1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.

X.

W tej firmie pracuje juz ponad rok. Piszac ten komentarz postaram sie byc obiektywna. Firma faktycznie jest wymagajaca, czasami nawet bardzo. Ostatnio wprowadzonych zostalo sporo zmian z ktorych znaczna czesc faktycznie nie do konca mi sie podoba (czyli: wychodzac na przerwe musze to wpisac, plany sprzedazy zostaly podwyzszone). Z drugiej strony, uwazam, ze mozna tu calkiem dobrze zarobic, nigdy nie bylo sytuacji bym nie dostala wyplaty na czas. Dziwi mnie jednak jedna rzecz: w firmie (w okresie ktorym pracuje) zwolnily sie dwie osoby + jedna zostal zwolniona przez wlascicieli. Zatem nurtuje mnie jedno pytanie... skad wiec tutaj tyle negatywnych opinii? Chyba, ze czesc z nich pisana jest przez osoby z naszego zespolu, ktore nadal tu pracuja. Ale skoro ktos bylby az tak bardzo niezadowolony to chyba nie pracowalby w tym miejscu za wszelka cene? Ja swoje wiem na pewno - pracuje tutaj i jesli warunki finansowe sie nie pogorsza, to bede pracowala dalej. Pozdrawiam

Adrew

Firma godna uwagi zarówno dla stażystów jak i doświadczonych osób.

c

Przychylam się do opinii Moniki, bardzo dobra atmosfera pracy. Zawsze można się dogadać.

Bron

Nie boją się przyjmować nowych osób na staż, jak jest to w innych firmach. Dużo się tu nauczyłam i dużo zawdzięczam pracy w tej firmie.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży w firmie 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
QWE

Firma godna polecenia. Ciekawa praca i ciekawe projekty, nie mogę narzekać.

Ben

Dobre miejsce pracy.

Mo

Przyjazna atmosfera, możliwość rozwoju, młody zespół. Jak na razie jestem zadowolona :-)

PM

Pracowałam tam przez ostatnie 8 miesięcy. Dobre warunki pracy, możliwość szybkiego rozwoju zawodowego, ciekawe benefity. Faktem jest że firma jest wymagająca, ale kto dziś nie jest?

MS

Jak najbardziej polecam. Sporo można się nauczyć. Kierownik działu SEO przykłada się do szkoleń nowych osób i w krótkim czasie zajmują się oni klientami firmy. Możliwość elastycznych godzin pracy, co dla mnie osobiście jest sporym ułatwieniem. Wypłaty zawsze na czas.

K.M

Zdecydowanie nie polecam. Brak komunikacji, problemy na linii zarząd-pracownicy. Negatywna atmosfera, nieprzestrzeganie ustaleń z rozmowy o pracę i zapisów w ogłoszeniu (dotyczących m.in obowiązków). Bardzo zła organizacja pracy,(usunięte przez administratora) Brak szkoleń obiecanych w czasie przyjmowania do pracy. Odradzam!

U.L.
@K.M

Dziwne. Pracuję w zespole handlowym już prawie trzy lata i nie zauważyłam problemów w braku komunikacji - mamy bezpośredni kontakt z szefostwem, a na szkolenia jeździmy średnio co pół roku. Chociaż jedno muszę przyznać - atmosfera faktycznie była przez jakiś czas bardzo negatywna, było to wtedy jak w naszej firmie pracowała przez chwilę monika sz, która strasznie psuła wewnętrzną atmosferę, kręciła, mataczyła i każdego obgadywała za plecami no i poza tym nie miała żadnych umiejętności przez co ciągnęła nas zespół w dół :( Na szczęście teraz wszystko wróciło do normy. Ja jestem zadowolona, mało jest pracodawców, którzy w taki sposób doceniają swoich pracowników jak w 1stplace (a pracowałam już w kilku podonych firmach)

"Docenianie" mam oczywiście na myśli. Wybaczcie literówkę :)

Monika Szympańska

Serdecznie polecam. Bardzo dobra komunikacja między kierownikiem i zarządem. Pozytywna atmosfera, częste szkolenia. Dobra organizacja pracy. Polecam.

Karolona.W.

moich przełożonych jak i współpracowników ocenić mogę bardzo pozytywnie, 1stplace.pl jest stosunkowo małą firmą, ale firmą w, której liczy się pracownik i jego zdanie firma, która nie zapomina o jakości jak i szczerości niestety w dzisiejszych czasach są te cechy dość mocno deficytowe... Moje sugestie dla 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.: nie zmieniajcie sie.

@Karolona.W.

(usunięte przez administratora) Jesteście najgorszą firmą w jakiej pracowałem. Wszystko było na przekór pracowników i klientów. Wieczne problemy, zero pomocy (usunięte przez administratora) A jako stażysta potrzebna chyba jest pomoc kogoś doświadczonego.(usunięte przez administratora) To maszynka do zarabiania, niestety pracownik nic tu nie zarobi. Generalnie najlepiej żeby pracownik siedział cicho i się w ogóle nie buntował. Wtedy jesteście szanowani (usunięte przez administratora) Odradzam każdemu, nie traćcie czasu. Wszędzie będzie lepiej. (usunięte przez administratora)

Wiecie może czy w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k. szukają chętnych na staż?

K.k.

Wiem, że przyjęto teraz cztery nowe osoby, ale cięzko mi powiedzieć

Stosunkowo mała firma, ale dobrze się tutaj pracuje. Spokojna atmosfera do pracy :)

Dominik

Świetna firma ale jednocześnie bardzo wymagająca i pewnie dlatego nie każdy daje sobie tu radę.

Anonimowyanonim

Rownież dołączę się do pozytywnych opinii o tym pracodawcy.

paulinka

Pracowałam w firmie 1stplace.pl przez ponad 3 lata. Zrezygnowałam ze względu na przeprowadzkę do Gdańska. Przez cały okres współpracy, szefowie wywiązywali się ze wszelkich zobowiązań. Pieniądze były ZAWSZE na czas. Pieniądze jak i wszystkie zagwarantowane premie. Właściciele są mocno zaangażowani w firmę i bardzo podobała mi się panująca tam atmosfera. Mimo, że szefowie są zawsze szefami to nigdy nikt nie traktował mnie z góry. Moje sugestie dla 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.: :) Lubię atmosferę w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k. za: bardzo dobra atmosfera, miłe relacje na poziomie szef - pracownik

markovi

Szerze polecam. Znają się na tym co robią. Efekty pozycjonowania mojej stronki mówią same za siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.