Opinie o Albéa Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Albéa Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Albéa Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Albéa Poland Sp. z o.o. w Łódź

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Ktoś

Firma tragedia.Zero szacunku do ludzi.Połowa biura nie wie co robi.

Goro
Kandydat

Jak wygląda praca na magazynie? Znalazłem ogłoszenie i nie wiem czy składać cv Z góry dzięki za szczerą odpowiedz!

@Goro

Zależy w którym oddziale tymienieckiego czy manewrów Podobno na manewrowej potrafi być w miarę, na tymienieckiego wieczny kraj kadry magazynowej więc nie zabieraj jedzenia do pracy bo i tak nie będziesz miał na nie czasu

akurajama Nowy wpis
@Jastrząb

Zgadzam się ,pracowałem co prawda krótko ale jedno zapamiętałem ,jak pracujesz linii produkcyjnej to zapomnij o przerwie ,no chyba że kolega pomoże, szkolenie nowych pracowników ,o kant (usunięte przez administratora) ,możesz się tylko przyglądać ,bo ważne są normy ,a potem radź sobie człowieku sam.

Czesław Nowy wpis
@akurajama

To jak te szkolenia wyglądały? Opiszesz to?

ikonka

Sprawdź 2 opinie klientów firmy Albéa Poland Sp. z o.o. w Łódź.

Sprawdź
Pytanie Nowy wpis

Czy Albéa Poland Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Ktoś

Firma tragedia.Zero szacunku do ludzi.Połowa biura nie wie co robi.

Ktoś z biura
@Ktoś

O przepraszam! Ja wiem co robię w biurze, chodzę na kawę, potem na kawę a na końcu na kawę i 16

Robert
@Ktoś z biura

O to spoko bo my na produkcji to też tylko kawa, papierosek, bajera i pora do domu. I premia cała musi być, żeby nikomu nie przyszło do głowy nie przyznać, bo nam się po prostu należy

Ala
@Ktoś z biura

To zapraszamy do biura. Masz wykształcenie wyższe i mówisz po angielsku? Znasz excela i Sap? Za nim zaczniesz pisać ze w biurze jest taka niekompetencja to pochwał się swoimi umiejętnościami. NIkt nie broni pracy w biurze. Maja chyba jakieś rekrutacje do biuro to idź.ogladzaja się na pracuj pl wyślij CV.

kot Ali
@Ala

niech wam szkolenie zrobią z pisowni zanim będzie za późno

kot Ali
@Ala

niech wam szkolenie zrobią z poprawnej pisowni zanim się całkiem pogrążycie

Abc
@Ala

Czy naprawdę wszyscy w biurze znają angielski????

hania
@Ala

znam excela i sap i mówię po angielsku ale nie mam promotora:-)

Jola
@Ala

Warto poznać język polski i jego pisownię.Jeśli już ktoś musi pyskować i się wybierać, to niech to robi bez błędów...

@Abc

Owszem do puki nie trzeba zacząć używać tego języka

. Nowy wpis

Bo to prawda...

Czy w Albéa Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Operator
@Pytanie

Roooooobiiii... Taaaak... Jest szkoleniowiec Marek ???? ktory ma wiedze książkową a praktycznej niewiele... Nowe maszyny jak mialy awarie to 12h je mordowal i nic z tego nie wychodzilo ????

logo firmy Asystent/ka Działu Finansowego
PTM Polska
(57 opinii)
logo firmy Konsultant Telefoniczny- Play
Call Center House Sp. z o.o. w Warszawie
(39 opinii)
logo firmy Specjalista ds. rekrutacji
Łódź
Leasingteam Professional Sp. z o.o.
(1 opinia)
logo firmy Pracownik Produkcji
Erbi Sp. z o.o.
(53 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Pinokio

Ludzie na stanowiskach kierowniczych tam pracujący, wykazują się brakiem kompetencji. Tragedia!

ster
@Pinokio

ciekawe dlaczego ty nie jesteś na stanowisku kierowniczym skoro taki mądry jesteś

Miodek
@Pinokio

Za to Ty gdzieś zgubiłeś słownik, chyba wagarowales na lekcjach już w podstawówce

Tomo

Zostań kierownikiem

Pomocnik
@Tomo

Teraz poszukują nowych ludzi pod nowe maszyny. Płaca za polecenienie osoby do pracy. Generalnie oki. Praca 4 dni po 12 godzin potem 4 dni wolnego. Można sporo dobrobic w nadgodzinach bo płaca 100%. Pracuje 3 miesiące i jest oki

@ster

Bo aby być tam kierownikiem trzeba mieć układy albo dobrze dziobać.

@Tomo

Nie potrafię tak gładko wchodzić (usunięte przez administratora)

Neron

Fajna firma, wypłata zawsze na czas, jasne zasady. Dużo informacji ale jak to w koroporacji płacą i wymagają. Ogólnie polecam. Fajny grafik na cały rok z góry.

Rafał
@Neron

Fajnie, że jesteś zadowolony z pracy. Piszesz o wynagrodzeniu. Czy pracodawca oferuje tez dodatki do pensji? Jeśli chodzi o grafik to, czy jest on elastyczny i możesz go ułożyć według własnych potrzeb? W internecie nie ma żadnych nowych ofert pracy. Jeśli masz jakieś informacje o rekrutacjach, napisz o tym.

@Rafał

No grafik to oni ustalają pod produkcje a nie pod pracownika. Jak możesz gdzieś pracować według własnego grafiku to szacun. Jestem ja zadowolony i polecam. Wypłata na czas

Hans
@Pracownik

Dobry jesteś wypłata na czas to jest apogeum dobroci gratuluję

hahaha
@Hans

i jeszcze odzież dajooo a premie zabierajooo

@Neron

Manewrowa Nie TYMIENIECKIEGO!!!

Ktoś

kawa jakaś bajerka i do domu hehe :D

@Ktoś

PRACOWNIK BIUROWY NA BANK ::))

Kkk

Ciężka fizyczna praca i coraz wieksze wymagania od przełożonych, zarobki w miarę dobre ale trzeba się narobić, trochę trudne warunki pracy gdyż dużo obowiązków na głowie a kobitki z pakowania wolą sobie pogadać lub iść na kawkę niż coś pomóc...

@Kkk

Jak byś stał 12 godzin na końcu linii to też byś myślał o kawie i prowadzeniu tyłka na siedzeniu. Poza tym twoja stawka to minimum 4300brutto a dziewczyn max mają 2500 więc zastanów się kto tu komu powinien pomagać

Kot

Pracuje krótko ale jest oki. Teraz dużo ludzi potrzebują. Wypłata taka jak mówili na rozmowie. Umowa normalna nic pod stołem. Praca po 12 h lekko nie jest bo jeszcze się uczę.noce są męczące. Dają kase na obiady to plus ale stołówka jest słaba. Mało miejsca. Generalnie oki. Dużo nadgodzin można dobrobic ale jest duże ciśnienie z góry.

@Kot

Sam tak iż jest dużo nadgodzin już coś mówi o firmie. A kasa na posiłki wystarcza na pół miesiąca, a gdzie jedzenie w dniach nadliczbowych, które notabene rozliczane są no korzyść firmy a nie choć by neutralnie

xxx

Pracuje na produkcji niedługo,praca ciężka 12 h na nogach z dwoma przerwami 15 i 30 min , moim zdaniem za mało. Ludzie w menagmencie w większości niekompetentni, najlepiej pracuje się na II zmianie i tu nie chodzi o lenistwo:-) Socjal lichy -pokój śniadaniowy na 6 osób a gdzie reszta ma zjeść ? w kącie w szatni? nie wolno!Kasa akceptowalna, można dorobić na setkach.Ludzie na produkcji zgrani.Grafik fajny 4 na 4 na cały rok niezmienny.

kkk
@xxx

te przerwy są źle przemyślane bo operator nie powinien pakować w czasie przerw pakowaczki, jakby to było faktycznie 15 min i 30 min to by było ok ale rzeczywisty czas przerw pakowaczek to trzy razy po 35 minut jak się doliczy obowiązkową przerwę na kawę i powolny powrót , porażka pod tym względem tej firmy... a operator bywa że nie ma czasu wyjść nawet na te przepisowe 15 i 30 minut...

Przemysław
@xxx

Pisząc o dorobieniu na setkach masz na myśli nadgodziny za ekstra pieniądze? Ciekawi mnie, czy prócz tego można też ubiegać się o premie uznaniowe lub frekwencyjne. Będę wdzięczny za odpowiedź.

Jolo

zazwyczaj bez powodu jej nie zabiera :)

@xxx

Objaśnienie, 2 zmiana jest ok bo nie masz nad głową bandy (usunięte przez administratora) przełożonych) z których większość nie ma pojęcia o czym mówi tak się znają na procesie produkcyjnym w swojej firmie, z tą kasą bym nie przesadzał, i nie chodzi o to żeby się zacharowywać setkami żeby wyjść z normalną wypłatą jak na obecne łódźkie warunki, notabene odmów przyjścia na nadgodziny to usłyszysz coś o premii i podwyżce rocznej !!!!

Ile jest zmian w Albéa Poland Sp. z o.o.?

Ares
@Pytanie

Omijaj tą firmę szerokim łukiem...

Brak słów
@Pytanie

Nie polecam tej firmy jest taka atmosfera kierowników i dyrektorów że się pracować nie chce traktują ludzi jak śmieci zwalniają z dnia na dzień bez uprzedzenia itp.

Obecnie jest system 4x12h 4 dni wolnego

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Albéa Poland Sp. z o.o.?

@Pytanie

Musisz być spokrewniony z kimś z biura .Ostatnio pani z HR zatrudniła wysokiej klasy fachowca ( swojego męża) który pokrzyczał , postraszył zwolnił po kilka osób z każdej brygady i awansował

@Pytanie

jak powyżej musisz mieć kogoś z rodziny dobrze ustawionego albo kumpla w Faurecia a to prawie to samo

Zuzia
@Pytanie

Szukaj pracy gdzie indziej...

@Pytanie

Wystarczy że będziesz latał z wydalony jęzorem po zakładzie i wchodził w (usunięte przez administratora) komu trzeba

mixx
Kandydat

Witam otrzymałem ofertę pracy w tej firmie jako magazynier zatrudniony przez agencje Adecco z zarobkami 3400 netto. Pracował ktoś i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Ja
@mixx

Pracowałem tam i nie polecam.Kasa ok ale za to harówa i mobbing.

Ja

Zarobki ok.atmosfera ok. Praca jak wszędzie. Wyniki wynki. Generalnie polecam

ksjdbx
@mixx

Lepiej tam nie idź! pracowałem tam i szybko z tamtąd uciekłem. Strasznie naciskają na pracowników, najchętniej robili by z nich (usunięte przez administratora) P.S szukaj czegoś innego bo tam Cię zjedzą

@Ja

Bo ta firma nie powinna sie nazywać albea, Tylko właśnie mobbing

@Ja

Najwidoczniej podoba Ci się praca gdzie słyszysz ciągle czemu tak mało, to jak naj bardziej zgadzam się z Tobą. Maszyny stare już praktycznie nie naprawianie bo szkoda pieniędzy, części dorabianie w garażu, co by wpadło parę groszy bokiem do kieszeni działu odpowiedzialnego za utrzymanie ruchu, oczywiście przy pełnej aprobacie przełożonych. Jednym słowem masz ulepić gotowy wyrób najlepiej z gów.a , jak wyrobisz swój plan z nadwyżka to i tak Ci premię zabiorą bo jak to stwierdza pan dyrektor zakładu,, a tu coś w obliczeniach jest nie tak, trzeba zabrać premię, przepraszam u nas nie używa określenia ,,nie dodać,, u nas premii nie zabierają, po prostu nie dostajesz

Koko

Młodzi dają radę ale nie wszyscy.Są zadufani w sobie a (usunięte przez administratora)potrafią..Firma nadal nie wyciąga wnioskòw że doświadczeni pracownicy odchodzą.Szacunku zero.Zadufani w sobie pracownicy wyższego szczebla gdzie nie nadają się nawet na zamiatanie ulicy.Obrażanie pracowników,pogardą i brak szacunku to norma.Kumoterstwo.Chociaż są ludzie gdzie wiedzą co trzeba robić ale są hamowania przez tych co uważają się za ich i ach .Trochę wiedzy a nie znajomości.Na magazynie nawet były przypadki że jeść nie można było a mobbing to norma w tej firmie.

Swój
@Koko

W ryło lub postraszyć i po takim (usunięte przez administratora) dętym i do domu oczywiście

Sylwia
@Swój

Na forum wypowiadamy się konkretnie o pracodawcy - a ludzie, współpracownicy, wiadomo, mogą trafić się różni. @Swój, pracujesz obecnie w Albéa Poland? Jakie możesz wymienić plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Marti
@Sylwia

Ja pracuje tu już 3 miesiąc widać ze firma inwestuje. Zrobili nowe podłogi, przebudowywują hale, są nowe maszyny. Wypłata na czas, nie trzeba się prosić jak to było w moim podrzenim miejscu pracy, warunki oki, na hali ciepło. Kierownik produkcji niezbyt miły ale to jak wszędzie.teraz chyba tez szukają nowych ludzi. Nie narzekam a robić trzeba jak wszędzie.

@Marti

Opis dotyczy oddziału na manewrowej!!! Zobaczysz co bedzie po pierwszej umowie rocznej ????

Jaka atmosfera jest między działami w Albéa Poland Sp. z o.o.?

Byly pracownik

Pracując w takiej firmie można trochę przewartosciowac swoje życie,tam liczą sie wyniki tempo na produkcji jest nie ludzkie pot cieknie po plecach ale co tam szybciej !nie liczne maszyny ida w ludzkim tempie pozostałe sa nie wiem pod kogo ustawiane,ale szybciej i szybciej i jeszcze jedno ludzie piszą ze kierownictwo ludzi nie szanuje,na pewno szanuje bardziej niż pracownicy sami siebie atmosfera w środ pracowników jest fatalna po prostu fatalna.stawka na początku wydaje sie ok ale później pracując w takim tempie człowiek zdaje sobie sprawę ze powinna być dwa razy taka

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Albéa Poland Sp. z o.o.?

Ktoś

Nie polecam tej firmy lepiej omijać szerokim łukiem

były pracownik
@Ktoś

popieram wypowiedź poprzednika-(usunięte przez administratora)!!!!

Nowy

Jestem na produkcji od pół roku. Nie narzekam. Wypłata na czas wszystko co trzeba wyliczone. Teraz dają kase na święta i to sporo. Maja być paczki dla pracowników. Fajny grafik. Dali go już w grudniu na cały przyszły rok. Nigdzie tak nie miałem. Trzy miesiące to max. Nowe maszyny instalują. Trochę urlopu nie chcą dawać i to boli. Jak mam pytania to pomagają. Jest oki. Płaca za polecenie do pracy.

Stara
@Nowy

Zapomniałeś dodać że jest czajnik mikrofalówka i zbiornik z wodą a w toaletach jest papier toaletowy ..... z tym pewnie też spotykasz się po raz pierwszy a tak serio podszywanie się pod pracownika produkcji jest żenujące i poniżej krytyki

Od 3lat poza biurem
@Nowy

Hejka. 15 lat temu na pakowaczcce znala Pani exel.sap i Angielski??? Nie ma rekrutacji bo trzymaja panie foteliki

Olo
@Nowy

Na której zmianie robisz jestem ciekawy

Oleksy

@Ja i kasa nie jest w stanie tego wynagrodzić?

Zostaw merytoryczną opinię o Albéa Poland Sp. z o.o. - Łódź

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Albéa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Albéa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albéa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Albéa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Albéa Poland Sp. z o.o., to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Albéa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Albéa Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Albéa Poland Sp. z o.o.