CBJ sp. z o.o.

Lubin

Opinie o CBJ sp. z o.o.

Kinia

Witam. Jestem zainteresowana pracą w Państwa firmie. Jestem osobą sumienną, lubię współpracować z innymi pracownikami oraz uwielbiam wyzwania. Proszę o kontakt email- barkary@o2.pl. Pozdrawiam.

aaaa

witam, jestem zainteresowana pracą w cbj, chciałabym się dowiedzieć jak kształtują się zarobki w cbj, czy praca jest zmianowa? i po jakich studiach przyjmują ludzi?

aga.pilch2@wp.pl
@admin 17.06.2015, 02:35
Jesteś zainteresowany pracą w firmie CBJ sp. z o.o.? Zadaj pytanie na naszym forum i uzyskaj niezbędne informacje....

Jestem zainteresowana pracą w firmie CBJ .

Zostaw opinię o CBJ sp. z o.o. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CBJ sp. z o.o.