Opinie o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. w Warszawa

Paulina

@cefarmowiec, mógłbyś dokładniej przedstawić co miałeś na myśli w swoim wpisie pozostawionym na tym forum? Dysponujesz jakimiś ważnymi i aktualnymi informacjami dotyczącymi pracy i jej warunków w Centrala Farmaceutyczna Cefarm? Jeżeli tak, to bardzo Cię proszę o ich zamieszczenie. Będą one ważne dla innych osób poszukujących zatrudnienia.

cefarmowiec

@zainteresowany Tak potrzebuje. Od wielu miesięcy nadmiar popytu nad podażą.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Paulina

@Andrzej, czy podjąłeś tę decyzję i złożyłeś swoje CV do Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.? Jeżeli jesteś pracownikiem tej firmy, to mógłbyś opisać jak wygląda praca na magazynie i w oparciu o jakie warunki współpracujesz z tym pracodawcą? Jak oceniasz poziom trudności wykonywanych obowiązków? Jaka atmosfera występuje w miejscu pracy?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Olek

Czy jest powód takiego milczenia na forum?

Pimpo

Witam, niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej "firmie". Praca jak praca każda wkurza, czasem mniej czasem bardziej. Najgorsze jest to ze ten moloch zatrzymał się w czasach komuny, a hajs beznadziejny. Pozdrawiam

Chciałbym dorobić parę zł, jest sens przyjść do Was na zlecenie na magazyn? Czy szkoda zachodu? Pozdrawiam

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.? Jak przebiegł ten proces? Jakie pytania usłyszeliście? Może macie jakieś rady dla przyszłych kandydatów.

kuba

Rzeczywiście kierownicy działu sprzedaży mogą liczyć na dobre benefity do zarobków. Ciekawi mnie jednak to czy atmosfera wciąż opisuje w Pile, ale pewnie tak.

rambo

oczywiscie pracowałem tam 1 dzien:)

rambo

ok zgodze sie ale w umowie w cefarm było tylko napisane tłustym drukiem nic nie było napisane odnosnie do jakiego paragrafu sie to odnosi ani podpunktu,wiesz co jest najlepsze?ze kazałem wywalic jej ta umowe do smieci i kasy niechce poszła na to:)

rambo

praca na magazynie na woli to jest smieszna,wogóle juz sama umowa to jest smiechu warta zlecenie i napisane na dole tłustym czarnym drukiem ze jak chcesz sie zwolnic to wypowiedzenie musisz przyniesc hahahah robia w huja ludzi madry człowiek sie skapnie o co chodzi a głupi przyniesie wypowiedzenie i bedzie robił 2 tygodnie ,a im to na reke bo ciagle uciekaja od nich 1400zł plus akord którego nie mozna wyrobic 700 lini ,jak by płacili od pierwszej linijki to by było ok ,a tu trzeba zrobic 700 i dopiero od 700 zaczynaja ci liczyc po 15gr. za linijke takze o wypłacie 2000 zapomnijcie ,wogóle ta babe w biurze to bym piznął za oszustwa .to jest Warszawa i zarobki 1400 ze ci ludzie robia to sie dziwie po co robic w takim razie szkoły jak i tak po studiach tam robia .Zawsze mówie ze człowiek po studiach jak nie umie ruszyc głowa to bedzie nikim.

maskit

Hej, na stronie internetowej Centrali Farmaceutycznej Cefarm znalazłem ogłoszenie, że poszukują telemarketera, mam doświadczenie w pracy na słuchawce - call center i myśle, czy nie spróbować tutaj. Jednak możecie napisac mi najpierw czy trudno jest osiągnąć cele sprzedażowe, czy dostajecie dobra bazę zainteresowanych klientów?

nick

Cała Prawda , Tylko prawda i Gó....o Prawda ...

korba

Zniknęły wpisy, zniknęły i to te niewygodne dla kilku osób. Pomieszanie z Mediqami zapewne celowe bo jak inaczej wyjaśnić ten fakt? Brakuje wielu wpisów.

informer

Oj panie administratorze. W manipulacji osiągnięto tu sukces. Nie o tej Centrali są zamieszczone tu wpisy. Wcześniej było to forum o C.F. Cefarm S.A w Warszawie. Forumowicze... tu jest normalna CENZURA!!!

wiesiek

Pracuje 2 miesiace na magazynie.Atmosfera znośna , ludzie ok. Gdyby nie głodowe stawki i kompletny brak organizacji w firmie to byłoby dobrze. Cefarm upadnie w 3-4 lata , dosłownie nikt nie ogarnia. Mało pracowników dużo roboty za grosze. Kierowcy mówią że też do niczego, chyba ze jest się kierowcą zatrudnionym przez cefarm a nie przewoźnika.. wtedy to wczasy. Oczywiscie nie da się dostać na takie miejsce :)

zatroskany

Witam, byłem pracownikiem MEDIQa przez kilka ładnych lat. Aktualnie według tego co głosi plotka i Puls Biznesu spółka MEDIQ i ACP jest na sprzedaż. Podobno zainteresowani to Dr MAX i DOZ.. również się Farmacol wymienia. Praca w aptece zależy od kierownika i koordynatora. Oczywiście trzeba realizować politykę centralną firmy.

Alex

Apteki Mediq to porażka po całości, dziwne systemy umów zawsze na czas określony, praca jak w biedronce, kadra kierownicza nie znająca zupełnie podstawowego nawet prawa pracy, minimalne przerwy w pracy idealnie z kodeksem albo i nie. Zastraszanie pracowników, dosłownie \"Jak się nie podoba to się możemy pożegnać\" takie mobilizujące słowa można usłyszeć od koordynatora.

kasia

Tak!!! ta firma bezwarunkowo wyzyskuje ludzi. Bardzo niskie zarobki, zwalnianie ludzi bez istotnego powodu, wyzyskiwanie przez kierowników, ciągłe maile żeby zwiększać sprzedaż i polecać mnóstwo dodatkowych preparatów, narzucanie dziesiątek opakowań leków nierotujących i drogich, akcje z zamiennikami pełnopłatnymi, wypychanie leków narzuconych na siłe jak przy kasach w drogeriach \\\"mamy w promocji to i to może pani kupi?\\\" żenada i spadek autorytetu farmaceuty. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.?

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.
2.3/5 Na podstawie 115 ocen.

Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A.