Albea HPC sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Albea HPC sp. z o.o.

w-efiasz

Firma nie atrakcyjna.

Ja to się czasami zastanawiam jak tam można wytrzymać dłużej niż 4 miesiące chociaż prawdę powiedziawszy po przejściu do konkurencyjnego zakładu se wtryskarka mi zauważyłem całkiem spore grono byłych pracowników Albea którzy sobie nową pracę Bardzo chwalą to dobry Zakład żeby zyskać wiedzę na temat obsługi wtryskarek za darmo i szukać innej pracy w tym temacie tam cię w szkole i DE al nie bo mniej niż 4 maszyny nie dostaniesz i wszystkiego się nauczysz w miarę szybko bo nikt cię nie będzie chciał pomóc na stanowisku pracy a to jest klucz do kariery w innych zakładach coś jak szkoła przetrwania i jak sobie poradzisz Albea nie ma zakładów wtryskarka mi w którym nie dasz sobie rady Dziękuję ci Albea

Nagły Atak Wtryskarza
@Były pracownik tydzień temu

Albea to szkoła życia, to survival, gotowość 7 dni w tygodniu :) nie pracuje już tam ponad rok i coraz milej wspominam, czas leczy rany :D ale i tak uważam, że to dużo lepsza firma niż np coko werk czy ( tfu ) Sonoco

An

Gość masz racje . Nie dba się i stali pracownicy odchodzą . Pracownik Albea czesto zarabia mniej niż pracownik z firmy zewnętrzej od ktorego malo się wymaga . z wlasnymi pracownikami się nie rozmawia o planach, tczasami rozkazuje i pokazuje wyzszośc co świadczy o wlaśnie braku szacunku i więzi między Albea i pracownikami.

Gość

Same [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierowników prez które są niewinnie zwalniani ludzie, zero szacunku dla wieloletnich pracowników, za to powinien się ktoś konkretny wziąć

bibi

Rywalizacja na ilość produkcj miedzy kierownikami brygad i wsadzanie pracownika na 3 maszyny to potem blendy i reklamacje a potem pracownikom zabrana premia. Zapsz 7 dni i dzien wolnego tylko raz w miesiącu wolny wekend .

DZIWKI DRAGI LASERY
@bibi 22.03.2017, 11:44

Czasem na pięciu się śmigało :D Pozdrawiam tych co nadal twardo w Albea HPC

pantera

Kasa nawet jak na Łódź jest slaba i pracownicy/produkcji uciekają po kilku miechach to powinno sie zmienić bo tacy przelotni pracownicy to tylko koszty . Pracujace wekendy bez dodatkowej kasy pogarszają sprawę a nikt nie widzi tam problemu. Ktos pisal ze zaaklad zatrudnia znajomych iduze biuro rozni bhpowcy , techniczni i ludzie od czegos tam tylko wymyslają jaką dać nowa nalepkę ostrzegawczą , zlapac kogos na czym, cos tam wydrukowac bo sie musza wykazac . 1 pracuje i 3 go obserwuje.

Exrobol
@pantera 06.12.2016, 11:46

BTW to przypomniałem sobie, jak kiedyś podszedł jakiś pacjent, postał parę minut patrząc na wtryskarkę i zapytał "Czy ta maszyna pracuje?" ;d bekowa firma, na jakiś czas można się zaczepić ale nic ponadto

stonka

Firma ok. Pracowałem tam jakiś czas temu. Z operatorami idzie się dogadać, kierownik u siebie także luzik. Ja polecam

KasiaPawlakJestBoska

Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej, od 2017 dyrektor obiecał podwyżkę premii jakościowej o 1% :) Klimatyzacja na hali HPC, o której mówi się na każdym śmiesznym zebraniu/ szkoleniu z dyrektorem i resztą świty, pewnie pojawi się tam za 50 lat :) Wszystkie stołki obsadzone rodzinką Katarzyny P; tylko coś murzynów chętnych do pracy przy produkcji coraz mniej

dyzio

Slabe zarobki praca w ciaglym systemie zmianiwym zero zycia

wadim

najgorsza firma pod względem pracy i płacy szczególnie na manewrowej nie polecam nikomu

mamusia

Albea to beznadziejna firma. Nikt godny zatrudnienia tam nie pracuje albo nie popracuje długo. Ludzie szybko się zmieniają, dostają pracę za plecami, jak Pan Kamilek R. któremu pracę załatwiała jego dziewczynka. Żenada

lolitas

Pracowałem w Albea 2 miesiące i to co zobaczyłem to jeden wielki bałagan ludzie żądzą kierownikami którzy są bez jaj . Nie mają pojęcia o rządzeniu ludżmi. Panowie operatorzy są do niczego pod względem dobrej organizacji pracy .Jedynym plusem tego to atmosfera między ludżmi jest miła .Zarobki takie sobie . Nie polecam!!!

Chyba skecz
@lolitas 24.08.2014, 18:49

Atmosfera jest dobra jeśli Ty zapieprzasz na tych maszynach co niektórzy z pracowników nie chcą,a operatorzy i kierownicy na to się godzą

tak
@lolitas 24.08.2014, 18:49

najgorsza firma w lodzi

Zostaw opinię o Albea HPC sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albea HPC sp. z o.o.