Re-Wo Auto-Serwis Sp. z o.o.

Lubin

Re-Wo Auto-Serwis Sp. z o.o.
0 0

Opinie o Re-Wo Auto-Serwis Sp. z o.o.

Marcin

Jeśli ktoś pracował u prywatnego właściciela to wie czego może się spodziewać. Pracownicy są bardzo monitorowani. Na serwisie mechanicznym jest ponoć całkiem ok, na blacharni oraz lakierni też, choć tutaj nie ma szału z zarobkami. Nie polecam natomiast pracy konserwatora / budowlańca oraz pracownika myjni. Praca ciężka, często spotykane niezadowolenie ze strony kierownictwa. Pracownik w wielu wypadkach zdany jest na siebie, co chwilę zmiana zadań: dziś murujesz jutro rozbierasz kostkę brukową mimo, iż poprzedniej pracy nie skończyłeś. Prace wielorakie, od typowo budowlanych po udrożnienie toalety czy prace porządkowe. Współpracownicy rożni, raz trafi nam się student drugi raz jakaś dresowa patologia, którą trzeba pilnować przed kradzieżą. W firmie rotacja pracowników dosyć wysoka jak na tak ekskluzywny salon.

Maja

Witam, chciałabym podzielić się moją opinią na temat RE WO w Lubinie salon Forda. Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną przeszłam przez 2 etapy. 1 etap to rozmowa z pracownicami standard. Następnie była rozmowa z Panią prezes bardzo konkretna osoba miałam otrzymać odpowiedź za 2 tygodnie otrzymałam zaproszenie na 3 dni próbne po 2 miesiącach. Oczywiście dni próbne jako wolontariat. W ostatni dzień nawet nie otrzymałam odpowiedzi w sprawie mojej osoby zostałam "olana" przez pana dyrektora. A poza tym stawka oczywiście najniższa krajowa i 1 niepłatna sobota.

Zostaw opinię o Re-Wo Auto-Serwis Sp. z o.o. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Re-Wo Auto-Serwis Sp. z o.o.