Trichopartner Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Trichopartner Sp. z o.o.

Pozytywna

Najlepiej jest się samemu przekonać. Mnie się tam podobało i serio inne firmy w których pracowałam reprezentowały zdecydowanie gorszy poziom

M.

Czytając niektóre komentarze mam wrażenie, że pracowałam w innej firmie, ale pewnie to kwestia doświadczenia i dojrzałości... Firma wobec mnie była całkowicie fair, ogromnym plusem są ludzie - atmosfera w pracy była raczej wspierająca niż napięta. Jestem wdzięczna za możliwość rozwoju, dialog i elastyczność

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Trichopartner Sp. z o.o. dla pracy jako Key Account Manager są dla was satysfakcjonujące?

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Kamil Wójtowicz

Pracownik firmy - Head of Marketing

29.05.2023 01:05

Czym zajmuje się Państwa firma? Co jest głównym filarem Państwa biznesu?

Kamil Wójtowiczikona wywiad

Trichopartner to firma będąca liderem na polskim rynku trychologicznym, która dostarcza wyselekcjonowane rozwiązania do profesjonalnych gabinetów beauty i medycyny estetycznej. Jako jedyna firma w Polsce posiadamy wyłączność na dystrybucję renomowanych marek trychologicznych takich jak: Molecular Trichology, Nourkrin, Mediceuticals, Alcantara, Innovatis. Naszą misją jest wdrażanie skutecznych rozwiązań technologicznych, które znacznie zwiększają wydajność prowadzonych terapii. Do technologii na miarę XXI wieku zaliczamy: system do diagnostyki trichoskopowej KC Scopes, wielofunkcyjne urządzenie do terapii trychologicznych Tricho Therapy Expert, Urządzenie Aqua Injector oraz system excimerowy Exciplex. Od wielu lat placówki dydaktyczne w całej Polsce szkolą przyszłych trychologów wykorzystując rozwiązania, które oferujemy.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Kamil Wójtowiczikona wywiad

Trichopartner powstał bardzo natywnie i zbudowała go potrzeba chwili. W czasach, kiedy nasza firma macierzysta, czyli Instytut Trychologii, zaczynał swoją działalność branża trychologiczna cierpiała na braki jakichkolwiek produktów, które miałyby dobry i przemyślany skład. Dlatego trzeba było zrobić gruntowny research, aby wprowadzić na rynek Polski odpowiednie narzędzia trychologiczne. Wieść o znakomitych rozwiązaniach i skutecznych kuracjach Instytutu Trychologii zapoczątkowała pierwsze partnerskie relacje z innymi gabinetami chcącymi skorzystać z naszego doświadczenia. Ze względów logistycznych Instytut Trychologii operacyjnie nie mógł poradzić sobie z obsługą zamówień wewnętrznych, jak i zewnętrznych, dlatego narodziła się spółka – córka: Trichopartner. Z perspektywy czasu to chyba cieszyło i cieszy najbardziej: przeświadczenie innych, że produkty, trychologiczne, które wybraliśmy są dobre jakościowo i co najważniejsze sprawdzają się w kuracjach z Klientami. Wtedy też w statut firmy mentalnie wpisaliśmy jej kierunek nadrzędny, aktualny do dziś, a mianowicie: dostarczać na rynek produkty, które pomogą innym biznesom wejść na wyższy poziom trychologii. Dziś Trichopartner to zespół specjalistów, którzy doradzają, jak prowadzić rentowny biznes trychologiczny.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Kamil Wójtowiczikona wywiad

Rynek trychologiczny w ostatnich latach zyskał na popularności i stał się coraz bardziej konkurencyjny. Wyzwania, jakie stoją przed trychologami, to nie tylko rosnąca liczba pacjentów z problemami skóry głowy, ale także dynamiczny rozwój technologii i wprowadzanie na rynek nowych produktów. Jako Trichopartner mamy tę przyjemność dostarczać od lat najlepsze produkty i rozwiązania dla sektora B2B.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Kamil Wójtowiczikona wywiad

Jako firma, przywiązujemy dużą wagę do tworzenia przyjaznej i satysfakcjonującej atmosfery pracy dla naszych pracowników. Celem firmy jest zapewnienie środowiska, w którym wszyscy czują się komfortowo i mogą rozwijać swoje umiejętności. W związku z dynamicznym rozwojem marki wciąż poszukujemy wyjątkowych talentów do naszego działu handlowego. Szukamy osób, które posiadają nie tylko umiejętności sprzedażowe, ale również pasję do branży, zdolności interpersonalne i chęć do ciągłego rozwoju. Naszym celem jest znalezienie "perełek", czyli kandydatów o wyjątkowych zdolnościach, którzy będą w stanie efektywnie reprezentować nasze produkty i nawiązywać trwałe relacje z naszymi klientami. Dodatkowo, planujemy również poszukiwanie Product Managera, który będzie odpowiedzialny za rozwój naszej oferty produktowej. W tej roli oczekujemy od kandydatów szerokiej wiedzy branżowej, umiejętności zarządzania projektem oraz zdolności analitycznych. Osoba ta będzie miała możliwość aktywnego uczestniczenia w tworzeniu i doskonaleniu naszych produktów oraz wpływania na ich sukces rynkowy. Chcemy zapewnić naszym pracownikom możliwość rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Planujemy inwestować w szkolenia, warsztaty oraz programy rozwojowe, które umożliwią naszym pracownikom rozwijanie się zarówno w obszarze sprzedaży, jak i zarządzania produktami.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Kamil Wójtowiczikona wywiad

W naszej firmie proces rekrutacji zazwyczaj przebiega w trzech etapach, prowadzonych przez bezpośredniego przełożonego danego działu. Stawiamy sobie za cel zapoznanie się z kandydatem oraz umożliwienie mu poznania naszej firmy i ocenienie czy zakres obowiązków i kultura organizacji odpowiadają jego oczekiwaniom. Pierwszym etapem jest rozmowa wstępna, podczas której przeprowadzamy wywiad kwalifikacyjny. W tym czasie starannie oceniamy doświadczenie, umiejętności i kompetencje kandydata w kontekście wymagań stanowiska. Jest to również okazja, aby przedstawić kandydatowi informacje na temat firmy, jej wartości, misji i celów, aby mógł zrozumieć, czy wpasuje się w naszą kulturę organizacyjną. Kolejnym etapem jest zadanie rekrutacyjne, które może przybrać różne formy, w zależności od specyfiki stanowiska. Może to być test umiejętności, studium przypadku, prezentacja lub inne związane z wymaganiami pracy. Zadanie rekrutacyjne daje nam możliwość oceny praktycznych umiejętności kandydata oraz jego podejścia do rozwiązywania problemów. Ostatni etap to rozmowa końcowa, która ma na celu pogłębienie wzajemnego zrozumienia i ocenę dopasowania. Podczas tej rozmowy omawiamy szczegóły dotyczące zakresu obowiązków, oczekiwań dotyczących wyników pracy oraz możliwości rozwoju. Zapewniamy również kandydatowi możliwość zadawania pytań, aby mógł lepiej poznać naszą firmę i jej kulturę.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Kamil Wójtowiczikona wywiad

Wdrożenie nowego pracownika w naszej firmie, w zależności od stanowiska, przebiega według określonego procesu, który ma na celu zapewnienie skutecznej adaptacji i integracji zespołowej. Zależy nam na tym, aby nowy pracownik poczuł się dobrze i miał możliwość rozwoju w naszej organizacji. Po uzupełnieniu niezbędnych formalności związanych z zatrudnieniem, proces wdrożenia prowadzony jest przez bezpośredniego przełożonego nowego pracownika. Przełożony odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu skutecznego wdrożenia, dostarczając informacji, kierując procesem i udzielając wsparcia. W pierwszych dniach nowy pracownik ma okazję zapoznać się z strategią firmy oraz szerokim obrazem naszej działalności. Przedstawiamy mu misję, cele i wartości firmy, aby pomóc mu zrozumieć, jak jego rola wpisuje się w większy kontekst. Podczas tego etapu staramy się również zapewnić nowemu pracownikowi dostęp do wszelkich niezbędnych zasobów, takich jak: dokumenty firmowe, narzędzia pracy czy procedury. Kolejnym krokiem jest zapoznanie nowego pracownika z naszą strukturą organizacyjną. Przedstawiamy mu poszczególne działy, zespoły i kluczowe role w firmie. Dzięki temu nowy pracownik ma szansę lepiej zrozumieć, jakie są obszary działalności i jakie są interakcje między różnymi departamentami. W tym czasie zachęcamy go do nawiązywania kontaktów z innymi pracownikami, aby ułatwić integrację i budowanie relacji zespołowych. Proces adaptacji jest dostosowywany do konkretnego stanowiska i jego wymagań. W przypadku stanowisk handlowych czy Product Managera, wdrożenie może obejmować dodatkowe etapy, takie jak: szkolenia sprzedażowe, zapoznanie z asortymentem produktów lub analiza rynku. Ważnym elementem procesu wdrożenia jest zapewnienie nowemu pracownikowi odpowiedniego czasu na adaptację. Rozumiemy, że czas adaptacji to kwestia indywidualna i każdy potrzebuje czasu na zapoznanie się z nowym środowiskiem, zrozumieniem zadań i zdobyciem pewności w wykonywaniu obowiązków. Staramy się stworzyć atmosferę, w której nowy pracownik czuje się wspierany i ma możliwość zadawania pytań oraz uzyskiwania pomocy od swojego przełożonego i zespołu.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Kamil Wójtowiczikona wywiad

Rozwój pracowników to priorytet, dlatego chcemy zapewnić im możliwości rozwoju zawodowego i osobistego. Wyjścia integracyjne odgrywają istotną rolę w budowaniu więzi i wzmacnianiu relacji w zespole. Organizujemy wydarzenia, takie jak: spotkania integracyjne, wyjścia rekreacyjne czy team-buildingowe, które pozwalają naszym pracownikom lepiej się poznać poza miejscem pracy. Dzięki temu tworzymy atmosferę wzajemnego wsparcia i przyjaznej współpracy. Kolejnym elementem naszego programu rozwoju pracowników są szkolenia. Organizujemy zarówno szkolenia wewnętrzne, prowadzone przez ekspertów z naszej firmy, jak i szkolenia zewnętrzne, z udziałem specjalistów z danej dziedziny. Szkolenia te obejmują zarówno tematy związane z umiejętnościami technicznymi, jak i rozwijaniem kompetencji miękkich, takich jak umiejętności interpersonalne, zarządzanie czasem czy negocjacje. Naszym celem jest zapewnienie pracownikom narzędzi i wiedzy potrzebnych do skutecznego wykonywania ich obowiązków.

Witam wszystkich, Szukam aktualnych albo byłych pracowników których można zapytać pod kątem pracy w Trichopartner Sp. z o.o.. Czy pracodawca zapewnia finansowanie szkoleń? Serdecznie dziękuje za wskazówki.

pracownica Nowy wpis

są szkolenia produktowe, potwierdzam :)

Pozytywna Nowy wpis

Handlowiec

Kadra kierownicza spóźniona. Naobiecywali wszystko, dostałam nic

Były dwa etapy rekrutacji

Mnie się tutaj bardzo dobrze pracuje :) Plusem są ludzie i fajna atmosfera

Chcę aplikować na pracownika biura obsługi klienta, czy wiecie, ile płacą studentom na zleceniu? PS. po co zostawiać takie wpisy, z których nie wiadomo, o co chodzi? Wróć i wyjaśnij, zamiast siać ferment.

Widzę, że osoby, które się wypowiadają, to podkreślają, że to, co obiecane jest na rekrutacji, nie zostaje spełnione po podpisaniu umowy. Jesteście w stanie dać kilka przykładów, z których firma się nie wywiązuje na umowie?

handlowiec
@Ewa

Najlepiej przyjść i przekonać się samemu - wszystko zależy od podejścia. Jeśli chcesz pracować i się rozwijać to jest to fajne miejsce - jeśli zależy Ci, aby siać ferment to faktycznie nie ma co sobie zawracać głowy :)

M.

Zostaw merytoryczną opinię o Trichopartner Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trichopartner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trichopartner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trichopartner Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Trichopartner Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Trichopartner Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Trichopartner Sp. z o.o.