Opinie o Albea Poland Sp. z o.o. w Łubna k. piaseczna Łubińska 1 B

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Albea Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Albea Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Albea Poland Sp. z o.o. w Łubna k. piaseczna Łubińska 1 B

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Uwaga!

Witajcie ! Chciałbym Was wszystkich przestrzec przed pracą w tej firmie. Pracuje tu kilkanaście lat i tak źle jak jest teraz to jeszcze nie było nigdy! Firma niestety pikuje ostro w dół z wynikami, zasługę za to przypisać można nowemu "kierownikowi" , "szefowi" , "menagerowi" czy kim on tam jest , bo nikt nie wie jakie on zajmuje stanowisko. Nie szanuje ludzi , nie ma o produkcji zielonego pojęcia, a jedyna metoda zmobilizowania pracownika jaką zna to metoda kija. Ten człowiek szczyci się swoim pracownikom tym że miał kilka spraw o (usunięte przez administratora) , ale żadnej nie przegrał wiec mówi do nas że śmiało można go pozywać do sądu. Wydziera się na ludzi , panie pakujące płaczą po kątach przez niego. Kilku doświadczonych operatorów złożyło wypowiedzenia, a on je chętnie podpisuje , mimo tego że borykamy się z brakiem obsady od kilku lat. Firma musi płacić pieniądze za nadgodziny żeby utrzymać ciągłość produkcji. Chętnych na te nadgodziny za wielu nie ma, bo kto by chciał przychodzić dodatkowo do pracy i narażać się na utratę premii bądź notatkę do akt , bo takie "widzi mi się" ma dziś szef. Z tego powodu nawet technicy muszą pracować jako operatorzy. Koło się zazębia i nie ma komu naprawiać maszyn. Nowi pracownicy na stanowisko operatora przychodzą i pracują średnio miesiąc czasu, to wystarczający okres żeby dobrze zobaczyć co tu się wyprawia i z kim ma do czynienia. Ja też szukam sobie pracy, bo szkoda mojego zdrowia psychicznego.

Jaki jest wkład kierownictwa Albea Warsaw Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

segregacja

bardzo ciekawi mnie fakt że na produkcji i w biurze pracuje zbliżona ilość osób i na produkcji musimy tyrać po 12 h w maskach a państwo w biurach pracuje bez ??? jesteśmy zródłem zarazy??? a może jesteśmy gorsi ???

Uwaga!

@Uwaga!

za płakanie po kątach to nikt nikomu tutaj płacić nie będzie chyba że płaczą w czasie przerwy ;) z kilunastoletnim doświadczeniem w obsłudze maszyn czy też pakowaniu tub to każda firma przyjmie cię z otwartymi rękami ....powodzenia;)

@007

Panie kierowniku, pan się zastanowi czy warto się wydzierać na pracownika, lepiej być człowiekiem a nie (usunięte przez administratora) M

Klient
@anonim

Może zgłosić sprawę do TVN UWAGA

Znamgo
@Uwaga!

Przegrał i to dużo spraw, tylko kryła go jego konkubina ta sama co w Albei

zainteresowany
@Uwaga!

o którym mówisz ? skad on przyszedł?

Nie polecam Nowy wpis

Nepotyzm , kumoterstwo niskie zarobki mobbing 3 lata 3 kierowników produkcji

Natalia Nowy wpis
@Nie polecam

czasem tak jest ze kierownicy odchodza i sie zmieniaja, nie widze w tym nic złego ... chyba ze odeszli z jakis przyczyn o ktorych wiesz a nie piszesz?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Albea Warsaw Sp. z o.o.?

Anonim
@Pytanie

Odradzam ludzia pracę tam (usunięte przez administratora) pijaństwo i narkotyki operatorzy niektórych ledwo stoją przy maszynie albo kręcą się jak (usunięte przez administratora) w przereblu a potem płaczą że sa reklamację i kary finansowe

Anonim
@Pytanie

Pracowałem uczciwie nie spuznialem sie a i tak zwolnili mnie znaleźli powód korona virusa i mało zleceń specjalnie Tomaszek przyjechał w niedziele na 18 powiem szczerze tak się ludzi nie traktuje (usunięte przez administratora) pełno robaków i myszy po hali lataja

anonim nie Gall Nowy wpis
@Anonim

to i tak miałeś szczęście bo zwolnił cię kierownik produkcji przynajmniej na papierze XD nas zwolniła taka mała kaczuszka po 12 godzinach pracy w sobotę przed 6 rano bez słowa wyjaśnienia i to nie była redukcja etatów spowodowana coroną kazałą podpisać i już

Pytanie Nowy wpis

Czy w Albea Poland Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

katarzynka
@Pytanie

Moim zdaniem wkład kierownictwa w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników jest zerowy. Komunikacja na poziomie dna i 8 metrów mułu... Zero przekazu informacji, za to wymagania, wymagania, wymagania. raczej metoda kija, niż marchewki. Tak na dłuższą metę się nie da. atmosfera tragiczna. Pracownicy są ignorowani i traktowani mocno z góry. Zło konieczne... Druga sprawa, że często swoim zachowaniem po prostu na to zasługują. Jeden drugiego jakby mógł utopiłby w łyżce wody. Zwłaszcza pakowaczki - sfrustrowane plotkary. Na każdym kroku nawzajem sobie dokopują - dramat. Pakowanie tub jest sensem ich życia i misją. Nikt nie jest równie dobry i niezastąpiony. Gorzej, jeśli pracodawca zaczyna wymagaćod nich rzetelnego wywiązywania się ze swoich obowiązków - od razu jest bunt i awantura. Zresztą awantura to najpopularnniejszy sposob zaałatwiania problemów. Wszystkim się wszystko należy, ale dać coś od siebie - to już jest problem. Roszczeniowa postawa, zero świadomości jak wygląda współczesny rynek pracy i tylko wymagania - mimo ze zapewniany przez firmę socjal jest bardzo ok. Wszyscy wyżej postawieni są traktowani jako wrogowie, którzy na pewno awansowali na swoje stanowiska przez łóżko.... ogólnie słuchając tych rozmów człowiek zaczyna mieć wrażenie, że żyje w jednym wielkim pronosie - wszyscy awansują przez seks, wszyscy ze wszystkimi sypiają, jak chodzisz na nadgodziny to sypiasz z kierownikiem, jak uśmiechniesz się do kogos to też z nim sypiasz, jak ktoś jest dla ciebie iły to też twój kochanek....nie daj boże z kimś zamienić kilka słów wiecej bo też już włożony do łózka... Ogólnie praca jak praca. Grafik ok. Pracować trzeba, jak każda praca na noce jest męcząca. Miesięcznie srednio wychodzi ok 14-15 zmian po 12 godzin. System 4 dni pracy (2 dni, 2 noce) i 4 wolnego. Grafik na rok do przodu. Na nadgodzinach można dobrze zarobić - płacone są 100% - na nadgodziny chodzi się w wolne od swojej pracy dni, do innych brygad, na zmiany 12h - więc można sporo dorobić - pracując w systemie 6 dnia pracy 2 wolne wskakuje druga pensja. Oprocz stawki godzinowej, zaleznej od stanowiska do pensji co iesiąc doliczana jest premia regulaminwa na poziomie ok 30%. Finansowane przez firmę są obiady, zapewniane ciuchy, Kierownicy brygad wszyscy bardzo w porządku - pod warunkiem, że nie wchodzisz z nikim na wojenną ścieżkę - niestety nie wszystkie panie rozumieją, że kierownik jest ich przełożonym, a nie kolegą. Stąd wynika wiele problemów... Dość specyficzny Kierownik produkcji - czepliwy i wybuchowy, ale da się nieść. Kontrola jakości trochę oderwana od rzeczyywistości produkcyjnej, dużo gada, mało tego gadania wynika mądrych rzeczy... Warunki finansowe i socjalne - jak na rodzaj wykonywanej pracy i zakres odpowiedzialności - bardzo ok. Fatalna atmosfera na linii biuro, zarząd - pracownicy fizyczni. Tragiczna atmosfera pomiędzy pracwnikami na produkcji. Ogólnie do totalnej poprawy atmosfera, kmunikacja i wzajemny szacunek.

...
@katarzynka

Wszystko się zgadza ogulnie tragedia, ale trzeba pracować.

Posak
Klient
@...

Nikt nie zmusza Cię do pracy w tej firmie.

cnotliwa raczej
@katarzynka

a jak się chodzi na trzecią przerwę tak zwaną kawę to też trzeba się komuś wypiąć ???? dla koleżanki pytam

@katarzynka

Panie bardzo złośliwe sfrustrowane i mściwe. Odreagowują swoje żałosne życie na innych .. tak zatruły życie nowej pracownicy że ta nie mówiąc nic nikomu przebrała się i pojechała do domu .Plotki i napuszczanie jednych na drugich to codzienność .

Kot
@odpowiedz

Katarzynka też jesteś dobra prezentujesz poziom tych pań które tu masz na myśli słabe oj słabe.

Kotki
@katarzynka

przestań nas oczerniać !!! ja i moje koleżanki jesteśmy miłe sympatyczne a przede wszystkim pracowite !!! Zawsze gotowe nieść pomoc i wsparcie na każdym etapie produkcji .Pakujemy,sprzątamy ,przebieramy,dokręcamy .Zawsze szybko i profesjonalnie Nie mamy czasu na plotki i kłótnie bo praca pochłania nas całkowicie i na tym się skupiamy !!!!!!!!!!!!!!!!!! 1

Az
@Kotki

Największy plociuch i najbardziej sceptycznie nastawiona do pracy poleciała :) niedługo się temat poruszy odzukiwanego odpadu na produkcji :)

Az
@Kotki

Z której brygady jesteś??? I z której firmy? :D bo napewno nie z tej

chyba KICIE nie kotki
@Kotki

alle ubaw dodaj jeszcze że jak maszyna staje to biegniemy do koleżanek nie na plotki tylko żeby omówić przyczynę postoju hahaha Weżcie się może do uczciwej roboty i zacznijcie robić to za co wam płacą a potem dopiero upominajcie się o więcej

@odpowiedz

Tylko na brygadzie B jest taki problem.. Pakowaczki nieroby i wiecznie płaczące że mało. Jedna pajacowala to jej podziękowali, a później słychać teksty typu że to ona im podziękowała ????

Tragedia
@Pytanie

Kierownik produkcji nie traktuje dobrze pracowników szanuje tylko swoich czyli koleżankę i kolegę na stanowisku kierownika zmiany.

Pomylka
@Kotki

Mile?sympatyczne???nie na tym forum chyba komentarz umieściłaś droga Pani.Bedziecie sobie pracować same,pracy jest bardzo dużo więc nikt nie będzie się męczył z takimi osobami bo po co?skoro właśnie pracować wszędzie trzeba!ale z takimi ludźmi się nie spotkalam jeszcze!ale spokojnie każdy wie dlaczego takie Mile jesteście:)i właśnie te stażem najdłużej pracujące są najgorsze!!

@chyba KICIE nie kotki

Ta jak maszyna staje to lecą plotkować i palić papierosy

@Kotki

Po co tak kłamiesz???w niedzielę trzeba będzie się tego wyspowiadać

@Az

To z brygady ,,B,,spędziła tam całe swoje życie l,żyje ta praca i nie daj Boze żeby ktoś był lepszy od niej,nie dopuści nie da pracować bo po miesiącu pracy oczekuje żebyś pracowała tak jak ona po 50 latach a przy okazji to lubi widać to odrazu w życiu nie spotkałam się z takimi,,Ludźmi,,o ile można tak nazwać te kilka Pan,są też oczywiście bardzo sympatyczne Panie które poznałam, i je bardzo serdecznie pozdrawiam jak by takie Panie pracowały to by bez żadnego problemu można bylo pracować.Mam nadzieje ze firma przejrzy na oczy i wychwalanie że u nas to jest kilka Pan pracuje od 20lat nie będzie żadnym atutem bo to jest wręcz na duży minus zatruwają życie każdym innym ludziom i one sobie zdają z tego sprawę.

@Kotki

A i jeszcze jedno Módl się żebym Cie na mieście nie spotkala

No coś ty
@Pracownik

Weź się lepiej za uczciwą pracę i nie oczerniaj wszystkich na około bo to tylko o tobie świadczy pamiętaj każda żmija ginie od własnego jadu to już się kiedyś w tej firmie wydarzyło daj ludziom spokojnie pracować nie każdy ma tak okropny charakter jak ty .

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Albea Poland Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Czy w Albea Poland Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

wrona
@segregacja

"Państwo " w biurze w większości wywozi się z produkcji , z pakowania również(kierownik KJ np.)a najgorzej jak z dziada zrobi się pan.....

Ego
@wrona

Masz złe informacje ta osoba nigdy nie pracowała jako dziad na pakowaniu

@wrona

"Państwo " to był zwrot grzecznościowy... nie chodziło o rozpętanie (usunięte przez administratora) burzy ani o osobiste wycieczki tylko o stwierdzenie oczywistego faktu w sprawie maseczek .... @wrona to nie miejsce na wylewanie swoich frustracji ani leczenie kompleksów czy przerośniętego ego ...jeśli masz beznadziejne życie to rusz tyłek i coś zmień nigdy nie jest za późno ..... nie pozdrawiam

by
@Ego

mam dobre informacje ,tam zaczynała a znalazła się tam gdzie jest dzięki osobistym koneksjom.....

wrona
@segregacja

i vice versa....

Ego
@by

Jeśli dla Ciebie KJ to pakowanie to masz rację

Moja opinia

Hejt za Hejtem widać. Jak w każdej pracy trzeba pracować i jsk w każdej pracy jest różnie i nie zawsze kolorowo. Jeżeli komuś nie pasuje praca to niech zmieni ( Droga wolna), albo niech się dostosuje. Jedyny minus to zarobki. Mógłby być lepsze. Co do osób jak operatorów i pakowaczek ile osób tyle charakterów. Nie każdy, każdego musi Lubiec i nie każdy na każdego musi zwracać uwagę. Najlepiej robić swoje i nie patrzeć na innych.

Nie polecam
Kandydat

Nie polecam pacy w tej firmie Wszystko się zmieni jak zmieni się główny kierownik produkcji , najlepiej nie rozmawiac z pakowaczkami bo zaraz plota za plotą atmosfera na produkcji straszna a wiąże sie to że obecny kierownik nie szanuje ludzi którzy pracują wiele lat . Nie ma co się łudzic że pracownik dostanie po latach dodatkowe pieniądze. Wprowadzane są nowe maszyny a pracownik produkcji ( murzyn) dostanie tylko slownie dziekuje za prace po 12 godzin w tej firmie .

Jeśli ktoś przyjdzie do pracy jako operator niech się lepiej dobrze zastanowi, operator ma bardzo dużo obowiązków płaca słaba,. A te wszystkie ciepłe słówka na rozmowie nie odzwierciedla tego co jest na produkcji

Jakie są warunki zatrudnienia w Albea Warsaw Sp. z o.o.?

mixx
Kandydat

Witam otrzymałem ofertę pracy w tej firmie jako magazynier zatrudniony przez agencje Adecco z zarobkami 3400 netto. Pracował ktoś i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Ewa

bardzo trudne warunki pracy, nowi przychodzą i mało kto zostaje dłużej niż miesiąc, nie polecam nikomu, na pierwszej zmianie jest czepianie się o wszystko przez tzw. białe fartuchy których niedługo będzie więcej na hali niż pracowników...

NIEmiły Pan

Tylko pomyslcie i sami stwierdzicie co znaczą dla nich pracownicy jak biuro magazynierów zostało przeniesione pod śmietnik.

Obecnie coś dzieje się w firmie Albea Warsaw Sp. z o.o. w miejscowości Łubna k. piaseczna? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem na temat pracy? Oczekujemy na aktualne info odnośnie Albea Warsaw Sp. z o.o., napiszcie co u nich słychać!

Zostaw merytoryczną opinię o Albea Poland Sp. z o.o. - Łubna k. piaseczna

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Albea Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Albea Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albea Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Albea Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Albea Poland Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Albea Poland Sp. z o.o.
1/5 Na podstawie 3 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Albea Poland Sp. z o.o.