ZRB Janusz Romik

Chorzów

Opinie o ZRB Janusz Romik

rome

Takich zakładów remontowo - budowlanych to jest już obecnie naparwde niewiele, ale wydaje mi się, ze znają się na pracy, bo jednak naparwde długo działają w branzy i mają specjalistów, którzy po kilka naście lat z nimi współpracują, wiec to na plus na pewno.

Cloe

ta firma remontowała nasz blok ocieplała sciany boczne -jestesmy zaskoczeni tak profesjonalna praca zostalo to zrobione szybko, czysto i bardzo profesjonalnie - przy remoncie chetnie skorzystamy z uslug tej firmy :0

alllllle

[usunięte przez moderatora] za nadgodziny nie ma nic wiecej a robi sie po 230 200 godzin miesiecznie wrrrrrrrr

Praca bardzo przyjemna w miłej atmosferze. Praca była dla mnie dodatkową na wakacje. W ciągu nauczyłem sie tak dużo że np teraz wiem jak sam sobie mogę wyremontować mieszkanie.

Zostaw opinię o ZRB Janusz Romik - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRB Janusz Romik