Opinie o Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander w Warszawa

Cześć, jestem tu z wygasła już oferta dla blacharza, chciałem poczytać co i jak z warunkami ale już widzę, że się pomyliłem, a raczej ze doszło do przeniesienia serwisu. A czy pracownicy też mieli szanse na utrzymanie swoich stanowisk?

Magdalena Nowy wpis

Czemu przy nazwie firmy widnieje status „wykreślona”? czy doszło do zmian prawnych? I jakichś innych jeszcze? Chodzi o to, że jak patrzę po komentarzach nie ma ich faktycznie od dwóch lat już ale tak to ktoś w porządku chyba odnosił się do usług serwisu. Czy one dalej są świadczone ale może w nieco innej formie? I co z pracownikami w takiej sytuacji?

Tak istnieje Nowy wpis
@Magdalena

W odpowiedzi, istnieje, jako Toyota Bielany. Zmiana w nazwie i nr NIP. Trwale przeniesiona na Klaudyny 1. Serwis blacharski na Herbową 16 Pomyślności w Nowym Roku

Administrator Nowy wpis

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Mechanik Samochodowy?

Jestem bardzo zadowolona z obsługi pani Heleny.Było trochę zawirowań, ale wszystko zostało dopięte na ostatni guzik.Auto odebrane w sobotę - Toyota Yaris.Szczerze polecam Toyotę Bielany i panią Helenę N.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Mechanik samochodowy stacji dealerskiej w firmie Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.

Rewelacyjny i zdumiewająco znający się na rzeczy!!! Pan Dziuba Anatol mistrz serwisu wsiadł do samochodu i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów od razu wystawił trafną diagnozę. Usunął awarię „od ręki”!!!podziwiam takich ludzi, myślę że jedyne dobre stwierdzenie - trzymajmy i doceniamy takich fachowców, bo mamy ich naprawdę nie wielu!!!Brawo!!!Serdecznie polecam!!! Lubię atmosferę w Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander za: Kontakt i obsługa klienta

Tomek Elektryk
@Piotr

Pan Tolek był najlepszym mechanikiem od kiedy pamietam, a było to jeszcze pod koniec lat 90 tych. Bardzo się cieszę że wciąż pracuje i ma się dobrze!

Darek

Nie przesadzajcie, idealnie nigdzie nie jest ale nie szukajcie na siłę wad!

mb
@Darek

Różowa przyszłość przed nami...

Proszę uważać na obecną sytuację u tego pracodawcy , straszne zmiany idące w złą stronę , zarząd i pracownicy są zatrudniani z KFC - panierowanie kurczaków do nadzoru i napraw samochodów.

Abrakadabra
@anonymous

Zgadzam się z przedmoówcą. Od maja 2018 roku atmosfera w firmie masakryczna. Napięcia,kłótnie,konflikty między pracownikami nasilają z się miesiąca na miesiąc. Ludzie obecnie zarządzający firmą to kolesie prezesa z branży bardziej gastronomicznej niż motoryzacyjnej. Firma z miesiąca na miesiąc ma coraz mniejsze zyski. Nowy dyrektor robi sobie raz w miesiącu tzw. spotkanie krówkowe ( rzuca pracownikowi krówkę jak dobrze odpowie na zadane przez niego pytanie). Dyrektor też wychodzi z założenia że nie warto trzymać starego pracownika ponieważ on się nie stara i nie daje z siebie wszystkiego a jak będzie rotacja będzie lepiej. Daje tej firmie rok działalności

@Abrakadabra

Rok mija, ktoś może podać świeże info

@qwerty

Po rozmowie mogę uznać że atmosfera odpycha od tego miejsca, i nie spełnia "wartości' jakimi podobno kieruje się ich Marka Pozdr.

@Abrakadabra

Spotkania cukierkowe najlepsze! Często spadały na podłogę..Rzucane jak psu kość. Juz po tym można ocenić jak traktuje się tam człowieka. A w mniemaniu nowego dyrektora to takie Corpo wow...

TOYOTA 1

(usunięte przez administratora).Widać prawda boli i źle wpływa na wizerunek FIRMY!!!!Napiszę w formie grzecznościowej:Omijać szerokim łukiem.

@TOYOTA 1

jakieś świeże info ? jak wyglądają stawki w firmie ?

Lolek

A jak się pracuje? Na jakie zarobki możną liczyć i jaką umowę proponuje firma ?

derektor
@Lolek

Lolek przyjdż i zobacz. Mamy wolne wakaty na starszego specjalistę od mopa , samodzielnego myjkowego , blacharza zdaje się . Niestety wszystkie dyrektorskie stanowiska już obsadzone . Z benefitów przedewszystkim możliwość rozwoju , i praca w bardzo wesołej atmosferze. Zapraszamy serdecznie .

JANUSZ
@Lolek

Siemka Lolek Opowiedz czy miałeś okazie tam pracować napisz do mnie co i jak proszę filippgolarz @wp.pl LUB NA (usunięte przez administratora) WARSZTATY SAMOCHODOWE WARSZAWA NA FB WSZYSTKIE OPINIE BĘDĄ MILE WIDZIANE POZDRAWIAM PANY I PANEWKI ;)

Pan Kowalski

Ja również potwierdzam informację poprzedników. Od maja tego roku jest nowy dyrektor nie mający pojęcia o branży motoryzacyjnej. Zatrudnił kilka klanów, którzy również nie mają pojęcia o tym biznesie. Ale najlepsza jest jego prawa ręka - kobieta wyciągnięte z jakiejś meliny. Wygląd i zachowanie na to wskazuję. Ludzie nie chcą już pracować w tej firmie - kilku się zwolniło lub nowy dyrektor zwolnił aby zrobić miejsce swoim pupilkom. Zdecydowanie odradzam tą firmę chyba, że ktoś lubi chorą atmosferę brak podwyżek od 10 lat oraz rozbijanie firmy od wewnątrz.

Neron
@Pan Kowalski

Zgadzam się ,że atmosfera w firmie jest z dnia na dzień gorsza.Nie zgadzam się ze stwierdzeniem,że dobry manager z KFC nie może być dobrym managerem w branży motoryzacyjnej. Problem w tym,że nowy dyr jest fatalnym managerem . Panuje tu kult jednostki i wszechobecne kumoterstwo.Do tego jeszcze dochodzi całkowita inwigilacja Pracowników i reglamentowane krówki raz w miesiącu. Zaraz... to już kiedyś chyba było ? Słabe miejsce nawet dla tych,którzy lubią słodycze.

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander - Warszawa

Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander
  • Oczapowskiego 15