Opinie o Leon Witas Sp. z o.o. w Katowice będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Leon Witas Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Leon Witas Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leon Witas Sp. z o.o. w Katowice będzin

Administrator Nowy wpis

Poszukuję pracy na stanowisku Specjalista. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Specjalista. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Leon Witas Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

Tomasz Ł
Pracownik

Absolutnie odradzam zakup drzwi i współpracę z tą firmą. Drzwi bardzo słabej jakość w stosunku do ceny. Reklamacja opieszale rozpatrywana. Bardzo zły i słaby kontakt z obsługą reklamacji. Odradzam

Reklamacje
Pracownik
@Tomasz Ł

Dzień dobry. Od złożenia reklamacji jest Pan informowany o każdym etapie i podjętych działaniach. Pragniemy nadmienić, że skrzydła były u Nas magazynowane od lipca 2022 do października 2023 (na Nasz koszt) co mogło wpłynąć na strukturę konstrukcji. O kolejnych działaniach również będzie Pan informowany na bieżąco.

Tomasz Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Reklamacje

I co z tą reklamacja ? Po waszej naprawie drzwi się rozwarstwiają w inną stronę i problem nadal jest ten sam tylko w innych miejscach. Nie jesteśmy zadowoleni ani z obsługi ani jakości drzwi. Odradzam

Larysa Nowy wpis
Inne

A ja trafiłam na ich ogłoszenie na posadę pracownika do działu reklamacji. Wymagają tam, aby kandydaci mieli bardzo dobrą znajomość przepisów dotyczących procedur reklamacyjnych. A to firma nie ma jakiś swoich wewnętrznych przepisów czy regulacji odnośnie reklamacji? Jak rozumiem, chodzi o prawo powszechne, a te firmowe przepisy są uczone podczas onboardingu??

anonim Nowy wpis
Inne

Masz pewność, że nie jest to dobry adres? Ja w tej ofercie widzę ulicę Dąbrowską w Będzinie. Jest jeszcze aktywna, nikt jeszcze się w takim razie nie dostał? Po jakim czasie od rozmowy zazwyczaj otrzymuje się feedback?

anonim
Inne

Zastanawia mnie jedna rzecz. Wiadomo, że po ustalenia względem warunków zatrudnienia powinno się już kontaktować z Pracodawcą bezpośrednio, wiec dobrze ze mail jest podany. Co jednak z opiniami samych pracowników? Podobnie myślę o tym marketingu, do którego niedawno wygasło ogłoszenie. To rozwój był czy rotacja?

Leon Witas Sp. z o.o.
Pracodawca
@anonim

Po wszelkie informacje dotyczące pracy w każdym dziale w firmie Leon, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z nami pod nr tel. 32 718 00 50 lub info@leon.eu.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Leon Witas Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Produkcji – Operator maszyn CNC bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Ustawiacz, pracownik wypożyczalni narzędzi
Wiązowna
Mera Bellows Sp. z o.o.
(44 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
(451 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
anonim
Inne

Czy jest tu może ktoś z działu marketingu? Z miesiąc temu widniała oferta pracy właśnie do Was i zastanawiam się czy jeszcze przypadkiem nie wróci? I jeśli już to jak oceniacie warunki u Siebie? Warto byłoby aplikować? jaka jest atmosfera i jak dzielicie się obowiązkami?

Leon Witas Sp. z o.o.
Pracodawca
@anonim

Dzień dobry, Zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z firmą Leon Witas Sp. z o.o. + 48 32 718 00 50 lub info@leon.eu.

anonim
Inne

Ja nim się skontaktuje bezpośrednio lub tez nim złoże CV to prosiłbym o omówienie warunków pracy dla kierownika sprzedaży. właśnie widzę takie ogłoszenie, które ma być dostępne jeszcze przez około tydzień. Czy był ktoś już na rozmowie i mi o niej opowie? Co z zarobkami? indywidualnie się ustala?

Leon Witas Sp. z o.o.
Inne
@anonim

Dzień dobry, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą Leon Witas Sp. z o.o. pod nr tel. + 48 32 718 00 50 lub mailem info@leon,eu

Pytanie
 Pytanie

Czy w Leon Witas Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Leon Witas Sp. z o.o.
Inne
@Pytanie

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z firmą +48 32 718 00 50.

Małgosia
Inne

Dopiero z mężem przeprowadziliśmy się w okolice Będzina. Czy ten zakład jest dobry? Co myślicie o warunkach na produkcji i magazynie? Miesiąc temu szukali ludzi, ale trochę się spóźniliśmy. Często pojawiają się wakaty? Dacie znać, ile płaca na rękę? W ofercie firma wspomniała, że system wynagradzania jest konkurencyjny i ponoć są nagrody m-czne i kwartalne. Czy praca jest bardziej spokojna czy w dużym stresie. Czy jest produkcja zaplanowana czy wszystko na wczoraj?

Leon Witas Sp. z o.o.
Inne
@Małgosia

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z firmą pod numerem telefonu + 48 32 718 00 50 lub info@leon.eu.

Pytanie
 Pytanie

Czy Leon Witas Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Leon Witas Sp. z o.o.
Inne
@Pytanie

Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z firmą + 48 32 718 00 50 lub info@leon.eu.

Ilona
Inne

Czyli komuś na rozmowie coś nie wyszło, że taki negatyw wleciał? A tutaj na produkcję to jakoś szczególnie uwagę na te rozmowy zwracają czy raczej chodziło o stanowisko w biurze? Pytam, bo odnośnie produkcji chciałam się zorientować, chłopak widział kiedyś w ogłoszeniu, że benefity tu dają typu multi sport itp., czy do dziś doszły jeszcze jakieś ciekawe? I tak organizacyjnie to czy praca jest ciężka?

Leon Witas Sp. z o.o.
Inne
@Ilona

Dzień dobry, Po więcej informacji odnośnie pracy na produkcji zapraszamy pod nr tel +48 32 718 00 50. Z poważaniem Leon Witas Sp. z o.o.

Jerzy
Kandydat

Brak profesjonalizmu podczas rozmowy rekrutacyjnej. Dwuminutowy monolog właściciela a spotkanie w fastfoodzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Leon Witas Sp. z o.o. - Katowice będzin

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Leon Witas Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Leon Witas Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Leon Witas Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leon Witas Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii