Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander

Opinie o Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander

Filtruj opinie po kryteriach:

anonymous
 Opinia

Proszę uważać na obecną sytuację u tego pracodawcy , straszne zmiany idące w złą stronę , zarząd i pracownicy są zatrudniani z KFC - panierowanie kurczaków do nadzoru i napraw samochodów.

Tak17Nie

Abrakadabra
@anonymous 14.05.2018 06:45

Zgadzam się z przedmoówcą. Od maja 2018 roku atmosfera w firmie masakryczna. Napięcia,kłótnie,konflikty między pracownikami nasilają z się miesiąca na miesiąc. Ludzie obecnie zarządzający firmą to kolesie prezesa z branży bardziej gastronomicznej niż motoryzacyjnej. Firma z miesiąca na miesiąc ma coraz mniejsze zyski. Nowy dyrektor robi sobie raz w miesiącu tzw. spotkanie krówkowe ( rzuca pracownikowi krówkę jak dobrze odpowie na zadane przez niego pytanie). Dyrektor też wychodzi z założenia że nie warto trzymać starego pracownika ponieważ on się nie stara i nie daje z siebie wszystkiego a jak będzie rotacja będzie lepiej. Daje tej firmie rok działalności

Tak22Nie

qwerty
@Abrakadabra 01.09.2018 09:07

Rok mija, ktoś może podać świeże info

TOYOTA 1
 Opinia

(usunięte przez administratora).Widać prawda boli i źle wpływa na wizerunek FIRMY!!!!Napiszę w formie grzecznościowej:Omijać szerokim łukiem.

Tak1Nie
qwerty
@TOYOTA 1 12.04.2019 19:51

jakieś świeże info ? jak wyglądają stawki w firmie ?

Lolek
 Opinia

A jak się pracuje? Na jakie zarobki możną liczyć i jaką umowę proponuje firma ?

Tak2Nie

derektor
Nazwa działu: Marketing
@Lolek 20.02.2019 18:43

Lolek przyjdż i zobacz. Mamy wolne wakaty na starszego specjalistę od mopa , samodzielnego myjkowego , blacharza zdaje się . Niestety wszystkie dyrektorskie stanowiska już obsadzone . Z benefitów przedewszystkim możliwość rozwoju , i praca w bardzo wesołej atmosferze. Zapraszamy serdecznie .

Tak1Nie2

JANUSZ
@Lolek 20.02.2019 18:43

Siemka Lolek Opowiedz czy miałeś okazie tam pracować napisz do mnie co i jak proszę filippgolarz @wp.pl LUB NA (usunięte przez administratora) WARSZTATY SAMOCHODOWE WARSZAWA NA FB WSZYSTKIE OPINIE BĘDĄ MILE WIDZIANE POZDRAWIAM PANY I PANEWKI ;)

Piotr
 Opinia

Rewelacyjny i zdumiewająco znający się na rzeczy!!! Pan Dziuba Anatol mistrz serwisu wsiadł do samochodu i po przejechaniu kilkudziesięciu metrów od razu wystawił trafną diagnozę. Usunął awarię „od ręki”!!!podziwiam takich ludzi, myślę że jedyne dobre stwierdzenie - trzymajmy i doceniamy takich fachowców, bo mamy ich naprawdę nie wielu!!!Brawo!!!Serdecznie polecam!!! Lubię atmosferę w Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander za: Kontakt i obsługa klienta

Tak43Nie

Pan Kowalski
 Opinia

Ja również potwierdzam informację poprzedników. Od maja tego roku jest nowy dyrektor nie mający pojęcia o branży motoryzacyjnej. Zatrudnił kilka klanów, którzy również nie mają pojęcia o tym biznesie. Ale najlepsza jest jego prawa ręka - kobieta wyciągnięte z jakiejś meliny. Wygląd i zachowanie na to wskazuję. Ludzie nie chcą już pracować w tej firmie - kilku się zwolniło lub nowy dyrektor zwolnił aby zrobić miejsce swoim pupilkom. Zdecydowanie odradzam tą firmę chyba, że ktoś lubi chorą atmosferę brak podwyżek od 10 lat oraz rozbijanie firmy od wewnątrz.

Tak27Nie

Neron
@Pan Kowalski 30.09.2018 15:23

Zgadzam się ,że atmosfera w firmie jest z dnia na dzień gorsza.Nie zgadzam się ze stwierdzeniem,że dobry manager z KFC nie może być dobrym managerem w branży motoryzacyjnej. Problem w tym,że nowy dyr jest fatalnym managerem . Panuje tu kult jednostki i wszechobecne kumoterstwo.Do tego jeszcze dochodzi całkowita inwigilacja Pracowników i reglamentowane krówki raz w miesiącu. Zaraz... to już kiedyś chyba było ? Słabe miejsce nawet dla tych,którzy lubią słodycze.

Tak13Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota Bielany Serwis sp.j. Kopestyńska Danuta Kopestyński Aleksander

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.