1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Paweł Kapłan

Firma

12.04.2023 03:04

Panie Pawle, proszę powiedzieć nam coś o sobie i swoim doświadczeniu zawodowym.

Paweł Kapłanikona wywiad

Jestem członkiem zarządu firmy. W branży SEO i marketingu internetowego działam od 2011 roku. Pierwsze kroki w zawodzie stawiałem sam. Można powiedzieć, że pod względem technicznym jestem samoukiem. Rozwijałem z dużym powodzeniem wiele własnych projektów, jednocześnie pracując na etat w agencji marketingu internetowego o długoletniej historii. W 2012 roku wraz z moimi przyjaciółmi, a zarazem wspólnikami stworzyliśmy agencję 1stplace.pl Prywatnie moją pasją jest z pewnością jazda na rowerze, siłownia oraz podróże. Interesuję się przede wszystkim nowymi technologiami, rynkiem finansowym, fizyką teoretyczną oraz polityką.

Czym zajmuje się firma 1stplace? W jakiej branży działa i do kogo kieruje swoje usługi?

Paweł Kapłanikona wywiad

Głównym obszarem biznesowym firmy 1stplace.pl jest marketing internetowy. Realizujemy kampanie reklamowe w wyszukiwarkach oraz mediach społecznościowych, zajmujemy się pozycjonowaniem (SEO) i content marketingiem. Oferujemy także konsultacje marketingowe. Usługi te świadczymy dla naszych klientów już od ponad dekady. Kilka lat temu rozszerzyliśmy naszą działalność o tworzenie stron oraz sklepów internetowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo obsługiwać każdy podmiot gospodarczy, posiadający ambicje podbicia rynku internetowego.

Jakie stanowisko Pan zajmuje i na czym ono polega?

Paweł Kapłanikona wywiad

Jestem członkiem zarządu w 1stplace.pl. Biorę czynny udział w zarządzaniu zespołem SEO, jednocześnie w miarę możliwości angażując się w niektóre projekty. Zdecydowanie preferuję transparentną współpracę, bazującą na szczerości i zaangażowaniu

Jak wygląda zatrudnienie i model pracy w Państwa firmie?

Paweł Kapłanikona wywiad

Obecnie w firmie zatrudnionych jest około 25 współpracowników. Zdecydowanie preferujemy pracę stacjonarną, ponieważ umożliwia nam ona maksymalnie szybkie reakcje, w każdej sytuacji. Warto jednak podkreślić, że współpracujemy w różnych modelach w zależności od sytuacji. W grę wchodzi również praca hybrydowa oraz w pełni zdalna.

Na jakie stanowiska prowadzą Państwo rekrutacje?

Paweł Kapłanikona wywiad

Proces rekrutacji prowadzimy nieustannie na stanowiska takie jak: Specjalista SEO, Specjalista PPC, WebDeveloper, Doradca Klienta. Uważam, że proces rekrutacji warto prowadzić cały czas - nawet wtedy, gdy firma teoretycznie nie posiada takiego zapotrzebowania. Dla dobrego specjalisty zawsze znajdzie się miejsce w zespole.

Na jakich kompetencjach kandydatów najbardziej Państwu zależy?

Paweł Kapłanikona wywiad

W 1stplace.pl bardzo cenimy sobie współpracę z osobami, które są dojrzałe emocjonalnie i ukierunkowane na osiąganie wyznaczonych celów. Swoje miejsce w 1stplace.pl znajdzie praktycznie każdy człowiek, który posiada duże ambicje, chęć rozwoju oraz przynajmniej podstawowy zakres wiedzy i umiejętności z dziedziny marketingu internetowego.

Jak wygląda proces rekrutacji w firmie? Z ilu etapów się składa?

Paweł Kapłanikona wywiad

Proces rekrutacji jest w pełni transparentny. Pierwszym etapem jest rozmowa online. Jeśli okaże się ona satysfakcjonująca dla obu stron, to spotykamy się kandydatami w siedzibie firmy, aby omówić szczegółowe warunki współpracy.

Jakie umowy dostają pracownicy?

Paweł Kapłanikona wywiad

Forma umowy jest uwarunkowana zakresem obowiązków danego kandydata. W praktyce wykorzystujemy wszystkie rodzaje umów.

Jakie benefity czekają na pracowników firmy?

Paweł Kapłanikona wywiad

1stplace.pl zapewnia swoim współpracownikom w pełni darmową prywatną opiekę medyczną oraz dopłaty do karty Multisport.

Czy firma oferuje także możliwość odbycia praktyk/staży?

Paweł Kapłanikona wywiad

Oczywiście, że tak. W wielu przypadkach takie staże przekształcają się w stałą formę zatrudnienia.

Na czym polega praca w dziale handlowym? Jakie kompetencje powinien mieć handlowiec?

Paweł Kapłanikona wywiad

Praca w dziale handlowym jest pracą wymagającą, obarczoną dużą presją, natomiast bez wątpienia dostarczającą mnóstwo satysfakcji. Mam tu na myśli przede wszystkim aspekt finansowy. Jako że sam w przeszłości miałem spore doświadczenie z handlem, wiem, jak istotna jest to kwestia. Dlatego nasi handlowcy posiadają prawdopodobnie najlepsze warunki prowizyjne na rynku. Każdemu handlowcowi dostarczamy pełen zestaw narzędzi do pracy. Są to: telefon, komputer, słuchawki oraz finansowanie wyjazdów do klientów. Cechy i kompetencje, które powinien posiadać handlowiec w 1stplace.pl to: chęć uzyskania jak największego poziomu wynagrodzenia, wiedza z zakresu marketingu internetowego, bieżąca aktualizacja wiedzy branżowej, umiejętność działania w zespole.

A jak wygląda praca specjalisty SEO?

Paweł Kapłanikona wywiad

Praca specjalisty SEO odbywa się na wielu poziomach. Jest to specyficzny zawód, w którym wymagana jest: znajomość podstaw języków programowania, analiza danych, znajomość algorytmów wyszukiwarek, obsługa specjalistycznych narzędzi wspomagających pozycjonowanie, znajomość systemów zarządzania treścią (CMS), znajomość podstaw marketingu. Jest to dynamiczne i bardzo samodzielne stanowisko. Każdy specjalista musi nieustannie dążyć do rozwoju własnych umiejętności, a także przeprowadzać liczne testy podejmowanych przez siebie działań.

Branża marketingu internetowego rozwija się bardzo dynamicznie. Czy oferują Państwo jakieś szkolenia dla pracowników?

Paweł Kapłanikona wywiad

Jesteśmy otwarci na każde szkolenie lub wydarzenie, które podnosi wachlarz umiejętności naszych współpracowników. Są to szkolenia i konferencje w formie stacjonarnej oraz online. Specyfika naszej branży faworyzuje przeważnie jednak tę drugą formę.

Na Państwa stronie można znaleźć informacje, że firma oferuje usługę Formuła SEO 1stplace. Na czym polega taka usługa?

Paweł Kapłanikona wywiad

Formuła SEO 1stplace to flagowa usługa naszej agencji. Potrafi generować nawet 36% szybsze efekty pozycjonowania poprzez szybkość indeksacji zmian na stronach WWW. Pierwsze kroki do jej stworzenia podjęliśmy już w 2018 roku. Obecnie usługa składa się z 4 głównych filarów, którymi są: unikalny autorski skrypt indeksujący, autorytet tematyczny, frazy intencyjne, trwały link building. Co ciekawe, jeszcze w pierwszej połowie 2023 roku Formuła SEO 1stplace zostanie wzbogacona o kolejny filar w postaci implementacji sztucznej inteligencji. Dzięki temu nasze rozwiązanie będzie jeszcze skuteczniejsze.

Jak według Pana zmienia się branża marketingu internetowego? Czy obecnie firmom jest dużo trudniej wybić się na rynku?

Paweł Kapłanikona wywiad

Kierunek, w którym zmierza branża marketingu internetowego jest tylko jeden: jakość. Obecnie każda firma, obierająca drogę na skróty, skazana jest na porażkę. Niestety wiąże się to również ze zwiększeniem nakładów na działania marketingowe. W chwili obecnej firmy, które przeznaczają niski budżet na takie działania, przegrywają już na starcie.

Czy według Pana skuteczne prowadzenie strony internetowej/social mediów przez właścicieli firm jest możliwe, czy jednak w obecnych czasach lepiej powierzyć taką usługę profesjonalnej firmie?

Paweł Kapłanikona wywiad

W niektórych branżach z pewnością samodzielne prowadzenie profili społecznościowych ma sens. Mam tu na myśli na przykład salony kosmetyczne, czy firmy zajmujące się rękodziełem. W zdecydowanej większości wskazane jest jednak wykorzystanie doświadczenia i wiedzy agencji reklamowych, które będą w stanie wygenerować satysfakcjonujące wyniki prowadzonych kampanii.

Jak według Pana zmieni rynek marketingu internetowego przez ChatGPT?

Paweł Kapłanikona wywiad

Większość ekspertów uważa, że chatboty będą zabierać ludziom pracę. Jedynie połowicznie mogę się z tym zgodzić. Sztuczna inteligencja nie posiada obecnie samoświadomości. Jeśli zadamy jej ciąg rozkazów do wykonania, to będzie w stanie je wykonać, lecz zdecydowanie nie jest w stanie subiektywnie ocenić czy produkt jej pracy jest wartościowy, użyteczny, czy piękny. Subiektywizm i kreatywność to w dalszym ciągu przewaga ludzi nad sztuczną inteligencją.

Czy według Pana sztuczna inteligencja rzeczywiście zastąpi np. copywriterów, czy jest to może jednak tylko chwilowy trend i narzędzie, które tylko w pewnym stopniu wspomoże pracę?

Paweł Kapłanikona wywiad

Musimy pogodzić się z faktem, że wielu copywriterów straci pracę, jednak część z nich pozostanie na rynku pracy. Będą to Ci, którzy potrafią efektywnie współpracować i wykorzystywać możliwości jakie daje AI.

TenLoginNaPewnoNieJestZajęty

Swoją przygodę rozpocząłem blisko rok temu i zasadzie po zmianach jakie tu zastałem wiedziałem, że chce tu pracować. Dlaczego? 1 Ludzie - bardzo pozytywni, nastawieni na pomoc i rozwiązanie problemu. Brak toxic atmosfery :) 2 okres wdrożenia - powolne i merytoryczne wdrożenie w każdym dziale firmy, nie każdy od razu jest rzucany na głęboką wodę. 3 szkolenia - potrzebujesz szkolenia lub Twój guru marketingu stworzył idealne szkolenie dla Ciebie - żadnego problemu mówisz i masz. 4 - Praca - na pewno nie monotonna, dająca satysfakcję. 5 - Wdrożenia zmian - przedyskutowane na wszystkich możliwych frontach - i warto tutaj zaznaczyć, że słowo pracownika się liczy, 6 - Przerwa w pracy, podczas której naprawdę możesz odpocząć, zjeść, robić cokolwiek chcesz i Twój czas odpoczynku jest przez pracowników respektowany. 7 - Motywacja - niesłabnąca i nie chodzi mi tylko o finanse, ale przede wszystkim o czuwającego lidera, który wspomoże gdy Tobie coś umknie Jestem szczęśliwy, że mogę się rozwijać oraz zostawić jakiś swój ślad w rozwoju firmy.

KI Nowy wpis

W ofercie stażu SEO zaciekawiła mnie jedna rzecz. Wśród oferowanych benefitów wymieniony jest dostęp do kursów i szkoleń (zewnętrznych i płatnych). Te płatne - czy to znaczy, że za korzystanie z nich stażysta płaci z własnej kieszeni? Czy koszty ponosi stażodawca?

Legacy Leader Nowy wpis

Zdecydowanie rozważ inne możliwości stażowe. Ta oferta może nie spełnić Twoich oczekiwań, ponieważ sama inicjatywa i zaangażowanie są kluczowe. Staż obejmuje głównie samodzielną naukę z dostępem do licznych plików PDF, a feedback ogranicza się do sytuacji, gdy pracownik z działu technicznego znajdzie czas na podzielenie się informacjami. Jeśli oczekujesz bardziej interaktywnego i wszechstronnego doświadczenia stażowego, warto poszukać alternatyw.

Legacy Leader Nowy wpis

Zauważyłem, że moja poprzednia opinia została usunięta. Ogólnie rzecz biorąc, ocena tej firmy jest pozytywna. Pracownicy otrzymują dostęp do szerokiej bazy wiedzy, która może pomóc im w rozwoju osobistym i zawodowym. Ambitni pracownicy mogą osiągnąć oczekiwane wyniki, jeśli będą odpowiednio zdeterminowani. Jedną z wad tej firmy jest ograniczony dostęp do feedbacku ze strony działu technicznego. Jest to istotne, ponieważ feedback może pomóc pracownikom w poprawie swoich umiejętności i osiąganiu lepszych wyników. Jeżeli masz inną okazję do pracy w tej firmie, to polecam z niej skorzystać. Jednak warto pamiętać o ograniczonym dostępie do feedbacku, który jest istotny w SEO.

Potencjalny kandydat

Czy w firmie można liczyć na umowę o prace?

@Potencjalny kandydat

Tak, dostaniesz do wyboru UoP/B2B/UZ (w zależności od stanowiska).

Basia

Na jakim etapie rekrutacji się deklaruje który rodzaj umowy się wybiera? Wpływa to jakoś na decyzję o zatrudnieniu? Możesz też napisać czy stawki na pierwszej umowie są sztywne czy można coś negocjować?

@Basia

Po zakwalifikowaniu się do zatrudnienia. Nie, forma zatrudnienia nie wplywa na decyzję. Stawki można próbować negocjować, najkorzystniejsze są na b2b.

Natalia

Tak w ogóle to rekrutacja tu jest długa? Ile jest etapów tak mniej więcej? Pojawiają się jakies testy albo zadania do wykonania?

@Natalia

Mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, że rekrutacja to 3 etapy - rozmowa zapoznawcza, zadanie rekrutacyjne, oraz negocjacje warunków finansowych jak i formy zatrudnienia.

K.P.
@Basia

ja byłem i rodzaj umowy omawiałem na pierwszym spotkaniu, stawkę mogłem negocjować - aplikowałem na specjalistę ds. SEO, finalnie wybrałem inną ofertę, ale wrażenia nt. tej firmy ogólnie miałem pozytywne

Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w firmie 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.. Czy mogę liczyć na 5200 PLN, jeśli chcę pracować na Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży w firmie 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Grażyna

Chciałam się was zapytać jak wygląda praca i atmosfera w dziale sprzedażowym? Bo zainteresowała mnie oferta ze strony firmy na Specjalistę ds. Sprzedaży. Czy oprócz podstawowego wynagrodzenia można na tym stanowisku liczyć na jakiś system premiowy? Wg oferty jest możliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach. Często się takie zdarzają? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

Obecna.
@Grażyna

pracuję w firmie od ponad roku (w dziale sprzedaży) moim zdaniem, nie można narzekać ani na atmosferę ani na samą pracę (oczywiście musisz lubić sprzedaż i kontakt telefoniczny z klientem). Jeśli chodzi o wynagrodzenie to poza podstawą jest premia (jasno określony system premiowy) handlowcy, którzy pracują już tutaj dłużej ode mnie, są w stanie wyrobić sobie "drugą pensję" z prowizji, mi się jeszcze nie udało :) Nie wiem o jakie kursy i szkolenia pytasz? Czy o te gdy przychodzisz do pracy? - jeśli tak to mi zapewniono pełne wdrożenie (pracowałam w handlu, ale nie bezpośrednio "na telefonie") po szkoleniu przez kierownika z działu sprzedaży, byłam w stanie usiąść i bez problemu rozpocząć pracę - atutem z pewnością jest dostęp do kierownika - który był (i nadal jest) dostępny gdy tylko go potrzebuję.

Elżbieta
@Obecna.

A czy poza pierwszym szkoleniem wdrożeniowym pracownicy uczestniczą w innych kursach czy szkoleniach podnoszących kompetencje? Jeżeli tak, to jacy pracownicy mogą na nie liczyć? Wszyscy czy tylko na określonych stanowiskach?

Pracownik firmy
@Elżbieta

Jak najbardziej. Są szkolenia wewnętrzne jak i zewnętrzne. Zewnętrzne są finansowane w 100% bądź współfinansowane, jeżeli sama znajdziesz sobie szkolenie. Na dodatkowe szkolenie mogą liczyć wszyscy chętni.

@Pracownik firmy

Czy wraz ze wzrostem kwalifikacji można liczyć tutaj na jakieś podwyżki albo awanse? Macie jakieś ścieżki kariery określane?

Stefan

A co konkretnie tam nie gra, bo zastanawiam się, czy aplikować na lead generation specialist? Oferują 3200-5100 na UoP i 2500-3700 na UZ, brutto, ale jak w tej firmie z realizacją własnych pomysłów i awansem?

Honorata

Czemu tak myślisz? No chciałabym wiedzieć, czy gdzieś indziej jest lepiej. I jak wtedy płacą. A czy oprócz tego są jeszcze jakieś bonusy?

@Honorata

Jest Karta Multisporta i Prywatny Pakiet Medyczny. Można też uzyskać pokrycie kosztów - całościowe bądź częściowe - szkolenia zewnętrznego.

Jaki jest średni czas trwania rekrutacji w firmie?

Obecna.
@Kandydat

ja aplikowałam do działu sprzedaży - odpowiedź otrzymałam w ciągu 5 dni - niestety nie wiem jak to wygląda w przypadku innych stanowisk :(

Grażyna

Skoro jesteś taki bystry to może im podsuniesz jakiś pomysł?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

noname

mając porównanie do miejsc w których pracowałem prędzej to uważam, że jest to podejście bardzo ludzkie. W pracy nie ma sztywnej atmosfery. Wiadomo, trzeba swoje zrobić, ale gdy ma się problem to można pójść z tym problemem do swojego kierownika (mówię bynajmniej o dziale handlowym - bo w tym dziale pracuję). Plus za to, że kierownik traktuje cię jako równą osobę, a nie daje tobie odczuć na każdym kroku że to on jest "wyżej" niż ty. Ogólnie pozytywnie.

Gabriela
@noname

To super, atmosfera jest mega ważna - przynajmniej dla mnie ;) A jak wygląda rekrutacja do działu handlowego? Firma pyta może o jakieś konkrety?:D Inni piszą ze rozmowa jest okej, to prawda?

.Marleine.

a ja jako obecny pracownik, zapewniam, że można liczyć na pomoc Kierownika (Michała) :) chyba, że ktoś ma dwie lewe ręce do pracy i przychodzi tylko po to by posiedzieć to faktycznie nie może liczyć że zrobi tu karierę :D Pracuję tu od ponad roku, więc co nieco mogę już powiedzieć :) plusem jest to, że Kierownik siedzi z nami w jednym pomieszczeniu i gdy tylko ma się jakieś pytanie to można mu je odrazu zadać. dodam także, że ZAWSZE liczyć mogę na kolegów czy też koleżanki z handlówki, ale to podobnie jak wyżej - jeśli ktoś jest toksyczną osobą i z nikim sie nie potrafi dogadać to faktycznie na pomoc nie ma co liczyć :) Pozdrawiam :)

.Marleine.
@Gabriela

aha w sumie to mogę jeszcze coś odpowiedzieć na temat rekrutacji: mnie rekrutowały dwie osoby kierownik i jeden z obecnych szefów. Na spotkaniu rekrutacyjnym miałam krótką rozmowę (telefoniczną - której to ja byłam klientem). Rozmowa telefoniczna (scenka) była trochę stresująca - ale to bardziej ze względu na to, że bałam się, że pojawią się jakieś podchwytliwe pytania - finalnie - nic z serii dziwnych pytań nie padło

TenLoginNaPewnoNieJestZajęty

Marta W.

Brałam udział w rekrutacji w tej firmie na stanowisko sprzedażowe, etapy nie są jakoś bardzo złożone. Będąc na różnych rekrutacjach mogę powiedzieć, że prowadzone są w dość jasny, przejrzysty i zrozumiały sposób. Dało się odczuć, że firma wie, czego chce od kandydata. Rekrutowana byłam przez pana A. i pana M. - myślałam, że będzie bardzo sztywno, ale rekrutujące mnie osoby są żywym przykładem na to, że rozmowa rekrutacyjna może przebiegać w miłej atmosferze. Feedback odnośnie wyniku otrzymałam w terminie w jakim mi obiecano, że go otrzymam. Niestety nie podjęłam pracy, ze względu na przeprowadzkę do Gdańska. Pozdrawiam

k
@Marta W.

faktycznie. Rekrutacja sprawna. Konkretna :) dla mnie zakończyła się pozytywnie. jestem tu trzeci miesiąc - jestem zadowolony ze swojej decyzji o podjęciu tu pracy.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Pujas

Najczesciej juz po okresie probnym (3mce)

@Pujas

I rozumiem, że to już normalna umowa o pracę? A ta pierwsza to zlecenie? Czy też o pracę tylko na okres próbny?

Maciej
@Adam

Tak. Umowa o pracę. A w ramach awansu przechodzisz na własną działalność. Ale to tylko jak zasłużysz. A ze ostatnio super zespół najlepszych pracowników to już wszyscy są na działalnościach. Chyba, ze się mylę i jakas osoba została bez awansu. Ale prawdę mówiąc, trudno tu nie dostać awansu. Jest mnóstwo kierowników. Chyba nawet więcej niż normalnych pracowników jakby tak policzyć. Zaczynasz od umowy na jakiś tam okres, a potem albo awans na własną firmę, albo wypad. Wystarczy więc się postarać

T.
@Maciej

Hahah ale bzdury xd pracuję tu od ponad roku na umowie o pracę, nikt nie zmuszał mnie do przejścia na własną działalność. Umowę o pracę dostałem już w drugim miesiącu współpracy na czas nieokreślony. Jeśli chodzi o kierowników to jest ich AŻ dwóch - w handlowym i technicznym. Więc jeśli ktoś rozumie dwóch jako "mnóstwo" - to faktycznie jest tu mnóstwo kierowników hahah :D

T.

tak jak pisałem już poniżej, ja umowę na stałe dostałem po pierwszym miesiącu (miesiąc próbny). Oczywiście wszystko zależy od tego co sobie wynegocjujesz.

M.

Musisz mieć na prawdę baaardzo nudne i smutne życie, że marnujesz tyle czasu i energii na wypisywaniu takich bzdur. Również jestem pracownikiem tej firmy od dłuższego już czasu i jest dokładnie tak jak napisał "przedmówca". Kierownik w dziale handlowym oraz kierownik w dziale technicznym na ok. 25 osób, więc nie wiem skąd wzięłaś / wziąłeś (bo nawet nie masz odwagi się podpisać) "7 szefów" . Jeśli próbujesz już ośmieszyć bądź oczernić jakąś firmę to postaraj się bardziej ... bo tym razem wyszło to tobie powiedziałbym, że bardzo średnio :), ale próbuj dalej może kiedyś się uda :)

m

ja dostałem umowę o pracę na czas nie określony po okresie próbnym (po 3 miesiącach) na okresie próbnym też była to umowa o pracę (na tym mi bardzo zależało)

PK

Zacząłem pracować w firmie 1stplace od listopada zeszłego roku i jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy. Bardzo zdrowa atmosfera, realne plany sprzedażowe do wyrobienia oraz bardzo duża możliwość rozwoju jako handlowiec.

zenekzenekzenek

Przyszedłem tu do pracy kilka miesięcy temu, początkowo byłem sceptycznie nastawiony bo pracowałem już przez dłuższy czas u ich konkurencji. Po przepracowaniu ponad 3 miesięcy mogę co nieco się już wypowiedzieć. Co mi się podoba to to, że mam elastyczny czas pracy, mogę też liczyć na indywidualny budżet szkoleniowy (otrzymałem zgodę no i budżet na indywidualne szkolenie). Firma przechodzi obecnie zmianę brandingu, czyli nowa strona i tak dalej. Dużo zmian wewnątrz firmy. Płaska struktura zarządzania - płaska w moim znaczeniu pozytywna bo przejrzysta i wiem z czym mam do kogo się zgłosić jeśli mam problem. Szefowie faktycznie dość wymagający ale też potrafią zauważyć starania i w odpowiedni sposób to docenić. Jeśli chodzi o atmosferę to nie mam niczego do zarzucenia. Zespół jest zgrany i co dla mnie ważne - pomocny. Nie rozumiem tego komentarza żeby ktoś się ubrał w worek pokutny, chodzę ubrany w dresie i nikt na mnie krzywo nie patrzy, najwidoczniej ktoś chciał zabłysnąć, ale mu nie wyszło xd

Jaki dress code obowiązuje w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

A

Ubierasz się tak, jak Tobie wygodnie :)

Ewelina

Chciałeś sarkastycznie, a wyszło tak sobie. Bo pod koniec nie wiadomo, czy atmosferka jest w 1S taka, że od wszystkich się wymaga poczucia winy, czy chodziło Ci o to, że kilku konkretnych ludzi ma taki zwyczaj i chciałeś ich obśmiać. Popracuj nad formą literacką ;)

Trafiłem tu ponieważ zauważyłem ogłoszenie do działu seo. A teraz tak myślę czy się rozwinę i czy dowiem się czegoś nowego (usunięte przez administratora) No i czy jako agencja marketingowa nie widzicie jak to wygląda, że na 1 wpis negatywny przypada 10 pozytywnych niby od pracowników? Jakieś coroczne kampanie czerwcowe? I kto jeszcze używa słowa ANIŻELI??!! Jeszcze to zwalanie na konkretne osoby, że niby one takie złe... Jakas A niby wpis dała, jakąś inną psuła atmosferę, jakieś inne osoby znowu zle. Od razu widać, że coś nie tak z tą firmą. Przyszedłbym do pracy, a po rozstaniu obsmarowaliby mnie na goworku. Ze zły albo coś. A jeśli rzeczywiście pracownicy takie rzeczy o swoich kolegach piszą to wstydźcie się.(usunięte przez administratora)

sherlock
@Kandydat

Opisujesz sie jako kandytatka, ale chyba jednak pracujesz/pracowałaś skoro opisujesz jak wyglądają szefowie ;). Oj, coś tu nie pasuje haha.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

K

Cześć, aktualnie jest zgrana ekipa i nie ma żadnych kwasów. Każdy się szanuje i to najważniejsze :)

Zgadzam się
@K

Prawda. Co roku jest zgrana ekipa. Potem staje się już mniej zgrana. Ale wymieniają ekipę i znowu jest zgrana. Teraz to już w ogóle jest najzgransza ever. Polecam osobom, które niewiele umieją. To jedyne miejsce gdzie możesz zmienić stanowisko na specjalistę, mimo, że nic nie umiesz. Ważne, by być tanim, założyć firmę, no i nie umieć. A jak już się odegrasz z tej zgranej ekipy, to zawsze w CV masz co wpisać i większą szansa, że w normalnej firmie seo coś znajdziesz. A jak chcesz to zostaniesz nawet pół roku czasami nawet rok i(usunięte przez administratora) się z rynsztokowych żartów pośmiać możesz. Tak więc ja polecam.

zzz.
@Zgadzam się

Uważam ten komentarz za bardzo krzywdzący i nie mam tu na myśli firmy tylko mnie jako osobę która tutaj pracuje ponieważ przyszedłem tutaj na staż (dodam, że płatny). Po okresie wdrożenia i stażu dostałem awans. Razem z awansem podwyżkę a takze możliwość dalszego rozwoju. Oczywiście rozwijam się też samemu w domu bo wiem, że jak chce osiągnąć coś więcej to muszę się przyłożyć. Jeśli ktoś liczy że rozwinie się w SEO tylko w samej pracy no to ma grubo na bani. A w kwestii szefów to wolę mieć takich aniżeli takich którzy mają kija (usunięte przez administratora) i patrzą na pracownika z góry. Swoją drogą z tego co kojarzę to w ostatnim czasie z działu SEO została zwolniona tylko jedna osoba, więc jeśli chcesz dalej mnie obrażać pisząc, że jestem "tanim" i niewiele potrafię (bo tu pracuję) to mogłaś się chociaż A ... podpisać

Taki typ

Byłm kiedyś na rozmowę o pracę, wszystko ok, ale znalazłem prace gdzieś indziej.(usunięte przez administratora)

Weronika
@Taki typ

Hej, a kiedy dokładnie byłeś na rozmowie o pracę w 1Stplace.Pl? Chciałam zapytać jakie zaoferowano Ci warunki zatrudnienia (np. umowa, wynagrodzenie) ale zastanawiam się czy te informacje będą w miarę aktualne :)

A
@Weronika

Hej, z tego co wiem to możesz wybrać UoP lub B2B. Co do wynagrodzenia ciężko powiedzieć, ponieważ nie wiem na jakie stanowisko chcesz aplikować :)

Weronika
@A

Jak wygląda wynagrodzenie dla specjalisty ds. sprzedaży? :) Ile wynosi podstawa a jak prowizje od sprzedaży? Nowy pracownik ile jest w stanie mniej więcej zarobić miesięcznie na prowizjach?

K

Nie polecam osobom, dla których praca to przykra konieczność. Natomiast jest to dobre miejsce dla ludzi, którzy chcą :) Przy chęciach można wiele się nauczyć, wyszkolić na inne stanowisko lub otrzymać awans.

nn

jestem tutaj już też od dłuższego czasu i nigdzie się nie wybieram. Korzystny i przejrzysty system premiowy. Można liczyć w tym miejscu na rozwój. Na wzrost pensji także. Oczywiście mówię o takim rozwoju w którym ja jako pracownik chcę "iść w górę" a firma mi to umożliwia. W firmie w ostatnim czasie nastąpiło dość dużo zmian, które określam mianem pozytywnych.

Zostaw merytoryczną opinię o 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k. - Poznań

• Jak się pracuje w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

1Stplace.Pl Sp. z o.o. sp.k.