Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Poznań

Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Opinie o Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce

Blokuj to

Dzwonią z Poznania tak mi się wyświetla w telefonie po czym zapraszają na jakieś wystawy (obiecują ze dostaniesz ekspres do kawy lub odkurzacz). Dzwonią z Poznania a zapraszają na pokaz w całkiem w inne miejsce w Polsce. Wiedza gdzie mieszkasz zapraszają na pokaz w twojej okolicy... dziwna sprawa. Jeszcze się dopytuja z kim będziesz jak się nazywasz czy dojedziesz i czym... porażka lepiej nie odbierać. ... jakieś oszustwo. Próbują wyciągnąć dużo informacji od cb

Blokuj to

Telefony nękajace. Zapraszają na jakieś udziały w wystawach i pokazach. Mają po kilkadziesiąt nr telefonów odrazu je blokuje. Lepiej się nie wdawać z nimi w rozmowe bo później codziennie dzwonią. Kiedyś się pytam skąd mają mój nr tel i wiedza jak się nazywam od tamtego nr cisza bo przecież jest RODO

xyxyxy

Telefony nękające. Obiecują odkurzacz samobieżny za udział w pokazie i twierdzą, że nic nie trzeba kupować, bo oni nic nie sprzedają. "Degustacja soków".

Jerry

Bardzo fajna firma 5/6. Byłem chwilę zatrudniony, jednak pewna dobrana rzecz sie nie zgadzała, niemniej atmosfera przyjemna i zarobki bardzo dobre. Kiedyś jak będzie inny nabór, to z pewnoscia sie zglosze! Pozdrawiam!

anonymous

Banda naciągaczy byłam wczoraj na spotkaniu w Lądku Zdroju żenada Pani powiedziała że jestem nie godna być jej klientem a po prezen mam sobie iść do sklepu

A czy ktoś podzieli się swoimi spostrzeżeniami z nami na forum? Niestety na opiniach odnośnie firmy Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce w mieście Poznań nie ma jeszcze żadnych info o pracy i warunkach w firmie.

Zostaw opinię o Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce