Opinie o Amplus Sp. z o.o. w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Amplus Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Amplus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus Sp. z o.o. w Niegardów

Na stronie widać ofertę dla Administratora systemów i sieci. trochę zaskoczyło mnie to, że PHP oraz SQL znalazł się dopiero w mile widzianych. Rozumiem, że te kursy językowe z benefitów dotyczą też tych związanych z programowaniem? : ) proszę o określenie zarobków, spełniam też te mile widziane i może będę aplikować

Wera Nowy wpis

Nie wiem czy faktycznie było tak jak ktoś kiedyś pisał, że jakieś nabory miały miejsce przez znajomości ale powiecie mi jak stać się brygadzistą? Na produkcje teraz jest wystawione ogłoszenie, nie wiem w sumie czy jest aktualne? z tego co widać oferta była dodawana w połowie maja. mimo wszystko trudno się dostać do Niegardowa na to stanowisko? Jak rekrutacja przebiega i czemu ktoś był potrzebny?

Mars Nowy wpis
@Wera

spokojnie, czekamy na Ciebie! uwielbiamy brygadzistów z ogromną wiedzą. My prosty lud pracowniczy nauczymy Cię wszystkiego co chcesz. ZAPRASZAMY

Batman Nowy wpis

Firma spoko, bez zastrzeżeń. Jednak zatrudniają czasem dyletantów. Przykład kierownik utrzymania ruchu czyli Rafał K. Gość robote ma bankowo po znajomości bo nie potrafi żarówki wymienić, traktuje ludzi jak gówno bo wie że nic nie potrafi i na niczym się nie zna, wiec przykrywa w ten sposób swoje ogromne kompleksy. Typ jest tragicznie głupi i chyba nawet o tym wie, zresztą śmieją się z niego również jego podwładni. Zero pojęcia o procedurach, zero zaangażowania w czymkolwiek. Byle nic nie robić i spychać odpowiedzialność na kogoś innego. W każdej innej firmie ta umysłowa miernota nie przetrwałaby tygodnia, ale robote mu załatwili to siedzi. Obecna jego posada to dla tego pionka himalaje, więc jeśli nie Amplus to czeka go tylko zjazd w dół, co nieuchronnie nastąpi. Dramat. Ale firmę ogólnie polecam

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

My od stycznia do dziś nie mamy umów na nowych zasadach a ty chcesz od razu

Czy kandydat na stanowisko Specjalista j. włoskim do działu handlowego w firmie Amplus Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

prawiczekq

gdzie mordeczko ? o jakim zakladzie mówisz

dziegiel

@Ostry Może rozwiniesz swoją opinię? Łatwo jest oskarżyć ale trudno udowodnić bo ja polecam firmę.

Buldog
@dziegiel

Kpisz

xx

jak tam sie pracuje u was? słyszałem o stawkach 2500brutto i umowie o prace, prawda to,

Homo

Na zmianie D w więkrzosci osob to niemyslące Barany. Nie chcę nikogo obrażać ale pracuję z nimi.Banda zadufanych ciot udających niewiadomo kogo a jakbys zapytal tabliczke mnozenia to porazka. Takie są debile.Najmniejsza wydajnosc najleprze premiere.Wszystko zfalszowane po to zeby wladze widzialy Jaka super zmiana . Reszta zmian (usunięte przez administratora) no nierobów .ta firma to wielkie posmiewisko!. Kierownicy albo na kacu albo najarani . Przewalają oczami I rzną macho. Ale spoko podjedzie Policja I sie zkonczy.Wszystko MA swoje granice.

@Homo

HOMO pisownia kurcze NAJlEPRZE premiere? czy najlepsze premię oto jest pytanie??

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus Sp. z o.o. - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Amplus Sp. z o.o.