Opinie o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ficomirrors Polska Sp .z.o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ficomirrors Polska Sp .z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o w Dąbrowa Górnicza

Katarzyna

10 lat stażu to sporo czasu. Dostawałeś chociaż z tego tytułu jakieś dodatki? Czy nic takiego w Ficomirrors nie istnieje?

10 lat stażu
@Katarzyna

Dodatki dostaje kazdy kto przepracuje jakiś wymagany okres czasu. Dodatkami sa Karty żywieniowe, i premie zależne od działu na którym pracujesz... Jest to jednak wszystko skonstruowane żeby nie dać ci kasy w stawke tylko w premie, która zawsze mogą ci zabrać ;) mnie jednak nigdy sie coś takiego nie przytrafiło. Miałem jednak przypadek ze po 10 latach pracy, nowi pracownicy mieli większą stawke nie ja :) i nie bylem wyjątkiem. Frustrujace to bardzo.

Lolek

Firma stuknęło ponad 20 lat działalności .Dobrze oceniana i dobry pracodawca tak w skrócie można napisać.

Damian

Witam jedną z naj gorszych firm bada złodzieji i kretaczy na umowę się czeka rok same obiecanki cacanki dział odlewni to poraszka same straty przynoszą co się odbija na pracownikach i umowach liderzy obrażają ludzi i traktują ich jak śmieci Ty (usunięte przez administratora) A lider śpi Z kierownikiem w kanciapie nie polecam no chyba że jesteś zdesperowany i chcesz dostać marne 2000zl hehehe

Dora

Jedyne co mogę opisać o tej firmie pracując tak kilka lat , to jeszcze takiej firmy z nadmiarem mobbingu nie widziałam , dlaczego to trwało tyle lat i nadal trwa a góra nie reaguje to dla mnie wielką zagadka . Operatorzy zachowują się jak by musieli w pracy odreagować stres . Nikomu nie polecam tej firmy za żadne pieniądze , nam nadzieję że telewizja kiedyś zajmie się ta firma .

Firma Ficomirrors Polska Sp .z.o.o prowadziła rekrutację na stanowisko Zastępca Głównego Księgowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy BRYGADZISTA / LIDER W DZIALE ROZBIORU KURCZAKA
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Fatim

Chciałbym coś napisać bo troszkę tam pracowałem fakt przy upałach to jest żenada 5 minut jesteś na środku hali i niewiedzy gdzie masz lecie iec czy do kibla czy po napój na stołówkę masakra. Na lakierni zpi.....l 3 dni a w czwartek piątek wycieranie kurzy ibobijanie się zależy znaczy się kto może się obijać (usunięte przez administratora) kierasa. Co za deb..e planują ta robotę tam. Wtryski to już totalna porażka ludzi mdleją przy upałach. Ogólnie to jak na produkcjach kuzyn wujek siostra brat znajomości znajomości to samo cała kadra kolega koleżanka a tak naprawdę połowa osób tam siedzi chyba dobre wrażenie robi.

JA
@Fatim

A możesz coś powiedzieć o warunkach finansowych tj. wysokość pensji, premie, dodatki.

Fatim
@JA

Dno jedyne co to dobry socjal ale i tak Ukraińcy mają lepiej robią co chcą a my (usunięte przez administratora) na Ukraińców którzy mają wszystko darmowe przejazdy noclegi i ogólnie mają w (usunięte przez administratora) wszystko. I dużo dużo zależy od kierownika czy będzie dodatkowa premia czy nie

Jaaaaaa
@Fatim

Możesz powiedzieć ile zarabiasz i jaki jest socjal?

Zaszły w firmie zmiany na lepsze? Są już umowy o pracę przedłużane na dłuższy czas? Zarobki nadal w okolicach 11 zł/h?

@Adam

hm.....podobno zarobki są na poziomie 16 zł na rękę. Czy to prawda?

wolodia

ukraincy maja 19.40......

Czy często w firmie Ficomirrors Polska Sp .z.o.o zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Raczej rzadko. Jedynie potrzeba kogoś kto już załapał temat wcześniej.

Patrycja

@Skromna skoro uważasz, że rozmowa była profesjonalna. To podejrzewam, że dużo osób chciałoby się na ten temat szczegółów. Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny w firmie Ficomirrors Polska?

Nowy pracownik
@Patrycja

No nie do końca firma zatrudnia przez pośrednika. A tu umowa na niecałe 2 tygodnie i potem kolejna. To nie do końca ciekawe a zarobki hmmm... 10.25 netto i może premia z dużym może z 10 procent bez żadnych dodatków. Czyste 10.25 na godzinę.?????? To oferta mało ciekawa.

Stawek
@Nowy pracownik

Owszem, stawka przez pierwsze trzy miesiące może taka jak podałeś ale do tego dochodzi premia 18% do każdej godziny, premia za nocki, karta żywnościowa 200zł miesięcznie i premie świąteczna (w grudniu ostatnio 1400 brutto) i od zysków (w kwietniu ponad 2000 brutto) po przepracowaniu niecałego roku (mniejszy staż pracy odpowiednio mniej). Po trzech miesiącach podwyżka a ostatnio ludzie z coraz krótszym stażem przechodzą pod zakład

Potencjalny pracownik
@Stawek

Ile wynosi podstawa na umowie już pod zakładem i po tych 3 miesiącach pracy? Ile można tam wyciągnąć?

Potencjalny pracownik

Czy któryś pracownik może jak wyglądają zarobki w tej firmie? Ile wynosi podstawa netto, brutto i jakie są dodatki. Słyszałem o dodatkowych bonach żywieniowych i dodatkach za prowadzenie linii?

NieJestemParobek

Pracowałem tam 7 miesięcy Bo można tak to nazwać że już nie pracuje bo jestem na l4 i po l4 składam wypowiedzenie Odradzam tam pracy kolesiostwo jedno wielkie Podają ci rękę a za plecami smaruja W wakacje zabrała mnie karetka bo firmę nie interesuje czy jest 35 czy 40 stopni na hali masz robić i tyle a w nagrodę dostaniesz przerwę 5 minut i obsmaruja ci plecy że walisz w kulki z l4 i udajesz a zabrała cie karetka i odnalazł cie ledwo zipiacego w kiblu gościu który właśnie na l4 smaruje ci plecy Jeżeli wskaźnik temperatury pokaże powyżej 30 stopni Raz dyrektorzy zrobili zebranie na zmianie 1 37 stopni godzina 13 i ich to nie obchodzi że ledwo stoisz na nogach omdlewasz masz stać bo karca ludzi za ich pracę Nie ma tu czegoś takiego jak docenienie Ja po 7 miesiącach mam rozwalony zegar biologiczny nie umiem spać normalnie Nerwicy idzie się też nabawic bo ciągle tępo tępo i jeszcze raz tępo Będzie jeden stop na Lini już dzwoni leader czemu jest stop (akurat leader był miły dla mnie) co chwilę słyszy się na siebie wyssane z palca kłamstwa Ostatnio zakazali nawet wyjścia na papierosa, dla pracowników pod firmą obcinaja premie a pod agencja usłyszałem że poniose inne konsekwencje Pomimo że chwila spokoju nie zastosowała Lini produkcyjnych (miałem wszystko zasilone) Ktoś tutaj pisał o nadgodzinach i zmuszaniu Ja bywalem parę razy w weekend i zdarzyła mi się jedna taka sprawa a mianowicie Tej samej wagi pracownik zastraszal mnie i kolegę że musimy wybrać kogoś na nadgodziny a jak nie to będziemy mieli problem u kierownika a tak na prawdę nikt do mnie nie podszedł czy to leader czy kierownik Kasę zarobisz raz fajna raz cienka bo nie płacą za miesiąc a za wypracowane godziny Teraz stawka standardowa nie jest taka najgorsza ale za walenie 30-40km dziennie posinisczone nogi i ciągle wizyty u lekarzy i stres zrezygnowałem Nie polecam na dłuższą metę chyba że ktoś faktycznie chce walić co dzień nadgodziny i zarobić fajna kasę kosztem zdrowia.

NieJestemParobek
@NieJestemParobek

A i zapomniałbym Ludzie co chwilę przychodzą i Odchodza Ostatnio przyszło dwóch młodych chłopaków do nas na zwożenie jeden był w poniedziałek drugi przyszedł w środę W czwartek już dwóch zrezygnowało Jeżeli nie dajesz rady przez 3 dni to raczej się zwolnisz bo tutaj nie ma litości Dostajesz wykaz Linii po szkoleniu i masz chodzić a jak nie nadazasz to musisz albo biegać albo liczyć się z reprymendą dlaczego linie stoją.

Jan Łasica

Zmuszają do pracy w nadgodzinach tłumacząc sie, że mają takie prawo zgodnie z art. 151 § 1 k.p. Straszą ludzi dyscyplinarnie, co dzień i w każdy weekend jest potrzeba nadgodzin a to nie są już sytuacje wyjątkowe!! Sformułowanie „szczególne potrzeby pracodawcy” wskazuje, iż uprawnienie pracodawcy do nakazania pracownikom pracy w godzinach nadliczbowych powstaje w sytuacjach wyjątkowych, niemających charakteru normalnego, typowego. „Szczególne potrzeby pracodawcy” stanowią zatem potrzeby specjalne, niecodzienne, odróżniające się od zwykłych potrzeb związanych z prowadzoną działalnością (zob. uzasadnienie wyroku Sądu Najwyższego z dnia 26 maja 2000 r., sygn. akt I PKN 667/99). Nie są to okoliczności związane z normalnym funkcjonowaniem zakładu pracy, np. wzrost zapotrzebowania na pracę wynikający ze zwiększenia liczby zamówień lub zwiększenia zakresu działalności przedsiębiorstwa. Co więcej, nie powinna ona stanowić reguły, lecz coś nadzwyczajnego. Nie dajcie sie mamić i zastraszać.

Zenek

Co do pracy na montazu odradzam. Kasa mała najlepiej nie rozmawiaj z nikim. I rób jak najwięcej. Kolesiostwo jest na stopniu ekstremalnym problem z urlopem. I nie istnieje docenianie pracownika.

Maja

Witam, słyszałam że potrzebują pracowników na montaż. Ktoś mógłby coś więcej powiedzieć o pracy na montażu? Ciężko? Jak atmosfera i zarobki?

alte heksa

Praca na lakierni ok, kierownik spoko gościu ,ludzie róznie ale moze byc kasa mogłaby być wieksza

Nie wiem d(usunięte przez administratora)) nikogo tym nie obraziłem także nie rozumiem tego

Kris

Witam.Proszę o informację o Ficosie i pracy na odlewni.Tzn.zarobki,warunki pracy,atmosfera?Z góry dziękuję za odpowiedź :-)

pracownik odlewni
@Kris

Początkowo zatrudnienie przez agencję pracy tymczasowej. Zarobki zapewne nie oszałamiają, ale te ponad 2000 się zarobi. Warunki? Jest okres letni więc na hali jest ponad 30 stopni, ale jeśli pracuje się na obróbce aluminium, a nie maszynach odlewniczych to jest lepiej i milej. Atmosfera? Dużo zależy od brygady - są technicy z którymi pogadasz, a są tacy którym wystaje słoma z butów. Jest z kim pogadać w każdym razie. No i dużo pracowników z Ukrainy, choć mniej niż jeszcze rok temu.

KRIS
@pracownik odlewni

Dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

To tak jak na lakierni szczególnie i jednego kierownika nie będę wymieniał imienia bo i tak wiadomo o kogo chodzi. Kawał (usunięte przez administratora) i źle traktuje ludzi nic nie wytłumaczy tylko obraża ludzi jednych traktuje ulgowo siedzą sobie a inni zapiepszaja to jest typowy (usunięte przez administratora) Ludzie z tej zmiany uciekają przychodzą pracują tydzień i odchodzą. Dziwię się że kierownictwo ma to głęboko w d...e. Jedynie pomoże PIP i napewno ta sprawą tam wyląduje

Ryszard

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Jaka atmosfera i umowa na początek?

Qwerty
@Ryszard

Oczywiście, że potrzebują. Trudno żeby nie skoro ludzie przychodzą i uciekają. Umowa o pracę, na początek pośrednik, po jakimś czasie pod Fico, teraz ciut szybciej ponoć niż dawniej. Atmosfera zależy gdzie ale ogólnie ciśnienie i ogień z d..

ficorob
@Ryszard

Atmosfera zależy na jakim dziale. Jak na wtryskach to odradzam... ludzie stamtąd uciekają...

na wózkach widłowych jaka jest stawka?

katarzyna

proszę mi powiedzieć czy w tej firmie można zarobić 7000 zł ? bo słyszałem o takich opiniach(z nadgodzinami,nockami,weekendami plus te premie) da rade wyjść tyle ?(na wózku widłowym i produkcji-z 2-3 letnim stażem) ???

@katarzyna

Da rade. W 2 miesiace po 24h ;-)

Dodam jeszcze, że na 2 etaty na wózku i na produkcji włącznie:)

Zostaw merytoryczną opinię o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ficomirrors Polska Sp .z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ficomirrors Polska Sp .z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ficomirrors Polska Sp .z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ficomirrors Polska Sp .z.o.o