1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.

Kamila

Pracuje od 8 miesiecy z czego 2 miesiace w trybie zdalnym ze wzgledu na pandemie. Praca w godzinach 8-16. Przerwa 50 min w ciagu dnia dla pracownika wliczana w czas 8h pracy. Prywatny pakiet medyczny w PZU. Udalo sie umowic na konkretne ustalenia podczas rozpoczecia wspolpracy i do tej pory nie spotkalam sie z zadnymi problemami z ich respektowaniem. Urlop zawsze do dogadania. Bardzo przyjemna lokalizacja, wiec z dojazdem nie ma najmniejszego problemu. Zespoly z roznymi osobowosciami i na szczescie juz bez niektorych osob ktore „psuły atmosfere”. Moja ocena do tej pory jest jak najbardziej pozytywna.

@Kamila

Fajnie że zdecydowałaś się dodać taki obszerny wpis na temat pracy w 1Stplace.Pl. Jak oceniasz firmę pod względem możliwości rozwoju zawodowego, można tu liczyć na jakieś szkolenia i kursy? Czekam na Twoją odpowiedź. :)

nn
@Adam

w moim dziale jest jasno okreslona sciezka awansu. Sciezka wraz z konkretnymi elementami czy tez wytycznymi ktore trzeba wykonac by dostac sie na wyzsze stanowisko. Szkolenia i kursy są. Wiadomo teraz jest pandemia wiec nie ma szkolen z zewnatrz ale za to sa szkolenia wewnetrzne i dostepy do kursow czy tez szkolen online.

k.

póki co mam więcej pozytywnych odczuć na temat pracy w tej firmie aniżeli negatywneych. Pracowałam w kilku różnych miejscach (nie tylko w tej branży) więc mam do czego się odnieść. Dużym plusem z całą pewnością jest bezpośredni dostęp do przełożonych - dzięki temu można przekazać bezpośrednio swoje uwagi (akurat mi to się podoba bo lubię grać w otwarte karty). Widziałam w poprzednich komentarzach, że ktoś zarzucił brak szkoleń - nie zgodzę się z tym - szkolenia są - co prawda wewnątrz firmy ale są (sama dwukrotnie wnioskowałam o przeprowadzenie szkolenia z zakresu w którym czułam się ""gorzej"" i takie szkolenia się odbyły. Zresztą przychodząc tutaj do pracy (biorąc pod uwagę że nie jest to korporacja) nie liczyłam na to że będą co miesiąc przyjeżdzali znani szkoleniowcy.. Jeżeli chodzi o atmosferę... atmosferę tworzą ludzie - zespół. W moim dziale jestem zadowolona z atmosfery, oczywiście biorąc pod uwagę że jest to miejsce pracy. Oczywiście to są moje odczucia. Wiem po co tu przychodzę - zarobić pieniądze - dlatego być może mam takie spojrzenie.

Użytkownik

Pracuję juz czwarty miesiac i nie mogę powiedziec zlego slowa. Mimo kryzysu sytuacja jest stabilna.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Odpowiedź

Tak, takie osoby są też przyjmowane na staż w dziale SEO, ale wymagane są już jakieś podstawy

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży w firmie 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
nicky

Czy staż w firmie 1Stplace.pl jest płatny ? I czego wymagają pracodawcy od potencjalnego kandydata ? :)

M.
@nicky

Ja byłem na stażu płatnym i z tego co się orientuje to inni też mieli płacone za staż.

Agata

Mam następujące pytania: 1. Czy jest duża rotacja pracowników w tej firmie? 2. Czy dużo osób zostaje zatrudnionych po okresie próbnym? 3.A jak z pracą zdalną? Jest tutaj możliwa? Jeśli tak, to czy trzeba się pojawiać co jakiś czas w firmie i jak często?

gość

W tej firmie spędziłem ponad dwa lata. Ogólnie rzecz biorąc mam dobry pogląd na to co dzieje się w firmie jak również na działania, które podejmowane są dla klientów (przynajmniej z perspektywy działu SEO). W naszym zespole panowała dobra relacja (wiadomo, zdarzały się jakieś drobne zgrzyty, ale w poprzednich firmach bywało gorzej). Ogromną zaletą była obecność jak również olbrzymia wiedza kierownika, który zawsze pomagał - nawet w przypadkach, które pomimo mojego dość sporego doświadczenia w SEO wydawały mi się nie do przeskoczenia. Jak to w SEO bywa - zazwyczaj jest dużo pracy, jednakże w 1stplace kierownik rozdzielał nowych klientów w sposób dość przemyślany (biorąc pod uwagę natłok pracy jak i konkretne umiejętności danego pozycjonera). Biuro a w zasadzie biura były całkiem fajne, zawsze czyste i co najważniejsze - nie było ciasno. Kuchnia była również bardzo dobrze wyposażona (no może przydałaby się większa zmywarka) ale to już detale. Jeśli chodzi o lokalizację - jak dla mnie była bardzo odpowiednia. Godziny pracy były elastyczne - mogłem zaczynać pracę w przedziale 7-9. Zarobki były zadowalające (jak dla mnie), otrzymywałem często oferty konkurencyjnych firm jednakże zakres obowiązków do proponowanej wypłaty wypadał znacznie gorzej. Aha - warto jeszcze dodać, że ta firma jest raczej średnią agencją (która dość dynamicznie się rozwija), więc jeśli ktoś szuka pracy w dużej korporacji, to raczej to nie jest miejsce dla niego. Fajnie jest móc napisać pozytywną opinię po tak długim okresie pracy w tym miejscu.

Doc32

Czy klienci są też tak samozadowoleni jak pracownicy, jakie jest przełożenie włożonych pieniędzy w stosunku do efektów?

Pracownikdziału

Dołączę się do pozytywnych opinii. Przyjazna atmosfera, uczciwe pieniądze, wysokie prowizje (chyba najwyższe w branży, pracowałam już w kilku miejscach). Możliwość szkolenia się (zarówno szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne).

Patryk

Przyjazna atmosfera, można liczyć na wsparcie kolegów. Polecam pracodawcę

Pracownik firmy

Polecam

Marcysia

Jestem po okresie próbnym i jak na razie to bardzo mi się tu podoba. Chyba zostanę na dłużej

Użytkownik

W 1stplace.pl pracowałam od stycznia 2019 do grudnia 2019. Zawsze będę bardzo miło wspominać to miejsce. Poznałam tam bardzo ciekawych ludzi, oraz wiele się nauczyłam. Za moich czasów nie było kierownika w dziale handlowym, więc na ten temat się nie wypowiem. Można było natomiast bardzo dobrze zarobić jak na ogólnie panujące średnie zarobki (nie wypowiem się jednak na temat zarobków w dziale technicznym).

Użytkownik

Jako stażysta pracujący w tej firmie mogę powiedzieć, że wszystko jak na razie działa jak należy. Na początku przeprowadzone zostało dość intensywne szkolenie. Kierownik jest bardzo pomocny, zawsze można się do niego zwrócić o pomoc. Po miesiącu stażu otrzymałem już swoich klientów do prowadzenia. Firma zapewnia prywatną opiekę zdrowotną, czy szkolenia (na jedno jedziemy za kilka miesięcy).

Pracowity

Porządna firma, polecam. Te negatywne komentarze to chyba pokrzywdzony były pracownik firmy, który nie za wiele potrafił :D.

pracownik1

Dołączę się do negatywnych opinii. Niestety, ale praktyki prowadzone przez firmę są nie do zaakceptowania. (usunięte przez administratora). Z moich doświadczeń wynika, że podstawowy problem to brak komunikacji oraz nieuczciwe praktyki wobec podwładnych.(usunięte przez administratora)a problemy są zbywane i zamiatane pod dywan.

jq

Zlego slowa nie moge powiedziec - jak bylem w potrzebie to i $ można bylo szybciej dostać.

JB
@jq

to prawda, i mi się zdarzyło otrzymać wcześniej kasę na moją prośbę

Conchitta

Mi tu bardzo dobrze. Godne wynagrodzenia i co najważniejsze- zawsze na czas.

KO
@Conchitta

Wynagrodzenie na czas to norma, a nie coś niezwykłego....

GośćJ

Dużo się nauczyłem w tej firmie nowych rzeczy.

HJ
@GośćJ

Jakich? :)

Podpisuje się pod ostatnią opinią

Zostaw merytoryczną opinię o 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.