Opinie o Independent Brokers Group Adrian Lalik w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Independent Brokers Group Adrian Lalik. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Independent Brokers Group Adrian Lalik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Independent Brokers Group Adrian Lalik w Kraków

Jaka atmosfera jest między działami w Independent Brokers Group Adrian Lalik?

Pracownia Szkła Kraków Nowy wpis

Dziękuję uprzejmie w imieniu firmy za wszelkie działania z ramienia Pana Adriana Lalika i pomoc w uporządkowaniu spraw energii i gazu. Mija 3 rok naszej współpracy i kolejne lata również zostawiamy w Pana rękach. Polecam bardzo współpracę :) Barbara. Gł. Księgowa

Michał Nowy wpis

Maja jakieś specjalne wymagania co do kandydatów ?

Szpital w Zgierzu Nowy wpis

Witam Państwa. W imieniu Pana Dyrektora, pragnę podziękować za współpracę i korzyści z niej płynące. Od kilku lat oszczędzamy sporo pieniędzy. Kontakt z Panem zawsze w przyjemnej atmosferze, bez zwłoki i z konkretnymi rozwiązaniami. Zapraszamy na kawę. Sekretariat

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Independent Brokers Group Adrian Lalik spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Jerzy Cabaj

Dzień dobry. Cała współpraca bardzo rzetelnie prowadzona, zgodnie z obietnicą i przedstawionymi zyskami. Pewna siebie osoba z bardzo dużą wiedzą. Zakup energii, gazu, fotowoltaiki, kondensatorów biernych - całość na wysokim poziomie kompetencji. Polecam współpracę.

Dariusz

Dziękuję za wsparcie i pomoc. Panele fotowoltaiczne działają bez zarzutów od ponad 2 lat. Dopełnione zostały wszystkie formalności co jest bardzo ważne. Mój przyjaciel również założył sobie fotowoltaikę rok temu i poleciłem usługi Pana Adriana, który zorientował się, że nie została dokończona formalność i zgłoszenie sprzedawcy odkopującego energię, więc cała wyprodukowana energia "poszła w eter". Zamiast wykorzystać energię w zakładzie, może ja tylko odsprzedać po nieopłacalnych stawkach z giełdy. Taniej nie zawsze znaczy lepiej. Również polecam współpracę z Panem Adrianem. Dariusz

Sekretariat GS

Dzień dobry. Szybko i rzetelnie opanowane zostały sprawy z energią związane. Sekretariat

Rafał

Witam serdecznie ???? Dziękuję z góry za uświadomienie ile pieniędzy traciliśmy przez źle dopasowany przesył energii w Tauronie. I cieszę się Panie Adrianie za wskazanie miejsca, w którym te pieniądze teraz się mnożą, spłacając fotowoltaikę w leasingu ????☀ Pozdrawiam i polecam współpracę ????

Wszystko sprawnie, szybko i zgodnie z umowa. Fotowoltaika od ponad roku działa elegancko :) :) 100% Polecenia ode mnie Paweł

Spółdzielnia Spożywcza - Magda

Dzień dobry! Podpisuję się również pod dobrą opinią dla tej firmy. Żaden dotychczasowy sprzedawca, z którym dotąd współpracowaliśmy nie zaproponował takich rozwiązań, które z ramienia Pana Adriana otrzymaliśmy. Zyski głównie odczuwamy z dopasowania parametrów przesyłowych, a nie z ceny prądu. Ponadto żadna dotychczasowa firma nie sprawdza cyklicznie czy wszystko przebiega zgodnie z deklaracjami słownymi, które otrzymaliśmy. Jednak są jeszcze ludzie, którzy dając słowo, potrafią rzetelnie się z niego wywiązać. Bezpośredni kontakt z Panem Adrianem oraz formalności, na które nie musimy tracić czasu, ponieważ są przez niego pilotowane, pozwalają swobodnie skupić się na sprawach spółki. Panie Adrianie, dziękuję również za drobny upominek z okazji Świąt :) Drobny gest, a jak potrafi ucieszyć :) Wszystkiego dobrego! Osobiście polecam współpracę z tą firmą! Magda

Galeria Handlowa Dawid Ś.

Pełna i profesjonalna obsługa ze strony tej firmy! 100% Rekomendacji dla Pana Adriana Lalika Zaczęliśmy współpracę w 2015 roku, w 2017 skorzystałem z innej firmy ponieważ zaproponowali mi nieco lepszą cenę opartą o cenę z giełdy. Przez pierwsze 3 miesiące cena faktycznie była konkurencyjna, ale po tym okresie niestety kosztowało mnie to prawie 20% więcej. Mimo iż w roku 2017 nie współpracowaliśmy razem, Pan Adrian podpowiedział jak obniżyć koszty dystrybucji budując własną stację transformatorową, którą w zaproponowanym modelu sfinansowaliśmy z wygenerowanych zysków i nie odczuliśmy tak bardzo wspomnianej podwyżki... od stycznia 2018 roku znowu współpracujemy razem i tym bardziej jestem zadowolony, ponieważ wynegocjowaną cenę zakontraktowaliśmy do końca 2021r. i tym samym uniknęliśmy podwyżek, które sparaliżowały gospodarkę. Uzyskanie takiej ceny na dzień dzisiejszy jest absolutnie niemożliwe. Polecam w 100% obsługę tej firmy. Pozdrawiam, Dawid Ś.

Stanisław W.

Dzień dobry! Z góry dziękuję za pomoc Panu Adrianowi, który w tym niespodziewanym okresie zmian i podwyżek cenowych, profesjonalnie w kilku miejscach obszaru mojej działalności, znalazł kluczowe dla mnie elementy. Dzięki temu mi również, zostaje każdego miesiąca suma pieniędzy, która na dzień dzisiejszy spłaca inwestycję w fotowoltaikę. Dlatego zysk jest podwójny, ponieważ dotychczasowe koszty za energię stały się ratą finansującą bardziej ekologiczną alternatywę produkcji energii ze słońca. Stanisław

Ewa J.

Dzień dobry. Chciałabym również wypowiedzieć się w sprawie współpracy z Panem Adrianem. Od 2014r. współpracujemy razem i bardzo się cieszę, że tak kompetentna osoba zajmuje się sprawami energetycznymi i mnie w przedsiębiorstwie. Sprzedawcę prądu można zmienić od kilku i można również poprawić parametry przesyłu energii, na czym również zyskałam . Od zeszłego roku 20% energii produkuję z fotowoltaiki, przy inwestycji, której nie odczuwam - model finansowania jest idealny :) Panie Adrianie bardzo dziękuję i pozdrawiam :) Ewa J.

Ryszard

Nie zgodzę się z poprzednikami. Zyskałem kilkadziesiąt tysięcy złotych dzięki współpracy z Panem Adrianem i to kolejny, który rok pokazujący jego możliwości oraz pomysły jakie wdraża, które obniżają koszty energii, mimo że każdego dotknęły podwyżki. Z firmą Energia Dla Firm do dzisiaj toczą się sprawy w sądzie z uwagi na politykę, jaką prowadzili i mnie również muszą oddać pieniądze. Dzięki współpracy część środków już odzyskałem. Zarekomendowałem również wsparcie Pana Adriana pobliskim znajomym i również wypracował im zadowalające zyski, fachowo rzeczowo i szybko. Ryszard

antoni

Pan Adrian naobiecywał obniżek w Energii dla firm, uwierzyliśmy my mu, a teraz zmienił firmę i my się bujamy i przepłacamy za prąd przez tego człowieka. niepolecam współpracy żadnej

Tresilian
@antoni

Oszust, pewnego dnia powinien skończyć w puszce za szkody które spowodował

Zostaw merytoryczną opinię o Independent Brokers Group Adrian Lalik - Kraków

Independent Brokers Group Adrian Lalik
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Mogilska 123 lok. 52
    31-571 Kraków