Real Construct

Adres: Siewna 44, 31-231 Kraków

NIP: 6771001609 KRS: 0000123369

3 99 164 5 1

Opinie o Real Construct

Filtruj opinie po kryteriach:

leonardo

to może konkretnie; godziny zależy od kontraktu i kraju, we Francji 52 h tygodniowo zjazdy co 6 tygodni ale można rzadziej zjeżdżać w tą stronę firma nie robi problemów, stawki od 9 do 14 e za h brutto. prowadzący różni zależy jak się trafi. współpracownicy jak i wyżej

Tak5Nie
ALI
@leonardo

Leonardo Tak (usunięte przez administratora) za grosze i nie zjeżdżać najlepiej wcale he he.w Pl te pieniądze są do ogarnięcia a nie w tej pseudo firmie z pseudo kierownikami bez pojecia nie mówiąc już o szkole do tego przekręty typu BYK nie polecam!!!

Tak15Nie1
wolny
@leonardo

nie żartuj sobie .Brutto ??? Tylko (usunięte przez administratora) pojedzie za takie pieniądze

Marek

Firma jednym słowem KATASTROFA,do tego kierownictwo masakra pijaczyny a BYK to jeden z k......Nie polecam

Tak11Nie2
supervisor
@Marek

Marek? Ali? to kim Ty właściwie jesteś? może jakaś cywilna odwaga w Tobie się odezwie i przedstawisz się z Imienia i Nazwiska skoro czyimiś nazwiskami tak szargasz? Zwolnili Cię? nie podołałeś....szkoda. Na szczęście w internetach można być anonimowym i pisać co się chce ;)

@supervisor

Na forum nie ma obowiązku przedstawiania się z imienia i nazwiska. Niedozwolone jest również obrażanie innych osób - takie komentarze mogą zostać usunięte. Jeśli masz inne zdanie niż użytkownik powyżej to napisz swoją opinię, w której uwzględnisz informacje o warunkach zatrudnienia.

@supervisor

Widzisz bez problemu podołałem bo jestem nauczony pracy ha tylko niestety za jałmużne nie będę pracował i się płaszczył przed kierownictwem typu Byk ha.Nie jestem anonimowym jeśli chodzi ci o to.Zawsze możemy się spotkać ha FIRMA MASAKRA .Nie polecam....

Tak10Nie2
@Marek

Rozumiem, że wysokość wynagrodzenia, którą oferuje firma Real Construct, nie spełnią Twoich oczekiwań. Ale być może pracodawca ten posiada inne atuty, dla których warto byłoby spróbować swoich sił w strukturach tego przedsiębiorstwa. Byłbyś tak uprzejmy i powiedział nam, czy pracując tam miałeś dostęp do jakichś dodatków pozapłacowych? Jeśli tak to proszę, wymień je.

marcel

witam ,pracowałem w tej firmie, pozytywy kasa na czas kwatery różnie brak prywatności brak diety,,,,ubezpieczenie od średniej krajowej wizększość pracowników zagląda do kieliszka co dziennie ,zjazdy co sześć tygodni przeważnie ogólnie ok prace ,projekty różne ciekawa żmudne jak wszędzie słabe stawki czy polecam ,,,,,,,,,,,,do własnych przemyśleń

Tak1Nie1
@marcel

Otrzymywanie należnego wynagrodzenie w wyznaczonym terminie to absolutna podstawa. Dobrze zatem, że w Real Construct nie ma z tym problemu. Chciałabym pozostać jeszcze w temacie wynagrodzenia. Czy składa się ono jedynie z samej podstawy, czy może macie, od czasu do czasu, jakieś premie uznaniowe? To bardzo ważna kwestia, a więc mam nadzieję, iż postanowisz mi ją chociaż trochę przybliżyć.

Alan
Nazwa działu: Produkcja

Ogólnie polecam, kasa na czas, kwatery ok, sporo godzin. Niestety czasem prowadzący są denerwujący ale to wszędzie. No i dobrze trafić na zgraną ekipę wtedy jakoś czas szybciej leci.

Tak9Nie2
Leon
@Alan

OOOOO zaczeli wypłacać kaskę za pracę Nowość.

Tak19Nie4
marcel
@Leon

kto coś ci nie zapłacił nie świruj

Roman

Szanowni wazeliniarze po co tu piszecie bzdury chwalicie itp.gdyby ta pseudo firemka była ok to nigdy by jej nie brakowało rak do pracy.A jak jest to wiemy.Płace dziadoskie jak i ta firemka Jak ktoś jest dobrym pracodawcą to ma nadmiar pracowników a tu chyba coś nie gra.Proponuję hasło reklamowe dla firmy :Zapewniamy pracę i dziadoską płacę ....

Tak13Nie
buahahahaha
@Roman

a Ty to zapewne pracujesz gdzieś na szczycie i wiesz czy w firmie brakuje czy jest nadmiar ;)

Tak2Nie1
Adam
@buahahahaha

Bronisz (usunięte przez administratora) bo sam musisz zapitalać wielki kierowniczku od 7 boleści tylko (usunięte przez administratora) wóda i przekręty w głowach.ha ha.....

Piotr
@Adam

Przypominam Ci, że kulturalny język jest na forum obowiązkowy. Napisz proszę coś więcej o warunkach zatrudnienia. Znalazłem w sieci ogłoszenie rekrutacyjne na stanowisko koordynator projektów. Pracodawca oferuje atrakcyjne wynagrodzenie: stałe i motywacyjne, a także podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia. Czy poleciłbyś te rekrutacje innym osobom zainteresowanym firmą Real Construct?

TakNie
Kawa z rana jak śmietana
Nazwa działu: Produkcja

Witam wszystkich marudzacych. Albo za długo tu pracujecie albo za krutko...... Firma dysponuje różnymi projektami i o różnym zakresie obowiązków. Jak wszedzie raz jest lepiej raz gorzej. Jedyny problem jaki tu widze to jak by każdy miał odrobine prywatności po pracy lub inne zajecie było by inaczej . A co najwazniejsze każdy kierownik powinien spać osobno.

Tak5Nie1
IXI
@Kawa z rana jak śmietana

Witam .Nie wiem czy jesteś kierownikiem ale krótko tak się pisze.Jedno wielkie (usunięte przez administratora) i co tu pisać Nie polecam .(usunięte przez administratora)

Tak19Nie3

Good news
@IXI

"Krótko" i na temat ... ????

Tak19Nie1

IXI
@IXI

Admin proszę skasować nazwiska pracowników a nie ważnych info które są zgodne z regulaminem.Kierownik TJE.Każdy go zna przekręt i co to też taicie .

Tak21Nie2

były

kierownictwo się przejmuje pracownikiem dopóki ten nie pojedzie-potem ma w d. A prowadzący w większości to patole-cała sztuka to odpowiednio obrobić tyłek, samemu się utrzymać i zrobić dobre wrażenie. kto miał kiedykolwiek do czynienia ze słoikożercą jeżdżącym tylko na niemieckie projekty jednej firmy to wie o czym mowa.A projekt manager ma wszystko w d.... O zweryfikowaniu doniesień nie ma mowy.Co powie generał to święte. Układy i układziki, donosicielstwo i totalna ignorancja ludzi w biurze. Paradoksalnie na dłuższą współpracę mają szanse tylko ci co nieszczególnie potrafią coś zrobić, ale za to stawiają co dzień i nie mają swojego zdania. Nie jest to firma dla profesjonalistów.

Tak42Nie2
tytus
@były

Ty napewno jestes profesjonalista ,hahahaaaaaaaaaa

Tak6Nie2
SymJet
@były

Niestety to co napisałeś to cała prawda.

Tak4Nie2

n

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: wymiana kierownictwa czy mam podac chyba najlepiej nr tel .

Tak28Nie1
@n

Dziwna sprawa bo byłem już na 6 wyjazdach i zawsze brygadzista, kierownik byli w porządku do mnie. Oczywiście nie odpuszczali takim którzy nie potrafili zmienić tarczy w szlifierce albo więcej palili niż pracowali ale chyba nie po to się jedzie do pracy prawda? Dla mnie jedyny minus to możliwość pracy więcej godzin - ale widocznie trzymają się prawa...

Tak7Nie1

oli
@Marek

A tu Marek się poci jeden z kierowników Real Construct.Nie pisz Marku ze jadąc do pracy nie potrafi ktoś tarczy wymienić zenada te twoje wypociny.Sam wiesz jak jest Real nie powinien mieć żadnego pracownika wtedy by se obudzili kogo to wina.Pozdro dla tych którzy sie obudzili i z tej firmy s.....

Tak25Nie2

mateusz

spoko tylko zalezy na jakiego kierownika trafisz

Tak3Nie
ali
@mateusz

Kierownicy kolego masakra.Nie polecam a do tego podobno (usunięte przez administratora)Radzę się zastanowić.

Tak22Nie1

Ok

Jedyne co w tej firmie jest dobre to wypłata na czas..... większość ludzi ok......reszta same wyjadacze słoików z biedronki najdzielniejsi są prowadzący ....którzy jeżdżą na Francję mam na myśli J.P. specjalista od wszystkiego nawet od seksu wszystko ...reszta się nie nadaje ...chyba że ktoś dużo stawia bo lubi za darmo . Pozostałym szacunek za to że im wystarcza 8 euro ...no ale cóż na Podkarpaciu nie za bardzo z robotą

Tak3Nie1

Ok Ok
@Ok

Ok - sądząc po tym co piszesz i po wymienionej stawce to dopiero zacząłeś pracę dla tej firmy. Ja pracuję już trochę dłużej jak wiele innych osób i to że staramy się jak najmniej wydawać np. na jedzenie to chyba nie jest nic złego? Prowadzący są różni jedni lepsi drudzy gorsi ale gdzie tak nie jest? Stawka jak się wykazujesz i współpracujesz na stałe , a nie tylko na chwilę, jest dużo wyższa i rośnie. Kasa fakt, zawsze na czas, nawet czasem wcześniej. Zawsze wszystko się zgadza.

Tak9Nie

Ok
@Ok Ok

Pracowałem tam wystarczająco długo i nie miałem stawki 8 euro .....lecz więcej przecież dobrze wiesz że że mówię o osobach którzy pracują już wiele lat ale się nie upominają i mają nadal 9.80 brutto czyli 8 .... Nie mówiłem też o osobach które oszczędzają na jedzeniu bo chcą więcej do domu...... A po drugie właśnie się wykazałem i przejęła mnie inna firma za o wiele lepsza stawkę .....w realu dają od 20 centów do 50 centów podwyżki jak się wykażesz po roku.....i oczywiście dobrze strzelasz z ucha

Tak8Nie1

knowledge
@Ok

Dokładnie tak jest. Co mnie najbardziej rozsmieszalo że ci wielcy prowadzący grupę monterów zawsze mieli coś do pracujących na tej samej budowie elektryków chociaż bladego pojęcia nie mieli o elektryce- no ale oni już wszytko widzieli i na wszystkim się znają, a znają się co najwyżej na kręcenie śrub. I przestrzegam wszystkich ceniących się elektryków przed wyjazdami do Francji.

Tak17Nie1

NowyNajnowszy Najnowszy
@Ok

Lepsza firma Cię przejęła tzn jaka ???? właśnie mam mieć spotkanie za kilka dni z RC A opinie widzę mieszane

Mareczek
@NowyNajnowszy Najnowszy

Zapewne taka dobra że chwilę potem chciał wrócić do Reala :) wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i taka prawda...

Tak4Nie

ali
@Mareczek

(usunięte przez administratora).Broń (usunięte przez administratora) bo jak nie bedzie miał kto pracować to bedziesz sam musiał (usunięte przez administratora)Nie poleca!!!!!!

Tak17Nie1

Miki

Bardzo dobra firma pozdro z Francji ????

Tak5Nie1
Kazek

najgorsze (usunięte przez administratora) jakie istanieje(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Real Construct: Szajs

Tak17Nie2

Kazeczek
@Kazek

Oj widzę konkurencja znowu się uwaktywniła? Skąd wiesz czy są wypłacalni skoro podziękowałem na rozmowie? Ściema i ściema

Tak4Nie1

pablo158

Witam , jakie stawki dla elektryka ?

Kazek
@pablo158

Dadzą Ci 8 euro hahahaha podziękowałem na rozmowie

Tak1Nie1

Ja tu pracuję.

Real rzetelna firma. Składki, wynagrodzenia- wszystko na czas i bez (usunięte przez administratora). Wynagrodzenie mi się jak na razie nie podoba ale nie pracujeuję długo. Fajni ludzie, menadżerzy dbają o sprawy pracowników, w księgowości fajne i pomocne panie. W firmie działa grupa trzymająca władzę- na jej czele Don Goleń Corleone. Fajny chłop tylko nie włazić mu w drogę. Ja tu dłużej zabawię. Jak ktoś boi się pracy albo nie umie o siebie zadbać, to niech lepiej zostanie u mamy. Moje sugestie dla Real Construct: Kontrole trzeźwości. Lubię atmosferę w Real Construct za: Pracodawca to nie firma krzak otworzona w internecie albo namiocie tylko Real'ny podmiot z ładną siedzibą, zapleczem technicznym i personalnym a ponad to z wieloletnią tradycją. Na szacunek zasługuje zabieganie o podwładnych przez pana (usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora).

Paulo

Nikt nie pisze złych komentarzy taka dobra firma.Jakby była taka dobra firma to nikt by się nie wypowiadał.Nie polecam tej firmy

Tak9Nie1

@Paulo

Paulo dokładnie jedno wielkie (usunięte przez administratora) a atmosfera masakra.Wywalaja nazwiska trzeba wstawiac zdjecia i przestrzegac przed tymi osobami a tego regulamin nie zabrania .Ciekawe czy to tak szybko zmienią.Nie polecam.

Tak12Nie1

Waldemar

Ponieważ sam kiedyś zaglądałem tutaj przed rozpoczęciem pracy postanowiłem napisać parę słów po 6 MSC pracy. Ogólnie OK. kwatery w porządku ja miałem pokój dwuosobowy. Transport był zapewniony zresztą sam też prowadziłem auto. Dużo godzin a co za tym idzie kasa nie osiągalna w Polsce. Alkohol to niestety zmora na mieszkaniach ale mnie się trafiło że tego problemu nie było. Na budowach jak ktoś był pod wpływem wracał do domu. Przełożonych miałem różnych jednego w porządku, jednego niestety nie potrafiącego zarządzać. Praca sama w sobie prosta ale wymagająca uwagi. Aaa i kasa była w terminie i bez żadnych braków jak to już miewałem. Ogólnie są plusy i minusy ale ja od stycznia wracam. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma i taka prawda. Trzeba zająć się swoim to i czas szybciej leci.

Robi
@Waldemar

Waldemar a czy mógłbyś jeszcze napisać co jaki czas zjazd do domu,czy może nie ma takiej opcji i praca na projekcie od początku do końca?

Waldemar
@Robi

Do polski wracałem co około 6 tygodni i byłem w domu tydzień. Poza tym miałem też normalny urlop.

Filip

Nie polecam tej firmy.Mialem podpisana umowe a później mi podziękowali.Mialem inna prace w tym czasie i zrezygnowałem dla tej firmy.Tak samo zrobię ich w (usunięte przez administratora) jak mnie zrobili.Uwazajcie na te firme pseudo firme

Tak10Nie1
edmund

lepiej trzymac sie z daleka

Tak16Nie

@edmund

Bardzo Cię proszę o doprecyzowanie wypowiedzi. Co sprawiło, że Twoja opinia o pracy w Real Construct jest właśnie taka? Póki co, ciężko wyciągnąć z niej precyzyjne wnioski, a osoby rozważające złożenie tam CV na pewno chciałyby wiedzieć o firmie jak najwięcej. Wszystkie opinie z pierwszej ręki będą dla nich na wagę złota.

Ciekawski

Panowie,mam możliwość podjęcia współpracy z firmą RC,możecie mi powiedzieć ile miesięczne godzin wychodzi w pracy i ile za godzinę wam płacą? Nie ukrywam,że jadę zarobić na dom i im wiecej będę pracował to dla mnie lepiej. Pozdrawiam.

Ciekawskiemu
@Ciekawski

Godzin jest dużo. Ale zależy od wyjazdu, na pewno więcej niż etat, a za godzinę to chyba każdy ma inaczej bo są różni pracownicy, umiejętności, lat pracy itd itp

Tak3Nie

Ciekawski
@Ciekawskiemu

Polecasz tą firme osobie która za granicę ma jechać pierwszy raz,ma dlugi do spłacenia i doświadczenia jako monter nie posiada? W Polsce mam stałą pracę i długi splacam powoli i sie obawiam czy jak tutaj sie nie zwolnie to czy RC mnie nie wystawi bo nie ma pracy itd... Jest to solidny pracodawca?

Placek

Wacek - widzę że konkurencja nie śpi i hejtuje :) :) :) nie ładnie, nie ładnie

No Real C.

POPIERAM W 100% (;???? i zawsze pijaństwo na mieszkaniu zero prywatności . Często wycieczki po paru krajach w ciągu miesiąca i wychodzisz tak że więcej czasu spędzisz na wycieczkach niż w pracy.

Tak8Nie

waldemar
@Placek

Pacek masz placone za twoje wypociny.

Nowy

Witam czy mógłby ktoś podzielić się opinią o tej firmie zastanawiam się czy nie podjąć współpracy jako monter . Może ktoś też się zastanawia ?

Akutalny
@Nowy

Ja zastanawiałem się w czerwcu , pojechałem i jestem tutaj nadal. Wnioski sam możesz wyciągnąć. Jest OK.

@Nowy

Olej ta firme i tych kierownikow masakra.Nie polecam (usunięte przez administratora)

Tak21Nie1

@Najnowszy

Proszę Cię o rozwinięcie Twojej opinii, ponieważ teraz ciężko wyciągnąć z niej wnioski. Co konkretnie wpłynęło na to, że nie polecasz pracy w Real Construct? Osoby zainteresowane złożeniem tam CV, chciałyby zwiększyć swoje rozeznanie. Każda merytoryczna i sprawdzona opinia, będzie dla nich pomocna.

@Maja

Opinie rozwijac? Samo usuwanie przez admina wiad. mowi co ta firma jest warta.

Tak16Nie

@Najnowszy

Komentarze mogą być usunięte jedynie w przypadku, gdy łamią regulamin forum. Jeżeli są z nim zgodne, to pozostają opublikowane, niezależnie od tego czy są pozytywne czy negatywne. Jeżeli masz wątpliwości odnośnie tego, jakich treści należy unikać zamieszczając wpisy, zachęcam do zapoznania się z zasadami portalu: https://www.gowork.pl/regulamin

@Maja

Dobre dla czego wywalacie nazwiska osób ktore w tej firmie są szkodnikami.Pracownik decydujacy sie na podjecie pracy w tej firmie powinien wiedziec na kogo ma uwazac.Jeszcze sie przekonacie niebawem kto miał rację .Kwestia czasu.Nie polecam pracy w REAL CONSTRUCT.A Dowody nawet nie wiecie ile ich jest .pozdrawiam .

Tak17Nie

Wacek

Kombinują na pracownikach nie wypłacają diet i brak rozliczeń wypłat , pracowałem kilka miesięcy i nigdy do wypłaty nie dostałem rozliczenia.Tyle ze wypłaty w terminie do 10 zawsze na koncie.

ciekawjestem
@Wacek

Ale co kombinują? nie widziałeś przed wyjazdem że nie masz diet? na pewno dostałeś taką wiadomość. poza tym miałeś zapewniony transport? zakwaterowanie? płaciłeś za cokolwiek na wyjeździe? Rozliczenie? a poprosiłeś o nie? od dawna nie ma obowiązku przekazywania rozliczeń pracownikowi tylko na jego wniosek, a na bank jak byś zapytał to byś otrzymał. Może zamiast na internecie najpierw warto skontaktować się jak przypuszczam z byłym pracodawcą?

Kuba

pewien pracownik miał do mnie wielkie halo jak sobie chodzilem cwiczyc w weekendy biegać po pracy. a on potrafił śmieć przyjść (usunięte przez administratora) w pewną sobote tak że osrał własne gacie w śnie i wlasne łóżko niestety byłem z tym idiotą w pokoju śmierdziało na cały domek... pomogłem mu to wysprzątać sie ogarnąc a ten śmieć za pare miesięcy robił zemnie idiote przez telefon do goscia co byłem z nim na nastepnym kontrakcie tak wlasnie chodzi o cb marku w. zrobie z cb posmiewisko w calej firmie haha i to nie anonimowo tak jak ty to robileś zemnie za plecami :)

Tak31Nie

@Kuba

Kuba pracowałes za granica czy praca w Pl.pozdrawiam.Mam kilka pytan co do ludzi pracujacych w tej firmie.

ocochodzi

Po co opisujesz swoje prywatne perypetie z innymi osobami na profilu dotyczącym firmy? Związku to nie ma żadnego. Nie płacili na czas? Dostałeś mniej pieniędzy? Złe warunki mieszkaniowe? to w jakim celu ten wpis?

Tak3Nie1

@ocochodzi

Jakie prywatne chyba nie wiesz co piszesz.woda do tego stopnia ze na powrocie panowie sa w takim stanie ze tłuka butelki z alko na ulicy.Do tego obrazanie to podstawa zastanowcie sie dobrze aby tam pracowac z tymi (usunięte przez administratora)

Tak19Nie

@JAKi

kierownikami admin jest taki ze tai prawde

Tak17Nie

Aaaa

Fajna firma, wszystko gra pod względem płac i składek ale jest w niej jeden stały i niekończący się problem- praca w tak dużym wymiarze godzin i zdala od domu przez co znika życie prywatne, znajomi rodzina. Ludzie kotłują się ze sobą wiele tygodni w tych samych grupach, najpierw w pracy, potem w hotelah i to przez wiele tygodni co jest moim zdaniem nienormalne, 5- 6 tygodni i wszyscy zaczynają sobie skakać do gardeł.

Aaaa
@Aaaa

A jest jeszcze gorsza kwestia. Mianowicie GORZOŁA. Co słabsze jednostki pocieszają się kieliszkiem i to regularnie. Potem wskakują na wózki, zwyżki, auta słóżbowe etc. Nigdy wcześniej nie spodkałem takich chlorów jak tutaj. Bo jak można pić codziennie przez bite 2 miesiące? To ile promili ma taki pracownik?

Tak20Nie
Mareczek
@Aaaa

Może dlatego właśnie przed rozpoczęciem pracy są kontrole alkomatem? Żeby nie było potem sytuacji niebezpiecznych i wypadków, a osoby pod wpływem wracają na zakwaterowanie. Przynajmniej tak było gdy ja pracowałem w Realu.

Tak4Nie

Maja

@Najnowszy ale co konkretnie sprawia, że masz taką opinię? Póki co niewiele możemy z Twojego wpisu wywnioskować. Napisz proszę szerzej co sądzisz atmosferze w Real Construct. Dla wielu osób zainteresowanych podjęciem tam zatrudnienia będzie to ważna informacja. Jednocześnie proszę Cię, abyś nikogo nie obrażał.

Jeszcze nowszy

Witam prawdopodobnie podejmę z nimi współpracę jak wygląda kwestia nadgodzin są normalnie wypłacane czy przysługuje za nie dzień wolny

Maja

@Nowszy a czy możesz napisać nam coś więcej o samym procesie rekrutacyjnym do Real Construct? Na co się nastawić przed rozmową kwalifikacyjną i jak ona przebiega? Długo czeka się na jej wynik? Takie informacje byłyby na pewno bardzo przydatne dla przyszłych aplikantów.

Nowszy
@Maja

Wysłałem CV, otrzymałem telefon z przedstawieniem wszystkich warunków pracy, potem spotkanie w biurze w Krakowie, formalności kadrowe, szkolenie. Na koniec spotkania miałem już decyzję o zatrudnieniu. W sumie wszystko bardzo sprawnie i w partnerskiej atmosferze.

@Nowszy

Masakra to co się w tej firmie wyprawia a własciwie ludzie.Nie polecam .Banda id......

Tak11Nie

Nowy

Witam dzwonili do mnie w sprawie Delegacji. jest tu ktoś co jedzie na kontrakt do Włoszech? I jak to wygląda ze stawką początkowa?

Nowszy
@Nowy

Ja jadę na początku października, stawka o ile wiem indywidualnie ustalana. Mi powiedzieli na spotkaniu że po mojej stronie są tylko koszty wyżywienia i reszta mnie już nie interesuje więc zdecydowałem się na współpracę. Znajomy pracuje tam kilka miesięcy i pozytywnie się wypowiada głównie w kwestii kasy.

Maja

@Kuba na forum panuje zakaz podawania imion, inicjałów i innych danych, które mogą umożliwić identyfikację konkretnego pracownika. Wpisy, których autorzy nie stosują się do tej zasady, zgłaszane są do moderatora i mogą być usunięte. Ponadto, proszę żebyś nie obrażał osób, o których piszesz. @RealTo piszesz, że w firmie panuje mobbing, a jest to poważne oskarżenie. Kodeks Pracy określa to przestępstwo jako: "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy byłeś świadkiem takich sytuacji w Real Construct?

NN

Witam Firma super jeżdzi się kiedy chce autem służbowym białym w godzinach pracy na tablicach KR z Sz.....pania....DO TOWARZYSTWA. Przewozi sie materiały dla pani paliwo leje firma praca na terenie PL polecam aby się ktoś z tej firmy zainteresował jak ktoś powiedział pseudo kierownikami którzy sa w delegacji na budowie ZELANDO kolo Łodzi obrażają ludzi i odp manewry.Pozdrawiam.

JAK
@NN

Trzeba dodać ze jazda w celach prywatnych Pani .

Tak10Nie

Maja

@asdasd @hahahahah bardzo Was proszę o nieobrażanie nikogo na forum. Każdą, nawet krytyczną opinię można wyrazić w sposób kulturalny i z zachowaniem szacunku do innych osób. Wpisy, które są tu zamieszczane powinny w sposób merytoryczny i prawdziwy przedstawiać firmę pod kątem tego, jakim jest pracodawcą.

TakNie

Zostaw opinię o Real Construct - Kraków

Chcę opublikować: