Opinie o Eko-Byś Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eko-Byś Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Eko-Byś Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eko-Byś Sp. z o.o. w Warszawa

Pracowałem w biurze parę lat, czytając poniższe opinii, jestem bardzo zdziwiony. Nigdy nie spotkałem się z mobbingiem w pracy ani nigdy nie usłyszałem złego słowa w swoją stronę. Płacą zawsze w terminie, wynagrodzenie również jest rozsądne. Polecam!

Vera

Też jestem zdziwiona. Czy aby na pewno pracowaliśmy w biurze w tej samej firmie?

Roman

Korzystałem wielokrotnie z ich usług i mogę polecić z czystym sumieniem.

magazynier

Profesjonalna firma traktują ludzi ja przedmiot swojej działalności tz jak śmieci.

Ciekawa
@magazynier

Dokładnie, zero szacunku do kogo kolwiek, tylko wydzierać na ludzi się potrafią ot taka "super firma"

Patryk

Witam szukam pracy jako kierowca. W tej firmie czy polecacie ? Jakie wynagrodzenie ?

KKK
@Patryk

Dobrze placą, od 4000 do 6000. Zależy od tego ile pracujesz. Zawsze płacą na czas.

@Patryk

Polecam, dobrze płacą, zawsze na czas. Jedynie praca jest ciężka, ale atmosfera w pracy jest super.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Eko-Byś Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services

Uważam, że firma jest naprawdę przyjazna dla pracownika. Elastyczne podejście i miła atmosfera :)

XoxoXO
@Tomek

Potwierdzam, dbają o pracowników!

KLIENTk

Polecam firmę. Miałem wywóź śmieci gabarytowych, wszystko elegancko na czas.

KINGA

Pracowałam jakiś czas w biurze. (usunięte przez administratora) i prostactwo - takie mam zdanie o współpracownikach i przełożonych. Ludzie ewidentnie z problemami (usunięte przez administratora), którzy swoją niską samoocenę podbudowują (usunięte przez administratora)innych pracowników. (usunięte przez administratora). Ludzie w biurze leniwi, wredni i bezczelni. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie.

Beata
@KINGA

Powiedź, na jakim stanowisku pracowałaś? Kiedy to było? Czy opłaca się wynajętym agencjom psuć opinie naprawdę godnej firmie?

Ohij
@Beata

To nie jest dobra firma jak chodzi o biuro

Tomek Tomek
@Ohij

Pracowałem w biurze parę lat temu. Miła, towarzystka atmosfera. Nigdy nie miałem spiny z kierownictwem. Płacą też dobrze.

Rafał JJ

Praca ciężka, ale dobrze płatna. Jeśli chodzi o atmosferę, to przez 8 lat pracy, ani jednego złego zwrotu nie usłyszałem w swoją stronę.

Rafal

Marudzić każdy potrafi, ale praca w tej firmie jak dla mnie była spoko. Pracowałem kilka lat i złego słowa nie powiem. Przełożeni ludzie nie roboty, szło się dogadać.

Jacek

Nie było problemu z zawarciem umowy i wynagrodzeniem na czas. Praca wymagająca.

Karol

Moim zdaniem warto podjąć współpracę.

Operator

Nie dziwnie....Opinie zaczęli pisać pracownicy,byli i obecni a nie pracownicy biura.Najwiekszy problem tej firmy to kierownictwo z panem (usunięte przez administratora)na czele,brak pojęcia i kompetencji do zarządzania pracą i ludźmi.

Operator

Praca sama w sobie dobrą.Jednak kierownik który zarządza ludźmi i płacą,bez kompetencji do tego.Czerpie wiedzę od zarządcy pochodzenia arabskiego,i na tej podstawie płaci, jednocześnie faworyzuje (usunięte przez administratora),duży konflikt interesów.Organizacja i efektywność marna,ludzie zamiast zarządzać dbają o pokazanie siebie,co za tym idzie zawsze pracownik jest winny.Trzeba samemu wyrobić sobie opinie, zobaczyć jak się zachowuje kierownik.Czlowiek nie zrównoważony emocjonalne.Ale jak na początku praca dobra,jednak ma wady.

Tomek M.

Jako były pracownik polecam firmę. Przepracowałem prawie dwa lata i gdyby nie przeprowadzka poza stolicę to zapewne bym tutaj dalej pracował bo dobre warunki mają.

kosma

bardzo przyjemnie gorąco polecam, pozdrawiam z rodzinką

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Byś Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eko-Byś Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Byś Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Byś Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 13 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eko-Byś Sp. z o.o.
  • Wólczyńska 249