Opinie o Iga II Andrzej Goliszewski Anna Goliszewska Ireneusz Goliszewski sp.j. w Strzelce Opolskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Iga II Andrzej Goliszewski Anna Goliszewska Ireneusz Goliszewski sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Iga II Andrzej Goliszewski Anna Goliszewska Ireneusz Goliszewski sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iga II Andrzej Goliszewski Anna Goliszewska Ireneusz Goliszewski sp.j. w Strzelce Opolskie

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Barman. Iga II Andrzej Goliszewski Anna Goliszewska Ireneusz Goliszewski sp.j. szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

No.name.man Nowy wpis

Musisz znać język obcy i być na każde zawołanie. Twoje godziny pracy będą zupełnie inne niż na liście obecności oczywiście jeżeli będziesz mieć umowę. Jeśli masz nerwy ze stali to możesz próbować.

Kelner

Rotacja pracowników jest wystarczającą opinią. Jeżeli pracodawca jest ok to pracownik się go trzyma. Tutaj tego brak.

Gabriela
@Kelner

A ile osób Was tutaj pracuje? Dwie na zmiany? Oczywiście nie pytam tak sobie z ciekawości, tylko wiadomo, że na portalu o pracy pytają się ludzie co jej szukają :) Mimo że piszesz, że brak rotacji

Kelner
@Gabriela

Rotacja jest ogromna. To nie była pochwała

Dariusz Nowy wpis
@Kelner

A wiesz może z czego to wynika? Ta rotacja dotyczy jednego czy wielu stanowisk? Zastanawiam się co może być przyczyną?

Kelner Nowy wpis
@Dariusz

Wiem z autopsji. Na początku oferują ci przyzwoity zarobek, oczywiście na czarno lub na umowę ale na umowie najniższa a reszta do ręki. Pod warunkiem że nie chorujesz i jesteś na każde zawołanie, o każdej porze dnia i nocy. Grafik istnieje tylko na papierze, w przypadku pracowników hotelu, pracownicy gastro nie maja nawet takiego. W każdym razie, dostajesz np info o 23 że jutro masz być w pracy mimo że wcześniej ugadane miałeś wolne. Listy obecności kpina, wpisują takie godziny pracy żeby pip nie miał się do czego przyczepić a czasem bywa tak że nie masz nawet 12h przerwy między jedna zmiana a drugą. Z czasem dociera do ciebie że zakres twoich obowiązków jest o jakieś 200procent większy niż to co obiecał Ci właściciel na początku, nie pasuje? To wypad. Żona właściciela to czysty przykład (usunięte przez administratora), teksty typu: zgrubleś, brzydko wyglądasz, co z twoimi włosami itp itd, i ciągłe insynuację typu... Tego było więcej a zaczęło znikać. Oszczędność na środkach i sprzęcie, sprzątasz? Dostajesz zdarte (usunięte przez administratora) i stara miotłę, gotujesz? Musisz używać produktów ze sklepu(mają też sklepy) o wątpliwej dacie przydatności. Wlasciel mocno roszczeniowy, uważa że jest Panem i władca każdego kto przekracza próg tego pięknego budynku, jeśli masz inne zdanie jesteś burakiem i idiotą. Praca świątek, piątek i niedzielę. Ogromną odpowiedzialność na recepcji, fakturujesz, rozliczasz zagranicznych gości, dogadujesz się z nimi na migi bo nie ma tam już ani jednej osoby wladającej angielskim lub niemieckim. Jeśli mówisz wprost że to za dużo obowiązków dla jednej osoby to usłyszysz tekst typu... A co to takiego?! Włącz translator, masz telefon. Musisz być człowiekiem orkiestra a i tak będziesz się czuł jak (usunięte przez administratora). Takie moje odczucie, i kilku innych osób które tam pracowały, dłużej lub krócej. Nie wierzysz? Napisz post na jakimś spotted i poproś o prywatny kontakt. Wiele się dowiesz.

l

Bardzo serdeczni pracodawcy. Szefowa jest bardzo ciepła i zawsze jest chętna do pomocy w prywatnych sprawach. Szef tak samo. Patrzą na pracowników z sercem. Moje sugestie dla Iga II Andrzej Goliszewski Anna Goliszewska Ireneusz Goliszewski sp.j.: . Lubię atmosferę w Iga II Andrzej Goliszewski Anna Goliszewska Ireneusz Goliszewski sp.j. za: Szacunek do czlowieka

Zostaw merytoryczną opinię o Iga II Andrzej Goliszewski Anna Goliszewska Ireneusz Goliszewski sp.j. - Strzelce Opolskie

Iga II Andrzej Goliszewski Anna Goliszewska Ireneusz Goliszewski sp.j.
  • Plac Targowy 9
    47-100 Strzelce Opolskie

Iga II Andrzej Goliszewski Anna Goliszewska Ireneusz Goliszewski sp.j.