Opinie o Real Construct w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Real Construct. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Real Construct o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Real Construct w Kraków

nom

nie długo pracuje ale napisze: pensja przed terminem, kwatera jest dobra we dwoch jestsmy, mialem jakieś 200 godzin w miesiącu, alkohol jak piszą jest ale jak wszędzie - z bdowy tacy wylatuja aż sie dymi, kończe umowe i zobaczymy jak dalej bedzie

zawodnik

jestem zawodnikiem z stażem 2 lat w firmie RC. czytając niektóre komentarze mam wrażenie,że dokładnie wiem które to osoby pojawiające się na chwilę na budowach i znikające bez słowa to pisały. ciągłe pretensje, żale, uwagi a do pracy ostatni. prawda jest taka: zaczynałem od zera, trafiłem na majstra który mimo nawału roboty wszystko mi pokazał i mnie nauczył, zaczynałem za mniejsze pieniądze ale postanowiłem że spróbuje i może będzie lepiej. i wiecie co? po dwóch latach zarabiam 30% więcej a i premie wpadają, nie martwie się ,że zaraz nie będę miał pracy, dobrze żyje z ludźmi i mamy zgrany zespół który wie co i jak robi. takich "przybyszy" mamy tu co chwila kilku - posiedzą, pomarudzą, popiją, popalą a potem pretensje do całego świata i wylewanie pretensji na internecie....ja zostanę tu jak najdłużej się da.

Kazimierz
@zawodnik

Fajnie, że zdecydowałeś się wypowiedzieć i podzielić swoimi wrażeniami związanymi z pracą w tej firmie. Wspomniałeś, że nie musisz się martwić o pracę, pracując u tego pracodawcy. Mam przez to rozumieć, że jest to stabilne miejsce zatrudnienia?

zawodnik
@Kazimierz

Zdecydowanie jest to miejsce w którym mogę pracować lata bez obaw że po chwili firma nie będzie miała dla mnie pracy jak to w wielu inncyh firmach ma miejsce - kuszą stawkami, popracujesz miesiąc a potem do widzenia. miałem różne oferty pracy raz nawet się skusiłem i tak się właśnie skończyło, na szczęście mogłem wrócić do rc bo byłem w porządku.

Zawodnik

Większych bzdur to już napisać nie mogłeś...to właśnie o takich osobach wspominałem wcześniej. BHP na początku pracy i na budowie, sprzęt De welt lub Makita, jakie delegacje jak wszystko dostajesz od firmy? Chłopie dobrze że już Cię z nami nie ma bo tacy tu tylko sieją płoty. Pozdrawiam

Niko
@Zawodnik

Stawki są naprawdę niskie, chcesz zarobić to trzeba masę godzin przerobić bo jak nie to wypłata wychodzi tak jakbyś w Pl robił. Najbardziej nie opłaca się jechać do Francji bo firma w przeciwieństwie do innych nie płaci ani za nadgodziny ani Panier-a czyli dodatek zywnosciowy ani premi 10% za zakończenie kontraktu a kazdemu pracownikowi oddelegowanemu do Francji się to należy. Dodatkowo większość projektów jest beznadziejna pod względem pracy jak i pseudo kierowników bez jakiegokolwiek wykształcenia co myśli tylko o tym zeby się napić po robocie i du...ę każdemu obrobić, a jak jeszcze nie napijesz się w weekend z kierownikiem to jesteś wrogiem numer jeden i nie nadajesz się do roboty bo nie pijesz.

nikolas
@Niko

trochę się tu brakiem wiedzy wykazales kolego...te dodatki to sie nalezą jak ktoś pracuje na francuskiej umowie a nie na polskiej w oddelegowaniu a nie delegacji...a skoro stawke miałeś niska to slaby zawodnik widac z ciebie...i tyle w temacie

nikolas11234

ha ha następny któremu niby nie zaplacili....chlopie to zadzwon do firmy jesli ci nie zaplacili i się upominaj. tylko ze nie masz o co i bzdury wypisujesz wiec nie zadzwonisz bos sśmieszny jest

Kuba

Firma RC to firma dobra dla przekrętów można ich doić na maxa zero kontroli pracowników mają zaufanie do kierowników którzy robią ich w h.....A oni nic nie widzą pomimo sygnałow od pracowników.Niezła kasta.Praca na słabym wyposażeniu pracownika chlanie na porządku dziennym większość to niezłe grzejniki ale co na lepszych pracowników ich nie stać.Zero kontroli kierownictwa którzy jeb.... pracowników na maxa .Krótko nie polecam tej pseudo firmy

kubus
@Kuba

nie polecasz firmy bo jej pracownicy szyją pracodawce? pogratulowac toku myślenia he he he

Eryk

W weekend jest wolne?

@Eryk

Daj sobie spokój z tą firmą.Tu piszą tylko kierownicy abyś w padł w tą pajęczynę.Firma zapewnia pracę za dziadowską płacę.Nie polecam

hahaha

i konkurencja ;)

@hahaha

Jaka konkurencja??????? Prawda w oczy kole.A skoro piszesz już coś to konkretnie proszę

hahaha
@Adam

konkurencja od której ludzie przeszli do reala to chyba proste prawda?

Elektryk

wysłałem cv, zadzwonił rekruter (wszystko powiedziane) , spotkanie w biurze w Krakowie i rozmowa z rekruterem ogólnie i kilka pytań branżowych. po 10 minutach decyzja pozytywna, propozycja stawki i formalności w kadrach. wszystko jasno i na temat, można pytać o co się chce

branżowe, z bhp i z doświadczenia

ALI

Czy w Real Construct płacą????Zadaj sobie to pytanie przed pracą######

Jeden z wielu.

To jest bardzo dobra firma ale pracownicy to w lwiej części menele. Alkohol, alkohol całe dnie i całe noce alkohol. Bardzo często najwięksi alkoholicy to- prowadzący. Niektórzy nawet się nie myją bo mają ręce stałe zajęte kieliszkiem. Co tu dużo mówić, ta opinia mogłaby być ogólnie o nas, Polakach.

marks
@Jeden z wielu.

Jak nie ma kto pracowć to łapią kto się tylko rusza .Alkochol jest po to ze wtedy łatwo się takimi ludżmi manipuluje,steruje.Łatwo jest uciąć wynagrodzenie bo ktoś podpadł pił z kierownikami tydzień wcześniej sorry stawiał im norma w tej firmie .A ze brudasy to każdy to wie kto przeszedł przez tą firmę.Jednym słowem nie Polecam szanującym się pracownikom !!!!!!!

leonardo

to może konkretnie; godziny zależy od kontraktu i kraju, we Francji 52 h tygodniowo zjazdy co 6 tygodni ale można rzadziej zjeżdżać w tą stronę firma nie robi problemów, stawki od 9 do 14 e za h brutto. prowadzący różni zależy jak się trafi. współpracownicy jak i wyżej

ALI
@leonardo

Leonardo Tak (usunięte przez administratora) za grosze i nie zjeżdżać najlepiej wcale he he.w Pl te pieniądze są do ogarnięcia a nie w tej pseudo firmie z pseudo kierownikami bez pojecia nie mówiąc już o szkole do tego przekręty typu BYK nie polecam!!!

wolny
@leonardo

nie żartuj sobie .Brutto ??? Tylko (usunięte przez administratora) pojedzie za takie pieniądze

@leonardo

Stawka masakra dobrze ze dopisałeś ze brutto czyli po odliczeniu smiech na sali ha ha.Jednak potrzebujecie niewolników do pracy .Polecam poszukać gdzie indziej nie w Pl.

Adam?
@Adam

szkoda ,że nie dopisał też że ma poza wynagrodzeniem zapewniony transport, zakwaterowanie, zjazdy, ubranie, socjal itp itd a stawka najniższa to jak pracowałem było 10 euro więc nie wiem skąd ma takie informacje? chyba że pracował 15 lat temu...

Leon
@Adam?

Powiem tak dziś jest Pan pracownik skończyły się czasy ze za bramą czekaja tylko teraz po nich wyglądają . Czym ty zachecasz pracowniko socjalem ,ubraniami czy zjazdami jak dbacie tak macie.Nie polecam firmy .

@Leon

Czy ktoś może odnieść się do opinii Adama? Czy stawka podana przez Leonardo to pieniądze, które pracownicy firmy Real Construct otrzymują już po odliczeniu opłat za zakwaterowanie, transport i tym podobne? Zachęcam obecnych pracowników do podzielenia się aktualnymi informacjami na ten temat.

leonardo
@leonardo

Nie piszę czy stawka jest wysoka czy niska tylko jest jaka jest. Ja pisze jaką stawkę ja miałem i jaką stawkę deklarowali koledzy. Nie sprawdzałem wyciągów, i nie rozumiem z kąt ta agresja, jak ktoś zarabiał więcej i tak się pewnie nie przyznał. Prawdą jest to że firma zapewnia transport firmowymi samochodami z Krakowa na miejsce budowy. oraz codzienne dojazdy do pracy. koszty pokrywa pracodawca. Większość samochodów jest blokowane do 130 km/h starsze do 140 km/h co znacznie wydłuża czas przejazdu szczególnie przez Niemcy. Wyjazdy w niedzielę rano i jesteś w Paryżu o 4-5 rano rześki i wypoczęty do pracy od 7 rano. Firma zapewnia zakwaterowanie i pokrywa koszty zakwaterowania. Narzędzia jako elektromonter otrzymasz 2kg młotek, maizel, klucz francuski, szweda, i klucz angielski, żabka zaciskowa, rysik traserski, punktak , kombinerki, ucinaczki , srubokręty izolowane, nuż tapicerski, mazaki , poziomica, taśma zwijana 5m, zestaw kluczy plaskich i nasadowych, i oczywiście torba do której to się wszystko ledwo mieści. Ja osobiście polecam osobom bez doświadczenia lub ze słabym językiem obcym (i głównie takie osoby pracują przynajmniej na tej budowie). Praca prosta i nie zbyt ciężka, chyba że się komuś podpadnie.

Uno

Pracowałem na projekcie we francji 6 miesięcy zjazdy różnie jak komu pasuje. Im dłużej siedzisz tym bardziej się opłaca. Płaca od 9.50€ brutto dla gości bez pojęcia i jakichkolwiek uprawnień a reszta w granicach 11€ brutto. Zapewniają różne kwatery od kempingów po domy i mieszkania oczywiście wszędzie na full ludzi. Dojazd do pracy samochodem firmowym. Weźmiesz na siebie opiekę nad autem to ci zapłacą 0.10zl za km a mandaty sam płacisz i uszkodzenia pojazdu. Prowadzący różni jeden wytłumaczy i będzie wyrozumiały inny będzie szydzić i poprostu wku.... * projekt Menager nie wie co się dzieje na budowie, zawsze zdziwiony wyznający zasadę obiecać to nic nie kosztuje. Pojechałeś na projekt to juz jesteś sprzedany i ma cie w nosie. Gość nawet nie potrafi dobrze i wyrobić przepustek . W czasie wakacji firma bazuje na studentach lub jeżeli dalej brakuje ludzi na projekcie robią rotację ludzi między budowami więc niech ktoś nie pisze ze firma nie ma problemów kadrowych. Ogólnie z braku laku dla nie wymagających może to być dobre rozwiazanie, oraz dla ludzi którzy są w ciężkiej sytuacji finansowej na podratowanie budżetu.

@Uno

Dziękuję za Twoją opinię. A jak oceniasz warunki mieszkaniowe zapewniane przez firmę Real Construct? Czy opłatę za zakwaterowanie ponoszą pracownicy czy opłaca je pracodawca?

Uno
@Bożena

O warunkach napisałem.. jedni mają mieszkania inni maja domy a jeszcze inni kempingi gdzie powinny mieszkać max 3 osoby a projekt Menager chce żeby mieszkało 5 gdzie do dyspozycji jest kuchenka 2 palnikowa i pokoje 2m na 1m.Wszystko zależy od szczęścia lub czy ktoś potrafi się postawić. Za kwatery nie są pobierane pieniądze.

@Uno

Jednym słowem firma krzak.Nie polecam.Traktują gorzej Polaków jak Ukrainę

@Bożena

Za zakwaterowanie płaci firma. A warunki różne od domków z melaminy na campingu (domki holenderskie), przez bloki po domki na wsi. Co się uda firmie znaleźć.

Firma jednym słowem KATASTROFA,do tego kierownictwo masakra pijaczyny a BYK to jeden z k......Nie polecam

supervisor
@Marek

Marek? Ali? to kim Ty właściwie jesteś? może jakaś cywilna odwaga w Tobie się odezwie i przedstawisz się z Imienia i Nazwiska skoro czyimiś nazwiskami tak szargasz? Zwolnili Cię? nie podołałeś....szkoda. Na szczęście w internetach można być anonimowym i pisać co się chce ;)

@supervisor

Na forum nie ma obowiązku przedstawiania się z imienia i nazwiska. Niedozwolone jest również obrażanie innych osób - takie komentarze mogą zostać usunięte. Jeśli masz inne zdanie niż użytkownik powyżej to napisz swoją opinię, w której uwzględnisz informacje o warunkach zatrudnienia.

@supervisor

Widzisz bez problemu podołałem bo jestem nauczony pracy ha tylko niestety za jałmużne nie będę pracował i się płaszczył przed kierownictwem typu Byk ha.Nie jestem anonimowym jeśli chodzi ci o to.Zawsze możemy się spotkać ha FIRMA MASAKRA .Nie polecam....

@Marek

Rozumiem, że wysokość wynagrodzenia, którą oferuje firma Real Construct, nie spełnią Twoich oczekiwań. Ale być może pracodawca ten posiada inne atuty, dla których warto byłoby spróbować swoich sił w strukturach tego przedsiębiorstwa. Byłbyś tak uprzejmy i powiedział nam, czy pracując tam miałeś dostęp do jakichś dodatków pozapłacowych? Jeśli tak to proszę, wymień je.

marcel

witam ,pracowałem w tej firmie, pozytywy kasa na czas kwatery różnie brak prywatności brak diety,,,,ubezpieczenie od średniej krajowej wizększość pracowników zagląda do kieliszka co dziennie ,zjazdy co sześć tygodni przeważnie ogólnie ok prace ,projekty różne ciekawa żmudne jak wszędzie słabe stawki czy polecam ,,,,,,,,,,,,do własnych przemyśleń

@marcel

Otrzymywanie należnego wynagrodzenie w wyznaczonym terminie to absolutna podstawa. Dobrze zatem, że w Real Construct nie ma z tym problemu. Chciałabym pozostać jeszcze w temacie wynagrodzenia. Czy składa się ono jedynie z samej podstawy, czy może macie, od czasu do czasu, jakieś premie uznaniowe? To bardzo ważna kwestia, a więc mam nadzieję, iż postanowisz mi ją chociaż trochę przybliżyć.

Alan

Ogólnie polecam, kasa na czas, kwatery ok, sporo godzin. Niestety czasem prowadzący są denerwujący ale to wszędzie. No i dobrze trafić na zgraną ekipę wtedy jakoś czas szybciej leci.

Leon
@Alan

OOOOO zaczeli wypłacać kaskę za pracę(usunięte przez administratora).

marcel
@Leon

kto coś ci nie zapłacił nie świruj

Roman

Szanowni wazeliniarze po co tu piszecie bzdury chwalicie itp.gdyby ta pseudo firemka była ok to nigdy by jej nie brakowało rak do pracy.A jak jest to wiemy.Płace dziadoskie jak i ta firemka Jak ktoś jest dobrym pracodawcą to ma nadmiar pracowników a tu chyba coś nie gra.Proponuję hasło reklamowe dla firmy :Zapewniamy pracę i dziadoską płacę ....

buahahahaha
@Roman

a Ty to zapewne pracujesz gdzieś na szczycie i wiesz czy w firmie brakuje czy jest nadmiar ;)

@buahahahaha

Bronisz (usunięte przez administratora) bo sam musisz zapitalać wielki kierowniczku od 7 boleści tylko (usunięte przez administratora) wóda i przekręty w głowach.ha ha.....

@Adam

Przypominam Ci, że kulturalny język jest na forum obowiązkowy. Napisz proszę coś więcej o warunkach zatrudnienia. Znalazłem w sieci ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko koordynator projektów. Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie: stałe i motywacyjne, a także podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia. Czy poleciłbyś te rekrutacje innym osobom zainteresowanym firmą Real Construct?

Kawa z rana jak śmietana

Witam wszystkich marudzacych. Albo za długo tu pracujecie albo za krutko...... Firma dysponuje różnymi projektami i o różnym zakresie obowiązków. Jak wszedzie raz jest lepiej raz gorzej. Jedyny problem jaki tu widze to jak by każdy miał odrobine prywatności po pracy lub inne zajecie było by inaczej . A co najwazniejsze każdy kierownik powinien spać osobno.

IXI
@Kawa z rana jak śmietana

Witam .Nie wiem czy jesteś kierownikiem ale krótko tak się pisze.Jedno wielkie (usunięte przez administratora) i co tu pisać Nie polecam .(usunięte przez administratora)

Good news
@IXI

"Krótko" i na temat ... ????

IXI
@IXI

Admin proszę skasować nazwiska pracowników a nie ważnych info które są zgodne z regulaminem.Kierownik TJE.Każdy go zna przekręt i co to też taicie .

tytus

Ty napewno jestes profesjonalista ,hahahaaaaaaaaaa

SymJet

Niestety to co napisałeś to cała prawda.

mateusz

spoko tylko zalezy na jakiego kierownika trafisz

ali
@mateusz

Kierownicy kolego masakra.Nie polecam a do tego podobno (usunięte przez administratora)Radzę się zastanowić.

Ok

Jedyne co w tej firmie jest dobre to wypłata na czas..... większość ludzi ok......reszta same wyjadacze słoików z biedronki najdzielniejsi są prowadzący ....którzy jeżdżą na Francję mam na myśli J.P. specjalista od wszystkiego nawet od seksu wszystko ...reszta się nie nadaje ...chyba że ktoś dużo stawia bo lubi za darmo . Pozostałym szacunek za to że im wystarcza 8 euro ...no ale cóż na Podkarpaciu nie za bardzo z robotą

Ok Ok
@Ok

Ok - sądząc po tym co piszesz i po wymienionej stawce to dopiero zacząłeś pracę dla tej firmy. Ja pracuję już trochę dłużej jak wiele innych osób i to że staramy się jak najmniej wydawać np. na jedzenie to chyba nie jest nic złego? Prowadzący są różni jedni lepsi drudzy gorsi ale gdzie tak nie jest? Stawka jak się wykazujesz i współpracujesz na stałe , a nie tylko na chwilę, jest dużo wyższa i rośnie. Kasa fakt, zawsze na czas, nawet czasem wcześniej. Zawsze wszystko się zgadza.

Ok
@Ok Ok

Pracowałem tam wystarczająco długo i nie miałem stawki 8 euro .....lecz więcej przecież dobrze wiesz że że mówię o osobach którzy pracują już wiele lat ale się nie upominają i mają nadal 9.80 brutto czyli 8 .... Nie mówiłem też o osobach które oszczędzają na jedzeniu bo chcą więcej do domu...... A po drugie właśnie się wykazałem i przejęła mnie inna firma za o wiele lepsza stawkę .....w realu dają od 20 centów do 50 centów podwyżki jak się wykażesz po roku.....i oczywiście dobrze strzelasz z ucha

knowledge
@Ok

Dokładnie tak jest. Co mnie najbardziej rozsmieszalo że ci wielcy prowadzący grupę monterów zawsze mieli coś do pracujących na tej samej budowie elektryków chociaż bladego pojęcia nie mieli o elektryce- no ale oni już wszytko widzieli i na wszystkim się znają, a znają się co najwyżej na kręcenie śrub. I przestrzegam wszystkich ceniących się elektryków przed wyjazdami do Francji.

NowyNajnowszy Najnowszy
@Ok

Lepsza firma Cię przejęła tzn jaka ???? właśnie mam mieć spotkanie za kilka dni z RC A opinie widzę mieszane

Mareczek
@NowyNajnowszy Najnowszy

Zapewne taka dobra że chwilę potem chciał wrócić do Reala :) wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i taka prawda...

ali
@Mareczek

(usunięte przez administratora).Broń (usunięte przez administratora) bo jak nie bedzie miał kto pracować to bedziesz sam musiał (usunięte przez administratora)Nie poleca!!!!!!

Miki

Bardzo dobra firma pozdro z Francji ????

Kazek

najgorsze (usunięte przez administratora) jakie istanieje(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Real Construct: Szajs

Kazeczek
@Kazek

Oj widzę konkurencja znowu się uwaktywniła? Skąd wiesz czy są wypłacalni skoro podziękowałem na rozmowie? Ściema i ściema

pablo158

Witam , jakie stawki dla elektryka ?

Kazek
@pablo158

Dadzą Ci 8 euro hahahaha podziękowałem na rozmowie

Ja tu pracuję.

Real rzetelna firma. Składki, wynagrodzenia- wszystko na czas i bez (usunięte przez administratora). Wynagrodzenie mi się jak na razie nie podoba ale nie pracujeuję długo. Fajni ludzie, menadżerzy dbają o sprawy pracowników, w księgowości fajne i pomocne panie. W firmie działa grupa trzymająca władzę- na jej czele Don Goleń Corleone. Fajny chłop tylko nie włazić mu w drogę. Ja tu dłużej zabawię. Jak ktoś boi się pracy albo nie umie o siebie zadbać, to niech lepiej zostanie u mamy. Moje sugestie dla Real Construct: Kontrole trzeźwości. Lubię atmosferę w Real Construct za: Pracodawca to nie firma krzak otworzona w internecie albo namiocie tylko Real'ny podmiot z ładną siedzibą, zapleczem technicznym i personalnym a ponad to z wieloletnią tradycją. Na szacunek zasługuje zabieganie o podwładnych przez pana (usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Real Construct - Kraków

• Jak się pracuje w Real Construct?

Zobacz opinie na temat firmy Real Construct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Real Construct?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Real Construct?

Kandydaci do pracy w Real Construct napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Real Construct
3.7/5 Na podstawie 167 ocen.
  • Siewna 44
    31-231 Kraków