Opinie o 4 Business Group Sp. z o. o. w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 4 Business Group Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 4 Business Group Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Business Group Sp. z o. o. w Siedlce

starfactor

Ja rowniez czekam na pieniadze od czerwca

ed

Kto został oszukany jeszcze przez tę "firmę"? bo ja zamierzam zakładać sprawę w sądzie....!

edy

ja czekam na wypłatę z czerwca do tej pory...coś czuje że nigdy jej na koncie nie zobacze...nie polecam!!!!

Powiem tyle. Cieszę sie, ze juz tam nie pracuje. Nikt nikogo nie zmusi do pracy jasne, mamy wybor a ja odradzam wybranie 4 BG na pracodawce. Czas swietnosci juz minal. Zgadzam sie z tym, ze ludzie pracuja, aby zarabiac i pieniadze im sie naleza. A gdzie sa te pieniadze??? bo nie na kontach pracownikow.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie 4 Business Group Sp. z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
lala

zacznijmy od tego ze konsultant który nie dostał wypłaty nie pisal by takich rzeczy ze mamy jad, drogi człowieku podajacy sie za konsultanta którym nie jestes BO PEWNIE MASZ KASE NA KONCIE I D GLEBOKIM D innych ludzi ok nie Twój prpblem ze innym oszukali ale po co udajesz kogos kim nie jestes. Bo tu nie chodzi o to ze firma jest zla czy praca tylko chodzi o to ze ludziom naleza sie ich pieniadze i o to jest dyskusja a nie o co innego. Zapłaci firma nie bedzie problemu, nie zapłaci bedzie coraz gorzej,\, To JEST NORMALNE ,,KONSULTANCIE,,

konsultant

Wszystkim niezadowolonym i zirytowanym dam dobrą radę: poszukajcie szczęścia gdzie indziej! Każdy człowiek powinien sam decydować o swoim życiu a opinie o firmie mieć z własnego doświadczenia. Nikt nikogo przecież nie zmusi do pracy w 4BG, więc po co tyle "jadu"?

konsultantka

witam wszystkich. już pracuje w 4bg ponad rok wypłaty są na czas, kierownicy ok, konsultanci zajefajni:) nie ma na co narzekać. polecam wszytskim

czarnulka11

JAk czytam wasze komentarze to tylko chce mi się smiać, kazdy wie na jakiej zasadzie wypłącabe są prowizje, jak toś nie pracuje i się obija, do pracy na pogaduchy przychodzi to niech się nie dziwi ze ta wypłata będzie mniejsza. wypłata jest zawsze na czas, nie wiem kto was (usunięte przez administratora). O opinie lepiej zapytac tych którzy tam długo pracują a nie sugerować się komentarzami ludzi którzy nawet nie mają doswiadczenia w innej pracy/ firmie, jesli to twoja 1 praca to wg świetne warunki tym bardziej dla studentów,woiadomo że w warszawie są wyższe stawki, ale działa na TAKIEJ SAMEJ ZASADZIE i tam się nikt nie [usunięte przez moderatora] jak widzi ze ludzie się obijają wiem co mówię bo mam porównanie. Pracuję w firmie już prawie rok i jest dobrze póki nie obronię pracy magisterskiej zamierzam tam pracować.

pracownik od czerwca

Nie wiem kto pisze te wszystkie negatywne komentarze, ale stwierdzam że w ogóle nie pracował w tej firmie. Pracuje od kilku miesięcy i wszystko jest ok, pracuje od 8 do 16, dostaje prowizje za każdą umowę, a wypłatę do 10 każdego miesiąca. Studiuje zaocznie i nigdy nie miałem problemów żeby wyjść wcześniej na zajęcia albo zwolnić się w piątek na zjazd. Praca jak każda inna, są + i - jak wszędzie.

Ja również pracuję od początku i nie narzekam. Pieniądze są zawsze na czas lub przed czasem, a atmosfera jest super. Fajni ludzie, zgrani, którzy potrafią razem pracować i bawić się.

Pracuję w tej firmie od jej powstania czyli od 01.05.2010r...;to co tu się wypisuje to jest jakaś totalna porażka!Nigdy nie spotkałam się z faktem,żeby mi nie wypłacili prowizji itd!!!!Ludzie opanujcie się..,skąd Wy takie informacje bierzecie???To nie jest FORP!!!!!!!

Właśnie może i tak było w Forpie, ale chcę zauważyć, że szefostwo się zmieniło i kierownicy też więc o czym mowa!!!

anonim z 4BG

Piszecie takie bzdury, że aż ściska w przełyku. Jeśli jest ktoś, kto chce spróbować pracy w 4BG, to niech sam przyjdzie i się przekona, a nie sugeruje się tym co ludzie piszą. Ja pracuje tam już długo i muszę przyznać, że wypłaty są na czas akurat w tej kwestii wywiązują się znakomicie. Piszecie na forum, że jest tu tak źle, to czemu nie zrezygnujecie? Przecież nikt was tu siłą nie trzyma!!! (usunięte przez administratora)ł będziecie mieli monitoring przez 8godzin dziennie i 15 min przerwy, a nie wspomnę o dźwiganiu skrzynek z mięchem albo zielepotą. Ludzie obudźcie się!!! I otwórzcie oczy!!! Przecież wiecie jak ciężko znaleźć pracę.

Bez sensu pisać cokolwiek, bo wystarczy przeczytać kilka opinii i można zauważyć, że ktoś z Teleperformance odpowiada na posty i reklamuje swoją firmę. Co tu komentować. Po prostu żenada, że pracownicy reprezentujący firmę Teleperformance uciekają się do takich sposobów, aby promować swoją firmę, a równocześnie budować czarny PR firmie 4 Business Group. Myślący człowiek będzie wiedział, gdzie złożyć aplikację. Pozdrawiam pracowników 4 BG i życzę sukcesów "niejakiej konkurencji".

....

W Teleperformance Polska macie już taką biedę ,że wstawiacie bezpłatne ogłoszenia na naszym forum !! Żenada totalna !! Świadczy to tylko o waszej bezradności w pozyskiwaniu nowych agentów i utrzymaniu ich na stanowisku pracy . Dlatego tak dużo osób z Teleperformance przychodzi do nas i mówią że to jakiś [usunięte przez moderatora] a nie CC.

nowy konsultant

jak czytam te posty to przecieram oczy ze zdumienia !!! kto to pisze ? bo na pewno nie pracownicy ! To co jest najlepsze w tej pracy to ludzie. Jeśli ktoś chce to może poznać naprawdę ciekawe osoby. Mimo że przerwy są krótkie, mimo że ciągle wpadają połączenia to zawsze znajdzie się czas na śmiech i rozmowy. Jak ktoś poważnie traktuje pracę to można się dogadać z każdym :-) Polecam tą prace na start :)

I co z tego, że ogłoszenie wygląda ładnie. W Teleperformance wysyłają ludzi do domu na urlopy kilku tygodniowe, kiedy projekt się skończy więc jaka jest stabilność w tej firmie. Wiele osób przenosi się Tele...do 4BG z powodu napiętej atmosfery. Kiedyś byłam zapytać o pracę w tej firmie to bez żadnej rekrutacji zaprosili mnie na szkolenie. Pełen profesjonalizm. W 4BG pieniądze są o czasie i atmosfera jest fajna. Jest to praca dla ludzi odpornych na stres, bo ważny jest wynik. Jeśli wyniku nie ma to pojawia się napięcie. Taka praca. Można zarobić i zdobyć doświadczenie. Polecam 4 BG.

bo nie ma sie czego bać. po prostu trzeba pracowac. na tym polega praca, pracowac a nie sie (usunięte przez administratora) w kazdym miejscu pracy moze sie zdarzyc gorsza chwila,gdy ludzie narzekaja. ja pracuje ale nie rozpaczam. dla mnie wazne, ze wyplata na czas oraz super ludzie :)

Ogloszenie teleperformance wyglada ladnie,ale na razie sie nie skusze, bo pracuje jeszcze w 4bg. roznie sie dzieje. Ostatnio panuje nerwowa atmosferaa, co mnie juz czasem męczy,ale podoba mi sie ze cos znow zaczelo sie dziać w firmie. Nowe szkolenia to moze byc dobra rzecz. Mnie osobiscie ostatnie szkol. zainspirowaly i zmotywowaly do dzialania. Wczesniej szkolenia byly inne,ale bo trenerzy rozni,rozne osobowosci. Teraz tez jest ok. Szkolenia sa wazne w kazdej firmie dobrze zeby byly regularnie. Ale ja nie o tym, bo początek calej atmosfery w firmie to kierownictwo!zeby kierownictwo zmienilo podejscie macie zajebistych ludzi w firmie, wiec troche inne podejscie do nas a negatywnych komentarzy bedzie mniej?dzieki

PRACOWAŁAM

w 4b długo i mogę powiedzieć że te wszystkie opinie to bzdura Ale ogarnijcie się to nie urząd żeby sobie posiedzieć i nic nie robić.... A praca w tej firmie jest spoko... wypłata zawsze na czas premia jak się starasz tez jest ok, Wiadomo nie ma nic za darmo Tym którzy nie lubią pracować radzę tam nie iść Ja znalazłam lepszą pracę ale atmosfery w 4b nigdy nie zapomnę... Super ludzie

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Business Group Sp. z o. o. - Siedlce

4 Business Group Sp. z o. o.