Opinie o MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - produkcja statków i łodzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Gdańsk

madzik

Znajomy właśnie zakończył współpracę z Montexem i niestety, ale nie wypłacili mu za wykonane zlecenie. Czy kogoś jeszcze tak załatwili, czy poprostu on źle trafił?

Jaki jest wkład kierownictwa Montex Shipyard Dębowski Wasiołek sp.j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Czupakabra

A taki : (usunięte przez administratora) na każdym kroku. (usunięte przez administratora)tylko siedzi w tych swoich kamerach i każdego traktuje jak złodzieja. (usunięte przez administratora)

Zakładając, że warunki na stanowisko Monter kadłubów okrętowych się nie zmieniły i nadal trzeba mieć udokumentowane doświadczenie, to jak to ogółem sprawdzają, wymagają jakichś rekomendacji? To sobie ogarnę wszystko zanim aplikuję, o ile się nadarzy okazja, bo nie wiem, czy już mają kogoś czy nadal szukają?

madzik Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o pracy w firmie MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Niedawno szukali kogoś na Elektryk.

Andżela Nowy wpis

W sieci wisi oferta pracy na stanowisko pracownika Stoczniowego. Mało szczegółów w ogłoszeniu zapisali... Dacie znać, co należy do obowiązków? Bo nawet tego nie uwzględniono. I jak to jest z tą możliwością dofinansowania dojazdów do pracy? Jaką część opłacają/zwracają?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA na stanowisko Pracownicy Stoczniowi oraz konstrukcji Stalowych? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Mm

Wkład jaki wkład nie ma żadnego bo się boją odezwać, martwią się o stołek i tylko tyle, nie ma co liczyć na kierownika. Chcesz coś zdziałać idziesz sam i albo coś ugrasz albo dostaniesz wypowiedzenie, ale raczej to drugie bo to nie jest normalna firma gdzie szanują Cię za pracę, dla nich najlepszy pracownik to taki co nie umie czytać i pisać i siedzi cicho i robi za trzech. Nie życzę nikomu współpracy z tą firmą zakłamanie Panów Prezesów jest na porządku dziennym, oni patrzą w lustro i sami siebie okłamują.

Czupakabra

Byłem, zobaczyłem, nie polecam

Byłem zobaczyć dzień w pracy, warunki jak to na stoczni wszędzie (usunięte przez administratora) ale żeby nie było normalnych szatni ani zaplecza gdzie można zjeść, umyć się(umyć się jest gdzie ale warunki tragiczne, grzyb gwarantowany... Masakra jedzenie w barakach gdzie jest ścisk bo szafek z czasów (usunięte przez administratora) ponad normę. Nie dość że nie ma gdzie normalnie odpocząć w czasie przerwy to jeszcze śniadanie w tym ścisku i (usunięte przez administratora) mega nie ludzkie mamy rok 2023 a nie głęboka (usunięte przez administratora). Uważam że szkoda zdrowia i nerwów.

Gabriela
@Byłem, zobaczyłem, nie polecam

To z tego opisu raczej wnioskuje, że nie zdecydowałeś się na pracę tam? No z tym brakiem szatni to brzmi słabo, no i że nie można swobodnie zjeść. A jest jakieś miejsce do dyspozycji pracowników gdzie można odgrzać sobie jedzenie albo zrobić kawę? Jak byłeś zobaczyć dzień pracy to chyba byli zainteresowani, wiesz jakie warunki finansowe proponują aktualnie?

...
@Byłem, zobaczyłem, nie polecam

Z tego co Pan pisze to nic się nie zgadza.... są łazienki, prysznice, jest też bar z duzą stołówką gdzie można spokojnie zjeść i odgrzać jedzenie. Proszę Pana to nie Sheraton, aby sobie usiąść wygodnie w fotelu przy eleganckim stole i delektować się posiłkiem. Warunki są dobre i nikt jeszcze grzyba nie załapał z tego co wiem :)

@...

Mój mąż zastanawia się nad aplikowaniem na montera rurociągów okrętowych, czy wiesz może jakie proponują zarobki na tym stanowisku? Czy poza tą stołówką i prysznicami to pracownicy otrzymują odzież roboczą? Napisali, że poza umową o pracę jest też możliwość innej formy zatrudnienia, czyli jest szansa na B2B?

Taki sobie gosc

Teraz pojawiła się oferta pracy na magazyn do tej firmy. Co możecie powiedzieć k tym stanowisku ? W ogłoszeniu jest 3000-3500 netto ale na działalności ??? To chyba jakaś kpina.

Robol
@Taki sobie gosc

Bo takie są właśnie warunki finansowe... Najniższa krajowa plus własną działalność te 3.5tys razem uzbierasz. Zatrudnij się poczekaj do momentu największego ruchu na magazynie poczujesz bat na plecach i teksty za wolno za mało. Magazyn wygląda wtedy jakby ktoś bombę zrzucił

Thomas
@Taki sobie gosc

W ogłoszeniu jest napisane 4500zl.netto mies.i umowa o pracę,od 7_15.00.

@Thomas

Ale o jakim piszesz stanowisku, bo chyba nie o magazynie? Kwota się nie zgadza z tym, co Taki sobie pisał... A ogłoszenia takiego nie ma, guglałam i nic. Może wiesz, lub ktoś z czytających wie, ile zarabia spawacz? Mój chłopak musi odejść z teraźniejszej pracy.

Co wchodzi w socjal Montex Shipyard Dębowski Wasiołek sp.j.?

Jaki socjal? Nie ta bajka

yeti

jedyny socjal to paczki na święta dla tych co posiadają dzieci

Mut
@yeti

Za które płacą pracownicy

@Mut

A jak rekompensowane jest to bezdzietnym? :(

dla wszystkich zainteresowanych kilka faktów na temat firmy Montex Shipyard: - zatrudniają na działalność gospodarczą i mówią, że to tylko na okres próbny, po czym nie kwapią się, żeby przejść na umowę o pracę, a jeśli się zgodzą to jak ktoś już pisał dają umowę o pracę na najniższą krajową a reszta wypłaty idzie na działalność, -zatrudniając na działalność gospodarczą mówią, że będzie się traktowanym jak pracownik etatowy, ze wszystkimi przywilejami, ale jak przychodzi co do czego, okazuje się, że ma się tylko 20 dni urlopu lub np. nie ma urlopu okolicznościowego, -jak nie ma pracy to wysyłają pracowników na przymusowe urlopy, zdarzają się sytuacje, że ludzie na okres wakacji nie mają już wolnego, -na okres 11 miesięcy obniżyli pensje o 15% bo COVID, w innych stoczniach obniżali maksymalnie na 3 miesiące albo nie robili tego wcale, a oni ciągnęli ile wlezie -cały zysk jaki wypracowuje firma, dzielą między sobą i wypłacają sobie, o premiach można pomarzyć -brak socjalu, bony, wczasy pod gruszą dla nich nie istnieją, brak szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji -kompletnie nie zależy im na pracownikach, wychodzą z założenia, że jak nie Ty to znajdzie się ktoś inny na Twoje miejsce, możesz zapomnieć o pochwałach za dobrą pracę, zawsze wszystko jest: za mało, za wolno, źle -nie mają szacunku dla ludzi -ogólnie każdy ich ruch skierowany jest przeciwko pracownikowi (nieważne czy jesteś pracownikiem fizycznym czy umysłowym), każdą sprawę musisz sobie "wychodzić", jeśli ktoś jest słabszy i nie umie się wykłócić o swoje, z premedytacją to wykorzystają, -ich motto brzmi: "jak Ci nie pasuje to możesz się zwolnić"

cala prawda
@były pracownik

cala prawda,(usunięte przez administratora), od pracownikow po armatarów,

Pepe rubi blue
@były pracownik

Tak. Masz racje. Pracowałem tam. Władza MS powinna sadzić pietruszkę ... Omijać z daleka. Nie warto marnować czasu ...

Robson
@były pracownik

Bzdura!Jestem przekonany że napisał to ktoś z konkurencji ;)

Karlo
@były pracownik

Proponuje abyś sam otworzył firmę i podjął ryzyko Ja nie narzekam

lab

ta firma to zlo

@lab

Do teraz tak tu wszystko wygląda jak opisał? Czy coś się jednak pozmieniało?

Więzień nr 145
@Paulina

Cały czas jest taki (usunięte przez administratora) i z miesiąca na miesiąc coraz gorszy. Coraz więcej głosów niezadowolenia i rozmów o zmianie pracy.

@Więzień nr 145

I nikt na to nie reaguje? Bo dziwi mnie to, że nie boją się, gdyby nagle większość sobie od tak odeszła. Mają na to jakieś zabezpieczenie?

MAŁY

Tam pracowałem, musieliśmy pracować 10 godzin dziennie.Nawet o urlopie nie ma co marzyć.

@MAŁY

Jak to nie ma? To potem wysyłają na siłę na przymusowy jak człowiek nie zużyje wtedy gdy chce czy jak to jest rozwiązane?

CO TO MA BYĆ ?

Na stronie internetowej jest zapis: - najwyższa jakość - ale czego ? robienia ludzi w balona ? Panowie potwierdzeniem jakości są certyfikaty w tym zakresie ... niestety nie macie ani jednego i możecie sobie pomarzyć - wiedza - dobre sobie ... nikt myślący z wyższym wykształceniem tam nie siedzi ... niestety tylko ci co mają najwyższe wykształcenie w firmie - zawodowe lub średnie - stały wzrost kwalifikacji pracowników - hehe ... a co to takiego w montexie ? Proponuję się douczyć a dopiero potem pisać ...

Helena
@CO TO MA BYĆ ?

czyli co? nie można liczyć tutaj na jakiś awans? bo śmiejesz się ze stwierdzenia o stałym wzroście kwalifikacji pracowników.

Damian

Jestem pracownikiem firmy od ponad 4 lat.Nie podzielam większości opinii.Z doświadczenia wiem że jest wszystko ok.Pracować trzeba jak wszedzie! A to że ktoś wymaga to raczej zrozumiałe.

Czy pracodawca Montex Shipyard Dębowski Wasiołek sp.j. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Mm

Firma montex nie organizuje żadnych szkoleń podnoszących kompetencje, jedyne co mogą zorganizować to wizytę u psychiatry po skończeniu współpracy z tą pseudo firmą. Nie polecam nikomu, współpracy.

@Mm

Zgadzam się, to prawdziwa opinia ... niestety !!! Za współpracę z takimi właścicielami ZUS powinien na rentę kierować. Szczególnie z tym co chowa swoje nowe Audi A8 w Tokarach żeby pracownicy nie widzieli ...

Andrzejek
@Mm

A ja polecam.Przez 7 lat mojej pracy nigdy się nie spóznili z wypłatą.Zawsze wszystko na czas

Bleble

Chcecie wiedzieć jak wygląda sytuacja na froncie ? Jeśli na umowę to najniższa krajowa plus własną działalność.. z dwóch umów koło 2600-3000 się uzbiera w dobrym miesiącu.. jeśli jest mniej dni pracujących to zawrotne 2100... (usunięte przez administratora) 5 prysznicy na 80 chłopa w kontenerach... Jedyne co fajne to niektórzy ludzie...

@Bleble

Rozumiem, a jak jest obecnie z nowymi zatrudnieniami? Pytam, bo jeśli wierzyć stronie Montexu, to ostatnio brygady monterskie zatrudniali dwa lata temu.

@Paulina

Bo większość opiera się na spółkach

Hehe
@Bleble

I masz całować całą trójkę w stopy, że jaśnie Panowie pozwolili Ci zarabiać ...

Krzysztof W
@Hehe

Osobiście uważam że każdy ma wybór.Nikt nikogo nie zmusza.Mi pracuje się dobrze.

Jaki dress code obowiązuje w Montex Shipyard Dębowski Wasiołek sp.j.?

Mm

Gumaki i widły to będzie pasować.

Paulina

Obecnie na stronie nie widzę żadnej oferty pracy. Wiecie coś na ten temat? Ciekawa jestem czy trzeba wypatrywać aż pojawią się nowe czy warto wybrać się firmy i porozmawiać osobiście z nimi.

HH
@Paulina

Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie. Tylko kombinowanie jak uciąć pracownikowi pensję.

Kradzieje

Czy wasiołek nadal kroi wszystkim z faktur ???

Szczery

Tyle lat na rynku i zero opinii? Hmmm, nie dziwne? No ale jak prowadzi się "stocznię" urągającą podstawowym zasadom czy to BHP, czy kodeksu pracy, trzeba robić wszystko aby prawda nie ujrzała światła dziennego. Brud, smród i ubóstwo. Ale grunt, że Mercedes, albo może i Maserati w garażu. Co nie, panowie byznesmeny z Szitjardu montex?

Zostaw merytoryczną opinię o MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Gdańsk

• Jak się pracuje w MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

MONTEX SHIPYARD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Przetoczna 43
    80-702 Gdańsk