Opinie o Real Construct w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Real Construct. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Real Construct o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Real Construct w Kraków

AndrzejNoskal

Szanowni Państwo, pracowałem w Real Construct przez kilka lat. Od dwóch jestem na rencie więc nie pracuje. W tej firmie pracowałem do końca moich możliwości zawodowych. Nie mogę ZŁEGO słowa powiedzieć na firmę, organizację, pieniądze, wypłaty. Jedyna bolączka która akurat mnie przeszkadzała to częste podróże i zmiany miejsc. To dawało czasem w kość jak po 3 tygodniach w francji jechało się do włoch. ale cóż, taki zawód taka praca. Pod koniec mojej kariery zarabiałem ZNACZNIE więcej niż tu niektórzy piszą i nie była to łaska firmy tylko wypracowane wynagrodzenie na które pracowałem latami. Poza tym że pracowałem to trochę zwiedzałem nie mówię nie. Piszą tu czasem o alkoholu. Tak, był alkohol i to nie raz. Ale czy jak jesteś w domu to w weekend albo wieczorem nie napijesz się piwa? No właśnie. więc robienie szumu z alkoholu to bzdety. Czytałem też że ktoś musiał mieć swój sprzęt...że co proszę? jaki swój sprzęt? WSZYSTKO miałem od firmy nawet (usunięte przez administratora) linijkę i ołowek! Firma nie narażała by się na odszkododwania za korzystanie z jakiegoś lewego sprzętu...niedorzeczne. Ludzie- o tu to bywało różnie....stała ekipa cud malina, przyjezdni w 50% dramat....obiboki którym wydawało się że ho ho a przy pierwszym łączeniu wyglądali jak niemowle przy mleku. No ale potem pretensje do całego świata a jakże, bo przecież w lustro taki nie popatrzy. Kierownicy - to osobna bajka bo bywało ciężko. Ale to szef i to on obrywa po (usunięte przez administratora) w razie czego więc co mu się dziwić. Do napisania skłoniło mnie przeczytanie kilku opinii tutuaj które niestety nie pokrywały się z rzeczywistością. Ktoś kto popracował rok-dwa to tak na prawdę pojęcia nie ma o czym pisze. Pozdrawiam pracowników Reala! Nie pozdrawiam K.O. on wie czemu.

XoXoXo
@AndrzejNoskal

Miałem wpisać swoją opinię ale pokrywam się z tym co napisał Pan Andrzej. Jest OK

Marolo
@AndrzejNoskal

Dodam do Pana opinii tylko kwestię która była jakiś czas temu a mianowicie flota...było różnie. Teraz prawie same nowe auta więc jest lepiej. Ja wracam po przerwie do pracy.

W.M-R
@AndrzejNoskal

Andrzej dobrze napisał. Mniej więcej tak wygląda praca w RC. Wiadomo nigdzie nie jest idealnie....

Czytam te wypociny co niektórych jak to jest super w tej firmie i dodam tylko tyle ze jednak jest bardzo zle.Co najlepsze konkurencja się ujawniła co to za firma że boi się konkurencji ,no chyba ze jest mało konkurencyjna to nie ma pracowników.Zacznijcie płacić ludziom godziwe wynagrodzenie to będziecie mieć fachowców.Do tego Ci kierownicy od 7 bolesci (usunięte przez administratora)To jest jakaś masakra zero nadzoru nad kierownictwem ze strony firmy robią co chcą i to firma sie budzi pomału bo brakuje pracowników a powiem ze nie powinna mieć żadnego.Do tego umowy dobrze czytajcie co podpisujecie...Przestrzegam aby pózniej nie płakać.Pozdrawiam

MarkowskiA

Dzień dobry, czytam i czytam i uwierzyć nie mogę w (usunięte przez administratora) jakie niektórzy pracownicy (w co wątpię bo po treści widać że dnia nie pracowali) wypisują....więc podzielę się moimi wrażeniami po prawie 3 latach pracy w Realu. Po pierwsze: dużo podróży jest, czasem co dwa tygodnie inne państwo - to męczy Po drugie: dostajemy osoby bez doświadczenia i trzeba wiele cierpliwości żeby coś z nich wykrzesać ale SIĘ DA Po trzecie: nigdy ale toNIGDY nie miałem spóźnienia w pensji albo żeby coś się nie zgadzało Po czwarte: firma jest rodzinna, to nie korporacja więc WSZYSTKO można dogadać (zjazdy, urlopy itd itp Po piąte: przekrój pracowników jest od totalnego dna po świetnych fachowców ale tak jest WSZĘDZIE - przecież ci nowi nie nauczą się tego w szkole! PO szóste: alkohol był, jest i będzie - problemem nie jest firma bo wywala ekspresowo za to ale INNI pracownicy którzy to tolerują - na szczęście takich co raz mniej Po siódme: wróciłem do domu na wolne bo całą budowę WSTRZYMALI KLIENCI a nie Real, więc nie mam tu do nikogo pretensji Po ósme: kierownicy, brygadziści itd - jest tak 70/30 - z czego 30 to ludzie którzy są na tym stanowisku chyba ze względu tylko na staż, a 70 to ludzie którzy zjedli na tym fachu zęby. Generalnie to wszystkich malkontentów: nikt Was nie zmusza, możecie zmieniać jest wolny rynek ale za chwilę będziecie prosić o jakąkolwiek pracę więc czy warto? dziękuję za uwagę.

Realny
@MarkowskiA

I to jest proszę Państwa KONKRETNA opinia a nie jakieś połprawdy wymyślone. Dobrze napisane i zgadzam się z piszącym.

Wacław
@MarkowskiA

Zgadzam się z Panem w 90%. Na szczęście problem z alkoholem jest już dosyć marginalny i jest w tej kwestii co raz mniej tolerancji wśród pracowników. Taki pacan psuje tylko pracę innym niestety. Pozdrawiam

Brawo
@MarkowskiA

Zgadzam się z tą opinią. Myślę że to najlepsza i najrzetelniejsza opinia na tym profilu.

Przeworski
@MarkowskiA

Od siebie dodam jeszcze do Pana opinii jedną kwestię: duża elastyczność firmy jeśli chodzi o urlopy i zjazdy

P.B

Firma nie warta aby podejmować w niej prace.Ostrzegam wszystkich szukajacych pracy jeden wielki szajs .Czytajcie komentarze jedno wielkie (usunięte przez administratora) w wypłacie o ile w ogóle zapłacą sprzęt najlepiej jak byś miał swój pracownicy to niezłe grzejniki kierownictwo przekręty jak i cała firma jak tu pracować.A co najlepsze opinie jak to jest super piszą kierownicy (usunięte przez administratora)

Hahahaha
@P.B

Co za bzdury! Chyba profile firm Pan pomylił....jaki własny sprzęt? Jakie jak zapłacą? Albo pisze Pan o innej firmie albo konkurencja się znowu obudziła....

Przeworski
@P.B

Ale Pan teraz wymyślił sobie opinie... chłopie i po co takie wypisywać brednie? Jak masz jakieś wątpliwości to skontaktuj się z firmą może?

Rex
@Hahahaha

To powiedz mi dlaczego elektrycy robią swoimi narzędziami? I firma oficjalnie mówi że mają sobie sami zapewnić narzędzia i targac je po całej EU pomimo iż w siedzibie maja sklep narzędziowy.

Elektryk
@Rex

Nie "mają" a mogą. Sam pracuje swoimi bo znam i wolę a jak potrzebowałem bo zgubiłem to na następny dzień dostałem od firmy. Wystarczy POWIEDZIEĆ I ZAPYTAĆ zamiast wypisywać historie...to taka filozofia i wysiłek włożyć torbę do samochodu?

Rex
@Elektryk

To dlaczego oficjalnie nie dają od razu tylko liczą że nikt się nie upomni? Kiedyś Niemiec chciał wszystkich elektryków wywalić z budowy bo nie mieli czym robić i od razu kazali kupić narzędzia a ile było żalu i pretensji że strony firmy że nie mamy narzędzi. Po prostu chcą nawet na podstawowych narzędziach zaoszczędzić i to wszystko. Ludzie z różnych stron dojeżdżają do Krakowa pociagami, autobusami, tksowkami, bo stamtąd są wyjazdy i te narzędzia muszą za sobą targac zanim je jak to napisałeś wrzącą do samochodu! Nie wspomnę już o samolocie gdzie zamiast wziąść sobie do bagażu coś przydatnego to musi brać narzędzia żeby za nadbagaz nie płacić.

@Przeworski

Jak ma firma problem zapraszam do kontaktu Firma Szajs jak i cała reszta .Nie słuchajcie tych naganiaczy na forum brak ludzi a reszta tylko osób potwierdza jak jest Nie POLECAM

@Hahahaha

I kto tu kłamie jak jest pracownicy tylko potwierdzaja jak jest ze sprzetem i nie tylko. .Zastanówcie się dobrze nad wyjazdem przez tą firme Nie polecam.

Jasne :)
@P.B

Jasne, pracownicy ci potwierdzają ;) nie polecać to możesz sobie siebie i swoje mizerne umiejętności. Myślisz że kogoś interesują twoje żale? Myślisz że jesteś ważny bo napiszesz bzdury w internecie? Wywalili cie i się mścisz po prostu bo nic innego ci nie pozostaje. Śmieszny jesteś. NAWET JEŚLI BYŁABY PRAWDĄ to co piszesz to są to takie błahostki że aż żal czytać! Przeczytaj sobie swoje komentarze i zobaczysz jak małostkowy jesteś. Ale dobra wiadomość jest taka że już tam nie pracujesz więc warto teraz zacząć pracę :) wykaż się choć minimum klasy i przestań już pisać.

Elektryk

wysłałem cv, zadzwonił rekruter (wszystko powiedziane) , spotkanie w biurze w Krakowie i rozmowa z rekruterem ogólnie i kilka pytań branżowych. po 10 minutach decyzja pozytywna, propozycja stawki i formalności w kadrach. wszystko jasno i na temat, można pytać o co się chce

branżowe, z bhp i z doświadczenia

Zielony Kapturek

Witam kazdy z was pisze swoje wypociny a dalej siedzicie w realu bo wam zycie uratował. Ja napiszę krótko wyplata na czas jesli się starasz to dostaniesz podwyzke i nie musisz byc fachura tylko wykazywac zainteresowanie praca. Mieszkanie jest z tym ruznie ale można poprosic o zmiane. Nie jest tragicznie ale nie ma kokosow takze mozna tu podjac prace i polecam

Wilk
@Zielony Kapturek

Zgadzam się z przedmówcą :) dobrze prawi, warto sumiennie pracować to i kasa lepsza niż na początku.

ciekawy

Tak czytam tutaj wpisy i komentarze i widzę że jedyne sensowne zarzuty w tej firmie nie dotyczą samej firmy tylko najwyżej innych pracowników. Wszędzie komentarze że wypłata w terminie, kwatery w porządku, stawki ok, różne projekty...Czyli firma ok tylko niektórzy ludzie są nie w porządku? Ale z drugiej strony gdzie tak nie jest? wszędzie są ludzie do bani, tu najwyraźniej przynajmniej nie trzeba się o kasę prosić. Ja tam spróbuję! teraz w mojej firmie płacą mi raz na 2 miesiące :( a stawkę mam 10 brutto i jeszcze za mieszkanie płacę. Więc jak w real construct to jest za darmo to jest duży plus. Dzięki za komentarze bo się zastanawiałem.

Andrzej w.
@ciekawy

W sumie dobrze wywnioskowałeś. Ze strony reala nie ma na co narzekać a jeśli chodzi o ludzi to jest to na prawdę kilka jednostek z którymi ciężej się pracuje. Zdecydowana większość jest na prawdę ok i idzie to w dobrą stronę. Nastaw się jednak że będziesz pracował w różnych krajach a nie w jednym miejscu cały czas.

Arek

Firma szajs prowadzacy ci pseudo kierownicy to porażka dziwie się ze ich firma trzyma.Grzejniki na maksa.Jedno wielkie(usunięte przez administratora)Ci co nie wdepli w nie przestrzegam przed tą firmą.Nie polecam

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Real Construct? Dodali nowe ogłoszenia 27 kwietnia na Gratka.pl.

Marian

Rozmowa telefoniczna jak ich zainteresujesz, potem spotknie w Krakowie, rozmowa i test na warsztacie czy ogarniasz temat, potem decyzja i propozycja kasy i potem formalności. Generalnie szybko, konkretnie i na temat.

Marian

A poziom ok. Wszystko na temat , wyjaśnione, odpowiedzi na pytania. Czarno na białym.

Abc

Nic nowego, liczy się sztuka w przeliczeniu na godziny dla firmy. Nieraz widziałem jak Niemcy się za głowę łapali widząc co robią pracownicy Reala. Z resztą nie tylko Niemcy, sam byłem świadkiem jak Francuz się pytał czy wiedza jak ciąć palnikiem oczywiście wszyscy wiedzieli, okazało się że nawet zapalić go nie potrafili A jak już zapalili I zaczęli ciąć to im Francuz zabrał i sam ciał bo nie mogl na to patrzec. Z resztą dużo już tu było na forum o pseudo-fachowcach włącznie z pseudo prowadzącymi.

brawa

a Pan z filmy wie że jest na (usunięte przez administratora) w ogóle gdzie tam widać że to z Reala? to sobie drogi Panie zalatwiles własnie pozew za bezprawne użycie czyjegos wizerunku...jak mozna byś takim g.upkiem?

Podirytowany

Firma, w której zainteresowanie pracownikiem kończy się wraz z końcem perspektywy zarobku na nim Która wystawia pracownikowi (90 % budowy) wypowiedzenie bo epidemia. Również która każe zostać pracownikowi w kraju z podwyższonym ryzykiem zarażenia wirusem, bo jak powiedział nasz pan dyrektor, cytuję, "dla nas I dla Was pieniądze są najważniejsze " Ogólnie polecam, 1/5

nocozaglupoty
@Podirytowany

Chłopie! a kto będzie cie trzymal na budowie jak pracy nie ma? Zarobku "na nim"? a ty nie zarabiasz? nie masz wszystkiego zapewnionego? myslałes że firma będzie cię niańczyć w domu gdzie będziesz baki zbijał? takie to polskie...byle socjal byl i .upy nie ruszyc! w jednym poscie masz dwie skrajne swoje wypowiedzi: nie zostawiają w pracy to firma beee, zostawiają to też beee. no masakra....

Krystian

A jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie? Czy w związku z coronawirusem firma bedzie prowadziła rekrutacje?

Walduś

Pracuje w Realu ponad rok we Francji na lotnisku opinie są różne przeważnie negatywne ale z mojej perspektywy nie ma tu najgorzej : - kasa zawsze na czas -zjazdy przeważnie 6na 1 ale jak trzeba wcześniej to nie robią większego problemu -ubrania nowe nie po kimś a jak coś się rozerwie to nowe -narzędzia też nowe dają może nie są to najwyższej klasy ale da się robić -samochody firmowe nowe przeważnie lub paru letnie -mieszkania różnie czasem miałem sam pokój teraz we dwóch na całkiem fajnym domku tylko daleko od pracy (usunięte przez administratora)

Pablo

Witam. Mam kilka pytań. Jaki jest standard mieszkań które wynajmuje firma? Po ile osób na mieszkaniu pokoju? Jak to wygląda z wyjazdami z Krakowa o której one są? W którym miejscu we Francji są budowy? Na ile są wyjazdy? Czy firma zapewnia ubrania robocze i narzędzia? Po ile godz w miesiącu się pracuje i czy w soboty tez?

leonardo
@Pablo

standard jest różny co się uda wynająć, domy, mieszkania, domki holenderskie. z ilością jest tak samo. wyjazdy są niby o 9 ale jak się dogadacie jadąc to można wyjechać później co jest moim zdaniem bardziej rozsądne bo wyjeżdżając o 12 jesteś tylko 1h później niż wyjeżdzając o 9 ale to trzeba się dogadać i dużo zależy od kierowców korków itp.(samochody są zblokowane do 130). Ja byłem tylko w okolicy Paryża. wyjazdy na 6 tygodni. Ubranie dostaniesz ale możesz sobie wziąć swoje. Nażędzia też ale tylko bardzo podstawowe i też warto sprawdzić czy to nie jakiś gruz. 52.25h tygodniowo i soboty też.

@Pablo

Nie zawsze jest to 6 tygodni trafia się też 7, 8 lub nawet 9 tygodniowy wyjazd to jest moim zdaniem poważny minus tej firmy z wynagrodzeniem nie jest jest ono najlepsze ani nie najgorsze godzin w tygodniu maks 48 wyjazdy przewaznie godzinach południowych ale zajeżdżasz przeważnie na piąta siódma rano

Marko
@Pablo

Pracuje się różnie, w zależności od kraju, we francji jakieś 48 godzin wychodzi około 200 miesiąc. Narzędzia i ubranie dostałem nowe dostosowwane do warunków. W soboty pracuje ale nie zawsze. zarobki miesięcznie wychodzą przyzwoite i przelew zawsze na koncie o czasie. Jazda jest autami firmowymi. Ja do tej pory co 6 tygodni zawsze wracałem do kraju.

Pablo
@Pablo

A był ktoś z was z tą firmą w jakimś innym kraju niż Francja?

Były elektryk
@Pablo

W Niemczech od poniedziałku do soboty po 10h- (7-18 godzina odliczana na przerwe). We Francji to juz cienko z godzinami dlatego nikt nie chce wyjeżdzac tam, niedziele są wolne. Ze zjazdem różnie zależy w jakim kraju jesteś ale nastaw się na dwa miesiące. Stawki bez szału, wyjazdy spod siedziby firmy zazwyczaj wieczorem tak żeby na drugi dzień rano prosto z marszu do roboty ????. Jeździ się głównie autami firmowymi tylko zawsze jest problem z kierowcą bo nikt nie chce brać na siebie bo prócz odpowiedzialności nic z tego nie ma.

@Pablo

Odpuść sobie tą F. kolego.Poczytaj jak nie wierzysz w co się pchasz.Jak już zdecydujesz się jechać po przeczytaniu opini o wyjazdach życzę powodzenia.Pseudo firemka brak ludzi grzejniki tylko się łapią i z takimi ludzmi zyjesz i pracujesz .Ktoś słodził ze norma godz ale tylko przy podpisywaniu umowy.Pozdrawiam

@Leon

mnie na przykład wywalili za to że piłem, i teraz muszę gdzieś wyładować swoją złość więc piszę tutaj pod każdym postem jak jest beznadziejnie żeby siebie usprawiedliwić. a tak na prawdę to szkoda mi że straciłem pracę w real....

@Leon

Nie masz odwagi pisać pod swoim loginem to się nie podszywaj pod kogoś.Widzisz nie piłem i nie pije jak większość w RC.Tak piją ze są w takim stanie że nawet zakupy alkocholowe przed kwaterami tłuką.Może chcesz wiedzieć kiedy i gdzie ha ha .Pseudo firma pseudo pracownicy Pseudo wypłata Nie dajcie się złapać tej firmie widać już braki pracowniow brak studentów nie ma kim załatać braków.Nie polecam.

n

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymiana kierownictwa czy mam podac chyba najlepiej nr tel .

@n

Dziwna sprawa bo byłem już na 6 wyjazdach i zawsze brygadzista, kierownik byli w porządku do mnie. Oczywiście nie odpuszczali takim którzy nie potrafili zmienić tarczy w szlifierce albo więcej palili niż pracowali ale chyba nie po to się jedzie do pracy prawda? Dla mnie jedyny minus to możliwość pracy więcej godzin - ale widocznie trzymają się prawa...

oli
@Marek

A tu Marek się poci jeden z kierowników Real Construct.Nie pisz Marku ze jadąc do pracy nie potrafi ktoś tarczy wymienić zenada te twoje wypociny.Sam wiesz jak jest Real nie powinien mieć żadnego pracownika wtedy by se obudzili kogo to wina.Pozdro dla tych którzy sie obudzili i z tej firmy s.....

IXI
@Marek

I co powiesz na 200 godzin to norma w Rc.więc nie kłam Norma to 400 hi hi

Mirosław

Witam, więc ja pracuje w firmie prawie rok. Byłem w francji, włochach - na obu wyjazdach nie zaobserwowałem picia o którym tu piszą ludzie. więc nie wiem czy tak jest gdzie indziej ale nie tutaj. na swięta dostałem premie o której nikt nic nie mówił wiec taka niespodzianka miła. ilośc godzin i pieniądze zawsze mi sie zgadzaja bo mam swoje notatki - czasem nawet wyszło firmie wiecej. niestety na pierwszej pracy nie miałem szefa który by mi pomógł ale to było tylko 3 tyogdnie, potem pojechałem na włochy i tam już pokazali co i jak jest i jak się pracuje. ja jeszcze tutaj zostanę pracować bo mam dość (usunięte przez administratora) którzy obiecują dużo a nie daja nic.

@Mirosław

Ha ha .Brak ludzi trzeba napisać jak to jest lux w RC.Dobre że zapłacili więcej.Ciesz się że w ogóle ci zapłacili(usunięte przez administratora)

@olek

ja nie zauważyłem zadnego braku o którym Pan pisze a i nie znam tu nikogo kto by nie dostał za prace więc to co Pan pisze to normalne kłamstwa. moze Pan się zajmie swoja robota bo pisanie na internetach w trakcie pracy to chyba sie w firmie nie podoba? no chyba ze Pan to taki typowy polaczek co to nic nie robi co by tylko ponarzekać.

Mirosław

Skoro Pan pracuje w innej firmie w Polsce to skąd wiedzą jak jest w RC? To najlepszy dowód na to jak wiarygodne są Pana "opinie"...pewnie nawet nie wiesz gdzie firma jest tylko piszesz na zlecenie (usunięte przez administratora) Zajmij się pracą skoro masz taką super. Ale pewnie super bo płacą za pisanie w internetowych. Żegnam

@Mirosław

Ha ha dobre niech Pan pracuje skoro tak super jest. Nikomu nie bronie .(usunięte przez administratora)

Artur
@olek

Oj Panie....już tym wpisem wiadomo że pojęcia o firmie nie masz. Żaden Mirosław w biurze nie pracuje....spalony jesteś. Dobrze piszą ,że piszesz tu tylko żeby pisać źle. Administracja powinna mieć kontrole nad takimi wpisami i sprawdzać autentyczność piszących.

@Artur

Zachowuje się Pan jak dzieciak .Już to widzę jak którakolwiek osoba z firemki się podpisuje swoim imieniem więc niech Pan nie pitoli głupot Boli was ze ta firma to SZAJS!!!!Niech Pan pozdrowi przekręta tej firmy " Byka ".Ten też nie pracuje .Co pan chce jeszcze wiedzieć ?Regulamin niech Pan doczyta i dopiero odpisuje.(usunięte przez administratora)

Cris

Można spróbować na chwilę, ja pracowałem 1,5 roku, trudno o stawkę powyżej 12 brutto a to trochę słabo bym powiedział. Kierownicy których spotkałem w większości przypadków niekompetentni i według mnie obecność niektórych z nich na kontraktach jest zbyteczna.Żaden szanujący się pracownik nie powinien dłużej tam pracować. Pozdrawiam

Artur
@Cris

Hmmm....ja pracuję ponad dwa i mam więcej niż Pan wspomniał. Choć zaczynałem z niższego pułapu. Może warto było zaczekać. U mnie kierownictwo z sześciu z którymi pracowałem , pięciu jak najbardziej ok, jeden niestety słabszy. Dla niektórych 1,5 roku ale jak dla mnie to chciałbym jednak dłużej popracować bo przynajmniej mam tu pewność ,że za chwile nie zostanę bez wyjazdu bo co chwila nowe projekty. Poza tym to też trzeba trafić, mi trafiło się dobrze z brygadą.

Ten

jest OK.praca jest.kasa jest.

Agata

@mirosław a ile wynosiła ta premia świąteczna ?

Arek

Firma szajs::: Popracujesz, to zrozumiesz co mam na myśli. I jeszcze raz wrócisz na tę stronę , przeczytasz i powiesz sobie: (usunięte przez administratora) to jednak wszystko prawda co pisali.

ojojojo
@Arek

Arek, Marlik - jedna i ta sama osoba pisząca na zlecenie bzdury w celu oczernienia firmy....chłopie zajmij się normalną pracą (usunięte przez administratora)

@ojojojo

nie pierwszy raz się tutaj uaktywnia....jakaś sierotka co nie ma z czasem zrobić, pewnie wywalili go za picie i teraz żale wylewa.

@ojojojo

Piszę jak jest Realnie w RC po to by inni mieli świadomość w co się pchają.

Mariusz P.

Polecam. wypłata jest godziny sa i co pótora miesiąca w domu. nie pije i pracuje ale niektorych to trzeba by wywalic bo zle robią innym

Mariik
@Mariusz P.

Na stanowisku kierownika to może jesteś zadowolony ale my pracownicy niestety NIE!!!!!!!!#

Mariusz P.
@Mariik

MOnter jestem a nie kieronik Jak jestes nie zadowolony to twoj problem wiecej jest zadowolonych

Anton
@Mariik

ty może pisz za siebie a nie nowy przywódca co to "MY" za wszystkich się wypowiada.....

Mariik
@Anton

Piszę tak jak jest a nie ściemniam jak Pan jak to jest dobrze w RC.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Real Construct - Kraków

• Jak się pracuje w Real Construct?

Zobacz opinie na temat firmy Real Construct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Real Construct?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Real Construct?

Kandydaci do pracy w Real Construct napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Real Construct
3.7/5 Na podstawie 167 ocen.
  • Siewna 44
    31-231 Kraków