Opinie o Multicomfort Sp. z o.o. w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Multicomfort Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Multicomfort Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multicomfort Sp. z o.o. w Wieliczka

Witam. Czytalem że w firmie dają samochód służbowy i telefon, zależałoby mi na stanowisku kierowniczym. Wiadomo czy będą zmieniali skład ? Bo jeśli narazie nie ma ofert to znaczy że ekipa jest stała ? Mi zależy żeby ogólnie praca była stała na lata bo mam 40 lat i chce już spokojnie się rozwijać w jednej firmie. Czytałem też że jest fajny system premiowania, jak wy to od strony pracownika oceniacie ?

Basik Nowy wpis

Witam serdecznie na ulicy Celnej w Bytomiu otwiera się hala produkcyjna firmy Multiconfort ? Czy można prosić maila jeśli chodzi o dział rekrutacji bądź nr telefonu. Dziękuję

Ziomek Nowy wpis

Witam Firma otwiera się w Bytomiu. Można coś dowiedzieć się od Odnosnie zarobków dla nowych pracowników? Pzdr

Patryk Katowice

Nie polecam. Pękają łączenia ścian w narożnikach. Już po 2 latach użytkowania. A reklamację odrzucają. Sprawa w sądzie.

As
@Patryk Katowice

Witam , czy reklamacja Pana została rozpatrzona ?

Paul Nowy wpis
@Patryk Katowice

Proszę o więcej informacji

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Multicomfort? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Radosław

Nie rozumiem dlaczego klienci zostawiają tu na forum pracowniczym swoje uwagi?

Klient

Nie polecam.s stanowczo odradzam. w domach wychodzą wady jak u nas, strop ugiety o 3 cm drzwi same się przymykają popekane karton gipsy, i rysy na elewacji, a niby dom energooszczędny nie poleca,m

Aga
@Klient

Nie polecam również wszysko pęka łącznie z elewacja. Okna nieszczelne od 5 lat reklamujemy. Pęknięcia na klatce schodowej. Przemarzają ściany. Dramat

Czy często w firmie Multicomfort zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Często ......ambitni odchodzą , kretyni zostają ....ja tez się zawijam za chwile

Luka

Jeśli ktoś z klientów ma zastrzeżenia to dlaczego zostawia je na forum pracowniczym? Może to inspiracja konkurencji?

Masakra

Jakość robot dramat. Pracownicy nie kompetentni. Patrzą tylko jak cię wycyckac z kasy . Jakoś prac katastrofa . Materiały _ castorama . Mega dno !!!!

Xxx
@Masakra

Potwierdzam , byłem , widziałem , dotykalne KOSZMAR , (usunięte przez administratora) na budowie jak za PRL , dokładność - a co to jest ????

Klient

Ta firma to dramat . Moja siostra mieszka w ich domu , ściany popękane , ignorancja prezesów , pracownicy sami podwykonawcy którzy robią byle szybko byle jak .Dom zrobiony w miarę szybko , ale jakość pożal się Boże .

Arek

@Masakra Mam wrażenie, że konkurencja pisze tu.

@Patryk Katowice Ale to forum pracownicze więc klient zostawił uwagi w niewłaściwym miejscu!

Tomasz

Nie polecam. Pękają płyty na klatce schodowej i strop osiadł o 2 cm. Nam też drzwi się same otwierają.

Dominika
@Tomasz

Jak mniemam wypowiadasz się z perspektywy klienta. Czy próbowałeś poruszać ten temat z osobami, które podjęły się zrealizowania usługi? Jedyną realną szansą na pomoc jest kontakt z firmą. Zatem może warto zwrócić się bezpośrednio do Multicomfortu?

Stef

Oszukuja jak sie da. Nie placa zgodnie z umowa, o delegacjach zapomnijcie. A do potencjalnych klientów. Lista błędów po pobieżnym sprawdzeniu to czasem i kilka stron. Pomyłki gigantyczne. Projekty robione szybko byle jak i przez niewykształconych ludzi.

...
@Stef

O nie... tu sie nie zgodzę. Delegacje sa wyplacane w podanym terminie, odpowiedniej wysokości.

Dominika

Czy ktoś może podzielić się z nami informacjami na temat zmian jakie zaszły w firmie w ostatnim czasie? Czy były to zmiany korzystne dla pracowników? Możecie powiedzieć nam coś na ten temat? @elzbieta, jak rozumiem jesteś zadowolona z kontaktu z firmą? Oceniasz ten aspekt jako dobry z tego co można wywnioskować po Twojej wypowiedzi?

elzbieta

u mnie w 2015 r firma Multicomfort wybudowala dom i jestem bardzo zadowolona,brak usterek, na etapie budowy dobry fachowy kontakt z pracownikami , wiec nie moge nic zlego powiedziec, polecam

lubaswoj

witam. Niestety nie moge powiedziec ani jednego slowa dobrego o tej firmie. jestesmy firma ktora pracuje na rynku niemieckim od ladnych paru lat ii jeszcze nikt tak nas nie wydymal jak Multicomfort... Zapewniali zapewniali... wykonalismy duzo wiecej niz bylo w umowie a nawet za podstawe NIE MA NIC!!!! Brak odzewu z jakiejkolwiek strony... próby na nic... Lista poprawek (bo zawsze sie znajda) to czysta kpina!!!!!!!!!!!!!!!! DALEKO DALEKO DALEKO!!!!!!!!!!!!!!1

Maki

W takim razie czemu już nie pracujesz @majster? Bo ja bym się zatrudnił u nich i nad tym ciągle rozmyślam.

majster

A mi się tam dobrze pracowało. Kasa była taka na jaką się umawiwałem. Atmosfera ok.

kogi

Przeglądam fora w poszukiwaniu opini na temat zadowolonych/niezadwolonych Klientów MultiComfort. Zazwyczaj jest tak, że krzyczą najgłośniej Ci którym ktoś dostarczył produkt niezgodny z oczekiwaniami, a zadowoleni Klienci nie mają potrzeby udzielać się na forach...ale czy oprócz Dana54, sa jeszcze inni niezadowoleni którzy mogliby przytoczyć swoje doświadczenie z dostarczonym produktem? Wyzysk pracowników najniższego szczebla akurat mnie nie dziwi, gdyż wystarczy zapoznać się z podstawowymi zasadami ekonomii. Żeby dostarczyć wysoki przychód kluczowym elementem jest niski koszt produkcji danej usługi, dobra...a tania siła robocza jest elementem kluczowym. Jeśli istaniałaby możliwośc (tani transport), firmy przeniosłyby produkcję do Chin, Indi czy Malezji...

Zostaw merytoryczną opinię o Multicomfort Sp. z o.o. - Wieliczka

• Jak się pracuje w Multicomfort Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Multicomfort Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Multicomfort Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Brata Alojzego 8/4
    32-020 Wieliczka