Siedzi w swoim miejscu zamieszkania adr.na umowie macie.

anonim Nowy wpis

Mariusz Nowy wpis

Od dawna ci zalega z pensją? Co z tym fantem zrobisz teraz?

Czy pracodawca Budmatex Paweł Krzystyniak motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Rozmowa kwalifikacyjna
Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Budmatex Paweł Krzystyniak? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko ANIMATOR CZASU WOLNEGO.
logo firmy Praca dodatkowa, elastyczne godziny pracy - Doradca Klienta
EVEREST FINANSE S.A. właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI
(633 opinii)
logo firmy Starszy inspektor
Służba Cywilna
(132 opinii)
logo firmy Dietetyk
Wadowice
Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o.
Aplikuj na wiele ofert
Ryba

Aleks
@Ryba

Do kladnie mam tak samo popieram kolege

Mariusz
@Aleks

No nie wiem czy zastraszanie to najlepsza opcja, można to rozwiązać inaczej... Też podjechałeś pod dom i koczowałeś na prezesa? Przecież to jest na granicy złamania prawa. ;/

Kamil klimczuk

AlbertoPierdzoni
@Kamil klimczuk

Wystarczy ze pracowalem u tego pana I wiem a jaki dosknale jest ???? pozdrawiam serdecznie drammen I te korony wielkie Co mialy byc ????

MM
@Kamil klimczuk

Cierpliwości :) Pogadamy za jakiś czas :)

Poszkodowany
Klient
@Kamil klimczuk

Od 2019 nieZaplacil pracownikom wrotkarni za dwa miesiace pracy po 12 g dziennie i powiedzial że nie zaplaci .Rzycze mu na swieta powrotu odrobiny rozumu i honoru ,zastanowienia sie nad soba a nastepnie WYPLACIC CIĘŻKO ZAROBIONE PIENIADZE ,a sam niech wezmie sie do uczciwej pracy i nie zatrowa zycia porzadnym ludziom

@Kamil klimczuk

Komentarz podstawiony przez Pana (usunięte przez administratora) Pawła. Może sąsiad, bo przecież według niego to oni wystawiają negatywne opinie.

Autor
@Kamil klimczuk

Cofam wszystko co napisałem w tym komentarzu ten pedał poprosił mnie abym napisał taki komentarz bo ma same negatywu (usunięte przez administratora) ci w (usunięte przez administratora) Nygusie

(usunięte przez administratora) ludzi. Nie warto jechać do niego do Norwegii. Zapewnia pomoc w formalnościach. Bzdura. Po 2 tygodniach próbnej umowy, nie dostałem normalnej umowy mimo, że pracuje 5 tygodni, a właściwie pracowałem. Nie mam omowy najmu mieszkania, mieszkam w piwnicy inwestorki, za co on pobiera od pracowników pieniądze sam nie płacąc. Nie mam norweskiego numeru personalnego i nie zapowiada się, żeby zrobił krok, żebym go miał, więc z automatu państwo zabiera 50% wynagrodzenia. Skubie na nadgodzinach. Niby 210 nok + 40% jeśli cokolwiek dostaniesz, to 180 nok . Jak nie chcesz pracować nadgodzin to będziesz szantarzowany, a chłop umie wcisnąć kit. Kłamie pracowników, inwestorów i wspólników.

Aleksander
@pracownik

To znalazłeś się w nieciekawej sytuacji. Bez normalnej umowy będzie ci ciężko coś załatwić. Inni pracownicy mają takie kontrakty, czy też zostali potraktowani jak ty?

Jaki dress code obowiązuje w Budmatex Paweł Krzystyniak?

Pawe

A do prokuratury jak by dac sprawe?

rockefeller yeb@ny

Sprawa w sądzie panie rockefeller... Dorobić się chciałeś cudzym kosztem?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Budmatex Paweł Krzystyniak?

????
@Pytanie

Poczytaj opinie i zastanów się czy jest sens tam pracować? Co do samego awansu to powinieneś wiedzieć jedno, ja osoba która zajmuje stanowisko kierownicze zobaczy a raczej nie zobaczy wypłaty i będzie oszukiwana to sam odchodzi z dnia na dzień bo wszyscy są na samo zatrudnieniu wtedy ten człowiek bierze inna z ekipy która tam jeszcze jest obiecuje złote góry i masz awans.

PLpracownik

Toć to jest jakaś porażka z tym Prezesem. Jest kompletnie niewyplacalny, siedzi w Polsce, od 3 tygodni jedzie do Norwegii i dojechać nie moze. Pracownicy czekają na wypłaty, a On tylko zaliczki wysyła... Mieszkanie?- To inaczej schowek - garaż na narzędzia i do tego jeszcze musisz płacić za to "coś". Jednym słowem nie polecam! No chyba że chcecie czekać na wypłaty tylko "Prezes" wie ile czasu.

@PLpracownik

Najlepiej to zglosic i to szybko bo on raczej pieniedzy nie da reszty... zglosic warunki zbierac dowody zdj z budow, nagrania i najlepiej zalatwic sobie prawnika

@Adamus

I nie podpisywac zadnych papierkow ani jakis pieniedzy co daje na material i zak

@Adamus

Dodatkowo nagrywa rozmowy i straszy prawnikami pozniej

Zuzanna
@Adamus

Muszę powiedzieć, że dyskutujecie o bardzo niepokojących kwestiach. Jeśli takie rzeczy rzeczywiście mają rację bytu w Budmatexie to chyba nie ma na co czekać - należy zgłosić się z tym problemem do instytucji, które mogą z nim coś zrobić. Czy macie to w planach?

@Zuzanna

Właśnie się zastanawiam gdzie to zgłosić, od 3 tyg próbuje się dodzwonic do P. Pawła ale zero kontaktu. Wisi Nam około 20tys zl, innym pracownikom również, umowil się że po 10sierpnia zrobi przelew, a na koncie cisza. (usunięte przez administratora) jakich mało

Rafał
@PLpracownik

Udało Ci się może dodzwonić do firmy Budmatex? Ciekawi mnie, czy rozliczyliście już się z pracodawcą. Mam nadzieję, że tak, ponieważ nie powinniście tak długo czekać na należne Wam wynagrodzenia.

Merry
@PLpracownik

Jest dużo osób pokrzywdzonych przez tą firmę, w ostatnim czasie ich liczba wzrosła. Może jakimś rozwiązaniem jest wspólne działanie?

Wyzysk w Norwegii
@PLpracownik

Witam. Proszę o kontakt - 46345753. Potrzebujemy informacji o tej firmie. Pozdrawiamy Wyzysk w Norwegii

Wyzysk w Norwegii
@Merry

@Rafał

Brak kontaktu z P. Pawłem. Raz odebrał i się tłumaczył że mu nie zapłacili, i nie ma pieniędzy na wypłatę należności. Ale że postara coś się zorganizować. Od tamtej pory nie odbiera telefonu.

Były pracownik w Dramen
@PLpracownik

To jest (usunięte przez administratora) pracowałam w Norwegii na jego zlecenie od 2018 roku dalej nie mam pieniędzy i nie 3 tyś zł tylko ponad 20 tyś sprawa trafiła do inkaso ale oni też są bezsilny bo na siebie nie ma nic wszystko w kredo albo na żonę. Takich ludzi jest masa wiem że jedna ekipa później pracowała w Belgi. (usunięte przez administratora) Co do mieszkania w Norwegi Jeśli dalej jest ono w Dramen przy rzece to jest porażka grzyb spi sie z narzędziami typu piły wkrętarki a instalacja elektryczna to prowizorka. Obiecywał ze zrobi remont i nic. Po paru miesiącach spania w tym grzybie teraz mam tylko problemy ze zdrowiem. Wiem że je jedne sie na niego juz szykuje tylko każdy wie ze jak coś to on pójdzie na policję to taka mała świnka blond. Ale wiem jedno ze kiedyś ktoś gdzies to spotka i.

Były Pracownik Dramen
@Merry

To prawda jest to rozwiązanie ale dużo ludzi mu odpuszcza i to jest problem. Bo ta(usunięte przez administratora) bazuje na takim czymś, mało tego to on powinien jeszcze zapłacić odszkodowanie za miejsca w których zapewniał nocleg a o on ma tym zarabia kilka razy tyle.(usunięte przez administratora)

Mati

Nie polecam fadolandii i frotkarni bo nie wypłacił nam za rozbiórkę frotkarni

Do Gnoja

Pan ten jest właścicielem jeszcze fadolandii w Biedronce w Wadowicach i już nie jest właścicielem wrotkarni w Wadowicach pomału z paserstwo się chłopak kruszyć zaczyna

Jurek

Do dzisiaj mi kasy knur nie wypłacił 3 tyś zbieramy się wszyscy i pokażmy mu jak się takich traktuje knurow

Abs54

Szkoda mi tylko tych pracowników co im (usunięte przez administratora) nie wypłacił kasy SWINIA PODŁA i tyle !! Na sznur z nim za jaja

Abcd34

Zero faceta brak słów co za typ z spod ciemnej gwiazdy największe świństwo jakie może być to nie zapłacić za pracę już kara na Ciebie spadła ciąg dalszy nadchodzi

Robert

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają relacje i zarobki?

Abcd23
@Robert

Nawet się nie bierz do pracy nie wypłaca nikomu

Darek

@rufi daj znać kiedy otrzymasz wynagrodzenie!

Abcd23
@Darek

Dostałeś wynagrodzenie?

Rufi

Za wykonaną pracę nie otrzymałem wynagrodzenia. Nie polecam.

Katarzyna
@Rufi

To fatalnie. Jeśli już od dłuższego czasu czekasz na wynagrodzenie od Budmatexu, to chyba powinieneś wziąć sprawy w swoje ręce i po prostu zgłosić to właściwej instytucji. Poinformujesz mnie, jak coś się zmieni w tej kwestii?

Zostaw merytoryczną opinię o Budmatex Paweł Krzystyniak - Wadowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Budmatex Paweł Krzystyniak?

Zobacz opinie na temat firmy Budmatex Paweł Krzystyniak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Budmatex Paweł Krzystyniak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Budmatex Paweł Krzystyniak
1.3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Generała Pułaskiego 8
    34-100 Wadowice
  • NIP: 5512320880 REGON: 120551320

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Budmatex Paweł Krzystyniak