counter
4 143 279 5 1
Góral Z Małopolski Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 godzin.

Witam widziałem ogłoszenie że przyjmują niestety nie mam zbyt dużego doświadczenia ,na co człowiek może liczyć na początek . Pozdrawiam

Seba Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Hasło reklamowe tej firmy na dzien dzisiejszy Zapewniamy pracę za dziadowską płacę .

Tak7Nie1
AndrzejNoskal
Nazwa działu: Produkcja

Szanowni Państwo, pracowałem w Real Construct przez kilka lat. Od dwóch jestem na rencie więc nie pracuje. W tej firmie pracowałem do końca moich możliwości zawodowych. Nie mogę ZŁEGO słowa powiedzieć na firmę, organizację, pieniądze, wypłaty. Jedyna bolączka która akurat mnie przeszkadzała to częste podróże i zmiany miejsc. To dawało czasem w kość jak po 3 tygodniach w francji jechało się do włoch. ale cóż, taki zawód taka praca. Pod koniec mojej kariery zarabiałem ZNACZNIE więcej niż tu niektórzy piszą i nie była to łaska firmy tylko wypracowane wynagrodzenie na które pracowałem latami. Poza tym że pracowałem to trochę zwiedzałem nie mówię nie. Piszą tu czasem o alkoholu. Tak, był alkohol i to nie raz. Ale czy jak jesteś w domu to w weekend albo wieczorem nie napijesz się piwa? No właśnie. więc robienie szumu z alkoholu to bzdety. Czytałem też że ktoś musiał mieć swój sprzęt...że co proszę? jaki swój sprzęt? WSZYSTKO miałem od firmy nawet (usunięte przez administratora) linijkę i ołowek! Firma nie narażała by się na odszkododwania za korzystanie z jakiegoś lewego sprzętu...niedorzeczne. Ludzie- o tu to bywało różnie....stała ekipa cud malina, przyjezdni w 50% dramat....obiboki którym wydawało się że ho ho a przy pierwszym łączeniu wyglądali jak niemowle przy mleku. No ale potem pretensje do całego świata a jakże, bo przecież w lustro taki nie popatrzy. Kierownicy - to osobna bajka bo bywało ciężko. Ale to szef i to on obrywa po (usunięte przez administratora) w razie czego więc co mu się dziwić. Do napisania skłoniło mnie przeczytanie kilku opinii tutuaj które niestety nie pokrywały się z rzeczywistością. Ktoś kto popracował rok-dwa to tak na prawdę pojęcia nie ma o czym pisze. Pozdrawiam pracowników Reala! Nie pozdrawiam K.O. on wie czemu.

Tak5Nie4
XoXoXo
@AndrzejNoskal

Miałem wpisać swoją opinię ale pokrywam się z tym co napisał Pan Andrzej. Jest OK

Marolo Nowy wpis
@AndrzejNoskal

Dodam do Pana opinii tylko kwestię która była jakiś czas temu a mianowicie flota...było różnie. Teraz prawie same nowe auta więc jest lepiej. Ja wracam po przerwie do pracy.

W.M-R Nowy wpis
@AndrzejNoskal

Andrzej dobrze napisał. Mniej więcej tak wygląda praca w RC. Wiadomo nigdzie nie jest idealnie....

Marek

Czytam te wypociny co niektórych jak to jest super w tej firmie i dodam tylko tyle ze jednak jest bardzo zle.Co najlepsze konkurencja się ujawniła co to za firma że boi się konkurencji ,no chyba ze jest mało konkurencyjna to nie ma pracowników.Zacznijcie płacić ludziom godziwe wynagrodzenie to będziecie mieć fachowców.Do tego Ci kierownicy od 7 bolesci (usunięte przez administratora)To jest jakaś masakra zero nadzoru nad kierownictwem ze strony firmy robią co chcą i to firma sie budzi pomału bo brakuje pracowników a powiem ze nie powinna mieć żadnego.Do tego umowy dobrze czytajcie co podpisujecie...Przestrzegam aby pózniej nie płakać.Pozdrawiam

Tak4Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

MarkowskiA

Dzień dobry, czytam i czytam i uwierzyć nie mogę w (usunięte przez administratora) jakie niektórzy pracownicy (w co wątpię bo po treści widać że dnia nie pracowali) wypisują....więc podzielę się moimi wrażeniami po prawie 3 latach pracy w Realu. Po pierwsze: dużo podróży jest, czasem co dwa tygodnie inne państwo - to męczy Po drugie: dostajemy osoby bez doświadczenia i trzeba wiele cierpliwości żeby coś z nich wykrzesać ale SIĘ DA Po trzecie: nigdy ale toNIGDY nie miałem spóźnienia w pensji albo żeby coś się nie zgadzało Po czwarte: firma jest rodzinna, to nie korporacja więc WSZYSTKO można dogadać (zjazdy, urlopy itd itp Po piąte: przekrój pracowników jest od totalnego dna po świetnych fachowców ale tak jest WSZĘDZIE - przecież ci nowi nie nauczą się tego w szkole! PO szóste: alkohol był, jest i będzie - problemem nie jest firma bo wywala ekspresowo za to ale INNI pracownicy którzy to tolerują - na szczęście takich co raz mniej Po siódme: wróciłem do domu na wolne bo całą budowę WSTRZYMALI KLIENCI a nie Real, więc nie mam tu do nikogo pretensji Po ósme: kierownicy, brygadziści itd - jest tak 70/30 - z czego 30 to ludzie którzy są na tym stanowisku chyba ze względu tylko na staż, a 70 to ludzie którzy zjedli na tym fachu zęby. Generalnie to wszystkich malkontentów: nikt Was nie zmusza, możecie zmieniać jest wolny rynek ale za chwilę będziecie prosić o jakąkolwiek pracę więc czy warto? dziękuję za uwagę.

Tak13Nie6
Realny
@MarkowskiA

I to jest proszę Państwa KONKRETNA opinia a nie jakieś połprawdy wymyślone. Dobrze napisane i zgadzam się z piszącym.

Tak6Nie3
Wacław
@MarkowskiA

Zgadzam się z Panem w 90%. Na szczęście problem z alkoholem jest już dosyć marginalny i jest w tej kwestii co raz mniej tolerancji wśród pracowników. Taki pacan psuje tylko pracę innym niestety. Pozdrawiam

Tak3Nie2
Brawo
@MarkowskiA

Zgadzam się z tą opinią. Myślę że to najlepsza i najrzetelniejsza opinia na tym profilu.

Przeworski
Nazwa działu: Handlowy
@MarkowskiA

Od siebie dodam jeszcze do Pana opinii jedną kwestię: duża elastyczność firmy jeśli chodzi o urlopy i zjazdy

P.B

Firma nie warta aby podejmować w niej prace.Ostrzegam wszystkich szukajacych pracy jeden wielki szajs .Czytajcie komentarze jedno wielkie (usunięte przez administratora) w wypłacie o ile w ogóle zapłacą sprzęt najlepiej jak byś miał swój pracownicy to niezłe grzejniki kierownictwo przekręty jak i cała firma jak tu pracować.A co najlepsze opinie jak to jest super piszą kierownicy (usunięte przez administratora)

Hahahaha
@P.B

Co za bzdury! Chyba profile firm Pan pomylił....jaki własny sprzęt? Jakie jak zapłacą? Albo pisze Pan o innej firmie albo konkurencja się znowu obudziła....

Przeworski
@P.B

Ale Pan teraz wymyślił sobie opinie... chłopie i po co takie wypisywać brednie? Jak masz jakieś wątpliwości to skontaktuj się z firmą może?

Rex
@Hahahaha

To powiedz mi dlaczego elektrycy robią swoimi narzędziami? I firma oficjalnie mówi że mają sobie sami zapewnić narzędzia i targac je po całej EU pomimo iż w siedzibie maja sklep narzędziowy.

Elektryk
@Rex

Nie "mają" a mogą. Sam pracuje swoimi bo znam i wolę a jak potrzebowałem bo zgubiłem to na następny dzień dostałem od firmy. Wystarczy POWIEDZIEĆ I ZAPYTAĆ zamiast wypisywać historie...to taka filozofia i wysiłek włożyć torbę do samochodu?

Rex
@Elektryk

To dlaczego oficjalnie nie dają od razu tylko liczą że nikt się nie upomni? Kiedyś Niemiec chciał wszystkich elektryków wywalić z budowy bo nie mieli czym robić i od razu kazali kupić narzędzia a ile było żalu i pretensji że strony firmy że nie mamy narzędzi. Po prostu chcą nawet na podstawowych narzędziach zaoszczędzić i to wszystko. Ludzie z różnych stron dojeżdżają do Krakowa pociagami, autobusami, tksowkami, bo stamtąd są wyjazdy i te narzędzia muszą za sobą targac zanim je jak to napisałeś wrzącą do samochodu! Nie wspomnę już o samolocie gdzie zamiast wziąść sobie do bagażu coś przydatnego to musi brać narzędzia żeby za nadbagaz nie płacić.

@Przeworski

Jak ma firma problem zapraszam do kontaktu Firma Szajs jak i cała reszta .Nie słuchajcie tych naganiaczy na forum brak ludzi a reszta tylko osób potwierdza jak jest Nie POLECAM

@Hahahaha

I kto tu kłamie jak jest pracownicy tylko potwierdzaja jak jest ze sprzetem i nie tylko. .Zastanówcie się dobrze nad wyjazdem przez tą firme Nie polecam.

Jasne :)
@P.B

Jasne, pracownicy ci potwierdzają ;) nie polecać to możesz sobie siebie i swoje mizerne umiejętności. Myślisz że kogoś interesują twoje żale? Myślisz że jesteś ważny bo napiszesz bzdury w internecie? Wywalili cie i się mścisz po prostu bo nic innego ci nie pozostaje. Śmieszny jesteś. NAWET JEŚLI BYŁABY PRAWDĄ to co piszesz to są to takie błahostki że aż żal czytać! Przeczytaj sobie swoje komentarze i zobaczysz jak małostkowy jesteś. Ale dobra wiadomość jest taka że już tam nie pracujesz więc warto teraz zacząć pracę :) wykaż się choć minimum klasy i przestań już pisać.

Zielony Kapturek
Nazwa działu: Produkcja

Witam kazdy z was pisze swoje wypociny a dalej siedzicie w realu bo wam zycie uratował. Ja napiszę krótko wyplata na czas jesli się starasz to dostaniesz podwyzke i nie musisz byc fachura tylko wykazywac zainteresowanie praca. Mieszkanie jest z tym ruznie ale można poprosic o zmiane. Nie jest tragicznie ale nie ma kokosow takze mozna tu podjac prace i polecam

Tak5Nie2
Wilk
@Zielony Kapturek

Zgadzam się z przedmówcą :) dobrze prawi, warto sumiennie pracować to i kasa lepsza niż na początku.

ciekawy
Nazwa działu: Produkcja

Tak czytam tutaj wpisy i komentarze i widzę że jedyne sensowne zarzuty w tej firmie nie dotyczą samej firmy tylko najwyżej innych pracowników. Wszędzie komentarze że wypłata w terminie, kwatery w porządku, stawki ok, różne projekty...Czyli firma ok tylko niektórzy ludzie są nie w porządku? Ale z drugiej strony gdzie tak nie jest? wszędzie są ludzie do bani, tu najwyraźniej przynajmniej nie trzeba się o kasę prosić. Ja tam spróbuję! teraz w mojej firmie płacą mi raz na 2 miesiące :( a stawkę mam 10 brutto i jeszcze za mieszkanie płacę. Więc jak w real construct to jest za darmo to jest duży plus. Dzięki za komentarze bo się zastanawiałem.

Andrzej w.
@ciekawy

W sumie dobrze wywnioskowałeś. Ze strony reala nie ma na co narzekać a jeśli chodzi o ludzi to jest to na prawdę kilka jednostek z którymi ciężej się pracuje. Zdecydowana większość jest na prawdę ok i idzie to w dobrą stronę. Nastaw się jednak że będziesz pracował w różnych krajach a nie w jednym miejscu cały czas.

1.5roczny pracownik real

Nie polecam firmy utrudniony kontakt z menadżerem nie odbiera telefonów (usunięte przez administratora)W każdej sprawie trzeba dzwonić i się prosić... pracowałem na fedexie z największym (usunięte przez administratora) jakiego w życiu poznałem (usunięte przez administratora)Kierownik budowy ktory nie ma szacunku do zadnego pracownika gnoi swoich(usunięte przez administratora)A oni nic z tym nie robia.skonczylem wspolprace z firma bo dostalem wypowiedzienie z powodu koronawirusa skonczylem wspolprace 30 kwietnia do dziś nie mogę się doprosic o zwrot kaucji którą zapłaciłem za mieszanie we francji 125 euro. Minol już prawie miesiąc pracuje dziś już w innej firmie i nadal nie wiadomo co z moją kaucja. Radzę trzymać się z daleka A jeśli już musisz się zatrudnić z różnych przyczyn to moje rady nie podpisywać nic w trakcie kontraktów, nie płacić za kaucję i różne tego typu rzeczy z własnej kieszeni bo później ciężko się doprosic o zwrot i trzymać się z dala od Walentego Marka W.

Tak8Nie8
serio?
@1.5roczny pracownik real

Nie polecasz firmy bo nie odebrał od ciebie ktoś telefonu? SERIO??? chyba to jakiś słaby żart jest....a kaucję to chyba wpłacałeś właścicielowi a nie firmie więc nie wiem od kogo chcesz się doprosić. poza tym może narobiłeś bałaganu i kaucja to pokrywa... foch bo nie odebrał ode mnie telefonu...pomyślałeś że może ktoś NIE MÓGŁ odebrać telefonu? może jest chory? może ma urlop? trzeba było do centrali zadzwonić i na pewno by ci POMOGLI. ale lepiej smutki wylewać w necie...ech...

Tak6Nie5
@serio?

Bałagan to ty masz w głowie firma (usunięte przez administratora) nie warto wiecej pisać pozytywne opinię są chyba tych którzy nigdzie indziej nie mają ambicji iść tylko robić za śmieszne pieniadze bo o podwyżkę ciężko chyba dostają tylko (usunięte przez administratora)

Tak2Nie4
serio-serio
@O

Twój sposób wypowiedzi i dobór słów (usuwanych przez administratora) świetnie świadczy jedynie o Tobie a nie o Firmie. Tak więc to chyba dobrze że już w niej nie pracujesz bo pozostaną osoby bardziej kulturalne i na pewno lepiej znające się na pracy. Zresztą takie osoby zostają i dostają podwyżki i to nie raz, nie dwa. Ale człowiek Twojego pokroju na szczęście o tym się nie przekona.

Tak3Nie3
@serio-serio

Nie warto z Tobą pisać obrońcą.jeśli komuś pasują podwyżki 25 centów brutto to powodzenia od mojej kultury i od mojej pracy się nie czepiaj bo tych słów co użyłem to i tak łagodna wypowiedź ty sie przypatrz swoim umiejętnościom haha

@serio-serio

Powodzenia i wytrwałości dla tych co w tej firmie pracuja

realny
@serio-serio

Wyrażaj się Panie jasno bronisz firmy i kierowników przekrętów nawet nie masz się czelności przyznać z imienia i nazwiska.To ja napisze o realu jak to Pan kierownik (usunięte przez administratora) nie tylko pracowników ale i firme niejaki pan A.S pseudonim Byk znacie takiego Pana.Może i Kolega dał się wydymac przez tego Pana Pozdrawiam i nie polecam tej firmy

Realny?
@realny

Ty się podpisałeś z imienia i nazwiska? Pewnie że nie jak tylko noga Ci się podwinie to będziesz płakał żeby Cię przyjęli z powrotem. Nie bronie firmy bo ona sama się broni. Skoro dostałeś propozycje 25 centów podwyżki to najlepiej świadczy o Twojej jakości pracy i wiedzy. Tak więc opinie takich osób nie są warte grosza. Żale wylewaj gdzie indziej a tutaj naucz się odrobiny kultury i poprawności w pisaniu bez wulgaryzmów.

@Realny?

Realny - dobrze piszesz! "O" to kolejny przykład że osoby o takiej kulturze i umiejętnościach w firmie Real miejsca nie zagrzeją długo. Więc powodzenia Panu "O" życzymy :)

dzionio
@Marek

Realny, Marek....szkoda czasu na tego "komentatora". Jak można liczyć się z gościem którego zarzut do firmy to to że ktoś NIE ODEBRAŁ telefonu. Przecież to jest żart jakiś a nie poważny człowiek...(usunięte przez administratora)

@Marek

Kultury to powinni nauczyć się najpierw co niektórzy wasi prowadzący co do ludzi wyzwiskami sie wypowiadają a od mojej kultury to ty sie odp...l.przez ten czas co pracowałem dużo zobaczyłem.w normalnych firmach ludzie mają inne podejscie na wszystkich szczeblach.a jeśli jestem wulgarny to tylko przez to że praca w tej firmie to sprawiła do przyjscia do tej firmy rozwijalem sie zawodowo pod kazdym wzgledem tutaj nie ma takiej mozliwosci wiec trzeba coś zmienic .i kończę z tymi wpisami bo udajecie nie wiadomo kogo a i tak jestescie w 80% niekopetetni wszyscy z tej firmy na poszczególnych stanowiskach i bazujecie na tych 20 %dlatego nie chce pracować na te 80% szkoda nerw i czasu na tą firmę

@Realny?

Skoro ta firma sie sama broni gdzie są diety we Francji np 50 euro dziennie gdzie sa placone nadgodziny gdzie we Francji tygodniowy czas pracy to 37 h reszta nadgodziny .i nastepna parodia bezplatne dni za przepracowane soboty .narzedziówki parodia że niektórzy dokupuja sami żeby czymś robić bo tam mlotek przecinak i parę wkretaków pozimica i miara i smieszna walizeczka z nasadkami.gdzie kultura prowadzących.nie mówię że wszystkich.jeszcze raz powodzenia dla normalnych w tej firmie których poznałem i tych co dalej postanowili sie męczyć i tych co w końcu przejrzeli na oczy.

realny?
@O

Nie dość że Twoje wpisy kolejny raz pokazują brak kultury to na dodatek brak znajomości przepisów prawa pracy we francji. Jakie diety? jesteś na oddalegowaniu a nie w delegacji. Zanim zaczniesz się wypowiadać to najpierw sprawdź informację bo się ośmieszasz. Ja w Realu nie pracuje więc to nie są moi kierownicy, ale pracowałem tam jakiś czas temu i denerwują mnie wpisy tutaj takich niekompetentnych osób jak Ty. Faktycznie skończ z pisaniem bo każdy kolejny wpis tylko świadczy o Tobie na nie korzyść a na korzyść firmy. Cieszę się że w Realu tak się dobrze pozmieniało i nie wspólpracują z ludźmi bez kultury, wiedzy i umiejętności :)

@realny?

A to co bluznierstwa są jakieś ?kultura kultura nic innego nie ptrafisz widzę.tak oni wpisza oddelegowanie a sami wezmą za pracownika delegacje.czemu w PIT mam odliczone delegacje .taki madry jesteś .jak by tak nie bylo to bym nie pisał .nara ośla łąko

@realny?

Skoro jesteś takim znawcą prawa to czym różni sie delegacja od odelegowania?małym druczkiem prawnym ktorego ciężko znaleźć i najlepsi prawnicy mają ciężko to wykryć i firma na tym bazuje bo kasa sie należy.dobra naprawdę kończę i przepraszam za prawdę

@Marek

A ty gościu co możesz powiedzieć o moich umiejętnościach?chyba to że właśnie je mam i mogę iść gdzie kolwiek ja chcę bo sobie poradzę .a nie męczyć się w tej firmie .trzeba patrzeć przyszlosciowo a nie stać w miejscu.nastepny czlowieczek typu co to nie on w tej firmie.a druga sprawa żeby podarować wam jakieś umiejętności to trzeba najpierw dobrze zapłacić żeby je dostać

Realny
Nazwa działu: Produkcja

Nie dość że bzdury wypisujesz to jeszcze jesteś w tym cienki i w sumie żal mi Ciebie. Nikt cię nie słucha to wypisujesz na Internecie jakieś wyssane bzdury. Faktycznie kończ waść wstydu oszczędź...

@Realny

Ojej wzruszylem się ciency to wy jesteście napatrzylem się wystarczająco.myśl co chcesz jak byś miał jajiekolwiek umiejętności poszedlbys do innej pracy ale ty lubisz robić za 6 tys za granicą hahahaha

TakNie1
@O

Chłopie jak Ty zarabiałeś 6 tyś w realu toś Ty jest taki fachowiec jak ja tancerka ha ha ha ha ha Najlepsze że jakoś tam 1,5 roku Cię trzymali mimo wszystko więc wypadałoby powiedzieć dziękuję bo jakoś te 1,5 roku nie mogłeś sobie znaleźć innej pracy prawda? Pewnie za chwilę na profilu nowej firmy też będziesz się żalił bo ktoś telefonu nie odebrał od Ciebie buahahahaha

@Marek

Wy tyle zarabiacie .jaki ty elokwentny próbujesz być ojej bułkę przez bibulke a paluszek trzymany w dupce.hahahaha.Dobra naprawdę kończę te wpisy .jeszcze raz Ci powiem nie znasz moich umiejętności i wasze wypowiedzi tylko o tym są kultura umiejętności sami ich nie posiadacie i od kogoś oczekujecie.ja za te wasze 6 tyś nawet bym nie wstał z łóżka to też nie moja stawka więc sie nie martw dla Ciebie bedzie wiecej.jak ty możesz być tancerka jak masz bydlecy uklad czaszki nara hahahaha

Arek
Nazwa działu: Produkcja

Firma szajs prowadzacy ci pseudo kierownicy to porażka dziwie się ze ich firma trzyma.Grzejniki na maksa.Jedno wielkie(usunięte przez administratora)Ci co nie wdepli w nie przestrzegam przed tą firmą.Nie polecam

Tak1Nie2

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w Real Construct? Dodali nowe ogłoszenia 27 kwietnia na Gratka.pl.

Marian
@Pytanie

Rozmowa telefoniczna jak ich zainteresujesz, potem spotknie w Krakowie, rozmowa i test na warsztacie czy ogarniasz temat, potem decyzja i propozycja kasy i potem formalności. Generalnie szybko, konkretnie i na temat.

Marian
@Pytanie

A poziom ok. Wszystko na temat , wyjaśnione, odpowiedzi na pytania. Czarno na białym.

Tak4Nie4
Abc

Nic nowego, liczy się sztuka w przeliczeniu na godziny dla firmy. Nieraz widziałem jak Niemcy się za głowę łapali widząc co robią pracownicy Reala. Z resztą nie tylko Niemcy, sam byłem świadkiem jak Francuz się pytał czy wiedza jak ciąć palnikiem oczywiście wszyscy wiedzieli, okazało się że nawet zapalić go nie potrafili A jak już zapalili I zaczęli ciąć to im Francuz zabrał i sam ciał bo nie mogl na to patrzec. Z resztą dużo już tu było na forum o pseudo-fachowcach włącznie z pseudo prowadzącymi.

Tak4Nie2
brawa

a Pan z filmy wie że jest na (usunięte przez administratora) w ogóle gdzie tam widać że to z Reala? to sobie drogi Panie zalatwiles własnie pozew za bezprawne użycie czyjegos wizerunku...jak mozna byś takim g.upkiem?

Tak4Nie1
Podirytowany
Nazwa działu: Produkcja

Firma, w której zainteresowanie pracownikiem kończy się wraz z końcem perspektywy zarobku na nim Która wystawia pracownikowi (90 % budowy) wypowiedzenie bo epidemia. Również która każe zostać pracownikowi w kraju z podwyższonym ryzykiem zarażenia wirusem, bo jak powiedział nasz pan dyrektor, cytuję, "dla nas I dla Was pieniądze są najważniejsze " Ogólnie polecam, 1/5

Tak8Nie4
nocozaglupoty
@Podirytowany

Chłopie! a kto będzie cie trzymal na budowie jak pracy nie ma? Zarobku "na nim"? a ty nie zarabiasz? nie masz wszystkiego zapewnionego? myslałes że firma będzie cię niańczyć w domu gdzie będziesz baki zbijał? takie to polskie...byle socjal byl i .upy nie ruszyc! w jednym poscie masz dwie skrajne swoje wypowiedzi: nie zostawiają w pracy to firma beee, zostawiają to też beee. no masakra....

Tak8Nie
Krystian

A jak przedstawia się aktualna sytuacja w firmie? Czy w związku z coronawirusem firma bedzie prowadziła rekrutacje?

Walduś

Pracuje w Realu ponad rok we Francji na lotnisku opinie są różne przeważnie negatywne ale z mojej perspektywy nie ma tu najgorzej : - kasa zawsze na czas -zjazdy przeważnie 6na 1 ale jak trzeba wcześniej to nie robią większego problemu -ubrania nowe nie po kimś a jak coś się rozerwie to nowe -narzędzia też nowe dają może nie są to najwyższej klasy ale da się robić -samochody firmowe nowe przeważnie lub paru letnie -mieszkania różnie czasem miałem sam pokój teraz we dwóch na całkiem fajnym domku tylko daleko od pracy (usunięte przez administratora)

Pablo

Witam. Mam kilka pytań. Jaki jest standard mieszkań które wynajmuje firma? Po ile osób na mieszkaniu pokoju? Jak to wygląda z wyjazdami z Krakowa o której one są? W którym miejscu we Francji są budowy? Na ile są wyjazdy? Czy firma zapewnia ubrania robocze i narzędzia? Po ile godz w miesiącu się pracuje i czy w soboty tez?

leonardo
@Pablo

standard jest różny co się uda wynająć, domy, mieszkania, domki holenderskie. z ilością jest tak samo. wyjazdy są niby o 9 ale jak się dogadacie jadąc to można wyjechać później co jest moim zdaniem bardziej rozsądne bo wyjeżdżając o 12 jesteś tylko 1h później niż wyjeżdzając o 9 ale to trzeba się dogadać i dużo zależy od kierowców korków itp.(samochody są zblokowane do 130). Ja byłem tylko w okolicy Paryża. wyjazdy na 6 tygodni. Ubranie dostaniesz ale możesz sobie wziąć swoje. Nażędzia też ale tylko bardzo podstawowe i też warto sprawdzić czy to nie jakiś gruz. 52.25h tygodniowo i soboty też.

@Pablo

Nie zawsze jest to 6 tygodni trafia się też 7, 8 lub nawet 9 tygodniowy wyjazd to jest moim zdaniem poważny minus tej firmy z wynagrodzeniem nie jest jest ono najlepsze ani nie najgorsze godzin w tygodniu maks 48 wyjazdy przewaznie godzinach południowych ale zajeżdżasz przeważnie na piąta siódma rano

Marko
@Pablo

Pracuje się różnie, w zależności od kraju, we francji jakieś 48 godzin wychodzi około 200 miesiąc. Narzędzia i ubranie dostałem nowe dostosowwane do warunków. W soboty pracuje ale nie zawsze. zarobki miesięcznie wychodzą przyzwoite i przelew zawsze na koncie o czasie. Jazda jest autami firmowymi. Ja do tej pory co 6 tygodni zawsze wracałem do kraju.

Pablo
@Pablo

A był ktoś z was z tą firmą w jakimś innym kraju niż Francja?

Były elektryk
@Pablo

W Niemczech od poniedziałku do soboty po 10h- (7-18 godzina odliczana na przerwe). We Francji to juz cienko z godzinami dlatego nikt nie chce wyjeżdzac tam, niedziele są wolne. Ze zjazdem różnie zależy w jakim kraju jesteś ale nastaw się na dwa miesiące. Stawki bez szału, wyjazdy spod siedziby firmy zazwyczaj wieczorem tak żeby na drugi dzień rano prosto z marszu do roboty ????. Jeździ się głównie autami firmowymi tylko zawsze jest problem z kierowcą bo nikt nie chce brać na siebie bo prócz odpowiedzialności nic z tego nie ma.

@Pablo

Odpuść sobie tą F. kolego.Poczytaj jak nie wierzysz w co się pchasz.Jak już zdecydujesz się jechać po przeczytaniu opini o wyjazdach życzę powodzenia.Pseudo firemka brak ludzi grzejniki tylko się łapią i z takimi ludzmi zyjesz i pracujesz .Ktoś słodził ze norma godz ale tylko przy podpisywaniu umowy.Pozdrawiam

@Leon

mnie na przykład wywalili za to że piłem, i teraz muszę gdzieś wyładować swoją złość więc piszę tutaj pod każdym postem jak jest beznadziejnie żeby siebie usprawiedliwić. a tak na prawdę to szkoda mi że straciłem pracę w real....

@Leon

Nie masz odwagi pisać pod swoim loginem to się nie podszywaj pod kogoś.Widzisz nie piłem i nie pije jak większość w RC.Tak piją ze są w takim stanie że nawet zakupy alkocholowe przed kwaterami tłuką.Może chcesz wiedzieć kiedy i gdzie ha ha .Pseudo firma pseudo pracownicy Pseudo wypłata Nie dajcie się złapać tej firmie widać już braki pracowniow brak studentów nie ma kim załatać braków.Nie polecam.

n

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymiana kierownictwa czy mam podac chyba najlepiej nr tel .

Tak36Nie3
@n

Dziwna sprawa bo byłem już na 6 wyjazdach i zawsze brygadzista, kierownik byli w porządku do mnie. Oczywiście nie odpuszczali takim którzy nie potrafili zmienić tarczy w szlifierce albo więcej palili niż pracowali ale chyba nie po to się jedzie do pracy prawda? Dla mnie jedyny minus to możliwość pracy więcej godzin - ale widocznie trzymają się prawa...

Tak8Nie2
oli
@Marek

A tu Marek się poci jeden z kierowników Real Construct.Nie pisz Marku ze jadąc do pracy nie potrafi ktoś tarczy wymienić zenada te twoje wypociny.Sam wiesz jak jest Real nie powinien mieć żadnego pracownika wtedy by se obudzili kogo to wina.Pozdro dla tych którzy sie obudzili i z tej firmy s.....

Tak36Nie4
IXI

I co powiesz na 200 godzin to norma w Rc.więc nie kłam Norma to 400 hi hi

Nazwa działu: Produkcja

Witam, więc ja pracuje w firmie prawie rok. Byłem w francji, włochach - na obu wyjazdach nie zaobserwowałem picia o którym tu piszą ludzie. więc nie wiem czy tak jest gdzie indziej ale nie tutaj. na swięta dostałem premie o której nikt nic nie mówił wiec taka niespodzianka miła. ilośc godzin i pieniądze zawsze mi sie zgadzaja bo mam swoje notatki - czasem nawet wyszło firmie wiecej. niestety na pierwszej pracy nie miałem szefa który by mi pomógł ale to było tylko 3 tyogdnie, potem pojechałem na włochy i tam już pokazali co i jak jest i jak się pracuje. ja jeszcze tutaj zostanę pracować bo mam dość (usunięte przez administratora) którzy obiecują dużo a nie daja nic.

Tak4Nie
@Mirosław

Ha ha .Brak ludzi trzeba napisać jak to jest lux w RC.Dobre że zapłacili więcej.Ciesz się że w ogóle ci zapłacili(usunięte przez administratora)

@olek

ja nie zauważyłem zadnego braku o którym Pan pisze a i nie znam tu nikogo kto by nie dostał za prace więc to co Pan pisze to normalne kłamstwa. moze Pan się zajmie swoja robota bo pisanie na internetach w trakcie pracy to chyba sie w firmie nie podoba? no chyba ze Pan to taki typowy polaczek co to nic nie robi co by tylko ponarzekać.

Mirosław

Skoro Pan pracuje w innej firmie w Polsce to skąd wiedzą jak jest w RC? To najlepszy dowód na to jak wiarygodne są Pana "opinie"...pewnie nawet nie wiesz gdzie firma jest tylko piszesz na zlecenie (usunięte przez administratora) Zajmij się pracą skoro masz taką super. Ale pewnie super bo płacą za pisanie w internetowych. Żegnam

@Mirosław

Ha ha dobre niech Pan pracuje skoro tak super jest. Nikomu nie bronie .(usunięte przez administratora)

Artur
@olek

Oj Panie....już tym wpisem wiadomo że pojęcia o firmie nie masz. Żaden Mirosław w biurze nie pracuje....spalony jesteś. Dobrze piszą ,że piszesz tu tylko żeby pisać źle. Administracja powinna mieć kontrole nad takimi wpisami i sprawdzać autentyczność piszących.

@Artur

Zachowuje się Pan jak dzieciak .Już to widzę jak którakolwiek osoba z firemki się podpisuje swoim imieniem więc niech Pan nie pitoli głupot Boli was ze ta firma to SZAJS!!!!Niech Pan pozdrowi przekręta tej firmy " Byka ".Ten też nie pracuje .Co pan chce jeszcze wiedzieć ?Regulamin niech Pan doczyta i dopiero odpisuje.(usunięte przez administratora)

Cris

Można spróbować na chwilę, ja pracowałem 1,5 roku, trudno o stawkę powyżej 12 brutto a to trochę słabo bym powiedział. Kierownicy których spotkałem w większości przypadków niekompetentni i według mnie obecność niektórych z nich na kontraktach jest zbyteczna.Żaden szanujący się pracownik nie powinien dłużej tam pracować. Pozdrawiam

Tak5Nie
Artur
@Cris

Hmmm....ja pracuję ponad dwa i mam więcej niż Pan wspomniał. Choć zaczynałem z niższego pułapu. Może warto było zaczekać. U mnie kierownictwo z sześciu z którymi pracowałem , pięciu jak najbardziej ok, jeden niestety słabszy. Dla niektórych 1,5 roku ale jak dla mnie to chciałbym jednak dłużej popracować bo przynajmniej mam tu pewność ,że za chwile nie zostanę bez wyjazdu bo co chwila nowe projekty. Poza tym to też trzeba trafić, mi trafiło się dobrze z brygadą.

Ten
Nazwa działu: Produkcja

jest OK.praca jest.kasa jest.

Tak2Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Real Construct - Kraków

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Real Construct
4/5 Na podstawie 143 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Siewna 44