Novo-Pak Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Novo-Pak Sp. z o.o.

office worker

Pracowałam w Novopaku (w biurze) przez dłuższy czas i gdyby nie fakt, że musiałam zmienić miejsce zamieszkania, bym zapewne wciąż tam pracowałam. Fajne miejsce i ludzie! Dzięki firmie z jednej strony mogłam ukształtować się jako specjalista, jednocześnie miałam możliwość przyczynić się osobiście do rozwoju firmy. Zaczynałam pracę kiedy Novo pak dopiero budował swoją pozycję na rynku, mieszcząc się w malutkim budynku w innej części miasta, teraz zaś jest to duża, nowoczesna fabryka z imponującym zapleczem produkcyjnym, jest jednym z liderów na rynku opakowań z tworzyw sztucznych, z długoletnim doświadczeniem w branży, solidne i dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Mam kontakt z koleżankami z biura, miło wspominam pracę tam i cieszę się że mogłam być częścią tej wspaniałej historii.

ghfcjdyvr

Jestem pracownikiem na produkcji. Mam do pracy wszystko co potrzeba, ubrania robocze i środki ochrony osobistej. Wynagrodzenie na koncie mam regularnie. Pracuje, robię swoje i nie narzekam. Kierownik czasami ma swoje humory, jak to kierownik, ale nie powiedział bym że się czepia ciągle i bezpodstawnie, jak tu niektórzy komentują. Narzekają zawsze ci, którym się nie chcę pracować, lub ci co się nie nadają do pracy. Ale to już jest kwestia człowieka a nie firmy. W firmie działa system rejestracji czasu pracy pracowników, i łatwo można zweryfikować kto, ile czasu i kiedy pracuje i za to ma płacone.

pracownica

Pracuje w firmie od kilku lat i mogę powiedzieć że dobrze mi się tu pracuje. Jest to jedna z najlepszych firm w okolicy, stabilna i rozwijająca się. Nie planują zwijać interesu, jak to niejedna w obecnej sytuacji, nie planują zwolnień, są wypłacalni i dostaje swoją wypłatę zawsze mam na koncie na czas. Dużo inwestują w infrastrukturę i rozwiązania mające na celu polepszyć procesy w firmie. Polecam!

Szlaban

Pracuje już kilka dobrych lat . Praca jak wszędzie trzeba pracować nigdzie Cie nie posadzą. Warunki mam zapewnione dobre . Ubrania robocze itp. Ale jak to Polaczek on lubi ponarzekać ;) Ps . No mogli by dać trochę więcej $ :) Czekamy :)

Kasia
@Szlaban

Nie jest źle można ciągnąć na L4 nawet rok . Boju jest stała pensja a nie akord albo premia

Alicja
@Szlaban

Dokładnie ! Nikt nikomu nie płaci za leżenie, trzeba zapracować na swoją pensję, choć zmartwiło mnie info ze wynagrodzenie nie jest za dobre. No cóż, jak ktoś szuka czegoś pilnie to nie ma co wybrzydzać.

Sylwia
@Szlaban

No to skoro ci stawka nie pasuje to porozmawiaj z kimś o tym, negocjuj :) Próbować zawsze warto!

Trol
@Sylwia

Czego można oczekiwać człowiek co ledwo wie jak podpisać się. Ci co mają wykształcenie to pracują w biurze 8-16.

Alicja
@Trol

znaczy dużo w firmie jest osób bez wykształcenia ?

Robert Nowy wpis
@Alicja

Mam pytanie kto jest opisany na stronie głównej w gogle, w komentarzach. Miłego dnia.

Całowanie 104 Nowy wpis
@Robert

Ten (usunięte przez administratora) co z szefem rozmawia o wszystkim. I dostaje palety

Elżbieta Nowy wpis
@Całowanie 104

Skąd ta pewność?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Jaka atmosfera panuje w firmie Novo-Pak Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na GoWork.pl z 6 lipca. Czy jest rotacja?

@office worker

Witam. Opinia jest nieautentyczna, napisana w celach reputacyjnych/ poprawy wizerunku. Autor bezprawnie wyraził opinię o firmie w imieniu osoby już niepracującej. Pozdrawiam

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Novo-Pak Sp. z o.o.?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Novo-Pak Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Tak trzymać firma robi dobrą robotę tylko niech Tadeusz nie powiększa parku maszynowego bo , jak przyjdą ludzie z miasta to zepsują klimat. A od nowego roku jest przewidziana podwyżka.

Piotrek
@anonim

Mam pytanie czy firma zwraca uwagę na wykształcenie,i czy jest potrzebne świadectwo o nie karalności. Dziękuję za pomoc.

@Piotrek

Wystarczy że mało odzywasz się i dajesz radę czuwać 12h jak robót przy maszynie, nie jest wcale ciężko. Będziesz zadowolony. Premia wczasy pod gruszą urlop. Zapytaj się śledź co robią od początku. Była by kicha to by nie robili. Jak danka.t.r.z sąsiadka

Pracownik 1

zeby był lepszy to prace trzeba zmienic

Całowanie
Kandydat

To prawda że można zarobić 4.5 na rękę przy 200 godzinach, dzięki za info.

Wiktoria
@Całowanie

Tzn z nadgodzinami? Obowiązkowe są, czy nie?

Kasia
@Wiktoria

Bez nadgodzin , bo nadgodziny są ale tylko do odbioru 1:1 nie warto chodzić na nadgodziny. Chyba, że ktoś jest chętny na niedzielę albo święta, bo wtedy płacą 100%. Miłego dnia.

Czy pracodawca Novo-Pak Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Novo-Pak Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Ile jest zmian w Novo-Pak Sp. z o.o.?

Czarna
@Pytanie

Cztery jest zmiany. Polecam można zarobić 3200 netto, nawet wolny był weekend majowy.

Zazdrość

Ja widzę tylko zazdrości,że ktoś ma lepiej.

Plastyk

Większość tych opinii negatywnych jest nie prawdą, piszą te osoby które kiedyś pracowały a nie dały radę. Praca jest w porządku jeżeli robi się swoje nikt się z kierownictwa nie czepia ,a warunki pracy są zapewnione bardzo dobre.

Całowanie
Kandydat

Czy to prawda że produkcję obstawiają miejscowi i obcemu jest ciężko dostać się. Ale widać że firma rozwija się.

@Całowanie

Witam, prawdą jest że firma się rozwija, jednak nie jest prawdą że bazujemy tylko na miejscowych Pracownikach. Dla nas miejsce zamieszkania nie jest istotne, najważniejsze jest fachowość, doświadczenie i chęć do pracy. I takich Osób poszukujemy :-)

Czarna
@Novo-Pak Sp. z o.o.

Tak to jest praca dla tych co nic nie potrafią , tylko stać 12 godzin przy maszynie. Jeśli komuś to odpowiada to proszę bardzo. Nawet są paczki świąteczne i palety dla najlepszych.

@Czarna

Przykro mi Czarna że ma Pani tak niskie mniemanie o sobie. Ja uważam że żadna praca nie hańbi i do każdej trzeba mieć większe lub mniejsze kwalifikacje. Na święta doceniamy wszystkich Pracowników, a odnośnie palet wystarczy przyjść i zapytać ;-) Pozdrawiam

Tomek
@Całowanie

Praca bez przyszłości robisz jedno cały czas i to samo. Jak doczekasz emerytury to nic człowiek nie zrobi bo będzie robotem. Kocham was

Szukam pracy.
Kandydat

Witam. Czy w firmie pracownik operator maszyn Z czasem dostaje jakieś większe pieniądze??

Karina
@Całowanie

Ja nie narzekam. Szczerze mówiąc wolę noce bo można nawet fajnie pobawić się drink albo coś lepszego. Nikt tego nie kontroluje, żeby była tylko robota zrobiona. Nawet jest wi-fi firmowe niektórzy korzystają z roksy.

Czy Novo-Pak Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Novo-Pak zatrudnia Pracowników przez pierwsze trzy miesiące na umowę o pracę na okres próbny. W sytuacji gdy Pracownik sie sprawdzi i wykaże chęć kontynuowania pracy, podpisujemy umowę o pracę na czas określony, który po wygaśnięciu przechodzi na umowę o pracę na czas nieokreślony.

ghfcjdyvr

M.a
@ghfcjdyvr

Dokladnie.

narzedziownia

Pan „Maniek” , „Rychu” , „XYZ” i pewnie zaraz będą kolejne są zamieszczane przez tę samą osobę. Narzędziownia firmy Novo-pak istnieje wiele lat a te kłamliwe opinie pojawiają się dokładnie od daty w której to zakończyliśmy współpracę z Panem M. Pan M. zapomniał dodać że podczas pracy u nas otrzymał dziesiątki upomnień za nagminne spóźnianie się do pracy i wręcz nieustanną zabawę telefonem – rzekłbym uzależnienie, o jakości pracy to już nie wspomnę. Co do doświadczenia to Pan M. zapomniał wspomnieć, że cała jego kariera zawodowa to 2,5 roku, bo w pierwszej narzędziowni, której pracował podziękowali mu po 6 miesiącach. Co do złego wyposażenia i organizacji to już słyszałem takie wypowiedzi Pana M. gdy jeszcze u nas pracował w odniesieniu do poprzedniego pracodawcy. Pan M. zapomniał także ile czasu trzeba było poświęcić mu na naukę posługiwania się tymi narzędziami np. systemem pozycjonującym 3R. Rotacja pracowników ?– mamy dwóch byłych pracowników włącznie z Panem M. w przeciągu wielu lat. Pozostała część załogi to zgrani ludzie którzy pracują w naszej narzędziowni od 5 do nawet kilkunastu lat a atmosfera nareszcie wróciła do dobrej po rozstaniu z Panem M. Bezpodstawne oskarżenia o mobbing to już łamanie prawa więc zostawiam to bez komentarza.

narzedziownia

myli się Pani, a piszę o sytuacji w wydziale narzędziowni i jestem pewien że nic Pani o nas nie wie.

Aneta P

odradzam tu pracę.wszystko co pisza ludzie to prawda trzymajcie sie z dala od tej firmy patrza tylko jak kogos (usunięte przez administratora) upokorzyc

pracownica

Andrzej

Czy pracujesz tam nadal? Dostaleś jakas umowę o prace?

Olga

@Anonim, widzę, że jesteś rozczarowany swoją współpraca z firmą. Czy widzisz też jakieś pozytywne aspekty swojej pracy u tego pracodawcy? Jak wygląda sprawa z premiami, pakietem socjalnym? Czy za nadgodziny można ekstra zarobić? Rozumiem, że barnie wolnych dni nie jest mile widziane. Pamiętaj, że prawo do urlopu przysługuje kademu pracownikowi zatrudnionemu na umowę o pracę.

Anonim
@Olga

W tym zakladzie nie ma funduszu socjalnego. Nadgodziny czasami dają, ale później dają dzien wolny, bo już jestes nie potrzebny .(usunięte przez administratora)Jeżeli ktoś jest wolniejszy to tragedia.. (usunięte przez administratora)

Zgred
@Olga

Brak brak brak Wszystko brak co ty pytasz? Pracowalem tam nie polecam jak pisza nawet Ukraina ucieka

Zostaw merytoryczną opinię o Novo-Pak Sp. z o.o. - Karczew

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Novo-Pak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novo-Pak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novo-Pak Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Novo-Pak Sp. z o.o.