Opinie o Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j. w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j. w Świętochłowice

Nie wiecie przypadkiem jaka teraz atmosfera może występować? zastanowił mnie ten komentarz sugerujący jakieś afery, jednak preferuje mieć spokój w pracy. chciałam sprawdzić czy teraz są możliwe jakieś przyjęcia dla ekspedientek ale oferty mi się nie wyświetlają, może tu ktoś wie?

Basia

To już nie ten zakład który był za czasów Pani Małgosi. Szefowa Basia wprowadza wojskowe zasady. Kiedyś byłam świadkiem jak ekspedientka musiała myć lodówki szczoteczką do zębów. Tak traktowała ekspedientki które mogłyby być jej mamą. Żenada.

@Basia

Wow, to brzmi niepokojąco. Zgłaszałaś gdzieś takie zachowania?

Zakupoholiczka
@Basia

Ciekawe, a na którym sklepie to było? Szczoteczką?

Wanda Nowy wpis

Mimo to widzę, że wciąż się zatrudniasz. Dasz znać w takim razie dlaczego i tak warto? atmosfera między dziewczynami jest dobra? integruje się po pracy?

Polonia 4 Nowy wpis

Coś się pani pomyliło,droga pani???? albo lubi pani rozkręcać aferki.Nic takiego nie miało miejsca na Findera????. Jeżeli już o czymś Pani pisze to proszę sprawdzić czy to jest prawda ????

Urszula Nowy wpis

Wygrzebałam, że sprzedawczyni pięć lat temu zarabiała 2100 brutto :) Napiszcie kochane, ile w tym roku płacą w mięsnym? Minimalna krajowa teraz to 3490 brutto. Macie więcej?

Jola

Polecam!!! Towar pierwsza klasa, ceny jak na moje oko niższe niż w popularnych dyskontach.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Mięszkaniec Rudy

Jak im niewstyt tak podnosić ceny na święta i tak korzystają z koroną wirusa bo ceny podnieśli a teraz np. Szynkę Macieja podrożały o 10 zł !!! Z 27 na 37zł . Jak możecie w tych czasach tak żartować na ludziach. Ale ludzie teka chwyty pamiętają . Wesołych świąt dla wszystkich.

@Mięszkaniec Rudy

Wszystko drożeje! Bronex zdrożał ale nie zmienił receptury i towar nadal jest pierwsza klasa. Jak komuś nie pasuje to zapraszam do marketów np po frankfurterki z których wylewa się woda i tłuszcz… mięsa ilość znikoma… cena fakt taniej ale jakość?!

ab99@gazeta.pl

Dlaczego ekspedientki obsługują klientów bez maseczek? Zakupy w placówce przy ul Śląskiej w dn. 20.11 2021

@ab99@gazeta.pl

Dokladnie,bez maseczek mina kak ny za kare tam pracowala -FATALNY PERSONEL ,az odechciewa sie zakupow

@ab99@gazeta.pl

Mają do tego prawo. Nie ma ustawy która nakazuje noszenia maseczek!!!

BASIA

Praca po 11 godzin, za nadgodziny nie wypłacają (usunięte przez administratora) jak tylko się da

Agnieszka
@BASIA

Nie ma takiej możliwości, pracownicy przychodzą na zmiany. Bardzo proszę kontakt (najlepiej z biurem) w celu wyjaśnienia sytuacji, z "anonimowym" pracownikiem nadgodzin nie wyjaśnimy.

Ala
@BASIA

Cos wiecej? Usunieto wszystko zastanawiam sie nad praca tam

Czy pracownicy w Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j. dogadują się między sobą?

Bibi

Nie dogadują się a to wszystko przez szefowo Basia. Ona stwarza taką atmosferę że dziewczyny chronią swoje tyłki. Poprostu się boją cokolwiek powiedzieć żeby nie stracić pracy. A nie mówiąc o zebraniu żebyśmy się mogły wypowiedzieć na temat pracy.

Agnieszka
@Bibi

Szefostwo też ludzie, mają dużo do ogarnięcia, są sprawy o których pracownicy pojęcia nie mają że istnieją.Pracują nad wszystkim,a jest tego sporo dlatego proponuję więcej rozmawiać niż opisywać tutaj. Zawsze można zadzwonić, podejść osobiście i porozmawiać. Myślę, że na to się zgodzą.

RAFAŁ

Kupuję tam mięso od dłuższego czasu, ale to co się dzieje teraz- z 5kg mięsa zrobiło się 3,5 po wędzeniu ,mięso jest napuszczane wodą, masakra ostatni raz kupiłem

Damian

zal pl wykorzystuja ludzi i robia po godzinach i nawet tel nie moga mieć .jakby w razie sie coś wydarzyło

@Damian

Zal pl to jesteś TY i ta twoja pożal się.... wypowiedź !!! Znam ten Zakład bardzo dobrze i to co napisałeś jest bezczelnym kłamstwem. Nikt nikogo nie wykorzystuje i nie każe robić nadgodzin - oczywiście zależy to od sumienności pracownika i jego organizacji pracy. Telefon w pracy???? Owszem jest dostępny na przerwie - poza nią jest zabroniony w tym jak i w każdym zakładzie. Jak napisałeś (JAK COŚ SIĘ WYDARZY) jest ZAWSZE dostępny telefon firmowy tak jak i bezpośredni kontakt z przełożonym. Proponuję Panie Damianie zabrać się za pracę bo szkoda czasu na wypisywanie BZDUR.

Zbycho
@Damian

I tu ma Pan rację Panie Damianie. Wykorzysuja ludzi i wyciskają jak cytryny. Dużo by pisać.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j.?

Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Śląska 87A
    41-600 Świętochłowice

Zakład Uboju i Przetwórstwa Mięsa Bronex Paprota sp.j.