Opinie o 4 Business Group Sp. z o. o. w Siedlce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie 4 Business Group Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 4 Business Group Sp. z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Business Group Sp. z o. o. w Siedlce

kj,,li

Możliwe że jakaś inna firma też oszukała pracowników

sgers

sonda - 2012-10-22 09:32:24 a Wy macie????macie kasę bo ja nie!!!!!!!!!!!!! a na stronie tygodnika siedleckiego piszą że kasa została wypłacona, chyba że nie o tą firmę chodzi o której piszą?????????

sonda

a Wy macie????

sonda

gdzie są nasze pieniądze??? kto by pomyślał żeby walczyć o własne ciężko zarobione pieniądze niech ich szlag trafi

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie 4 Business Group Sp. z o. o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
ghj

Nie mam. Firma jest jeszcze czynna???

ali

Macie zalełą kase??

głos

GDZIE SĄ MOJE PIENIĄDZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ODDAJCIE [usunięte przez moderatora]

...

NIe nie mamy?? A może ktoś dostał juz pieniądze?

jola

Macie kase na kontach??

:(:(;(

Ja nistety tez nie dostałam!!!!!!!!!!

zawiedziony

Dostał ktoś kase??????????? bo ja jeszcze nie!!!!!!!!!!

Ja bym proponowała stworzyć nowy program typu DLACZEGO JA:D To co sie w tej firmie dzieje to cyrk;p

oszukana:-/

Racja, jak mamy działać to działajmy a nie tylko siedzimy i się nad sobą użalamy bo chyba nie o to chodzi. Dzisiaj byłam po zaświadczanie w tej naszej firmie i pani Kris oczywiście wielce zapracowana pomimo tego, że umawiałam się z nią wczoraj nie wystawiła mi tego świstka tylko wywaliła z jakimś podaniem, więc ludziska jak chcecie zaświadczenie to też nie wiadomo czy dostaniecie bo trzeba pisać podania :-):-) i jest jeszcze jeden czynnik musicie trafić na jej dobry humor:-). Czyli podsumowując ani zaświadczenia ani kasy na koncie:-) jutro idę do PIP-u, czy rusza może ktoś jeszcze?

DOKŁADNIE

Zgadzam sie z TOBĄ,musimy coś zrobić! skrzyknijmy się Fb,nk,telefony znamy się i takim tzw.łańcuszkiem zbierzmy grupę która chce walczyć! pojdziemy do nich a jak nie tam to do PIP.Nie pozwalajmy się okradac to NASZE pieniadze.Nie możemy z podkulonym ogonem podpisać wypowiedzenia i czekać na RATE WYPLATY jedną ,druga , trzecia bo może nigdy nie nadejsc a żal ,gorycz i ta niepewnosć zostanie na zawsze i w innych miejscach pracy taki strach też będzie.Prawo jest po NASZEJ stronie póki możemy DZIAŁAJMY

!!

Dlatego trzeba coż zacząć robić by te pieniadze dostać. W moim przypadku nie jest to mała suma pieniedzy, jestesmy grupą osób które oszukano dlatego zacznijmy jakos działac a nie czaekamy na te pieniadze bezczynnie bo tak napewno ich nie dostaniemy!!! Pracowaliśmy uczciwie i te pieniadze nam sie należa!!

szok

Kasy jak nie dostaniemy w ciągu 2-3 tygodni to na pewno nie dostaniemy bo jak firmę zamkną całkowicie to nie będzie komu przelać na konto kasy!!!!!

pracownik naaaaajnizszego szczebla:P

Też tam pracowałam,w wakacje jak większośc chciałam zarobić na studia itp. lipiec ok,sierpień w miarę też ale we wrzesniu to juz jedno wielkie krentactwo\\\\\\\"nie martwcie się,wprowadz nowy projekt,nadgonicie średnią,to znak ze góra o was dba\\\\\\\" a jak się skonczyło??? w piątek ogodz.13 rachunki a o godz.15 projekt upadł:DDD śmieszne i tragiczne zarazem,a co najlepsze większośc byłych pracowników dzisiaj nie wygladala na załamanych takim obrotem sprawy???(czy to tylko mnie dziwi??) że matki utrzymujące rodziny nie zadawały pytania\\\\\\\"dlaczego?\\\\\\\" nie próbowały walczyć.Ja uważam że to oszukaństwo!!!TEATR i KABARET!!! w PUPie i w necie krążą ogłoszenia że poszukują nowych pracowników Rekrutacja w TOKU.I tak to się toczy nam nie zapłacą zatrudnią nowych a po 2miesiącach zrobią z nimi to co i z nami!.Ja im nie odpuszczę i stanę na rzęsach a kase wysępie BYŁA PRACA MA BYĆ I PŁACA!!! są instytucje które chętnie się tym zajmą a dodatkowo media. RA (usunięte przez administratora) NEK JEST TO PRZELEW TEZ MA BYĆ! dodatkowo Wiemy gdzie jest siedziba więć mamy wolność słowa i zrzeszania się rozbijemy namioty albo przykujemy się do drzwi:)

kolejny oszukany

wrzesień jak wrzesień obym pieniądze za sierpień otrzymał!! Ta firma od początku mojej pracy wydawała mi się podejrzana! A teraz moje przypuszczenia się sprawdziły! Nigdy więcej nie pójde pracować do firm tego typu!

kgs

Ra (usunięte przez administratora) nki są wystawione tylko za sierpień, za wrzesień nie. Wychodzi na to że pracowałem 5 dni września za darmo, albo okaże się jeszcze że i cały sierpień, a za klika dni firma zniknie !!!!

starfactor

Nie nie dostałem,dodzwonić się tam jest już od jakiegoś miesiaca nie sposób i raczej marnie widzę.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Business Group Sp. z o. o. - Siedlce

4 Business Group Sp. z o. o.