Opinie o Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy w Warszawa

Zick

Zgadzam się, zero kultury osobistej, chamskie odzywki managerów w biurze w Katowicach. Z Natalia idzie sie jeszcze dogadac, ale Wiktoria to jakieś nieporozumienie. Rozwaliła caly swoj zespół i nie zdziwie się jeżeli to samo zrobi z zespołem Natalii. Jest leniwa i wredna i za razem najmadrzejsza od wszystkich. A tak na prawdę nie ma zielonego pojęcia jak się prowadzi swoj zespół. Bo nie można tylko wymagać trzeba coś dac od siebie zeby wszystko było OK. TUTAJ PREZES to powinien w pierwszej kolejności zrobic porządek z menagerami a nie osobami które (usunięte przez administratora) na ich wyplaty. Bo jak tak dalej pójdzie to zostaną sami i fundacja sie posypie.

Klaudia
@Zick

Ola, nie trzeba było skakać do łyżka innych pracowników Xd Już wszyscy o tym znają Dobrze ze was w końcu zwolnili!!!

Xd

Osoby które robią błędy w polskim języku znają 2,3,4,5 języków. A ty ile znasz? Mądra Aga

Aga
@Xd

Znajomość języka to też jego poprawne zastosowanie zasad gramatycznych. Skoro to tacy poligloci to otworem stoją inne branże, gdzie nie trzeba się narzucać i być nachalnym.

czarna

cześć czy byłabyś/byłbyś w stanie porozmawiać ze mną na temat tej fundacji prywatnie?

8 СТУПЕНЕЙ К УСПЕХУ:)
@czarna

Mogę z tobą porozmawiać, pracowałem tam przez pól roku. Myślę, że mogę być pomocny.

Sebus

Wzieli dyktafon i zaplacili byle pierwszej leprzej z ulicy by sprawdzidz co poeiem o tej fundacij zostalem zwolniony bez podstaw ... (usunięte przez administratora) takie że szkoda gadać cały tydzień zbierania kasy po to by sb mógł kolejny Ukrainiec biuro otworzyć. I dalej (usunięte przez administratora)ludzi

SebaBsnger

Witam, mógłby się Pan do mnie odezwać ? Bardzo interesuje się ta fundacja i chętnie z Panem porozmawiam ;) planuje zrobić bojkot u siebie w mieście ;) Mój nr : 794059341 Email : lysywaz71@gmail.com

SebaBanger
@8 СТУПЕНЕЙ К УСПЕХУ:)

SebaBsnger

Witam, mógłby się Pan do mnie odezwać ? Bardzo interesuje się ta fundacja i ich naciąganiem i chętnie z Panem porozmawiam ;) planuje zrobić bojkot u siebie w mieście ;) Mój nr : 794059341 Email : lysywaz71@gmail.com

czarna

hej czy mogłabym porozmawiać z Tobą prywatnie? Mam kilka pytań :)

SebaBsnger

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.

Dawid

I to jest fakt. Miejmy nadzieję ze policja zrobi z tym porządek. Sprawa zostala już zgłoszona.

Dominik
@Dawid

Witam. Ciekawo - co dało zgłoszenie do policji?

Dmytro

Że by wyrobić kartę pobytu dla Ukraińców trzeba czekać około pół roku . A później i tak tą kartę trzeba wyrobić od nowego pracodawcy od początku . Tak że jak czegoś nie znasz to nie gadaj!

Karol

Trzeba ich zgłosić do CBŚ, JUŻ MY SIĘ TYM ZAJMIEMY

Dlanich jestem "NIKIM"

Zapomniałeś jeszcze o tym że jak masz 5 dniowy maraton na instruktora, a nie przyniesiesz w puszczce 600 zł. To dają ci kolejną puszkę i musisz iść spowrotem na miasto i dobijać puki nie uzbierasz danej kwoty.(czyli jak do godziny 18 masz w puszczce załóżmy 450zł to dostajesz kolejną puszkę i idziesz na miasto i dobijasz 150 zł.).

Smile

A to że dzieciaki z porażeniam mózgowym muszą mieć rehabilitację przez całe życia , to chyba logicznie że co jakiś czas może być te same dziecko. A jeżeli chodzi jak naprawdę zarabiają to niewiem. Tylko w każda fundacja żyje na % , nawet znany WOŚP

Zbój

A to ty w 2 tyg szybko się ogarnęłaś. Odrazu połączyłaś fakty i wykryłaś tych złoczyńców. Chyba jesteś z wywiadu specjalnego?XD

Juice

Chłopie, bierz regularnie swoje tabletki, bo twoja chora głowa zaczyna produkować chorą fantazję :) Skup się lepiej na sobie, bo ten psychiatryk przyjdzie raczej po ciebie.

Gal rób mi anonim
@Juice

Chore jest bawienie się w sali i udawanie jak sra/cie xd nie bez powodu drugi instruktor też odszedł plus dwa całe zespoły pozdrawiam

Gal anonim
@Gal rób mi anonim

Plus dodam ze lider tez zdrowy nie jest ;)

Przemas lub Adam
@Gal rób mi anonim

Mordo chyba masz jakiś problem z tym sraniem, szanuje za odwagę pisać o swoich problemach z żołądkiem na forum:) weź się kurwa nie czepiaj tych mordeczek z fundacji bo robią zajebistą robotę, szacun dla nich ! Pozdro ludzie

BabyYoda
@Przemas lub Adam

chyba nie zrozumiałeś treści wiadomości gościu nie pisze o swoich problemach tylko co wy tam odwalacie na spotkaniach, beka w sumie że nawet czytać i interpretować zdań nie potraficie. :)

SebaBsnger

Witam, mógłby się Pan do mnie odezwać ? Bardzo interesuje się ta fundacja i ich naciąganie i chętnie z Panem porozmawiam ;) planuje zrobić bojkot u siebie w mieście ;) Mój nr : 794059341 Email : lysywaz71@gmail.com

Basia

Fajna firma, super atmosfera i szeroka perspektywa rozwoju polecam każdemu kto lubi nowe wyzwania! Pozdrawiam Baśka:)

Walter White
@Basia

Pozdrawiam „Basia” atmosfera super fajna jak karzą ci biegać i udawać jak robią tak zwana 2 tak cudowne zabawy masz racje :3

Przemas
@Walter White

Zabawy zajebiste, pozdro dla ludzi dobrej woli

Walter white
@Przemas

Taplanie się w błocie to chyba raczej żenada

Kierownik
@Przemas

Jakie zabawy ? Na czym one polegają ?

Szymon

Witam serdecznie, Chciałbym podzielić się swoją opinią na temat fundacji. Jest ona jak najbardziej pozytywna i chciałbym dodać że naprawdę dawno nie miałem okazji porozmawiać z tak entuzjastycznymi i pozytywnymi osobami jak dwie przedstawicielki fundacji "Ręka Wielkiej Pomocy", które mialem okazje napotkać przy ulicy złotej w Warszawie. Dziekuję za wszelkiem komplementy i pozdrowienia dla praciwników a i również przede wszystkim zdrówka dla dzieciaków!!!!!!!!

Witam serdecznie, fundacja "Ręką Wielkiej Pomocy" ma wiele zarzucane porównajmy ją natomiast z innymi spółkami które napewno są dobrym przykładem: (materiał skopiowany z wyszukiwarki internetowej) Złoty Melon to spółka, w której Fundacja WOŚP posiada 100% udziałów i która ma na celu pozyskiwanie pieniędzy dla Fundacji poprzez prowadzenie wszelkich działań gospodarczych z nią związanych. Jako prezes zarządu tej spółki wynagrodzenie Jerzego Owsiaka „na rękę” wynosi ok. 10 tys. PLN. Jest to oficjalna informacja i podsumowując uważam że fundacja jak każda inna na świecie robi coś w co wkłada swój czas, zaangażowanie i wiele nerwów, więc uważam że wszelkie zarzuty jeśli chodzi o wynagrodzenia dla działaczy są zwyczajnie śmieszne. Lekarz, pielęgniarka za to ze leczy otrzymuje swoje wynagrodzenie, prawnik za to że staje w obronie innych narażając swój autorytet również. Proszę niektórych "księgowych" o przemyślenie tego co piszą czasem a fundacji życzę szerokiej działalności i dużo zdrowia dla podopiecznych!

@Piotr

Ty jesteś Albert, xxxtenaxion, czy tam gwizdek bo już nie nadążam... a wszystkie te komentarze pisane z minutowym odstępem pod różnymi nazwami :)) -jesli ktoś kieruje się opiniami stąd proszę Koniecznie te weźcie na "POWAŻNIE" Hahahahaha przepraszam ale to jest tak żałosne że aż śmieszne! Pozdrawiam wszystkich

Szacunek za podejście do sprawy, za determinację i chęci - trzymam kciuki i pozdrawiam !!!

Uczestnik
@Marta

Fajnie sobie komentarze piszecie wręcz cudowne jak mnie zatrudnicie to zalatwie wam lepsze niż to xd

@Uczestnik

Pewnie by cię przyjęli ale fundacja potrzebowałaby trochę starszych informatyków do walki z hejtem niż 15-latki piszące w swoich poważnych opiniach "xd"

Uczestnik
@Adam

Właśnie się przyznałeś że piszecie je sobie sami co za głąby "hejt" chyba konstruktywna krytyka znasz takie pojęcie?

@Uczestnik

"Konstruktywna krytyka" ile kosztował słownik w którym znalazłeś to wyrażenie i gdzie go kupiłeś? Szacun za pomysł, usiądziemy razem i poszukamy słów :(usunięte przez administratora)

@Uczestnik

Szacun też za napisanie wszystkich opinii w jednej chwili pod różnymi pseudonimami to jest mocne :D

Klient

Fajna fundacja! Ładne i miłe wolontariuszki ;)

xxxtenaxion
@Klient

Ładnie sobie piszecie komentarze żałosne.

Olek

Powiem tak pracowałem tam, byłem zadowolony i było ok! Pozdrawiam cały zespół:))

Matylda

Pozdrawiam "Kontrolerów" Uśmiechu z sopockiego molo! Chłopaki-Wolontariusze robicie super sprawę!

Ala

Świetny pomysł na pomoc brawa za odwagę dla pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 63.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 8 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy
3.3/5 Na podstawie 72 ocen.

Fundacja Ręka Wielkiej Pomocy