Opinie o Real Construct w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Real Construct. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Real Construct o rekrutacji.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Real Construct w Kraków

Firma Real Construct poszukuje kogoś na stanowisko operator produkcji. Czy proponowane w ofercie zarobki rzędu 3300 PLN mogą potem wzrosnąć?

Firma działa w branży monterskiej - nie produkcyjnej, więc nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko operatora produkcji. Zarobki znacznie przewyższają podaną kwotę.

Nie narzekam

Widze ze duzo tutaj to opinii „miesieczniakow” ktorzy zaraz po starcie orientuja sie ze „nie dam rady". A serio to ja sobie chwalę. Po latach szwendania się po firmach siadłem tutaj i już nie szukam i nie modlę się o kolejne wyjazd.Praca jest, jeszcze nie było tak żebym w domu siedział i czekał na wyjazd który się nigdy nie odbywa jak to miałem w innych pracach. Kasa jak w zegarku. Kwatery roznie ale za to blisko. Kierownictwo ja mam ok choć czasem bywa roznie. Plusy: umowa, etat, ciągłość kontraktów, terminowość wypłat kasy na konto, stawka ale po jakims czasie bo trzeba się sprawdzic, u mnie też fajna brygada, wszystko od firmy (nawet ubranie) Minusy: stawka na start, czasem sama robota bywa brudna i trudna, niektórzy ludzie na budowach

@Nie narzekam

racja i jeszcze raz racja

@Nie narzekam

Każdy gdzieś zaczyna jak trafił pod cinetic i od burze to więcej niż raz jak go ekipa z Polski co u niego na stałe robi polubitomoze dwa albo i więcej jak kumaty, inaczej z podburzyć tylko słupki wychodzą, odpoczniecie i wrócicie, polski francuz z niemiecką przeszłością uważajcie bo nieraz Polacy co robią u niego są pod gwoździem mają swoje życia a on ich lekko szantażuje, popije znimi a później wyciąga w robocie żeby było ciężko, robiłem z nimi dobra robotę ale z psychopatą zajść możesz w jedno miejsce na terapię albo w najgorszym przypadku nigdzie. Największy osioł ale mąci jak by przynajmniej dobrym kucharzem był. Polecam firmę nie polecam Burzy

Ja se tam
@Nie narzekam

Kolega z podkarpacia...a na na serio firma krzak z siedzibą pod krzakiem:)odrobić się/zrobić Swoje i (usunięte przez administratora) jak najdalej...

Nie narzekam
@Ja se tam

Kolego, pod krzakiem to jedynie kleszcza się możesz dorobić. Gdyby firma nie była wypłacalna i rzetelna ludzie by tu nie pracowali po kilkanaście lat. Oczywiście każdy ma swój plan na przyszłość i nikt nikomu nie zabroni zatrudnić się na rok lub dwa, odłożyć swoje a później iść w inne miejsce. Ale proszę, nie obrażaj i nie generalizuj.

Jaka jest kultura pracy w Real Construct?

Tom

Zdążają się buraki a najważniejsze z pod Balic zero szacunku dla starszych wiekiem

@Tom

widzę ,że język polski trudny jest.....

@Tom

Co rozumiesz przez ten brak szacunku? Nie kłaniają ci się w pół czy co? :D

Kozak

Bardzo zabawne, bardzo...

Tom

Fatalna zero kultury wywyższanie się starszych pracowników tych związanych oczywiście z kadrą biura bo mają plecy szkoda pisać ...udają że coś robią atak naprawdę chcą żądzic i rotacyjna co trochę bo się nie nadaie..są dotyczy to DHL

Gabriela
@Tom

czyli rotacja dlatego że pracodawcy się nie podoba jak kto pracuje ?

Kultura osobista

Kultura jest na wysokim poziomie, mankament jest taki że firmy zlecające znęcają się na pracownikach w sposób ledwo wyczuwalny ciężka psychoza panuje u nie których cwaniaków,którzy prowadzą Polaków będąc "zleceniodawcami" trochę z nimi przeszedłem i mówili że jeszcze przejdę,taka torche kościelno wojskowa firma z tendencją na przybicie do krzyża ????

Czy poziom wynagrodzeń w Real Construct uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Praca.gov.pl 10 sierpnia.

Władek

nowe ogłoszenie z 10 sierpnia? chyba są nowsze. Ale tak było kilka zmian wynagrodzeń od tego czasu na lepsze.

Aneta
@Władek

O kurcze :D Często są takie zmiany w wynagrodzeniach? :P Czy podwyżka raczej nie zdarza się często? Zadowolony z kwoty?

Waldi
@Aneta

@Aneta stopniowo podnoszą wynagrodzenia - kasa zawsze mogłaby byc wyższa, jednak dla mnie równie istotna jest stabilność zatrudnienia, co z tego, że w innej firmie zarobie 1-2e wiecej za h pracy jak za 3miesiące skończy sie kontrakt i znów muszę szukać pracy

Elektryk

wysłałem cv, zadzwonił rekruter (wszystko powiedziane) , spotkanie w biurze w Krakowie i rozmowa z rekruterem ogólnie i kilka pytań branżowych. po 10 minutach decyzja pozytywna, propozycja stawki i formalności w kadrach. wszystko jasno i na temat, można pytać o co się chce

branżowe, z bhp i z doświadczenia

Fre

Wszędzie ale nie w Real Construct zapomniałem dodać...

@Fre

Hej, co sądzisz o Real Construct, warto tu aplikować? Jakie są największe plusy i minusy pracy w tej firmie z Twojego punktu widzenia? Powiesz mi coś o zarobkach i atmosferze? :)

Fre
@Witold

plusy: umowa, etat, ciągłość kontraktów, terminowość wypłat kasy na konto,stawka ale po jakimś czasie, u mnie też fajna brygada, wszystko od fimy (nawet ubranie) minusy: stawka na start (choć ostatnio jest już więcej, ja zaczynałem od 10 eur), czasem sama robota bywa brudna i trudna, niektórzy ludzie na budowach (takie obiboki się trafiają)

@Witold

Mała kasa zła atmosfera pracy poniżanie i wulgaryzm

@Tom

Chyba firmy pomyliłeś kolego....

Grzegorz

Witam czy ktoś obecnie dostał propozycję pracy do Szwecjii?jakio monter konstrukcji stalowych? Bardzo proszę jeśli ktoś pracuje lub pracował o szczere wypowiedzi.jakie są warunki mieszkalne oraz czy pieniądze zawsze są na czas i czy wszystko się zgadza jeśli chodzi o wypłatę?Czy praca jest na chwilę czy mają cały czas nowe kontrakty?

@Grzegorz

Ja pracuję, pokój w hotelu 2 osobowy. Firma zawsze przelew kasy na czas i nie spotkałem się z jakimiś brakami w pieniążkach. Mój 4 kontrakt i nigdy w domu nie siedziałem bez roboty.

Grzegorz
@Władek

A jak jest ze zjazdami do Polski bo podobno są 6/1 Czy wtedy trzeba na swój koszt czy firma zwraca pieniądze?

@Grzegorz

Chłopie a czemu ty do nich nie zadzownisz i nie zapytasz? za nic na wyjazdach nie płacisz, tylko jedzenie sobie kupujesz. zadzwoń i tam pytaj to wszystko się dowiesz

Wirus
@Władek

I to jest niezgodne z przepisami cowidowimy w czasach pandemii pracownik delegowany za granicę musi mieć pojedynczy pokuj proszę się zapoznać z ministerstwem spraw cowidowym w Strasburger

Jakie warunki pracy są w Real Construct? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Operator?

co?

tutaj nie ma stanowiska operator....pomyliłeś firmy :(

@co?

Pracujesz w Real Construct? Jak oceniasz atmosferę w tej firmie? Czy pracownicy dobrze się między sobą dogadują? Czy od razu jest umowa o pracę?

MarekKos

Widzę ,że tutaj to opinie głównie tych miesięczniaków którzy zaraz po starcie orientują się "że nie dam rady". A serio to ja sobie chwalę. Praca jest non stop, jeszcze nie było tak żebym w domu siedział i czekał na wyjazd który się nigdy nie odbywa jak to miałem w innych pracach. Kasa jak w zegarku. Podwyżki co jakiś czas nawet bez proszenia. Kwatery różnie ale za to blisko. Kierownictwo ja mam ok choć czasem przesadza. Biuro to prawie nie mam kontaktu co po co. A i jakaś premia czasem wpadnie nie wiadomo za co. Po latach szwędania się po firmach siadłem tutaj i już nie szukam i nie modlę się o kolejne wyjazdy.

Beata
@MarekKos

A co jaki czas są takie wyjazdy w Real Constructcie? W miarę regularnie czy czasami są jakieś przestoje? Zainteresował mnie też temat tych podwyżek :D Ile one wynoszą i np. w ciągu roku ile ich może być? Za coś konkretnego się je dostaje czy są np. uznaniowe za ogólne starania?

Jerzy.G.

Ja nic złego na temat tej firmy nie mogę powiedzieć. Pieniądz to najważniejsze wypłacane na czas. Bzdety piszą Ci co im się nie chce pracować.

1.5roczny pracownik real

Nie polecam firmy utrudniony kontakt z menadżerem nie odbiera telefonów (usunięte przez administratora)W każdej sprawie trzeba dzwonić i się prosić... pracowałem na fedexie z największym (usunięte przez administratora) jakiego w życiu poznałem (usunięte przez administratora)Kierownik budowy ktory nie ma szacunku do zadnego pracownika gnoi swoich(usunięte przez administratora)A oni nic z tym nie robia.skonczylem wspolprace z firma bo dostalem wypowiedzienie z powodu koronawirusa skonczylem wspolprace 30 kwietnia do dziś nie mogę się doprosic o zwrot kaucji którą zapłaciłem za mieszanie we francji 125 euro. Minol już prawie miesiąc pracuje dziś już w innej firmie i nadal nie wiadomo co z moją kaucja. Radzę trzymać się z daleka A jeśli już musisz się zatrudnić z różnych przyczyn to moje rady nie podpisywać nic w trakcie kontraktów, nie płacić za kaucję i różne tego typu rzeczy z własnej kieszeni bo później ciężko się doprosic o zwrot i trzymać się z dala od Walentego Marka W.

serio?
@1.5roczny pracownik real

Nie polecasz firmy bo nie odebrał od ciebie ktoś telefonu? SERIO??? chyba to jakiś słaby żart jest....a kaucję to chyba wpłacałeś właścicielowi a nie firmie więc nie wiem od kogo chcesz się doprosić. poza tym może narobiłeś bałaganu i kaucja to pokrywa... foch bo nie odebrał ode mnie telefonu...pomyślałeś że może ktoś NIE MÓGŁ odebrać telefonu? może jest chory? może ma urlop? trzeba było do centrali zadzwonić i na pewno by ci POMOGLI. ale lepiej smutki wylewać w necie...ech...

@serio?

Bałagan to ty masz w głowie firma (usunięte przez administratora) nie warto wiecej pisać pozytywne opinię są chyba tych którzy nigdzie indziej nie mają ambicji iść tylko robić za śmieszne pieniadze bo o podwyżkę ciężko chyba dostają tylko (usunięte przez administratora)

serio-serio
@O

Twój sposób wypowiedzi i dobór słów (usuwanych przez administratora) świetnie świadczy jedynie o Tobie a nie o Firmie. Tak więc to chyba dobrze że już w niej nie pracujesz bo pozostaną osoby bardziej kulturalne i na pewno lepiej znające się na pracy. Zresztą takie osoby zostają i dostają podwyżki i to nie raz, nie dwa. Ale człowiek Twojego pokroju na szczęście o tym się nie przekona.

@serio-serio

Nie warto z Tobą pisać obrońcą.jeśli komuś pasują podwyżki 25 centów brutto to powodzenia od mojej kultury i od mojej pracy się nie czepiaj bo tych słów co użyłem to i tak łagodna wypowiedź ty sie przypatrz swoim umiejętnościom haha

@serio-serio

Powodzenia i wytrwałości dla tych co w tej firmie pracuja

realny
@serio-serio

Wyrażaj się Panie jasno bronisz firmy i kierowników przekrętów nawet nie masz się czelności przyznać z imienia i nazwiska.To ja napisze o realu jak to Pan kierownik (usunięte przez administratora) nie tylko pracowników ale i firme niejaki pan A.S pseudonim Byk znacie takiego Pana.Może i Kolega dał się wydymac przez tego Pana Pozdrawiam i nie polecam tej firmy

Realny?
@realny

Ty się podpisałeś z imienia i nazwiska? Pewnie że nie jak tylko noga Ci się podwinie to będziesz płakał żeby Cię przyjęli z powrotem. Nie bronie firmy bo ona sama się broni. Skoro dostałeś propozycje 25 centów podwyżki to najlepiej świadczy o Twojej jakości pracy i wiedzy. Tak więc opinie takich osób nie są warte grosza. Żale wylewaj gdzie indziej a tutaj naucz się odrobiny kultury i poprawności w pisaniu bez wulgaryzmów.

@Realny?

Realny - dobrze piszesz! "O" to kolejny przykład że osoby o takiej kulturze i umiejętnościach w firmie Real miejsca nie zagrzeją długo. Więc powodzenia Panu "O" życzymy :)

dzionio
@Marek

Realny, Marek....szkoda czasu na tego "komentatora". Jak można liczyć się z gościem którego zarzut do firmy to to że ktoś NIE ODEBRAŁ telefonu. Przecież to jest żart jakiś a nie poważny człowiek...(usunięte przez administratora)

@Marek

Kultury to powinni nauczyć się najpierw co niektórzy wasi prowadzący co do ludzi wyzwiskami sie wypowiadają a od mojej kultury to ty sie odp...l.przez ten czas co pracowałem dużo zobaczyłem.w normalnych firmach ludzie mają inne podejscie na wszystkich szczeblach.a jeśli jestem wulgarny to tylko przez to że praca w tej firmie to sprawiła do przyjscia do tej firmy rozwijalem sie zawodowo pod kazdym wzgledem tutaj nie ma takiej mozliwosci wiec trzeba coś zmienic .i kończę z tymi wpisami bo udajecie nie wiadomo kogo a i tak jestescie w 80% niekopetetni wszyscy z tej firmy na poszczególnych stanowiskach i bazujecie na tych 20 %dlatego nie chce pracować na te 80% szkoda nerw i czasu na tą firmę

@Realny?

Skoro ta firma sie sama broni gdzie są diety we Francji np 50 euro dziennie gdzie sa placone nadgodziny gdzie we Francji tygodniowy czas pracy to 37 h reszta nadgodziny .i nastepna parodia bezplatne dni za przepracowane soboty .narzedziówki parodia że niektórzy dokupuja sami żeby czymś robić bo tam mlotek przecinak i parę wkretaków pozimica i miara i smieszna walizeczka z nasadkami.gdzie kultura prowadzących.nie mówię że wszystkich.jeszcze raz powodzenia dla normalnych w tej firmie których poznałem i tych co dalej postanowili sie męczyć i tych co w końcu przejrzeli na oczy.

realny?
@O

Nie dość że Twoje wpisy kolejny raz pokazują brak kultury to na dodatek brak znajomości przepisów prawa pracy we francji. Jakie diety? jesteś na oddalegowaniu a nie w delegacji. Zanim zaczniesz się wypowiadać to najpierw sprawdź informację bo się ośmieszasz. Ja w Realu nie pracuje więc to nie są moi kierownicy, ale pracowałem tam jakiś czas temu i denerwują mnie wpisy tutaj takich niekompetentnych osób jak Ty. Faktycznie skończ z pisaniem bo każdy kolejny wpis tylko świadczy o Tobie na nie korzyść a na korzyść firmy. Cieszę się że w Realu tak się dobrze pozmieniało i nie wspólpracują z ludźmi bez kultury, wiedzy i umiejętności :)

@realny?

A to co bluznierstwa są jakieś ?kultura kultura nic innego nie ptrafisz widzę.tak oni wpisza oddelegowanie a sami wezmą za pracownika delegacje.czemu w PIT mam odliczone delegacje .taki madry jesteś .jak by tak nie bylo to bym nie pisał .nara ośla łąko

@realny?

Skoro jesteś takim znawcą prawa to czym różni sie delegacja od odelegowania?małym druczkiem prawnym ktorego ciężko znaleźć i najlepsi prawnicy mają ciężko to wykryć i firma na tym bazuje bo kasa sie należy.dobra naprawdę kończę i przepraszam za prawdę

@Marek

A ty gościu co możesz powiedzieć o moich umiejętnościach?chyba to że właśnie je mam i mogę iść gdzie kolwiek ja chcę bo sobie poradzę .a nie męczyć się w tej firmie .trzeba patrzeć przyszlosciowo a nie stać w miejscu.nastepny czlowieczek typu co to nie on w tej firmie.a druga sprawa żeby podarować wam jakieś umiejętności to trzeba najpierw dobrze zapłacić żeby je dostać

Realny

Nie dość że bzdury wypisujesz to jeszcze jesteś w tym cienki i w sumie żal mi Ciebie. Nikt cię nie słucha to wypisujesz na Internecie jakieś wyssane bzdury. Faktycznie kończ waść wstydu oszczędź...

@Realny

Ojej wzruszylem się ciency to wy jesteście napatrzylem się wystarczająco.myśl co chcesz jak byś miał jajiekolwiek umiejętności poszedlbys do innej pracy ale ty lubisz robić za 6 tys za granicą hahahaha

@O

Chłopie jak Ty zarabiałeś 6 tyś w realu toś Ty jest taki fachowiec jak ja tancerka ha ha ha ha ha Najlepsze że jakoś tam 1,5 roku Cię trzymali mimo wszystko więc wypadałoby powiedzieć dziękuję bo jakoś te 1,5 roku nie mogłeś sobie znaleźć innej pracy prawda? Pewnie za chwilę na profilu nowej firmy też będziesz się żalił bo ktoś telefonu nie odebrał od Ciebie buahahahaha

@Marek

Wy tyle zarabiacie .jaki ty elokwentny próbujesz być ojej bułkę przez bibulke a paluszek trzymany w dupce.hahahaha.Dobra naprawdę kończę te wpisy .jeszcze raz Ci powiem nie znasz moich umiejętności i wasze wypowiedzi tylko o tym są kultura umiejętności sami ich nie posiadacie i od kogoś oczekujecie.ja za te wasze 6 tyś nawet bym nie wstał z łóżka to też nie moja stawka więc sie nie martw dla Ciebie bedzie wiecej.jak ty możesz być tancerka jak masz bydlecy uklad czaszki nara hahahaha

stukacz
@1.5roczny pracownik real

... a nie można mu po prostu nastukać ?

monter

witam pracuje juz pare lat, powiem tak na biuro narzekaja, ale jak omnie chodzi to nigdy nie mialem zadnych problemuw nawet jak postanowilem wrocic po dlugim chorobowym. Ale zato powznym problemem firmy to ludzie z terenow wiejskich, co zawszew wszystko wiedza same majstry i ta ciagla wiejska gwara.

Arapaho
@monter

Powiem tak,monterze z miasta.Cieszę się że ,,problemuw zadnych'' nie miałeś.My miastowe musimy trzymać się razem.Szkoda że na chorobowym nie wyleczyłeś się do końca,nie wziąłeś słownika ,bo robisz nam siarę A tak poważnie to nie pisz po pijaku.

monter
@Arapaho

slownik to tobie i reszcie z Podhala hej....

Real Construct szuka asystenta inżyniera projektu na płatny staż. Czy aplikować mogą absolwenci kierunków technicznych, którzy nie mają doświadczenia w zawodzie? Jak przebiega rozmowa rekrutacyjna? Ile ma etapów?

kas

Czy ta firma załatwia szczepienia covidowe przed wyjazdem pracownikom ?

KRIS
@kas

Szczepień jeszcze nie załatwia :) na chwilę obecną firma pokrywa jednak testy na obecność COVID 19

Hanka

@Wiśnia a orientujesz się może jak się pracuje ludziom w biurach?

Wiśnia

Wszystko zależy na jaką budowę się trafi i jakiego kierownika. Śmieszne jest jednak podpisywanie ciągle nowych umów na różne firmy ( aby uniknąć ...) Góra wymyśla i lawiruje, a kierownicy oddalają czarną robotę za nich. Słaba organizacja, wszystko na ostatnią chwilę. Jak większości firmy które zarabiają na zwykłych ludziach. Jak nie masz innych możliwości - praca na chwilę.

@Wiśnia

Jasne - od kierownika dużo zależy. Ale jeśli to nie jest firma mająca stałą produkcję to chyba nic dziwnego, że zatrudniają ludzi na konkretną budowę a nie na stałe. Na stałe zresztą też mają kilku - sprawdzonych, zaufanych. "Firmy, które zarabiają na zwykłych ludziach" - to znaczy na tobie? biedactwo.... Widzisz, firma jak już znajdzie zlecenie to żeby przeżyć musi liczyć jakie ma koszty i porównać z tym, co zarobi. Załóż własną firmę to łatwiej to zrozumiesz

Patrycja

@wiesław opowiesz o tych obostrzeniach?

nowy

A teraz jak zaraza to wysyłają za granicę ? Pracuje ktoś bo do biura się dodzwonić nie mogę.

Wiesław
@nowy

tak, my pracujemy normalnie. tzn dużo jest różnych antycovidowych obostrzeń na budowach ale pracuje sie ok.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Real Construct?

Na montera plan do przeczytania, nakreslone otwory, odległości, wielkość wiertla. Potem na warsztat wywiercić otwór i nagwintowac

Na montera czytasz rysunek techniczny, Otwory, wielkość wiertla i odległości środka punktow. Później na warsztat wiercisz i gwintujesz otwory

Góral Z Małopolski

Witam widziałem ogłoszenie że przyjmują niestety nie mam zbyt dużego doświadczenia ,na co człowiek może liczyć na początek . Pozdrawiam

IXI
@Góral Z Małopolski

Zacytuje Firma, w której zainteresowanie pracownikiem kończy się wraz z końcem perspektywy zarobku na nim Która wystawia pracownikowi (90 % budowy) wypowiedzenie bo epidemia. Również która każe zostać pracownikowi w kraju z podwyższonym ryzykiem zarażenia wirusem, bo jak powiedział nasz pan dyrektor, cytuję, "dla nas I dla Was pieniądze są najważniejsze " Ogólnie polecam, 1/5

Seba

Hasło reklamowe tej firmy na dzien dzisiejszy Zapewniamy pracę za dziadowską płacę .

Zostaw merytoryczną opinię o Real Construct - Kraków

• Jak się pracuje w Real Construct?

Zobacz opinie na temat firmy Real Construct tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Real Construct?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Real Construct?

Kandydaci do pracy w Real Construct napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Real Construct
3.7/5 Na podstawie 167 ocen.
  • Siewna 44
    31-231 Kraków