Opinie o Schaeffler Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Schaeffler Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Schaeffler Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schaeffler Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Lublin na stanowisku Project Manager. Najlepiej na Project Manager. Słyszeliście o jakiejś ciekawej ofercie?

Paweł Nowy wpis

Stabilne warunki zatrudnienia to jedyna zaleta. ale od lat podwyżki co najwyżej na waciki. Firma od jakiegoś czasu ma spore obroty , wypłacają dywidendy a pracownikom wała.Niestety Niemcy nadal traktują Polaków jako ludzi drugiej kategorii. Nie polecam

rogal ddl

Jeśli chodzi o stanowisko magazyniera to nie trzeba mieć doświadczenia i to jest na plus, firma daje możliwość nauki. Przyjęcia są cały czas, niestety przez agencję. Możliwości zatrudnienia przez firmę nie ma z braku wakatów w firmie. Młody zespół, super kierownik, nie robi kompletnie żadnych problemów z wzięciem dnia wolnego i można się zwracać z każdą sprawą. Zarobki jak zarobki, nie ma się czym chwalić, ale też nie można narzekać. Zakres obowiązków nie jest duży, szybko idzie ogarnąć co i jak. Czasami trzeba trochę podźwigać ciężary, ale zdarza sie to sporadycznie.

XXL
@rogal ddl

Cześć, Mam pytanie, jaka agencja pracy obecnie rekrutuje do Schaeffler, czy Schaeffler rekrutuje obecnie do magazynu? Pozdrawiam.

rogal ddl Nowy wpis
@XXL

Manpower oraz Adecco(?). Tego drugiego właśnie nie jestem pewny w takim sensie, ze wiem ze zatrudniaja dwie agencje, ale nie pamiętam dokladnie czy ta druga to ta która wymieniłem. Natomiast drugiej nie ma co sobie bardzo brac do głowy z racji tego, ze sa wieczne problemy z wyplatami u nich. Głównie chodzi o terminowość, ale często też się zdarzają nieprawidłowości w wysokości wypłaty ;) Zawsze to prostują, tylko po co sobie psuć nerwy., dlatego najlepiej zadzwonic do Manpower i pytać o przyjęcia do firmy Scheaffler.

XXL Nowy wpis
@rogal ddl

Dzięki za odpowiedź, bardzo pomocna.

Igor

Czy jest jakaś ścieżka awansu w firmie?

Napoleon
@Igor

nie ma niestety, podwyzek tez nie ma...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Product & Technical Training Specialist w firmie Schaeffler Polska Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Patrycja

@adam a jak tam jest z awansem?

Schaeffler Global Services Europe - Wrocław Bylem na rozmowie na stanowisko kupca w firmie Schaeffler Global Services Europe Sp. z o.o.. Rozmowa odbywala sie z szefem zakupow i team leaderem. Generalnie powiem Wam - nieprzyjemne to bylo spotkanie. Pana Szefa z kraju na "N" interesowalo glownie jakie mam wymagania finansowe i po podaniu ich przypomnial mi, iz on oczekuje kwoty "polskiej", czyli spelniajacej jego wymagania i wpisujacej sie w cel przeniesienia dzialu zakupow do Polski, czyli redukcji kosztow. Drugi Pan nie odezwal sie przez cale spotkanie ani slowem, co wydawalo mi sie co najmniej dziwne, skoro mialby byc moim bezposrednim przelozonym. Zdziwily mnie tez chamskie pytania Pana Szefa o moje zycie prywatne z akompaniamentem smiechu Pana Niemego. Na pytanie o sciezke rozwoju w fimie nie potrafil odpowiedziec ("Pracuje nad tym"), natomiast otwarcie powiedzial mi, iz oczekuje, ze nowy pracownik zostanie z nimi "na dlugo". Generalnie szykuje sie tam nieciekawy okres przenoszenia "procesow" z Niemiec od niezadowolonych i sfrustrowanych pracownikow, ktorych zwolniono po latach pracy. Do tego rekruterka zewnetrzna trajkotala zadowolona, ze nowi pracownicy zostana przeszkoleni przez psychologa pod katem, jak przejac procesy od sfrustrowanych zwolnionych pracownikow. Ha Ha zenada! Generalnie jedna z najmniej przyjemnych rozmow, jakie odbylem w zyciu. Po rozmowie musialem sie upomniec o odpowiedz, czy nadal biore udzial w procesie rekrutacji, po czym zostalem zbyty generycznym mailem. Brak szacunku do czasu i kosztow kandydata, ktore ponosi przyjezdzajac na rozmowe. Czuc silna hierarchicznosc narzucona przez Pana Wielkiego Szefa :P Naprawde...Nie polecam!

Blackbird
@Adam

Opinujesz nie tego Schaefflera. To forum dotyczy Warszawy a nie Schaeffler Global Services

Świetna firma, rozwijająca się i unowocześniająca różne urządzenia. Polecam pracę ambitnym osobom.

Pracuje w tej firmie jako magazynier i fakt nowy kierownik na +. Praca jest dość ciężka, i zarobki dosyć przeciętne. Brak jakiej kolwiek premii lub podwyżek dla ludzi pracujących przez agencję, a później kierownictwo się dziwi, że ludzie odchodzą..

Jacek

Wszystko okay, fajny nowy kierownik lecz Pieniądze no cóż nie oszukujmy się za małe, do powierzonych obowiązków. Trudności w uzyskaniu dnia wolnego.

Zostaw merytoryczną opinię o Schaeffler Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Schaeffler Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schaeffler Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Schaeffler Polska Sp. z o.o.
  • Szyszkowa 35/37
    02-285 Warszawa
  • NIP: 5210324266 REGON: 12091950 KRS: 0000136224

Schaeffler Polska Sp. z o.o.