Opinie o Uni-Box Sp. z o.o. sp.k. w Kobylany

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Uni-Box Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Uni-Box Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uni-Box Sp. z o.o. sp.k. w Kobylany

Czy w firmie Uni-Box Sp. z o.o. sp.k. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pracownik Produkcji?

Yolo Nowy wpis

Są 3 zmiany. Zaczynając od 6 rano.

Izabela Nowy wpis

Cześć, czytałam w dawniejszych opiniach, że w Uni-Box są trzy zmiany, jeśli chodzi o pracę. Chciałabym się upewnić, czy nadal tak jest w 2021 i trzeba pracować na noc, czy coś się zmieniło. Może ktoś będzie w stanie poinformować mnie o aktualnym systemie. Jak to obecnie jest?

Bolek Nowy wpis
@Izabela

Są trzy zmiany.

Nastawiacz

Jakie zarobki netto, praca 3 zm. czy system 4 brygadowy? Maszyny wiekowe czy nowszego typu?

Jolka
@Nastawiacz

Maszyny wiekowe, 3 zmiany Lub 2

@Jolka

Nie odniosłaś się jeszcze do zarobków netto na jakie można liczyć w firmie. Czy nie byłoby to problemem gdybyś napisała chociaż jakieś widełki kwoty wynagrodzenia? Wiadomo by było czego można się spodziewać.

Mam pytanie ,czy ta firma jeszcze coś produkuje?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Uni-Box Sp. z o.o. sp.k.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

@Jolka a można wybrać czy 3 zmiany czy 2 ?

Ted

byłem na rozmowie o pracę, stanowisko magazynier, jedna zmiana, zarobki 2200zl na poczatek, 2500 po kilku miesiacach, docelowo 3000zl po roku, bo po tym czasie czlowiek ma juz wszystko ogarniać, ogloszenie pojawia sie co 3-4 miesiace, czyli jeszcze nikt nie doszedl do tej magicznej kwoty podawanej w ogloszeniu ; )

@Ted

Zarobki, o których wspomniałeś, wydają się już całkiem w porządku. Ale oczywiście wiadomo - kwestia wysokości wynagrodzenia jest raczej indywidualna. A ogłoszenie może się często pojawiać, bo Uni-Box na pewno się rozwija i dlatego potrzebuje więcej magazynierów. Czy ostatecznie udało Ci się dostać tę pracę?

Ted
@Gabriela

W Unibox jest jeden magazynier

@Ted

@Ted Poważnie? A kto wprowadza Cię do pracy? Jedna osoba wszystko ogarnia? Co jeśli chce pójść na urlop?

Mewa

Jakie zarobki przy obsłudze wtryskarek.Czy praca ciężka... jest ogłoszenie na to stanowisko .Jakie warunki pracy?

Mewa

Zostaw merytoryczną opinię o Uni-Box Sp. z o.o. sp.k. - Kobylany