HSS Work Sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HSS Work Sp. z o.o.

Kacper Nowy wpis

Firma w ogóle nie dba o interesy swoich pracowników. Pracowałem w Kolep i atmosfera jest tam żenująca a nikt nie jest w stanie coś z tym zrobić. Próbowałem to załatwić z moim koordynatorem ale jak grochem o ścianę... Zero pomocy. Nie polecam!!

@Kacper

Atmosfera ważna dla mnie sprawa, tylko co Twoim zdaniem było nie halo? Koordynator i firma zajęli się ostatecznie pomocą?

To pakowanie artykułów kosmetycznych z ogłoszenia to jakaś stała czy bardziej dorywcza praca ogółem? Niestety nie mogę przeczytać treści ogłoszenia, bo zniknęła. A przecież to było tylko kilkanaście dni temu. Nie mają już wolnych miejsc? :/

Dzień dobry, nadal prowadzimy rekrutację, poniżej link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/praca/pakowanie-lekka-prosta-praca-od-zaraz-na-stale-CID4-IDVUCoe.html?bs=olx_pro_listing&fbclid=IwAR0hXbOwGqftLqntonbCsYp7gWDposzvuwst59Sq2vVuf8SCjyPKUy0PyN0

Maja Nowy wpis
@HSS Work Sp. z o.o.

Dzień dobry czy ta oferta z pakowaniem kosmetyków jest aktualna? Pozdrawiam

Gosia Nowy wpis

Pani Kasia z HSS WORK to bardzo pozytywna ,zawsze uśmiechnięta osoba.Zawsze ma czas na to ,by odpowiedzieć na nurtujące pytania pracownika.Czeste dyżury Pani Kasi w firmie też ułatwiają kontakt pracownikom z agencją pracy.Wyplata zawsze na czas.Serdecznie polecam

Jak w HSS Work Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Firma HSS Work Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Brygadzista. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?

Skoro ta praca przy produkcji wymaga „ montażu detali do relingów samochodowych” to czy fizycznie nada się dla kobiety ? Dajcie znać, czy można tam w ogóle spotkać inne panie i czym się zajmują w zakładzie. I jakie są normy dźwigania dla kobiet?

Dzień dobry, w zakładzie również zatrudniane są kobiety. Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji - z przyjemnością opowiemy o szczegółach podczas rozmowy.

pmac1999

Dzień dobry chciałbym podzielić się swoją opinią na temat HSS Work. Ludzie w firmie są naprawdę bardzo mili i fajni. Szefowa działu Handlowego jest świetna to Ciepła osoba: empatyczna i wyrozumiała. Pomogła mi wyjść z moich problemów emocjonalnych i bardzo ją szanuje i będę zawsze miło wspominał. Niestety w dniu wczorajszym podjąłem decyzje o odejściu z firmy ze względu na zachowanie pionu zarządzającego i wykazanie się przez Dyrektora operacyjnego brakiem zaufania wobec mnie i chęci kontrolowania wszystkiego. Nie ma tam niestety miejsca na pracę samodzielną i wychodzenie z inicjatywą tylko procedury. Szkoda że tak jest no ale cóż. Firma ma szansę być lepsze ale musi dokonać małych korekt.

@pmac1999

Piotrze, dziękujemy Ci za opinię i życzymy samych sukcesów zawodowych w przyszłości.

Spóźniłam sie jeden dzien z wysłaniem cv na pakowanie kosmetyków, ogłoszenie wczoraj wygasło. Czy jest jeszcze szansa zaaplikować? Może jest szansa dla takich spóźnialskich :)?

Właśnie ponownie uruchomiliśmy tą rekrutację, zapraszam do aplikowania: https://www.olx.pl/oferta/praca/pakowanie-lekka-prosta-praca-od-zaraz-na-stale-CID4-IDVUCoe.html?bs=olx_pro_listing&fbclid=IwAR0hXbOwGqftLqntonbCsYp7gWDposzvuwst59Sq2vVuf8SCjyPKUy0PyN0

@HSS Work Sp. z o.o.

Wiem, że jest napisane, żeby być gotowym do pracy na 3 zmiany ale zastanawiam się czy byłaby możliwość aby robić cały czas na jednej? (o ile udałoby się z kimś pozamieniać)? Nocki fajnie wychodzą, bo 29,5 zł. te stawki już od nowego roku takie będą czy może kiedyś cos tu zwiększa?

Zaskoczony

@Pracodawca Niebywałe, na stanowisku kierownika w tej firmie zarabia się najniższa krajowa jakieś 2745pln netto na miesiąc. Opieram się na konkretach i dokumentach dochodowych. Jak to możliwe?

Jaro
@Zaskoczony

A pracownik szczebel niżej, to ile zarabia i jakie ma zadania? Tak się zastanawiam, czy awans, jeśli jest tu możliwy, to na ile powiązany jest z podwyżką pensji? Ogólnie, na ile łatwo tu o podwyżkę?

@Jaro

Kierownik na logikę powinien zarabiać wiecej niż jego podwładni. Nie bez powodu jest kierownikiem. Chętnie dowiem się od @Pracodawca jak się kształtują zarobki u nich w firmie. Skoro kierownik zarabia mniej niż pracownik biedronki czy Lidla to ile oferują szeregowemu pracownikowi? Firma chyba jest zadowolona z takiego kierownika jak zatrudnia go parę lat. W ofertach jest informacja, że są premie miesieczne o kwartalne, to jakim cudem kierownik w firmie u nich dostaje miesiąc w miesiąc najniższa krajowa? O co może tu chodzić? Czy to jest właściwe?

Marcela
@Zaskoczony

To pewna informacja, że zarobek kierownika to co miesiąc najniższa krajowa? Może jest to stawka bez doliczonych premii? Ktoś z pracowników może powiedzieć ile tutaj przykładowo wpada tej premii miesięcznie?

@Marcela

Pani Marcelo, To jest pewna informacja, biore pełna odpowiedzialność za to co tu napisałem. Bazuje na konkretach. Na pewno jest wypłacana jest taka gola najniższa krajowa kierownikowi i tylko to podlega opodatkowaniu do urzędu. Ponadto pracodawca z tej najniższej krajowej potrąca za benefity tj. Karta multisport i prywatnej opieki.

@Zaskoczony

Widełki dla Kierowników w naszej firmie są różne, zależne od stanowisk. Zapewniam jednak, że żaden z Kierowników nie zarabia minimalnej krajowej, ponieważ zarabiał by mniej niż jego Pracownicy. Trzeba rozróżnić dwie rzeczy, my jesteśmy firmą rekrutacyjną i delegujemy Pracowników do Klientów, być może u naszego Klienta miała miejsca taka sytuacja, powtórzę jeszcze raz, nasi Kierownicy nie zarabiają minimalnej krajowej. Karty multisport są dofinansowywane, prywatna opieka w PZU jest w pełni pokrywana dla Pracownika przez HSS Work.

Marysia

Przybliży ktoś, jaki zespół tam jest, czy dobrze się idzie dogadać? Chciałabym wysłać papiery na brygadzistę, bo akurat nabór jest, ale widzę, że zespół dosyć kameralny i no chciałabym wiedzieć, czy jest spokojnie etc. Jaka atmosfera ogółem, pracował ktoś właśnie w tej ekipie?

Miglanc
@Marysia

Tutaj wypowiadają się osoby pracujące w agencji pracy tymczasowej, a nie zatrudniani poprzez nią. Trudno powiedzieć, jak się pracuje w zakładzie, który sprzedaje poprzez HSS WORK swoją ofertę pracy.

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie HSS Work Sp. z o.o. na stanowisku Pracownik Produkcji? 6 lipca pojawiły się ich ogłoszenia na Lento.pl.

Pracownik Tymczasowy

Duuuuuuuuuży plus dla HSS. Widziałam sporo negatywnych opinii od osób z Ukrainy ale nie wiem w sumie dlaczego. Ja jestem zadowolona: umowa, wypłata jest zawsze na czas. Zawsze można liczyć na panie w biurze w Łodzi, zawsze wytłumaczą co i jak, Uczynne, miłe, uśmiechnięte z normalnym podejściem do pracownika a nie w stylu „nie pasuje ci to spadówa”. Stawki to nie wina agencji bo takie im narzucają firmy. Nie wiem kiedy ludzie to skumają, że agencja pracy to pośrednik między firmami i pracownikami, trochę jak w filmach "nie zabijaj posłańca", bo oni tylko przedstawiają ofertę pracy jaką dają firmy!

XYZ
@Pracownik Tymczasowy

A dużo tych pań w biurze pracuje? Bo mnie to bardziej praca bezpośrednio u nich interesuje. Ktoś może wie czy są to osoby,które pracują tam na stałe i raczej od lat ta sama ekipa?

ABC
@XYZ

Z tego, co wiem to osoby pracują tam kilka lat. Niektóre osoby zmieniały pracę w HSSie po kilku miesiącach lub roku....

Brzoza

Agnecji jest pewnie z milion, polskich, zagranicznych itp. Z HSS nie miałem żadnego problemu dlatego polecam.

Niko
@Brzoza

Brak problemów to dobra podstawa współpracy. Ale jakie pieniądze Ci płacili i co miałeś do roboty?

Zatrudniony

Pracuję wewnętrznie w firmie, na pewno nie jest to korporacja, można dużo się nauczyć, a zespół jest naprawdę otwarty i pomocy, jedno z fajniejszych miejsc w jakich pracowałem.

Kora
@Zatrudniony

A w jakiej formie można się tu uczyć? Chodzi mi o to, czy poprzez pracę i podglądanie doświadczonych osób? Czy też jakieś szkolenia i kursy sa tutaj oferowane? Jak ta nauka wygląda?

Wiola
@Kora

Uczysz się od kolegów/ koleżanek. HSS nie ma kasy na szkolenia ludzi

@Wiola

Szkolenia odbywają się wewnętrznie w zespołach, ale również organizowane są zewnętrzne szkolenia np. z zakresu prawa pracy czy obsługi kadrowo-płacowej.

Mati

Ile zarabia rekruter w HSS WORK? Zastanawiam się nad zmianą pracy i nie wiem, czy warto

Hanna
@Mati

Właśnie tez jestem zainteresowana taka posadą. Jak będzie ktoś pisał o pensji, to też dajcie info o jakiś premiach. Czy są premie jakieś? A jak są, to jak wysokie i jak często?

Hanna

Hm, a co z dodatkami i benefitami? Może jak kasa słaba, to w ten sposób firma to rekompensuje? Jak są jakieś benefity, to dajcie znać, jakie.

@Mati

Wynagrodzenie zależne jest od umiejętności Kandydatów (na rozmowie rekrutacyjnej zawsze przedstawiane są widełki na okres próbny i po nim) i w przypadku pracy na stanowisku Rekrutera składa się z wynagrodzenia podstawowego oraz premii od realizacji celów.

TRek

Spoko agencja. Sporo ofert, pracuje z nimi podczas wakacji, a mój tata cały czas. Wypłata zgodnie z umowami, wszystko jasne na początku bez ściem.

Dora
@TRek

Aha czyli można taką pracę tymczasową na wakacje wziąć, tak?? A jaka jest w takim przypadku umowa? Jest to umowa zlecenie, czy umowa o prace na jakiś krótki czas?

@Dora

To wszystko zależy od Klientów. Ponieważ jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej i rekrutujemy dla naszych Klientów Pracowników. Klient zgodnie z ustawą o zatrudnianiu Pracowników tymczasowych może zatrudniać zarówno w ramach Umowy o Pracę jak i Umowy Cywilno-Prawnej czyli Umowy Zlecenie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi artykułami blogowymi na stronie hsswork.pl w zakładce blog.

Allgood

Ogólnie agencja jak większość. Nie miałem żadnych problemów. Pracowałem na aleksandrowskiej. Koordyntor przyjeżdżał z umowami, kasa była przed 10tym

Mati

Ile zarabia młodszy rekruter w HSS WORK?

Pein1990

Mam pytanie czy ta agencja w przypadku umowy o pracę tymczasową (przedłużana z miesiąca na miesiąc) wypłaca pensje na czas? To jest do 10 każdego miesiąca? Z góry dziękuję za odpowiedź.

HSS Work
@Pein1990

Wynagrodzenie w ramach Umowy o Pracę tymczasową są wypłacane do 10 dnia miesiąca w przypadku Umowy o Pracę oraz do 15 dnia miesiąca w przypadku Umowy Zlecenie.

Nadia

To, na jakie stanowisko było rekrutacja i jakie potem zaoferowali, skoro tamto było juz obsadzone? I ile dawali na tą pierwszą posadę?

Tołdi

To ile Ci zaproponowali? Chcę złożyć CV do kadr i płac, ale zastanawiam się nad tym.

Hela

Czy poza pensją są jeszcze jakieś dodatki? Może jak pensja nie za bardzo fajna, to sa jakieś benefity, które rekompensują finanse?

@Małpiatka@
@Hela

Nie wiem jak jest teraz, bo nie pracuję tam od x czasu, ale za moich czasów była kiepska podstawa i prawie żadna premia. Miałam 600 zł więcej niż minimalna, także kokosow tam nie uświadczysz. Najlepiej zapytać wprost podczas rekrutacji ile dadzą.

Zostaw merytoryczną opinię o HSS Work Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w HSS Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HSS Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HSS Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 8 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HSS Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HSS Work Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HSS Work Sp. z o.o.