ZRB Janusz Romik

Chorzów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

ZRB Janusz Romik
3 7 6 1

Opinie o ZRB Janusz Romik

Administrator

Jakie dobre cechy wymienicie pracodawcy? Czy pracownicy ZRB Janusz Romik na forum mogą odpowiedzieć na to pytanie?

Adam

Nie polecam tej firmy jako pracownik .W ogłoszeniu o prace co innego pidali a co innego chcieli by pracownik robił najlepiej wszystko a po tygodniu pracy już stwierdzają czy ktoś sobie da rade czy nie da rady w tej firmie.

Administrator

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy ZRB Janusz Romik? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

rome

Takich zakładów remontowo - budowlanych to jest już obecnie naparwde niewiele, ale wydaje mi się, ze znają się na pracy, bo jednak naparwde długo działają w branzy i mają specjalistów, którzy po kilka naście lat z nimi współpracują, wiec to na plus na pewno.

Cloe

ta firma remontowała nasz blok ocieplała sciany boczne -jestesmy zaskoczeni tak profesjonalna praca zostalo to zrobione szybko, czysto i bardzo profesjonalnie - przy remoncie chetnie skorzystamy z uslug tej firmy :0

alllllle

[usunięte przez moderatora] za nadgodziny nie ma nic wiecej a robi sie po 230 200 godzin miesiecznie wrrrrrrrr

anonim

Praca bardzo przyjemna w miłej atmosferze. Praca była dla mnie dodatkową na wakacje. W ciągu nauczyłem sie tak dużo że np teraz wiem jak sam sobie mogę wyremontować mieszkanie.

Zostaw opinię o ZRB Janusz Romik - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZRB Janusz Romik