Opinie o Mondi Solec Sp. z o.o. w Solec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mondi Solec Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mondi Solec Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mondi Solec Sp. z o.o. w Solec

Anonymous

Praca strasznie nerwowa jak i zespoły do których się trafia również są nerwowe… Będąc początkującym pracownikiem jeśli popełniasz błędy to cały zespół traci premię. Pieniądze bardzo dobre ale praca z ludźmi na obecnych stanowiskach oczywiście mowa o laminarkach :) Rzucanie kluczami które się znajdują przy maszynach to słabe jak na pracownika który pracuje 5/10 lat i pomimo, że każdy przez niego ucieka z tej roboty to jeszcze podchodzi pod mobing, gdzie żaden kierownik dyżurny nie zwraca na to uwagi a na dodatek jeszcze wysłuchają i to na tyle :) mini historia gdy zacząłem tam pracować i szybko uciekłem na tle nerwowym.

Mariusz

Pracowałem na Laminacji 2 lata szkoda słow nigdy więcej takiej pracy

Lysy

Z tego co słyszałem od ludzi którzy tam pracują kierownictwo zapewniało że w farbach i lakierach nie ma supstancji rakotwórczych. Teraz okazuje się że jednak są, ale nie można o tym mówić..

@Lysy

A pracownicy otrzymują jakieś dodatki pieniężne za warunki szkodliwe? Czy skoro nie można o tym mówić, to nie ma szans na to, aby coś dostać?

Ala Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 godzin.

Witam. A jak jest z przerwami kiedy pracuję się po 12 godzin?

Gutek Nowy wpis

Nie licząc kwoty 5 700-6 100 zł brutto dla pracownika magazynu, jest również o zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę od pierwszego dnia. Na jaki okres jest to zatrudnienie, i od jakiego momentu dostałbym umowę o pracę na czas nieokreślony?

Tomcio Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Witam, a ktoś mi powie którego dnia są tam wypłaty?

Cześć, chciałem się dowiedzieć o jednej rzeczy, chodzi o ogłoszenie do nich. Specjalista ds. reklamacji to jakie ma godziny (usunięte przez administratora) normalne jakieś? Mam na myśli takie typowe, 8-16. Bo nie napisali tam nic.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Junior HR Business Partner w firmie Mondi Solec Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

zatrudniają osoby niepełnoletnie?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Mondi Solec Sp. z o.o.?

Lysy

@Lysy

Hej. Piszecie ze jest frekwencyjne. W przypadku l4 jest to pomniejszone czy w ogóle nie dostaje Ie wtedy premii? Jak jest to liczone?

Pletwa

Pensja zawsze na czas. Nie zdarzyło się żeby były jakieś zaległości.

Helena
@Pletwa

A jak szefostwo reaguje na prośby o podwyżki? Wychodzą sami z inicjatywą i np. jest możliwość uzyskania premii za staż pracy czy ze względu na inflacje? :) PS wiesz może czy firma nie szuka aktualnie pracowników? Albo czy często zdarzają się rekrutacje?

@Helena

Oprócz samej pensji jest kilka dodatków. Stażowe frekwencyjne, premia za wyniki.. Jak ktoś chce pracować to może nieźle zarobić.

Narta
@Pletwa

Ale doprecyzujemy, tylko na produkcji! (usunięte przez administratora)

@Narta

Ale co doprecyzujmy?

Ops
@Pletwa

Nie wiadomo, ciagle cos tu kasują! Cię ko się dowiedzieć jak jest na prawde, bo firma „dba” o opinie na tum portalu.

@Pletwa

Chciałem dopytać o premię - od czego jest zależna i w jakiej jest wysokości? To stała kwota czy zmienna? Mógłbyś też podać zakres wynagrodzenia na start, jeśli wiesz? Chodzi mi o pracę ze stabilnym zatrudnieniem, ale tutaj jest chyba UoP?

@Andrzej

Każdy dział ma ustalone kryteria premiowania. Na maszynach prędkość maszyny, przestoje, czas przezbrojen itp. Do tego dochodzi dodatek frekwencyjny za pracę zmianową i dodatek stażowy za wypracowane lata. Jeżeli normalnie pracujesz nie kombinujesz z L4 itd to dostajesz pełna premię i wszystkie dodatki.

Domi
@Pletwa

Czekaj, czyli jakbym poszła na L4 to nici z premii? Nie kombinuję nigdy, ale przecież choroby się zdarzają i bez sensu cisnąć do pracy wtedy... Czy może jest jakiś limit dni jakie można "bezpiecznie" przechorować w miesiącu i dostać tę premię? A tak nawiasem co ile lat należy się ten dodatek stażowy?

Można się dogadać i pracować na 8h bo na stronie pisze ze same 12h zmiany.?Przy 12h zmianach pracujecie pewnie tez w weekendy? Chciałabym mieć je wolne i spędzić z dziećmi.

Dziubek

Nie, system pracy mają 12H pracujesz w trybie 4-brygadowym. 2x dzień (6-18) 2x wolne i 2x noc ( 18-6) po 4 latach pracy nie narzekałem. Weekend wolny w miesiącu zawsze jest , jak nie weekend to sobota albo niedziela wolna

Czy w mondi Solec dla pracownikow sa jakieś benefity socjalne? Np dofinansowanie do wyprawki szkolnej, prezenty na dzień dziecka itp?

Mondi Solec Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Baniocha. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Zobaczyłem na stronie że firma organizuje praktyki dla uczniów i studentów i nawet jest możliwość uzyskania stypendium naukowego. Praktyki ile czasu trwają? Miesiąc czy można zostać dłużej np. na trzy miesiące a potem po skończeniu nauki dostać tu stałą prace. Jakie jest podejście do młodych osób bo byłbym zainteresowany taką współpracą.

M

Witam, gdzie znaleźć oferty pracy w Mondi w Baniosze?

Na jakie wsparcie w Mondi Solec Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Helena

Chyba chodziło o to, czy firma respektuje np. urlop macierzyński, i nie będzie potem tak, że ktoś chce wrócić do pracy, a czeka na niego rozwiązanie umowy :) Ale mogę tylko się domyślać:) Mogłabyś zdradzić coś na temat pracy w firmie? Dobrze ci się tu pracuje? Proponują konkurencyjne pensje?

Anonymous

Szymon
@Anonymous

Wychodzi na to że jak nowy pracownik się nie postara to wszyscy mogą stracić przez niego premię? Nie dziwię się ze jest wtedy nerwowa atmosfera. Nie było żadnych plusów które by cię jednak zatrzymały?

Mariusz

Pracowałem na Laminacji 2 lata szkoda słow nigdy więcej takiej pracy

Czy Mondi Solec Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak

Tak

Renata
@Tak

Jest to praca zmianowa? Czy wszyscy pracują tak samo? Czy można pracować jakieś nadgodziny żeby więcej zarobić? Jak to jest?

@Renata

Praca zmianowa. 2 dni pracujesz 2 dni wolne. Na każdym dziale na produkcji są nadgodziny i można dorobić.

@Pletwa

I ile jest zmian w tej firmie? I w jakich godzinach się pracuje? Weekendami też się pracuje czy tylko w tygodniu? Czy nadgodziny w takim razie są lepiej płatne? :)

@Anna

System pracy 4 zmianowy po 12h 6-18, 18-6. Nadgodziny płatne podwójnie.

Bożena
@Pletwa

No to spoko opcja, a często się zdarzają te nadgodziny? I czy jeśli ktoś np. nie ma czasu/chęci to może z nich zrezygnować czy raczej jest to obowiązkowe?:)

Świąteczna atmosfera

Cześć! I jak jest teraz?

Jas

Skoro non stop baner wisi ,to jestem ciekawy jak wyglądają warunki pracy oraz pieniądze na produkcji we wstępnym okresie .Proszę o parę zdan

Małgorzata
@Jas

A gdzie ten baner wisi?

Ciekawa
@Małgorzata

@Malgorzata, a co Ty taka aktywna? Z firmy chociaż jesteś?

Bobik

W biurze zdalnie pracować nie pozwalaja a Dyrektory pracują jak chcą. Atmosfera napieta wymagania wielkie kto ma plecy ten ma moc

Julia
@Bobik

Czemu napięta atmosfera? Ciekawi mnie również co masz na myśli z tymi plecami? Jaką moc? Czego moc?

Zostaw merytoryczną opinię o Mondi Solec Sp. z o.o. - Solec

• Jak się pracuje w Mondi Solec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mondi Solec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mondi Solec Sp. z o.o.?

Mondi Solec Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 143
    05-532 Solec