Opinie o Yonelle Beauty Concept Zwolińska Chełkowska sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Yonelle Beauty Concept Zwolińska Chełkowska sp.j.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Yonelle Beauty Concept Zwolińska Chełkowska sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yonelle Beauty Concept Zwolińska Chełkowska sp.j. w Warszawa

Chwilowka Nowy wpis

Przepracowałam dość krótki czas, jeśli popatrzy się z boku. Bo w środku wydaje się aż za długi. Stanowiska dyrektorskie są chyba losowane w kole fortuny bo to aż nie możliwe żeby jakakolwiek osoba na stanowisku dyrektorskim miała tak duże braki wiedzy elementarnej, brak kultury osobistej, brak wiedzy na temat branży w której pracuje, brak wiedzy na oferty produktowej którą nomen omen sama ma tworzyć i nadzorować, nie mówiąc o podstawowej wiedzy obsługi komputera. Mogłoby się wydawać, że to już koniec ale nic bardziej mylnego, te osoby wydają polecenia pracy wbrew zasadom BHP, działania na szkodę firmy oraz wbrew zasadom logiki, tym samym po jakimś czasie potrafią całkowicie się tego wyprzeć a w przypadku problemów obarczyć całą winą pracownika. Co więcej w przypadku gdy pracownik chce wykazać się inicjatywą, na jakiś pomysł jak usprawnić pracę lub zapobiec katastrofie (tutaj to codzienność) jest tłumiony przez osoby wyższe stanowiskiem gdyż tutaj nie lubi się gdy pracownik ma własny rozum, jeśli mimo to wydaje wam się że robicie coś dobrego dla wyższego dobra, to na koniec Pani dyrektor z Q odbierze wam sukces i sprzeda jako swój. Jest to bardzo toksyczne miejsce pracy. Niektórzy przy stresującej pracy potrafią tracić kilogramy, tutaj dodatkowo można stracić godność, honor oraz szacunek do samej siebie.

No chętnie Nowy wpis

Przepracowało się wiele lat w tej firmie, były chwile dobre, były tez złe, finansowo kariery się tu nie zrobi. Premie są uznaniowe, niestety od wielu lat szefostwo uznaje że premii nie ma, bo firma od wielu lat „średnio sobie radzi”. Z największych benefitów to chyba miód marki achłan w kuchni, i woda gazowana dla pracowników. Przez te wszystkie lata mej pracy, nie słyszało się słowa dziękuję. Natomiast słyszało się plotki, i to jest towar pierwszej potrzeby w tej firmie, pracownicy żywią się plotkami na swoj temat, które w większości rozpowiada dyrekcja. A właściwie Pani dyrektor. Mogę stwierdzić, że ta praca dała mi największą radość i największy smutek w życiu. Moje serce pozostało w tej pracy, i potem już nigdy nie byłem tym samym człowiekiem. Polecam zastanowić się przed podjęciem pracy.

Magazynier Yonelle

Witajcie. Jeżeli zależy Wam na bardzo słabej atmosferze w pracy to jest to stanowisko dla Was. Znajomi z magazynu są wporządku, ale kierownoctwo i dyrekcja to totalna porażka. Ludzie nie potrafiący zarządzać firmą, wprowadzający totalny zamęt, słabą organizację pracy i kiepską atmosferę. Jeżeli chodzi o płacę to niespodziewajcie się oprócz wynegocjonowanej stawki, która nie powala - jakich kolwiek bonusów czy imprez integracyjnych. Słaba atmosfera pracy, słaba kadra zarządzająca tą firmą i słaba płaca. W gratisie gwarantowane wieczne pretensje do pracownika za wszystko - bez motywacji. Codziennością jest też "wyżywanie się - humory" ze strony kierownictwa. Wstawanie lewą nogą to jest codzienność. Nie masz noża na gardle, nie potrzebujesz załapać się tylko na chwilę a na dłużej to poszukaj pracy stabilnej dalej.

By Nowy wpis
@Magazynier Yonelle

Jak widać znowu rekrutacja na magazyniera. Nie dajcie się nabrać na rozmowie jak to super że raz na jakiś czas dają kosmetyki itp. tak dają ale przeterminowane które zostały zwrócone ze sklepów. Firma niby premium a pracownikom przeterminowane dają no ale pani dyrektor mówi przecież to jeszcze można wykorzystać i nic się nie stanie jak posmarujesz się śmierdzącym kremem.

EF. Nowy wpis

Firma niewarta zachodu chyba, że chcesz pracować za marną pensje, bez żadnej premii, benefitów i z wiecznymi oczekiwaniami ze strony kierownictwa.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Yonelle Beauty Concept Zwolińska Chełkowska sp.j.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.

Rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko magazyniera. Rekrutujacy nie mieli pojęcia o co pytac, tak jakby nie wiedzieli na czym ta praca polega. Bardzo niska stawka, nieprofesjonalnie

Anita

Wprawdzie miałam nadzieję na opinie o pracy w firmie ale skoro jest tu tak cicho to pewnie warto starać się o pracę?

rzep
@Anita

na stanowisko grafika zażyczyli sobie "dopieszczone" zadanie rekrutacyjne. zadanie na kilka/kilkanaście godzin pracy. bez umowy i zapłaty za poświęcony czas. Praktyka bardzo "januszowych" polskich firm. I uprzedzam ewentualne komentarze - nie jest to standard. Brałem udział w rekrutacjach gdzie za poświęcony czas dostawałem zapłatę. Wnioski wyciągnij sama.

Ok
@rzep

Firma najprawdopodobniej zbankrutuje, ja już szukam nowej pracy, co do kosmetyków to słabe składy, ludzie narzekają, wszystko się sypie a szkoda początek był dobry, ale brak szefowej robi swoje

Zostaw merytoryczną opinię o Yonelle Beauty Concept Zwolińska Chełkowska sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Yonelle Beauty Concept Zwolińska Chełkowska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Yonelle Beauty Concept Zwolińska Chełkowska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yonelle Beauty Concept Zwolińska Chełkowska sp.j.?

Yonelle Beauty Concept Zwolińska Chełkowska sp.j.
  • Gen. J. Zajączka 9A lok. 24
    01-518 Warszawa

Yonelle Beauty Concept Zwolińska Chełkowska sp.j.