Opinie o Albéa Poland Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Albéa Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Albéa Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Albéa Poland Sp. z o.o. w Łódź

Koko

Młodzi dają radę ale nie wszyscy.Są zadufani w sobie a (usunięte przez administratora)potrafią..Firma nadal nie wyciąga wnioskòw że doświadczeni pracownicy odchodzą.Szacunku zero.Zadufani w sobie pracownicy wyższego szczebla gdzie nie nadają się nawet na zamiatanie ulicy.Obrażanie pracowników,pogardą i brak szacunku to norma.Kumoterstwo.Chociaż są ludzie gdzie wiedzą co trzeba robić ale są hamowania przez tych co uważają się za ich i ach .Trochę wiedzy a nie znajomości.Na magazynie nawet były przypadki że jeść nie można było a mobbing to norma w tej firmie.

Swój
@Koko

W ryło lub postraszyć i po takim (usunięte przez administratora) dętym i do domu oczywiście

Sylwia
@Swój

Na forum wypowiadamy się konkretnie o pracodawcy - a ludzie, współpracownicy, wiadomo, mogą trafić się różni. @Swój, pracujesz obecnie w Albéa Poland? Jakie możesz wymienić plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Marti
@Sylwia

Ja pracuje tu już 3 miesiąc widać ze firma inwestuje. Zrobili nowe podłogi, przebudowywują hale, są nowe maszyny. Wypłata na czas, nie trzeba się prosić jak to było w moim podrzenim miejscu pracy, warunki oki, na hali ciepło. Kierownik produkcji niezbyt miły ale to jak wszędzie.teraz chyba tez szukają nowych ludzi. Nie narzekam a robić trzeba jak wszędzie.

Jastrząb
@Marti

Opis dotyczy oddziału na manewrowej!!! Zobaczysz co bedzie po pierwszej umowie rocznej ????

19zl brutto i obiecana premia jle dostanę. Umowa 3 miesięczna. Proszę o odpowiedź

Jastrząb
@Nowy

Na początku dostaniesz tyle żebyś był/a zadowolony, żebyś się wkręcił emocjonalnie, potem z miesiąca na miesiąc będziesz odczówal delikatne podszczypywania przy premii, a na koniec się przekonasz, że czego byś nie robił to i tak podwyżka roczna jest tylko dla ulubieńców kierowników ( tak kierowników-obecnie tylko trzech) a dla plebsu jest marne 100 zł BRUTTO

Byly pracownik

Pracując w takiej firmie można trochę przewartosciowac swoje życie,tam liczą sie wyniki tempo na produkcji jest nie ludzkie pot cieknie po plecach ale co tam szybciej !nie liczne maszyny ida w ludzkim tempie pozostałe sa nie wiem pod kogo ustawiane,ale szybciej i szybciej i jeszcze jedno ludzie piszą ze kierownictwo ludzi nie szanuje,na pewno szanuje bardziej niż pracownicy sami siebie atmosfera w środ pracowników jest fatalna po prostu fatalna.stawka na początku wydaje sie ok ale później pracując w takim tempie człowiek zdaje sobie sprawę ze powinna być dwa razy taka

Ktoś

Nie polecam tej firmy lepiej omijać szerokim łukiem

@Ktoś

popieram wypowiedź poprzednika-(usunięte przez administratora)!!!!

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Oleksy

@Ja i kasa nie jest w stanie tego wynagrodzić?

Nepotyzm na każdym kroku .... żonka ściąga mężusia do pracy koleś kolesia i cisną po zwykłych pracownikach których mają za idiotów ... zwalniają zatrudniają nowych ....redukują kompletują i nikt nie wie o co chodzi ... czyli pewnie o hajs dotacje itd

ZAINTERESOWANY

WITAM ,,POSIADAM PRAWO JAZDY KAT,B,,MAM 45 LAT,,CZY JEST MOŻLIWOŚĆ PRACY JAKO KIEROWCA JEŚLI TAK JAKIE ZAROBKI I JAKIE GODZINY PRACY,,PROSZĘ O POMOCNĄ ODPOWIEDŻ

zainteresowany

WITAM ZAINTERESOWANY JESTEM PRACĄ W FIRMIE,,,,CZY STAWKA JEST GODZINOWA .MIESIĘCZNA INTERESUJE MNIE JAKA,,,,,JAK WYGLĄDA KWESTIA PREMI,,BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA POMOCNĄ ODPOWIEDZ,,,W JAKICH GODZINACH USTALONY JEST CZAS PRACY....POSIŁKI WŁASNE CZY FIRMA ZAPEWNIA,,,,,JAKIŚ DEPUTAT NA PALIWO JEST PRZYZNAWANY DLA PRACOWNIKA...PROSZĘ O POMOC

Warek

Marek K niszczy tą firmę od środka, w tym tygodniu przed Wielkanocą zastępował kierownika i technika dwa dni i prawie połowa zmiany poszła na zwolnienie lekarskie żeby nie mieć z nim styczności, bardzo ciężkie warunki pracy...

Jasio
@Warek

Jak ten człowiek nie zmieni swojego zachowania względem ludzi to pracownicy będą dalej odchodzić z pracy...

Mar

Omijajcie tą firmą szerokim łukiem, firma porażka , ciągła presja i ciągłe pretensje, w nerwicę można popaść, pozdro dla tych którzy jeszcze dają radę ale ciekawe na jak długo...

Ela

Pracowników nikt nie traktuje dobrze ,ludzie ciągle odchodzą a szefostwo bić z tym nie robi

Ola
@Ela

A co to znaczy złe traktują? Widzę ogłoszenie i chce aplikować ale nie wiem co masz na myśli mówią źle trakuja. Po świętach chce się starać o przyjęcie bo tu gdzie teraz pracuje to maksakra umowa na 1/5 etatu reszta pod stołem zero urlopu na hali 12-17 stopieni. Buty robocze musiałam sam sobie kupić.

Grom

Widzę na Olx ze szukają operatorów. Czy ten grafik 4 na 4 po 12h jest oki? Idzie wytrzymać? Są nadgodziny? Maja opiekę medyczna? Maja karty benefit? Jak jest ogólnie?

@Grom

Dobrze płaca można chodzić na nadgodziny , ubezpieczenie wszystko jest

Olo

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Tu trochę za mało płacą ale generalnie jest oki. Pensja nie za wysoka ale można nadrobić nadgodzinami. Zatrudniają nowych kierownikow zmianowych bo liczą ze może nowe to lepsze. Zobaczy się jak będzie dalej

Jak długo trwa proces awansu w Albéa Poland Sp. z o.o.?

Koko

Awansu bez kumoterstwa tam nie dostaniesz.Liczy się znajomość nie wiedza.

Majkel

Hej czy Pilecki jeszcze pracuje

Ktoś z biura
@Majkel

Już dawno nie pracuje

Czy w tym dziale opinie są o oddziale Albea w Łubnej czy bezpośrednio w Piasecznie też jest taka firma?

To co się dzieje w firmie to jedna wielka porażka , większość kadry jest niewykształcona, zero pojęcia o kierowaniu zespołem. Pan Marek K. traktuje ludzi jak roboty, zrobi wszystko zeby się wyprzeć swoich błędów. Ogólnie trzeba uważać na całe biuro, każdy kręci. Ekipa na produkcji bardzo fajna i zgrana! Komunikacji między działami nie ma, każdy działa na własna rękę. Pani Kasia z biura tez bardzo miła dopóki wszystko idzie tak jak chce, jeżeli coś nie jest po jej myśli, zrobi wszystko zeby się Ciebie pozbyć. Szara rzeczywistość ale firma przez ostatnie 3 lata upada coraz szybciej, morale jakie panują są na poziomie zero. Mam nadzieje ze opinie które nabili pracownicy po namowie kadry szybko wrócą do poziomu rzeczywistego, bo firma na 5 gwiazdek nigdy nie będzie się nadawać, chyba ze cała kadra zostanie wymieniona. Moim zdaniem mocne 1, na początku mydła oczy ale po 2 miesiącach wszystko już jest jak na tacy podane i wiesz czego możesz oczekiwać od ludzi którzy maja do Ciebie za duże wymagania i mniejsze stopnie naukowe. Szkoda ze zwykły pracownik jest bardziej wykształcony niż kierownicy :)

Bartłomiej

Czy trudno przejść rekrutacje? Jakieś przydatne podpowiedzi?

Tobik
@Bartłomiej

Pracuje tu już prawie rok. Rekrutacja ma dwa poziomy. Kadry a potem kierownik. Wszystko tłumacza jest oki. Kasa oki jak jest cała premia. Zabierają za choroby. Tylko goroca na hali ale ponoć klima ma być.

Helena

Firma Albea Poland ma aktualnie na swojej stronie ciekawą ofertę pracy na stanowisko Process/Automation engineer'a. Idealny kandydat powinien mieć doświadczenie zawodowe w branży i umiejętności techniczne. Ofertę pracy znajdziecie pod adresem https://albea-group.csod.com/ats/careersite/JobDetails.aspx?site=1&id=253. @Miodek, @ster, czy jesteście pracownikami tej firmy? Może zechcielibyście przybliżyć wizerunek Albea Poland użytkownikom naszego forum? Jak wygląda proces rekrutacyjny w tej firmie? Czy warto aplikować? Może ktoś z Was również chciałby się podzielić swoim zdaniem na temat pracy lub rekrutacji.

@Helena

Rekrutacja bardzo profesjonalna najpierw z kadrami potem z kierownikom produkcji.na rozmowie wszystko zostało przybliżone, obowiązki, czas pracy, dodatki, kasa. Potem była szybko odpowiedz i badania. Ciężki pierwszy dzień mnóstwo szkolen ale ogólnie wszystko oki wszystko na czas i jasno powiedziane. Pracuje tu już trzeci miesiac

Zostaw merytoryczną opinię o Albéa Poland Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Albéa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Albéa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Albéa Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Albéa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Albéa Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Albéa Poland Sp. z o.o.