Opinie o Poweron Sp. z o.o. sp.k. (firma zamknięta) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Poweron Sp. z o.o. sp.k. (firma zamknięta). Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poweron Sp. z o.o. sp.k. (firma zamknięta) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poweron Sp. z o.o. sp.k. (firma zamknięta) w Poznań

Kinga

Bardzo fajne warunki pracy,podobnie jak godziny, uczciwe wynagrodzenie, szacunek ze strony przełożonych, zero krzyków i nerwowej atmosfery

kandydat Nowy wpis
@Kinga

W jaki sposób pracujesz w tej spółce, skoro od 2018 roku jest wykreślona z KRS?

Klaudia Nowy wpis

Pracuję tu od kilku miesięcy i nie mam żadnych zastrzeżeń.

kandydat Nowy wpis
@Klaudia

W jaki sposób pracujesz w tej spółce, skoro od 2018 roku jest wykreślona z KRS?

LUDZIE!!! Absolutnie nie wierzcie w te wymyślone przez właściciela opinie. Biuro znajduje się w jednym pokoiku w jakimś domu na końcu Poznania, a nie na ul. Dąbrowskiego, jak wskazują informacje na stronie. Dodatkowo firma nie płaci swoim wykonawcom na czas, a czasami wcale. Nie polecam, szkoda czasu nawet na rozmowę. Uważajcie!

Emy Nowy wpis
@Anna

Pracowałam u tego pana "prezesa" i potwierdzam wszystko , co napisała pani Anna

Joanna Heller

Jestem zadowolona ze współpracy ????

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Poweron Sp. z o.o. sp.k. (firma zamknięta) spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych

Fajna firma, polecam ;)

Kuba

Po kilku tygodniach pracy w poweron nauczyłem się więcej niż w poprzedniej pracy przez ponad rok także ja jestem bardzo zadowolony

Agnieszka

Atmosfera w firmie + Wynagrodzenie na czas+ Możliwość rozwoju+ Nikt nie stoi nad tobą tylko samodzielnie wykonujesz swoje zadania + Ogólnie polecam

Tomasz

Jestem bardzo zadowolony z pracy w tej firmie, wynagrodzenie na czas, atmosfera super, młody zespół :D

• Jak się pracuje w Poweron Sp. z o.o. sp.k. (firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy Poweron Sp. z o.o. sp.k. (firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poweron Sp. z o.o. sp.k. (firma zamknięta)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poweron Sp. z o.o. sp.k. (firma zamknięta)
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Poznań
  • NIP: 7811905537 REGON: 360628290 KRS: 0000540474

Poweron Sp. z o.o. sp.k. (firma zamknięta)