Opinie o Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j. w Owczary 79d, 59300 owczary

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j. o rekrutacji.

Branże: Badania naukowe w dziedzinie nauk przyrodniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j. w Owczary 79d, 59300 owczary

Irmina Nowy wpis

Jakaś nerwica? Wiecie o co z nią chodzi? przynajmniej ktoś o niej napisał, ale nie znam przy tym jeszcze szczegółów. Myślałam wstępnie, że partner może dołączy, bo pracy w branży szuka, ale tutaj pisali cos kiedyś o złym tratowaniu i tak dalej. czy to może jednorazowe sytuacje? Mogę być w teorii spokojna? Jakie są teraz stawki?

Naprawdę 4,242 zł brutto macie? A jak w tym roku z ubraniami roboczymi, no bo parę lat wstecz było tu narzekane, że jedne gumiaki dają na lata.

Jakie są mocne strony pracodawcy Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j.?

Anon Nowy wpis

Bardzo, bardzo słabe miejsce pod każdym względem ???? depresja i nerwica gwarantowane.

Masakra

Firma, która nie powinna istnieć. Beznadziejna atmosfera, mobbing, minimalna pensja, praca w niedorzecznych godzinach oraz także w weekendy, brygadzistka przeokropna, brak podstawowych środków ochrony indywidualnej, wyzysk. Omijac dla własnego dobra.

Adrian
@Masakra

Jak to w niedorzecznych godzinach? Na rekrutacji nie było ustalonego czasu pracy czy po prostu jest tyle nadgodzin że się siedzi dłużej?

Masakra
@Adrian

To co było ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej nie bardzo pokrylo się z rzeczywistością ???? ponadto godzinowy system pracy zmienił się już tyle razy, że szok.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j.? Czy kandydat na stanowisko Magazynier - Operator wózka widłowego powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.

Nie pracuje już około 6miesicy ale mam swieze informacje bo kontaktuje sie z pracownikami.Byłem zatrudniony od otwarcia. Ze wszystkim jest nie ma relacji od prezesa po głównego kierownika po kierowniczkę. Aktualnie pracują tam sami ukraincy. Brak narzędzi to np. 2 pary kaloszy od początku firmy i każą je zakładać jeden po drugim.mam też mnóstwo filmików jak to wygląda z tymi narzędziami.

Magdalena

Dlaczego pracują tam tylko sami pracownicy z Ukrainy? Polacy zostali zwolnieni czy sami odeszli? Jeśli sami, to dlaczego? Było tu pisane o atmosferze, braku narzędzi do pracy, minimalnym wynagrodzeniu, przyczyna pewnie leży gdzieś tutaj? No i w ogóle pracownikom z Ukrainy jak się pracuje? No oprócz tego braku narzędzi. Są zadowoleni?

Dodam jeszcze że z przyjętych osób od początku powstania tej ,,firmy,, nie pracuje już tam nikt

Witam jako były pracownik tej oto firmy odradzam na wszelkie sposoby. Natrętna i nawiedzona kierowniczka minimalne wynagrodzenie brak podstawowych narzedzi do pracy atmosfera bardzo słaba

Krystyna

A długo już nie pracujesz? Może atmosfera się zmieniła od czasu twojego odejścia. Brak podstawowych narzędzi do pracy tzn. czego konkretnie wam brakuje tam? Dziwne to, bo na uop to firma musi takie rzeczy zapewniać, nie dają tam takiej umowy czy o co chodzi? Chociaż relacje ze współpracownikami są ok, skoro mówisz że z kierowniczką słabo?

Zostaw merytoryczną opinię o Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j. - Owczary 79d, 59300 owczary

• Jak się pracuje w Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j.?

Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j.
  • Długa 22
    28-100 Owczary 79d, 59300 owczary
  • NIP: 6551974505 REGON: 366592563 KRS: 0000664449

Siejesie D.Górski D.Kondek sp.j.