Albea HPC sp. z o.o.

Łódź

Albea HPC sp. z o.o.

Opinie o Albea HPC sp. z o.o.

OlaDora

Jak wszędzie są plusy i minusy. Pracowałam tam jakiś czas i było dobrze na początku przerzucana byłam z jednej na drugą halę. Na pierwszej miłe osoby, na drugiej pełne flustracji kobitki kółeczka wzajemnej adoracji , jak zrobiłam coś źle to od razu krzywo patrzyły, bo przecież im premie zabiorą, taki wyścig szczurów i mniemanie o sobie jakby to była praca życia, a one conajmniej kierowniczkami. Kierownicy i operatorzy pomocni i wyrozumiali , kontrola jakości też. Plusy: - zarobki całkiem niezłe, chociaż byłam z firmy zewnętrznej, nie wiem jak z prawnikami zatrudnionymi bezpośrednio - atmosfera na 1 hali - pomocni operatorzy - mili kierownicy - przerwy Minusy: - kółeczka wzajemnej adoracji na 2 hali - brak klimatyzacji - słaby dojazd w weekendy - 7dniowy tryb pracy Podsumowanie: Praca dobra na chwilę jeśli nie ma się niczego innego na oku.

zbik
@OlaDora 03.08.2018 14:50

hala 1 to Manewrowa czy Tylna ?

Nicki
@zbik 28.08.2018 19:14

Na Manewrowej są 2 hale. Na 1 jest gorąco ponad 33 stopnie i parno, na 2 jest jakaś klima. Na magazynie też cieplo bo sasiaduje z halą1. Zgadzam się z OlaDora 7 dniowy tydzień pracy wykańcza, nie masz czasu i siły na życie prywatne, tracisz zdrowie i życia za marną kase.

Joanna

@Jtdfhu, widzę, że pracujesz w Albea HPC. Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Polecasz go? Czy firma stawia na w pełni wykwalifikowanych pracowników, czy także na osoby młode, zdobywające dopiero swoje pierwsze doświadczenie zawodowe?

Bylem
@Joanna 17.05.2018 15:23

Firma ma nowe projekty a nie ma pracownikow produkcji i opetatorow. Zatrudniają ludzi z Ukrainy bo oni pracuja nieraz nonstop o 12. Polacy tylko 7 dni pod rząd po 8 godz :)co przy malej pensji nie zwieksza chetnych do pracy w albei. Smutne jest to ze ludzie pracuja na 2, 3 maszynach i nieraz maja kontrlowac wyrob na 100% , potem kontroluja to ludzie z kontroli jakości, czasem dwa razy, a na koniec jest reklamacja odbiorcy i zabierają i tak małą premie pracownikowi- takie thx za msc pracy.Brak klimatyzacji, duszno i hałas , slaby dojazd w wekendy .

Jtdfhu
@Joanna 17.05.2018 15:23

Albea bierze WSZYSTKICH z ulicy nawet ostatnio od razu na firmę. .Jak toś kiedyś powiedział,zapchaj dziurę

Zainteresowany

Może są jakieś szanse na podwyżki??

Krzysztof

To jak to w końcu jest naprawdę z tym czasem pracy? 4 dni pracy i 4 wolnego czy 7 dnia pracy i 2 wolnego?

AlbeaToMarka
@Krzysztof 21.03.2018 16:45

Na manewrowej (jeszcze niedawno) było 7 dni pracy i 2 dni wolnego, nie wiem jak na Tymienieckiego

rewolwery
@AlbeaToMarka 23.03.2018 13:26

Nie dwa, ale 1,5 dnia wolnego, bo kończysz zmianę o godz. 6 rano, w dniu który ma być niby wolny. Po takiej zmianie 22- 6 nie jesteś świeży jak morska bryza i ten dzień wolny to spanie.

Jtdfhu
@rewolwery 19.04.2018 17:46

Na manewrowej:7dni pracy 2 dni wolnego,a za jakiś czas będą 12

Joanna

@rewolwery, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Albea HPC. Co możesz powiedzieć o tym pracodawcy? @Były pracownik, a jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? Czy rozważałbyś powrót do pracy w Albea HPC? Czy ktoś z Was także pracuje w Albea HPC? Zachęcam do dodawania swoich opinii na temat tego pracodawcy!

Piotrek

Czy polecacie pracę jako drukarz flekso w zakładzie w Łubnej k. Baniochy? Jakie zmiany, atmosfera natłok pracy, zarobki? Dziękuje za odpowiedź.

artu
@Piotrek 21.02.2018 22:21

Najgorsza sprawa , praca jest 7 dni pod rząd, a potem 1,5 dnia wolnego ( niby jest 2, ale w pierwszym dniu kończysz pracę o 6 rano, wiec odsypiasz) W miesiącu masz tylko 1 weekend wolny. Ta firma leci w kulki że nie daje ludziom dodatku , premii za taką brygadówkę i męczący system zmianowy.

Piotrek
@artu 25.02.2018 17:46

Słyszałem, że system pracy to 4 dni pracy (2x dzień po 12h i 2x noc po 12h) i 4 dni wolnego... Czy ktoś może to jeszcze zweryfikować i coś dodać od siebie?

@Piotrek 26.02.2018 21:16

Taki jest tam system. Nadgodziny też są jak ktoś chce. Praca terminowo. Jak ktoś szuka pracy siedzącej to nie tu. Ale jak ktoś normalnie pracuje to nie jest źle, ludzie pracują już po kilkanaście lat. Tylko nowi co chcą pieniądze za darmo narzekaja

Joanna

@Krzysztof, jesteś zainteresowany pracą w Albea HPC sp. z o.o.? Jakie stanowisko Cię interesuje? @AlbeaToMarka, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w tej firmie. Czy mógłbyś napisać coś więcej o tym pracodawcy? Jakie warunki proponuje? Czy oferuje swoim pracowników jakieś dodatkowe benefity lub realne możliwości rozwoju typu dodatkowe szkolenia?

Dyzio

Pracowałem 8 lat nie polecam nikomu tam pracować zreo życia tylko praca przez 7 dni w tygodniu w tym wszystkie zmiany szkoda życia i zdrowia

Zainteresowany

Jak wygląda obecnie atmosfera w firmie? Na jakie zarobki można liczyć na początek?

Robert

Myślę, że ta cisza na forum to jasny sygnał dobrej pracy. Czy potrzebują pracowników?

w-efiasz

Firma nie atrakcyjna.

Ja to się czasami zastanawiam jak tam można wytrzymać dłużej niż 4 miesiące chociaż prawdę powiedziawszy po przejściu do konkurencyjnego zakładu se wtryskarka mi zauważyłem całkiem spore grono byłych pracowników Albea którzy sobie nową pracę Bardzo chwalą to dobry Zakład żeby zyskać wiedzę na temat obsługi wtryskarek za darmo i szukać innej pracy w tym temacie tam cię w szkole i DE al nie bo mniej niż 4 maszyny nie dostaniesz i wszystkiego się nauczysz w miarę szybko bo nikt cię nie będzie chciał pomóc na stanowisku pracy a to jest klucz do kariery w innych zakładach coś jak szkoła przetrwania i jak sobie poradzisz Albea nie ma zakładów wtryskarka mi w którym nie dasz sobie rady Dziękuję ci Albea

Nagły Atak Wtryskarza
@Były pracownik 16.10.2017 14:10

Albea to szkoła życia, to survival, gotowość 7 dni w tygodniu :) nie pracuje już tam ponad rok i coraz milej wspominam, czas leczy rany :D ale i tak uważam, że to dużo lepsza firma niż np coko werk czy ( tfu ) Sonoco

An

Gość masz racje . Nie dba się i stali pracownicy odchodzą . Pracownik Albea czesto zarabia mniej niż pracownik z firmy zewnętrzej od ktorego malo się wymaga . z wlasnymi pracownikami się nie rozmawia o planach, tczasami rozkazuje i pokazuje wyzszośc co świadczy o wlaśnie braku szacunku i więzi między Albea i pracownikami.

Gość

Same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowników prez które są niewinnie zwalniani ludzie, zero szacunku dla wieloletnich pracowników, za to powinien się ktoś konkretny wziąć

bibi

Rywalizacja na ilość produkcj miedzy kierownikami brygad i wsadzanie pracownika na 3 maszyny to potem blendy i reklamacje a potem pracownikom zabrana premia. Zapsz 7 dni i dzien wolnego tylko raz w miesiącu wolny wekend .

DZIWKI DRAGI LASERY
@bibi 22.03.2017 11:44

Czasem na pięciu się śmigało :D Pozdrawiam tych co nadal twardo w Albea HPC

pantera

Kasa nawet jak na Łódź jest slaba i pracownicy/produkcji uciekają po kilku miechach to powinno sie zmienić bo tacy przelotni pracownicy to tylko koszty . Pracujace wekendy bez dodatkowej kasy pogarszają sprawę a nikt nie widzi tam problemu. Ktos pisal ze zaaklad zatrudnia znajomych iduze biuro rozni bhpowcy , techniczni i ludzie od czegos tam tylko wymyslają jaką dać nowa nalepkę ostrzegawczą , zlapac kogos na czym, cos tam wydrukowac bo sie musza wykazac . 1 pracuje i 3 go obserwuje.

Exrobol
@pantera 06.12.2016 11:46

BTW to przypomniałem sobie, jak kiedyś podszedł jakiś pacjent, postał parę minut patrząc na wtryskarkę i zapytał "Czy ta maszyna pracuje?" ;d bekowa firma, na jakiś czas można się zaczepić ale nic ponadto

stonka

Firma ok. Pracowałem tam jakiś czas temu. Z operatorami idzie się dogadać, kierownik u siebie także luzik. Ja polecam

KasiaPawlakJestBoska

Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej, od 2017 dyrektor obiecał podwyżkę premii jakościowej o 1% :) Klimatyzacja na hali HPC, o której mówi się na każdym śmiesznym zebraniu/ szkoleniu z dyrektorem i resztą świty, pewnie pojawi się tam za 50 lat :) Wszystkie stołki obsadzone rodzinką Katarzyny P; tylko coś murzynów chętnych do pracy przy produkcji coraz mniej

dyzio

Slabe zarobki praca w ciaglym systemie zmianiwym zero zycia

Chyba skecz

Ta niby na której zmianie jest ten dobry kierownik .....?????? dbają wyłącznie o swoj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] no chyba ,że kogoś faworyzują z pracowników to ma lepiej...

wadim

najgorsza firma pod względem pracy i płacy szczególnie na manewrowej nie polecam nikomu

mamusia

Albea to beznadziejna firma. Nikt godny zatrudnienia tam nie pracuje albo nie popracuje długo. Ludzie szybko się zmieniają, dostają pracę za plecami, jak Pan Kamilek R. któremu pracę załatwiała jego dziewczynka. Żenada

lolitas

Pracowałem w Albea 2 miesiące i to co zobaczyłem to jeden wielki bałagan ludzie żądzą kierownikami którzy są bez jaj . Nie mają pojęcia o rządzeniu ludżmi. Panowie operatorzy są do niczego pod względem dobrej organizacji pracy .Jedynym plusem tego to atmosfera między ludżmi jest miła .Zarobki takie sobie . Nie polecam!!!

Chyba skecz
@lolitas 24.08.2014 18:49

Atmosfera jest dobra jeśli Ty zapieprzasz na tych maszynach co niektórzy z pracowników nie chcą,a operatorzy i kierownicy na to się godzą

tak
@lolitas 24.08.2014 18:49

najgorsza firma w lodzi

Zostaw opinię o Albea HPC sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albea HPC sp. z o.o.