Opinie o DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k. w Straszęcin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k. w Straszęcin

Czytam właśnie jedna z ofert na frontend i piszą w niej w mile widzianych o Gicie, umiejętności UX/UI, znajomości SEO czy też ogarnianiu Laravela. Jeśli kandydat tego nie ma a się dostanie to w jakiej formie te zagadnienia będą przyswajane? Zwykły kurs online czy jednak szkolenia na miejscu?

Administrator Nowy wpis

Firma DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Dębica. Ile płacą na stanowisku Data Analyst?

Kandydat Nowy wpis

A mają teraz rekrutacje na Data Analyst? Na jakich portalach można znaleźć ogłoszenia?

Lenka Nowy wpis

W tamtym roku jeden Pan pisał o uczniach i studentach, w tym również się zatrudniają? Jak ocenianie przy tym warunki i samą merytorykę względem pracy? Dużo można się nauczyć? Uczniowie jakie wypłaty otrzymują?

Czy jest możliwość pracy w Demi Poland Nowak Skrodzki sp.j. na część etatu?

@Pytanie, przeważnie w ogłoszeniach jest informacja o wymiarze etatu. Złóż CV a jak oddzwonią to się zapytasz czy jest taka możliwość.

Iza
@Kandydat

A ty tam może pracujesz? Jesteś w stanie coś powiedzieć o firmie? Jak Ci się podoba współpraca?

pracownikk

Pojawiają się takie opcje ale to zależy od stanowiska/zadań. Na produkcji raczej nie ma takiej możliwości.

Jolanta
@pracownikk

Raczej? A gdyby były jakieś nagłe braku w ludziach i potrzebowaliby to jakoś inaczej zorganizować? Ogólnie to bywało może niedawno tak, żeby bardzo brakowało tu ludzi na produkcji? Bo ciekawa jestem teraz stosunku firmy do przyjazdu naszych sąsiadów ze Wschodu do nas, na pewno będą czegoś szukać

@Jolanta

Pojawiali się pracownicy wakacyjni - uczniowie i studenci. Jak będzie w przyszłości trzeba obserwować.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k. na stanowisko Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Demi Poland Nowak Skrodzki sp.j. na Specjalista ds. obsługi klienta? 10 listopada ogłoszenie na Pracuj.pl.

1x w miesiącu

kandydat

Czy ta firma jest faktycznie w Mielcu??

Iza
@kandydat

Nie mam niestety konkretnej informacji. Wydaje mi się, że tak, ale może ktoś potwierdzi dla pewności?

...
@Iza

Aktualna siedziba firmy jest w Dębicy.

Ali

Czy aktualnie są przyjęcia do pracy

Ilona

Zerknęłam i niestety nie widzę żadnych aktualnych ofert pracy do firmy Demi Poland w Mielcu, może Wy posiadacie jakieś informacje odnośnie tego, czy firma nie potrzebuje przypadkiem nowych pracowników?

@Ilona

Ogłoszenia są na Pracuj.pl lub olx

Henry

A jakie są szanse aktualnie szanse na prace w firmie, prowadzicie rekrutacje?

Pracownik2020
@Henry

Ogłoszenia wychodzą na pracuj.pl i na olx

Vit

super atmosfera i dobre warunki pracy polecam

Janosik

Firma działa bez zmian? Jaki jest powód, że nie ma was na tym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k. - Straszęcin

• Jak się pracuje w DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k.?

DEMI POLAND - Nowak, Skrodzki sp.k.