Opinie o JMP 4 Jacek Pirogowicz w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie JMP 4 Jacek Pirogowicz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie JMP 4 Jacek Pirogowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JMP 4 Jacek Pirogowicz w Katowice

Sandra

Chciałabym ocenić usługi, które świadczy Pan Pirogowicz. Nie polecam zlecać robót temu Panu, ponieważ to czysta fuszerka i nie ma pojęcia o remontach i pracach budowlanych :( Straciliśmy przez tego Pana mnóstwo pieniędzy, czasu, materiałów i nerwów. Remont obiecał skończyć w 2 miesiące, a nie skończył nawet po upływie 5 miesięcy. Sufity, które podwiesił zaczęły po paru dniach opadać o kilka cm bo przykręcił je na kołkach plastikowych, które nie mają atestu; poziom równał drogim klejem do kafli; przykleił panele do podłogi żeby nie pływały (bo zrobił krzywo wylewkę, kilka cm różnicy!); wszystkie ledy się odkleiły po paru dniach; uszkodził ościeżnice i płytki i postawił tam jakiś sprzęt żeby nie było tego widać; wszystko krzywo (płytki, panele, poziomy, ściany, sufity), pomalował ściany, których nie wygładził; Nie powiedział nam o tym, że sąsiad skarży się na zalewanie i po zamieszkaniu w tym mieszkaniu okazało się że nadal zalewamy sąsiada a Pan Jacek zamontował nam dziurawą rurę odpływową z misy wc, którą zaciepał betonem jako izolacja.. musieliśmy wszystko sami kłuć na nowo :(; Ościeżnice złożył tak, że żadne drzwi się nie zamykają; położył uszczerbione płytki na ścianach w łazience i na blacie i uszczerbienia przysłonił fugą, która po myciu blatu czy ścian od razu ukazała jego dzieło; krzywo polozone płytki nawet na plytach gipsowych bo nie umie montować prosto scian gipsowych! krzywe wszystkie covery, które zrobił z płyt gipsowych; nie zabezpieczał nic więc kiedy malował schody pochlapał lakierem plytki, ktorych nie mozna niczym domyc; niedokładny; fugi wszędzie się wypłukały; niektóre gniazdka które zrobił nie działają; kontakty wypadają bo nie umiał nigdzie przykręcić; syfiaci, niesłowni i niemili wobec sąsiadów; często kłamał i ciągle chciał wieszać lampy i wszystkie elementy wykończeniowe zanim wykończył cokolwiek dobrze przez co wszystko było brudne i uszkodzone (gniazdka, lampy, krany, kaloryfery, klamki) ale pewnie miało wywrzeć na nas efekt postępu.. Efektem jego dzieła jest konieczność przeprowadzenia gruntownego remontu jeszcze raz, a każda ekipa która ogląda dzieło stwierdza, że najgorzej się po kimś poprawia. Rzeczoznawca chwytał się za głowę oglądając efekt prac Pana Jacka bo nic co zrobił nie spełnia norm. Mam nadzieję, że poprzez ten komentarz inni ludzie unikną wpadki, którą my zaliczyliśmy :( Mam również nadzieję, że nauczy to Pana Jacka uczciwości i oferowania w swoich usługach tylko tego, na czym się zna. Nie można tak naciągać ludzi bez konsekwencji!

Zostaw merytoryczną opinię o JMP 4 Jacek Pirogowicz - Katowice

JMP 4 Jacek Pirogowicz