Opinie o Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce w Poznań

Małgorzata

Jak tak czytam te opinie to się zastanawiam jak praca tutaj obecnie musi wyglądać... Nikt nie narzekał od dłuższego czasu to oznacza, że coś się poprawiło jeśli o warunki chodzi? Ma ktoś jakieś niedawne doświadczenie z pracy i dałby znać jak to obecnie wygląda? warto byłoby się zainteresować?

Weterani

Potwierdzenia vip dobrej bazy różnią do np zaproszeń że zwykłej bazy $$$

Kiedyś na stronie gminy szukali telemarketera, może kojarzycie. Nie wiem który to był rok dokładnie ale stawka 17 na godzinę, dalej to wisi w sieci. A aktualnie jak płacą i czy to praca z biura? Czy zdalnie można sobie pracować też? Byłbym zainteresowany taką pracą ze względu na chorobę

Inna Nowy wpis

Na Sielskiej były dwie pełene sale plus Grunwaldzka pracowało bardzo dużo ludzi. Był pobyt ba podaż zaproszenia i potwierdzenia szyły jak świeże bułeczki dobre bazy były a teraz jest tragedia ale sami są sobie winni przez (usunięte przez administratora) wobec zaproszonych ludzi. To nie jest wina pracowników że jest jak jest. Ludzie nie są głupi i nie chce mieć z ta firma nic wspólnego z Welamxem również.

Konsument

Oni jeszcze istnieją na Grunwaldzkiej? Jakim cudem takie firmy istnieją na wolny rynku? Nie ma żadnej sprawiedliwość na tym świecie. Zamknąć ich na cztery....

Motywacja Nowy wpis

Najlepsze sa rozmowy motywujące hahahaha komedia. W tej pracy nie ma żadnych sentymentów nawet jeśli pracownik robi dużo zaproszeń i potwierdzeń

Nie w temacie
@Małgorzata

Firma zmieniła nazwę zresztą jak zawsze co parę lat hahaha stary numer teraz nazywa się jakoś tam Giodos czy jakoś tam. Ciekawe czy pracuje tam Patryk i Milena Cinto robili wód z mózgu i nawijali makaron na.uszy jak nie mogę haha Czy się poprawiło wątpię.....jest to nie możliwe

Słuchawki
@Nie w temacie

Pan Piotr już nie pracuje chyba dwa lata. Milena ma inne stanowisko a Patryk raz jest graz go nie ma....

@Słuchawki

Pracujesz na słuchawce obecnie? Jeśli tak to dasz znać z ciekawości jak ta praca tutaj wygląda i ile aktualnie płacą? Zastanawia mnie opinia o jakimś głuchym telefonie, faktycznie tak robicie czy to jakieś nieporozumienie?

Ona
@Małgorzata

Szef kierownicy liderzy wprowadzaja w błąd pracowników co do działalności tej firmy i ludzie się zwalniają ponieważ praca jest nie etyczna. Pracownik potem dostaje pewność w temacie i dziękuję. Warunki pracy też są w tej chwili już mało atrakcyjne nie to co kiedyś.

@Ona

Jak to nieetyczna? Podasz jakiś przykład? No i jak warunki się pogorszyły? Masz na myśli niższe wypłaty czy co?

Ksio
@Michał

Mniej ale zarabia kreatywana księgowość. Firma zaprasza na pokazy gdzie ludzie dostają slabe prezenty albo IC q muszą coś kupić o na rych spotkaniach urazić się ludzi i kupuja drogo sprzęt który mi jest ewet tych pieniędzy

Iza
@Ksio

dlaczego "kreatywna księgowość"? trochę zabrzmiało sarkastycznie...czyli ile można zarobić w księgowości?

Ksio
@Iza

Normalnie podstawą sie zwiększyła przez te wszystkie lata a premie są śmieszne to są inne juz czasy inne warunki pracy i płacy

@Ksio

Czemu premie są teraz tak niskie? Ile procent można zgarnąć ? Porównywalnie do poprzednich wypłat to duży spadek?

Weterani Nowy wpis

Potwierdzenia vip dobrej bazy różnią do np zaproszeń że zwykłej bazy $$$

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Marzena

Po przeczytaniu tych Waszych komentarzy mnie ciekawi, jak wygląda na ten moment kwestia L4 albo po prostu choroby? Wcześniej czytałam że jak ktoś był chory i się źle czuł, to nie było szans na zwolnienie się z pracy... Tak samo co z nadgodzinami?. Czy nadal się oczekuje, że pracownicy będą zostawać? Bo widziałam, że też tak było kilka lat temu...

Chmura

Z starej ekipy pracuje bardzo mało ludzi mozna ich policzyć na palcach jednej ręki i jest inna nazwa firmy warunki pracy bardzo mocno się zmieniły na gorsze a praca bardzo trudna i wątpliwie moralna

Leszek
@Chmura

Hmm, co masz na myśli pisząc o tej moralności? Co takiego niby trzeba tu robić, że masz takie wątpliwości? Opowiedz coś więcej :)

Czy w Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce są szkolenia zewnętrzne?

szkolenie polega na tym ,że dostajesz skrypt i z niego czytasz. Jeżeli cos pomylisz to wzywają Cię na dywanik. Pracowałam w wielu firmach , nigdzie nie spotkałam się z tak nie ludzkim traktowaniem pracowników. Tam człowiek ma funkcjonować jak robot . Nikomu nie polecam.

@Kasia

Czy poda ktos aktualny nr tel?

wkurzona

w jednej z opinii pod nr tel. doczytałam że to ta firma nęka głuchymi telefonami wydzwaniają mi z różnych telefonów obrzydliwe!

Olo

Udają teraz fundację

Była pracownica

A ilu fajnych ludzi tam pracowało ......albo zwolnili albo odeszli bo cięcia takiego był ze szkodą gadacu $$$

Rrr
@Była pracownica

Musieli obiecywać że jak gosc przyjdzie na spotkanie to dostanie bon na wakacje taką smoema a dostawał zwykłą wizytówkę albo jak w (usunięte przez administratora)

Ola

Ja pracowałam w tej firmie , i mogę powiedzieć ,że był to najgorszy okres w moim życiu . Koordynatorzy byli bezwzględni , miałam zapalenie gardła byłam chora, usłyszałam wyzwiska i nie zwolniono mnie do domu. Innym razem kazano mi zostać po godzinach , nie mogłam (miałam do odebrania dziecko z przedszkola ) Następnego dnia na forum mówiono ,że jest leniwa. W biurze były tylko dwie toalety , jedna zwykle była nieczynna. Stojąc w kolejce usłyszałam ,że nie płacą mi za chodzenie do toalety. Przerwy są przestrzegane do do sekundy , nie zdążysz zjeść to Twój problem. Telefonu nie wolno używać, nawet na biurku nie może leżeć. Jeśli chcesz się wykończyć psychicznie , to polecam pracę jak najbardziej .

El es estudiante

Nie do wytrzymania taka praca, na początku wszystko super a później tylko słychać wyzwiska ze wszystkich stron. Żadnego przygotowania do pracy - siedź i dzwon do ludzi nie wiedząc co do końca im powiedzieć. Nic dziwnego że ludzie są zle nastawieni i od razu obrzucają wyzwiskami, jednak nie się tego „olać”. Czas mija szybciej robiąc deskę niż pracując tam. Nie polecam w żadnym razie, strata czasu.

Kamila
@El es estudiante

Z Twojego nicka wnioskuję, że pracowałeś w Ksiomikron jako student. Jestem ciekawa, jakie warunki pracy ma się na słuchawce w tej firmie, w sytuacji, gdy trzeba godzić tę pracę z zajęciami na uczelni, choćby prowadzonymi online. Napiszesz, jak to wygląda od tej strony?

Customer

Dostaję głuche telefony z tej firmy, bardzo profesjonalne!:/

Jaka umowa obowiązuje w Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce podczas okresu próbnego?

tylko zlecenie

Sofia
@Ola

Bardzo mili tam ludzie pracują i pracowali ale są wpuszczani w kanał. ....

Judyta

@Ola a po okresie próbnym można liczyć na umowie na czas nieokreślony?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Nie ma

@Mig a zdradzisz czym się zajmowałeś w tej firmie ?

Zenek

To nie nowina, że brakuje ludzi bo każda firma ma z tym problem!

Ksiomikron-Tetaipsilon

Szczerze odradzam,przyjmują każdego tak są zdesperowani,ogłoszenia ich są cały czas czyli ciągły nabór, zwolnienia ogromna rotacja mało kto wytrzymuje presje,ostatnio ciągłe pretensje. Jak tylko przyjdziecie pierwszy raz przeczytajcie umowy,a okaże się ile z tego co było mówione na spotkaniu będzie na papierze jeżeli nic się nie będzie zgadzało to uciekajcie jak najszybciej.

nick

Moje sugestie dla Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce: Spamują telefonami

Zostaw merytoryczną opinię o Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce - Poznań

• Jak się pracuje w Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce?

Ksiomikron Sp. z o.o. Oddział w Polsce