ZRB Janusz Romik

Chorzów

ZRB Janusz Romik

Opinie o ZRB Janusz Romik

Adam

Nie polecam tej firmy jako pracownik .W ogłoszeniu o prace co innego pidali a co innego chcieli by pracownik robił najlepiej wszystko a po tygodniu pracy już stwierdzają czy ktoś sobie da rade czy nie da rady w tej firmie.

banita
@Adam 19.02.2018 11:21

Właśnie bratku że się mylisz.Pracowałem w tej firmie i dla tej firmy X lat i selekcja odbywała się bardzo szybko to fakt i bardzo dobrze że tak zostało.Lewusy i lenie byli rozpracowani w pierwszą dniówkę.O tym kogo zostawić decydowali zawsze pracownicy no a Pan Janusz i tak miał do niektórych za dużo cierpliwości.Trochę żałuję że nie wróciłem.....

banita

Swego czasu to była dobra firma nie wiem jak jest teraz.Wykonanie prac na wysokim poziomie płace pracownicze też były dobre.Firma godna polecenia.

Przemysław
@banita 20.10.2018 00:50

Czy możesz powiedzieć nam, jakie warunki pracy panowały w firmie w czasie gdy, w niej pracowałeś? Czy to było kilka, czy może kilkanaście lat temu? To pytanie może wydać Ci się błahe, ale z pewnością pomoże obecnym pracownikom ocenić zmiany jakie zaszły w tym przedsiębiorstwie na przestrzeni lat. Zechcesz opowiedzieć nam coś więcej na ten temat?

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy ZRB Janusz Romik na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy ZRB Janusz Romik? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

rome

Takich zakładów remontowo - budowlanych to jest już obecnie naparwde niewiele, ale wydaje mi się, ze znają się na pracy, bo jednak naparwde długo działają w branzy i mają specjalistów, którzy po kilka naście lat z nimi współpracują, wiec to na plus na pewno.

Cloe

ta firma remontowała nasz blok ocieplała sciany boczne -jestesmy zaskoczeni tak profesjonalna praca zostalo to zrobione szybko, czysto i bardzo profesjonalnie - przy remoncie chetnie skorzystamy z uslug tej firmy :0

alllllle

[usunięte przez moderatora] za nadgodziny nie ma nic wiecej a robi sie po 230 200 godzin miesiecznie wrrrrrrrr

Praca bardzo przyjemna w miłej atmosferze. Praca była dla mnie dodatkową na wakacje. W ciągu nauczyłem sie tak dużo że np teraz wiem jak sam sobie mogę wyremontować mieszkanie.

Zostaw opinię o ZRB Janusz Romik - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRB Janusz Romik