Mondi Solec Sp. z o.o. Solec

Solec

Opinie o Mondi Solec Sp. z o.o. Solec

sciema

witam,czy to prawda że pracujecie za 12 zł brutto na godzinę i jesteście szczęśliwi że macie system czterobrygadowy bez dodatków, takie informacje wpajają pracownikom w Mondi Poznań {Dopiewo} z tego co się można domyśleć to życie pod Warszawą jest droższe niż pod Poznaniem,czy po przejęciu przez MONDI dostaliście jakieś podwyżki bo my słyszymy tylko że zarabiamy o 20% więcej i możemy na następne kilka lat zapomnieć o podwyżkach ,jak ktoś może to niech napisze co i jak u was wygląda,pozdrawiam

Zostaw opinię o Mondi Solec Sp. z o.o. Solec - Solec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mondi Solec Sp. z o.o. Solec