Pris-System Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pris-System Sp. z o.o.

Aktualność
Cieszymy się, że jesteś!

Miło nam, że interesujesz się naszą firmą PRIS-SYSTEM i odwiedzasz nasz profil na portalu gowork.pl.
Jesteśmy tutaj dla Ciebie, ponieważ zależy nam na opinii naszych obecnych i byłych pracowników.

Na wstępie chcielibyśmy zaprosić Ciebie do ewentualnego kontaktu pod adresem info@pris-system.pl.
Zawsze postaramy się udzielić szczegółowych odpowiedzi na interesujące Ciebie pytania lub wszelkie uwagi.

Dziękujemy za wszystkie wystawione pozytywne opinie, jak i za konstruktywne słowa krytyki. Wierzymy, że dzięki Twoim spostrzeżeniom będziemy mieli możliwość wpłynąć na funkcjonowanie naszej organizacji.

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą.
W każdym dostrzegamy potencjał i dokładamy wszelkich starań by stworzyć przestrzeń oraz możliwość na rozwój zawodowy i osobisty.

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy!
Zespół PRIS-SYSTEM
ZP
@kto

Asortyment oferowany przez firmę jest wysokiej jakości, potwierdzonej spełnieniami wymagań normy PN-EN 45545 jak również licznymi referencjami od klientów polskich i zagranicznych. Firma od 3 lat posiada Certyfikat ISO/TS, co daje gwarancje najwyższej klasy naszych produktów.

KK

Jako stosunkowo „nowy” pracownik mogę potwierdzić, ze atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna, jest to miejsce gdzie pracują wartościowe i pomocne osoby. Pracując w wielu firmach i mając porównanie, po raz pierwszy spotkałam się z takim ogromnym szacunkiem od szefostwa w stronę pracownika. Firma - pełen profesjonalizm w swojej branży! Polecam!

JS

Firma bardzo dynamicznie się rozwija, kolejna nowoczesna hala, wynagrodzenia na atrakcyjnym poziomie wypłacane zawsze w terminie, szkolenia BHP, medycyna pracy realizowane są jako standard przez pracodawcę, możliwość skorzystania z benefitów takich jak Multisport, Lux-Med.

Marcela Nowy wpis

Hej chłopak widział ofertę dla magazyniera ale nie dało się już w nią wejść. Nie wiecie czasem gdzie dodają aktualne? warunki pracy też by nas interesowały, zwłaszcza, że ktoś wspomniał o szybkim załadunku. Są jakieś normy?

Komentator Nowy wpis

Bardzo szybki załadunek

A tu cos konkretnego się dzieje, że ludzie potrzebowaliby jakiejś pomocy? Po prostu widzę, że podane to zostało jako jeden z odradzających argumentów, że pomocy po prostu brak. na produkcji jak to teraz wygląda? czy możecie mi opisać na czym praca polega? tak w konkretach? Chce w ogóle sprawdzić czy by mi odpowiadała

GALL ANONIM Nowy wpis

Ogólnie nie polecam firmy jeśli chodzi o atmosferę w pracy oraz pomoc dla pracownika. Moim zdaniem kultura osobista zarządzających pozostawia wiele do życzenia. Każdy dbający i empatyczny zarząd dba również o pracownika no bo ta przysłowiowa „mrówka”pracuje na jego sukces. - lecz tu tego nie widziałem. A opinie które zostały przypięte jako główne pisali zapewne tak myśle pracownicy na prośbę zarządu.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pris-System Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier konstruktor bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Jeśli asortyment faktycznie jest taki jak pisali z rok temu (spełnia normy i tym podobne) to jak się go obecnie sprzedaje? Widziałam teraz w internecie dwie oferty, na produkcje i właśnie na obsługę sprzedaży. nie ma podanych zarobków, wiec to pierwsza kwestia, jakie są stawki? I rzecz jasna atmosfera na dziale? nie wiem czemu z tego roku nie ma żadnej opinii (?)

Aktualność
Cieszymy się, że jesteś!

Jesteśmy firmą, dla której najważniejszą wartością są ludzie, którzy ją tworzą.

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy!
Zespół PRIS-SYSTEM
kto

(usunięte przez administratora) rozmowy prowadzi kierownik który sam jest na okresie próbnym kieruje ludzi na produkcje bez podpisywania żadnych dod dokumentów. pomijam fakt że kierownik z innej branży zupełnie nie wie co się tu robi. towar jakościowo słaby. BHP brak. porażka.nie polecam wręcz odradzam.

ZP
@kto

KK

JS

Zostaw merytoryczną opinię o Pris-System Sp. z o.o. - Krzeszowice

• Jak się pracuje w Pris-System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pris-System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pris-System Sp. z o.o.?

Pris-System Sp. z o.o.